שיחת משתמש:בריאן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תוכן עניינים

מחיקת הדף יחידת הכלבנים לישראל [עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף ויקיפדיה:OTRS/פניות#יחידת הכלבנים לישראל

מחיקת הדף "אריח גמיש מאבן טבעית"[עריכת קוד מקור]

אני רק התחלתי לכתוב את העמוד. היגרסה הראשונה היתה אכן קצרה ואני רואה איך אפשר היה לחשוב שהיא לא אינציקלופדית, אבל אני תכננתי להמשיך.... אבקש לשחזר את הכתבה כדי שאוכל להשלים אותה Krubaks (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

Krubaks, אכתוב לך בדף שיחתך. בריאן - שיחה 11:34, 31 ביולי 2017 (IDT)

צמחונות וטבעונות ביהדות[עריכת קוד מקור]

היי בריאן, אני מבקש את התערבותך כמו פעם, כי אתה מאלה שקוראים לפני שהם עושים פעולה בירוקרטית. כרגע משתולל בערך "אלמוני" (קל לנחש מיהו) שמשחזר בלי הרף, ואני מחכה שייחסם.
הערך הזה מבוצר כבר שנים ואי אפשרר להכניס בו שינויים כי מיד מתחילה השתוללות. היחיד שמכניס בו שינויים ללא הפרעה הוא - כמה "מפתיע" - דין נוזאור.
המחלוקת היא בכלל ביני לבין יחיאל והיא מתמקדת במשפט אחד: "יחס היהדות לאכילת בשר מתחלק לשני תחומים: אכילת בשר מתוך בחירה אישית, לעומת אכילת בשר כחלק מעבודת האל".
יחיאל לא חולק על כך שאכילת בשר קודש (קורבנות) היא מצווה, ואכילת בשר סתם איננה מצווה. אבל הוא לא מוכן שהמשפט יופיע, כי משתמע ממנו שצמחונות אינה סותרת את היהדות.
כרגיל הטרמפיסטים הקבועים קופצים על העגלה ואי אפשר להתקדם. אז בבקשה תעשה מאמץ, תודה. PelicanTwo - שיחה 22:10, 31 ביולי 2017 (IDT)

התקיימה מלחמת עריכה ולכן טוב עשתה המפעילה ששחזרה לגרסה יציבה ונעלה את הערך. קראתי חלק מהדברים וגם אם אני מסכים עם צד אחד, לא מסמכותי לכפות תוכן מסוים לערך. מקסימום אני יכול להשתתף בדיון בדף השיחה כמו כל אחד אחר. כשאני רואה בדף השיחה הסכמות בינך לבין אחרים שלערך כולו אין זכות קיום במצב הזה, אני חושב שזה יהיה בזבוז זמן לדון על משפט בודד בו. צריך להציע בדף השיחה מתווה מפורט וברור מה יש לעשות עם הערך הזה, ואז לדון במתווה עצמו כמכלול ולא על כל משפט בנפרד. בריאן - שיחה 12:39, 1 באוגוסט 2017 (IDT)

היסטוריית גרסאות של הדף "שיחה:יהדות רקונסטרוקטיבית"[עריכת קוד מקור]

שלום, סתם העתקת טקסט חלקי מאתר פרטי. ביקשתי שחזור ומיזוג, יש למפעילים כלים לזה. תודה. חזרתישיחה 00:16, 4 באוגוסט 2017 (IDT)

אודה להתייחסותך. חזרתישיחה 22:06, 8 באוגוסט 2017 (IDT)
ניסיתי לעשות זאת, לא הצלחתי. לא נראה לי שתמיד אפשר למזג אחרי שהדף נמחק ונוצר שוב עם תוכן אחר. אם אתה יודע איך כן אפשר לעשות זאת, אשמח אם תראה לי, לכן זה הפתרון הכי טוב שמצאתי. בריאן - שיחה 12:45, 9 באוגוסט 2017 (IDT)
אולי: גבה את קוד המקור של דף השיחה הנוכחי, מחק אותו, שחזר את הדף לגרסתו האחרונה שלפני המחיקה הקודמת והוסף בסופו את קוד המקור שגיבית. התייעץ עם מפעילים אחרים. תודה. חזרתישיחה 00:39, 10 באוגוסט 2017 (IDT)
אבל גם אז, היסטוריית הגרסאות תהיה חסרה. למה עדיפות הגרסאות הישנות בהיסטוריה על פני החדשות? בריאן - שיחה 08:17, 10 באוגוסט 2017 (IDT)
אחרי שתשחזר את הישנות תוסיף למטה את קוד המקור של החדשות שתגבה תחילה. התייעץ בבקשה עם מפעילים אחרים, זו לא פעולה חריגה. חזרתישיחה 23:14, 10 באוגוסט 2017 (IDT)
זה בדיוק מה שעשיתי, אבל הפוך. כלומר, במקום למחוק את הגרסאות החדשות ולהוסיף את התוכן החדש ללא שישמרו הגרסאות, אלא רק כטקסט, אני שמרתי את הגרסאות החדשות והוספתי את התוכן הישן כטקסט. אני באמת לא מבין למה האופציה שאתה מציע עדיפה על פני זו שביצעתי. בכל מקרה נוותר פה על היסטוריה מסוימת ועדיף לדעתי לשמור היסטוריה חדשה על פני ישנה. בריאן - שיחה 09:50, 13 באוגוסט 2017 (IDT)
ראשית תודה, נראה בסדר גמור. שנית – לא ההיסטוריה חשובה – אלא התוכן, שנמחק בעת מחיקה שגויה של הערך. ב"שחזור" הראשון - פשוט העתקת טקסט מאינטרנט ארכיב, שזה לא ויקיפדיה ולא כל דף השיחה שנמחק אלא רק מה שהיה שמור באינטרנט ארכיב לתאריך כלשהו. העתקה כזו היא בלי קוד המקור אלא סתם טקסט. עכשיו זה נראה בסדר, תודה. חזרתישיחה 21:36, 13 באוגוסט 2017 (IDT)

שאלה בנוגע להעברת הדף יהדות רקונסטרוקטיבית לדף חדש בשם יהדות רקונסטרוקציוניסטית[עריכת קוד מקור]

שלום בריאן, ראיתי שכתבת לי שטרם שינוי שם ערך יש לנהל דיון בדף השיחה ולהגיע להסכמה. השאלה שלי היא כזו - כתבתי כמה פעמים בדף השיחה כי יש לשנות את שם הערך, כמו כן כתבתי בעבר בדף בקשות למפעילים והועברתי משם שוב לדף השיחה של הערך. בפעם האחרונה אף הוספתי הסבר ארוך יותר עם שורת נימוקים בדבר הצורך בשינוי השם. איש לא הביע תמיכה או התנגדות ולמעט התייחסות אחת נייטראלית גם איש לא הגיב. כיצד אמורה להתקבל החלטה בעניין אם אף אחד לא מגיב או מביע דעה? האם אמורים להצביע על כך בפורום מסוים? האם זוהי החלטה שאמור לקבל אחד מהביורוקרטים? NewKnowNow - שיחה 05:01, 12 באוגוסט 2017 (IDT)

לא, זאת החלטה שמתקבלת ברוב קולות רגיל. שמת תבנית שינוי שם? גילגמש שיחה 13:56, 12 באוגוסט 2017 (IDT)
NewKnowNow, השתמש בתבנית שינוי שם וכתוב לאיזה שם אתה מציע להעביר. אציין שהשמות שהעברת אליהם כגון "יהדות - רקונסטרוקציוניסטית" אינם מקובלים (בגלל המקף). ראה ויקיפדיה:מתן שם לערך וכן את הפסקה "תיקון שמות שגויים ושינוי שם ערך" באותו דף. בריאן - שיחה 09:48, 13 באוגוסט 2017 (IDT)

בריאן, פתחתי תבנית שם. אני מציע לשנות ליהדות רקונסטרוקציוניסטית. הסיבה ששמתי מקף כששיניתי בעבר הייתה כי ויקיפדיה לא אפשרה לי לשנות את השם ללא המקף, לא יודע למה. NewKnowNow - שיחה 02:28, 14 באוגוסט 2017 (IDT)

השתדל לא להעביר לשמות אחרים גם במקרים כאלה. אם יש בעיה, התייעץ עם אחרים, אל תנסה לפתור את זה בדרכים יצירתיות, כי זה מראה שיש בעיה מהותית שצריך לפתור ולא לעקוף. בריאן - שיחה 09:45, 14 באוגוסט 2017 (IDT)

בריאן בדף השיחה לא הייתה היענות רבה להבעת עמדה בסוגיה ורוב אלו שענו תמכו בשינוי השם (יש שם שני דיונים נפרדים באותו הנושא, אחד תחת הכותרת "שם הערך" ואחת תחת הכותרת "שינוי שם"). מה עושים עכשיו? האם אפשר לשנות את השם? NewKnowNow - שיחה 03:13, 23 באוגוסט 2017 (IDT)

NewKnowNow, אני רואה שאנשים עדיין עונים שם. בוא נחכה ליום ראשון הקרוב ונעביר אם לא יהיו התנגדויות. אני אעביר בעצמי, על מנת למנוע העברות שגויות שנעשו בעבר. בריאן - שיחה 10:13, 24 באוגוסט 2017 (IDT)

אוקיי בריאן, תודה NewKnowNow - שיחה 06:18, 28 באוגוסט 2017 (IDT)

היי בריאן, אתה רוצה לשנות את השם של הערך ליהדות רקונסטרוקציוניסטית בעצמך? NewKnowNow - שיחה 07:49, 30 באוגוסט 2017 (IDT)

בוצע בוצע בריאן - שיחה 09:22, 30 באוגוסט 2017 (IDT)

בריאן תודה NewKnowNow - שיחה 21:20, 1 בספטמבר 2017 (IDT)

לגבי הטיוטה[עריכת קוד מקור]

אז היי, ראיתי את עריכותיך בטיוטה הפרטית שלי על הערך העתידי "הפרסים של ריהאנה". אנכי יודע כי כוונות עריכותיך הן טובות, אך אין צורך לערוך את דף הטיוטה הנ"ל. כל יום אני משכתב חלקים ממנו. שוב, תודה לך ולאחרים על עריכותיכם אבל אין צורך כרגע. Hello513 - שיחה 16:58, 13 באוגוסט 2017 (IDT)

אני מבין, עם זאת שים לב שגם לטיוטה שאתה עורך יש השפעה מחוץ לטיוטה. כשהיא מכילה תבניות לא טובות או קטגוריות לא קיימות, צצות אזהרות בכל מיני מקומות. לכן, גם כשמתרגמים דף, עדיף להסיר את כל הקוד הלא רלוונטי ולהחזיק רק את התוכן הרלוונטי. בריאן - שיחה 09:44, 14 באוגוסט 2017 (IDT)

העברה מוק:במ[עריכת קוד מקור]

ראשית, הוא לא אמר על מה הוא מתנצל ובפני מי, שניים מתנאי היסוד של כל התנצלות. שנית, לטענך עבירה חמורה על כללי ההתנהגות אינה דורשת חסימה מיוחדת, ומחיקת הודעות מדפי שיחת משתמש בניגוד לנהלים אינה דורשת חסימה רגילה. טוב לדעת, אעדכן את הנהלים בקרוב אם יתברר שגם שאר הבירוקרטים מחזיקים בעמדתך. חצי חציל 10:34, 16 באוגוסט 2017 (IDT)

על ראשית: אני חושב שהתנצלות ברורה לפחות כמו כוונת הדברים שעליהם הוא התנצל. כמו שכתבתי, אין צורך להכתיב לו התנצלות ולהשפיל אותו. על שנית: לא טענתי דבר כזה, אל תשים מילים בפי. בריאן - שיחה 08:28, 17 באוגוסט 2017 (IDT)
על ראשית: אתה טועה. ראה בדף שיחתי מהי התנצלות ברורה ומה הפער בינה לבין מה שהרשית לעצמך להגדיר כהתנצלות ברורה של מישהו אחד למישהו אחר (שאינו אתה). כמו כן, עצוב מאד לגלות שהתנצלות הינה השפלה לתפיסתך. על שנית: לא טענת כך במילים אלא במעשים, שכידוע חשובים בהרבה, במיוחד כשאלו מעשים של בעל תפקיד. הסיבה היחידה שאיני מעדכן את הנהלים ומתחיל לפעול לפי ההלכה החדשה שקבעת בפועל, היא שהבטחתי לאלי לשים את כל הפרשה מאחורי, ואני מתכוון לעמוד בהבטחתי. יום טוב. חצי חציל 08:39, 17 באוגוסט 2017 (IDT)

תן כיף[עריכת קוד מקור]

בריאן שלום, במידה ואתה מתפנה לעניין, כבר הרבה זמן שאלת שינוי השם של הערך היי פייב (כרגע) עומדת ותלויה, איני מצליח להבין האם ניתן לכל הפחות להעביר תחילה הערך לשם "כיף (מחווה)"... תודה, דב.Dovole - שיחה 01:10, 8 בספטמבר 2017 (IDT)

לדעתי אפשר. אני את דעתי הבעתי, אבל דעתי אינה הקובעת בהכרח. בריאן - שיחה 15:00, 9 בספטמבר 2017 (IDT)

חסימת משתמש[עריכת קוד מקור]

שלום בריאן, אני מבקשת את אישורך לחסום את אדם מה לשבוע. חסמתי אותו ליום, אבל כעורך שכבר נחסם בעבר והתעקשותו להשאיר שפה פוגענית בדף השיחה, מראה שיש לפעול כאן בדרך של חסימה ארוכה יותר. ראה שיחת משתמש:אדם מה#שימוש בשפה לא ראויה בדיונים. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 11:59, 6 באוקטובר 2017 (IDT)

החסימה היתה בלתי ראוייה. אדם מה הביע את דעתו על הערך ולא היתה שום סיבה לחסום אותו. בדיון הזה יש האשמות אישיות כלפיו וכמעט לא שלו. עדירל - שיחה 15:11, 6 באוקטובר 2017 (IDT)
אמנם המשתמש עבר על כללי ההתנהגות (סעיף 2), אבל נראה לי שחסימה של יום הספיקה כדי להבהיר את הנקודה. מקווה שלא נידרש לכך שוב. בריאן - שיחה 12:33, 7 באוקטובר 2017 (IDT)
בריאן, הוא עשה דברים נוספים מעבר להפרה של כללי ההתנהלות בקהילה, כתבתי הסבר מפורט בדף השיחה שלו ראה שיחת משתמש:אדם מה#חסימה. איני רוצה לנהל דיון כפול, רק אומר לך: מתגובתו של אדם מה, ברור שההתנהלות שלו תחזור על עצמה, מה שלא תעשו עכשיו כביורוקרטים, תצטרכו לעשות בשלב מאוחר יותר. צריף אפס סובלנות לתוקפנות ולשימוש בתבניות הבהרה כדי להקשות, בלי להשקיע מאמץ מינימלי לבדוק. תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 04:28, 8 באוקטובר 2017 (IDT)
אני רק אציין שמוזר שפתאום ההפרה העיקרית בעינייך שעשיתי, זה שימוש ב"תבנית הבהרה כדי להקשות" (טענה מופרכת, עובדה שהתנהל דיון בדף השיחה על השימוש בשני המושגים, "אושיית רשת/פייסבוק", ו"אופנאית"). הרי לא היה זכר לסיבה זו לפני כן, בין שאר הסיבות המעורפלות שכתבת לי בדף השיחה, שבעקבותן החלטת לחסום אותי. אדם מה - שיחה 13:34, 8 באוקטובר 2017 (IDT)

"ויקיזציה" של הערך ניהול מחזור חיי מוצר[עריכת קוד מקור]

בריאן שלום במסגרת ויקיזציה של הערך הסרת לינקים להסברים מפורטים יותר של הערכים הרלוונטיים באנגלית הסרה שאינה תורמת להבהרת הערך. ההסברים לערכים באנגלית הם קצרים והלינקים נועדו למי שרוצה להרחיב ידע. בשיחה לגבי ערך זה גם הוזכר הנושא באופן מפורט בכדי למנוע הסרה של הלינקים. מבקש להחזיר את הלינקים חזרה. ד"ר אריה קרניאל. ariek - שיחה 22:28, 12 באוקטובר 2017 (IDT)

הלינקים מיותרים, כיוון שבצד נמצא קישור לערך באנגלית ולכן אין צורך לקשר לערך ההוא מגוף הערך, ודאי לא מספר פעמים. גם חלק משאר המושגים מקושרים כבר לערכים בעברית ולכן אין צורך לקשר לאנגלית. אם יש צורך בכל זאת לקשר לאנגלית (רק לאחר שוידאת שאין ערך מקביל בעברית), יש לקשר בצורה הבאה: {{אנ|שם הערך}} ולא כפי שבוצע. ראה עוד בדף עזרה:קישורים#קישורים מתוך הערך לוויקיפדיות בשפות אחרות. בריאן - שיחה 18:10, 13 באוקטובר 2017 (IDT)

בוצע. תודה ariek - שיחה 13:24, 14 באוקטובר 2017 (IDT)

בקשות חסימה מרובות?[עריכת קוד מקור]

היי בריאן. לאור תגובתך בבקשות ממפעילים:

לא הצפתי. בבקשה אל תזלזל בשיקול הדעת שלי:) תוכל למחוק את הפנייה אחר תגובתך. תודה. eli - שיחה 15:20, 16 באוקטובר 2017 (IDT)
מעבר פשוט על העריכות ודפי השיחה של 3 הכתובות שנתת פה מראות שאתה לא צודק (לא המשכתי כבר הלאה, זה הספיק לי). לגבי משתמשים שנרשמו, עריכה אחת שאינה קללות או גסויות או השחתה חמורה אחרת, אינה מצדיקה חסימה לדעתי. תתפלא לשמוע כמה משתמשים הופכים לתורמים לאחר שבתחילה עשו מעט ניסויים או שטויות. בריאן - שיחה 16:01, 17 באוקטובר 2017 (IDT)

התייעצות[עריכת קוד מקור]

הי, שאלה, אם כבר חסמת את המשתמש מה דעתך על שלל עריכותיו בזמן האחרון? אמא של גולן - שיחה 16:00, 16 באוקטובר 2017 (IDT)

אני כבר שחזרתי חלק מהם. הוא הוסיף פרטים שונים ללא מקור, ובניסוחים לא טובים. במקרה אחד, הוא ביצע טעות ודאית (בערך יצחק אברג'יל- הראיון איתו ב"מעגל" היה ב-1997, ולא ב-1994)[1]. לדעתי צריך לחזור אפילו יותר אחורה ולבדוק את העריכות שלו. אדם מה - שיחה 17:34, 16 באוקטובר 2017 (IDT)
חסמתי את המשתמש בגלל חוסר התקשורת שלו, שנראה נחוץ. לא התפניתי לבדוק ולאמת כל עריכה שלו. אני מאמין שאם היתה לו תשובה טובה לשאלה שלך, הוא היה עונה. כשהוא לא עונה זה אכן חשוד. בריאן - שיחה 15:58, 17 באוקטובר 2017 (IDT)

מזל טוב ליום הולדתך[עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Assayas - שיחה 07:56, 26 באוקטובר 2017 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Mbkv717שיחה • ו' בחשוון ה'תשע"ח • 18:24, 26 באוקטובר 2017 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! עד 120! ‏Lionster‏ • שיחה 18:26, 26 באוקטובר 2017 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:43, 26 באוקטובר 2017 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! eli - שיחה 00:46, 27 באוקטובר 2017 (IDT)
המון מזל טוב ליום הולדתך! ‏Ovedcשיחה 10:32, 27 באוקטובר 2017 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! אלדדשיחה 12:14, 27 באוקטובר 2017 (IDT)
תודה לכולם! בריאן - שיחה 15:06, 27 באוקטובר 2017 (IDT)
מזל טוב, אושר ושמחה בחיים והרבה הנאה מתרומתך למיזם בו אנו כותבים. Ldorfmanשיחה 15:16, 27 באוקטובר 2017 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! (וסליחה על האיחור) אלעדב. - שיחה 09:38, 29 באוקטובר 2017 (IST)
מצטרפת באיחור ומאחלת כמובן מזלטוב. אילי - שיחה 18:54, 29 באוקטובר 2017 (IST)
מצטרף למאחלרים: מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! קובץ על ידשיחה ♦ 19:09, 29 באוקטובר 2017 (IST)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום הולדתך ומצטער על האיחור האסטרונומי. את הדברים הכי חשובים אני בדרך כלל מפספס Face-smile.svg כתבתי לך בפרטי. BE - שיחה 19:04, 22 בנובמבר 2017 (IST)

לטיפולך[עריכת קוד מקור]

ראיתי שהדף לירון חיון עלה שוב. לטיפולך. התו השמיני - שיחה 10:16, 16 בנובמבר 2017 (IST)

בטעות מחקתי חלק מהדף פרטיזן בלגרד, ובעיה במכשיר שלי מונעת אותו מלשחזר. אתה יכול בבקשה לשחזר לעריכה הקודמת? בתודה מראש! התו השמיני - שיחה 15:02, 16 בנובמבר 2017 (IST)

אני כבר שחזרתי. בקרה וייעוץשיחה • כ"ז בחשוון ה'תשע"ח • 15:05, 16 בנובמבר 2017 (IST)

דחוף![עריכת קוד מקור]

הרוחות בדף השיחה של אלימות מינית בחברה החילונית מתלהטות וביקשו להסב לכך אץ תשומת הלב של הבירוקרטים. תוכל בבקשה להתייחס לנושא? בתודה מראש! התו השמיניבא ונדבר על זה... 23:18, 5 בדצמבר 2017 (IST)

בשעה שפנית כבר הייתי שקוע בשינה. ראיתי הבוקר וטיפלתי. תודה. בריאן - שיחה 07:53, 6 בדצמבר 2017 (IST)

דואר אלקטרוני[עריכת קוד מקור]

אני מבקש להסיב את תשומת לבך לשתי הודעות דואר אלקטרוני ששלחתי לחשבונך. האחת מ27.12.2017 והשניה מ30.12.2017. תודה. • בקרה וייעוץשיחה • ט"ו בטבת ה'תשע"ח • 15:12, 2 בינואר 2018 (IST)

ראיתי והגבתי. בריאן - שיחה 16:14, 2 בינואר 2018 (IST)

פילה[עריכת קוד מקור]

תגיד הסתכלת מה כתוב כבר בערך שאתה רץ לתקן אותי? בסוף הערך כתוב בכל מקרה שהמילה מגורם מקורה באקדמיה. למה זה אמור להיות בסוף? 2A01:6500:A043:4492:B641:72A9:B064:A032 13:48, 31 בינואר 2018 (IST)

אני כתבתי את זה. אם תקרא את הערך, תווכח שהמשמעות הראשית של המילה פילה היא נתח מסוים בבקר. המילה מגורם שהאקדמיה אישרה היא לפילה במובן השני, כלומר נתח בשר או דג ללא עצמות (גרם=עצם בעברית). לכן הקישור לאקדמיה הוא על המובן השני של המילה ולא על הראשון. בריאן - שיחה 13:53, 31 בינואר 2018 (IST)
פילה זה לא רק לבקר. 2A01:6500:A043:4492:B641:72A9:B064:A032 13:58, 31 בינואר 2018 (IST)
ממליץ לך לקרוא את הערך ואז לשאול על מה שלא הבנת. בריאן - שיחה 13:59, 31 בינואר 2018 (IST)

שחרור חסימה תיכונט[עריכת קוד מקור]

שלום בראין, בבקשה לשחרר בדחיפות את החסימה על 81.218.117.130. אנחנו בסדנת עריכה של ויקימדיה. תודה--Itamar-WMIL - שיחה 10:27, 7 בפברואר 2018 (IST)

בוצע בוצעLionster‏ • שיחה 10:56, 7 בפברואר 2018 (IST)

על הקטגוריה שהחזרת[עריכת קוד מקור]

בדף יעניים, איך אני מקשר את הערך לקטגורהי עם שם שונה מאיך מהשם הראשי שלה (יען במקום יעניים)? 2A01:6500:A051:9A37:E0E3:6445:46FC:8C49 19:48, 18 במרץ 2018 (IST)

אני לא חושב שאפשר לעשות כזה דבר. בריאן - שיחה 19:50, 18 במרץ 2018 (IST)
כמעט בטוח שראיתי מקום כזה. 2A01:6500:A051:9A37:E0E3:6445:46FC:8C49 19:51, 18 במרץ 2018 (IST)
אם תמצא שוב, תראה לי וננסה לעשות את זה גם פה. בריאן - שיחה 19:55, 18 במרץ 2018 (IST)

מחיקת דף שיחת משתמש[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב בריאן. ראיתי שמחקת את שיחת משתמש:יוניון ג'ק/ארכיון 2, מן הסתם לפי בקשתו של יוניון ג'ק. ייתכן שלא שמת לב, אבל אין מדובר בארכיון תקני אלא בדף השיחה עצמו, שהועבר (לא הועתק) לדפי משנה עם שמות כמו ארכיון 1[2] או ארכיון 2.[3] העברות כאלה מקשות על מציאת ההיסטוריה של דף השיחה, ומחיקת הדף הופכת זאת לבלתי אפשרי לכל מי שאינו מפעיל. זאת בניגוד למדיניות, ובפרט שמדובר במשתמש פעיל ובמחיקת כל הדיונים. אלא אם יש לכך סיבה מאוד חריגה שאני לא מודע אליה, אני מבקש לשחזר את דפי המשנה האלו. בברכה, גנדלף - 09:31, 09/05/18

לא נמחקו שום דיונים. הכל נמצא כאן. יוניון ג'ק - שיחה 18:36, 9 במאי 2018 (IDT)
בסדר. תודה על ההבהרה. בברכה, גנדלף - 22:33, 09/05/18
יכולת פשוט לשאול. יוניון ג'ק - שיחה 00:07, 10 במאי 2018 (IDT)
אסתפק בלומר שלאחרונה התרשמתי שיש לנו תפיסה שונה של איזו פרוצדורה תקינה ואיזו לא. בברכה, גנדלף - 00:41, 10/05/18

מחיקה בדף "בקשות ממפעילים"[עריכת קוד מקור]

בריאן שלום, אשמח להבין מדוע מחקת את בקשתי לטפל בשחזור לא תקין של Yossi Kimchi (אני זה שביקשתי את חסימתו וטיפול בעריכה הזו שלו).

כי אין צורך לחסום אותו. בריאן - שיחה 11:18, 13 במאי 2018 (IDT)
לעניות דעתי מחיקה ללא נימוק של בקשת חסימה היא בעייתית, אבל בעייתית לא פחות זו העובדה שלא טיפלת בבקשה לשחזר עריכה אלא התעלמת ממנה או יותר נכון העלמת אותה. אולי כבירוקרט תשמח לדעת שלא ציפיתי ליחס הרבה יותר טוב כלפי אנונימיים.
ראה בראש הדף שם, תפקידי הוא או לבצע את הבקשה, או להסיר אותה, על פי שיקול דעתי. אני מבין שזה לא מוצא חן בעיניך, אבל כך המערכת עובדת ואין לזה קשר לאנונימיות. בריאן - שיחה 14:09, 13 במאי 2018 (IDT)

קטגוריות בדפי משתמש[עריכת קוד מקור]

לא ידעתי שזה פעיל גם כאן. הייתי צריך למחוק. אני מתקשה בתרגום הערך כלי התרגום לא עבד לי. ובכלל היצעתי למשתמש אחר לתרגם אותו, ייתכן שכדאי למחוק את הדף הזה. אבל לא היה נעים לי להכניס אותו שוב בוק:במ נראה לי שבעיקר קובץ על יד פעיל שם והוא כבר מחק בשבילי את הדף. תודה--יהודהשיחה • ד' בסיוון ה'תשע"ח • 01:35, 18 במאי 2018 (IDT)

אוקי. בריאן - שיחה 12:15, 19 במאי 2018 (IDT)

מחוז אל-מנופיה[עריכת קוד מקור]

שלום לך. זה לא מאוד קריטי לי, אבל אני לא חושב שהיא מיותרת. בהרבה מקרים ויקיפדים כותבים שמות בצורה "מחוז X", וכמה מיתר מחוזות מצרים אכן איתרתי קישורים למחוזות בצורה הזו. Mbkv717שיחה • י"ז בסיוון ה'תשע"ח • 23:32, 31 במאי 2018 (IDT)

תנועת אור[עריכת קוד מקור]

שלום. לא הבנתי את עריכתך זו. לא עבר שבוע מהנחת תבנית הפרת זכויות יוצרים. אך גם אם מחליטים לא לחכות שבוע, לא ברור לי מהו "השחזור העמוק" שציינת בתקציר העריכה, שכן החומר החשוד בהפרה לא נמחק מהיסטוריית הערך. תודה, Dovno - שיחה 12:04, 14 ביוני 2018 (IDT)

כשמניחים תבנית הז"י, זה אומר שצריך למחוק את כל הערך (כפי שכתוב בתבנית עצמה). אם לא כל הערך מפר ז"י, אין טעם להניח את התבנית, אלא פשוט להסיר את הטקסט הבעייתי. למיטב הבנתי, טקסט שנמצא רק בגרסאות קודמות לא מהווה בעיה מבחינת הפרת ז"י. בריאן - שיחה 12:17, 14 ביוני 2018 (IDT)
צריך להסתיר אותו. (ויקיפדיה:מדיניות_המחיקה#מחיקת_תקצירי_עריכה,_גרסאות_ופעולות_יומן) • דגש חזקשיחה • א' בתמוז ה'תשע"ח • 12:19, 14 ביוני 2018 (IDT)
אפשר להסתיר אותו. לדעתי לא קריטי. בריאן - שיחה 12:31, 14 ביוני 2018 (IDT)
כהבנתך. אני יודע שיש מפעילים שמתעקשים על זה, אבל שוב, כל אחד ודעתו הוא. יום טוב. • דגש חזקשיחה • א' בתמוז ה'תשע"ח • 12:34, 14 ביוני 2018 (IDT)
ביקורת ביקש זאת במפורש לא מזמן במזנון. Dovno - שיחה 12:40, 14 ביוני 2018 (IDT)

מרדכי צבי גרינגולד[עריכת קוד מקור]

הוא היה לוחם לח"י בזמנו. היה דובר בהרבה מערבי חב"ד. מסר שיעורים לאסירים. היה המנחה הקבוע של חגיגת הבר מצווה לילדי הגיבורים (יתומים),במשך שנים הנחה גם את ההתוועדות המרכזית המסורתית לכבוד י"ט כסלו בכפר חב"ד שבה השתתפו בכל שנה אלפי אנשים. מסר שיעור קבוע בבית כנסת בחולון, לימד בבית הספר למלאכה. שימש כמגיד שיעור בכולל 'תפארת זקנים'. ועוד הרבה וכו' אני קיבלתי אישור להעתיק את הערך מחבדפדיה לויקיפדיה השאלה היא אם יש לזה חשיבות לי נראה שכן והיה עוד לוחם לח"י מחכה לתשובה אמריקה לא שונה - שיחה 15:06, 23 ביולי 2018 (IDT)

צריך להבין מי בעל זכויות היוצרים ואם יש ממנו אישור, צריך לשלוח בהתאם להוראות בדף ויקיפדיה:OTRS. דיון על חשיבות צריך לנהל בדף שיחת הערך. בריאן - שיחה 08:47, 24 ביולי 2018 (IDT)

התערבות[עריכת קוד מקור]

אבקש את התערבותך כביורוקרט, ראה בדף שיחת משתמש:דוד שי#רדיפה אחר הערכים שאני כותבת. סקרלט - שיחה 04:33, 7 באוגוסט 2018 (IDT)

אבי טנג'י[עריכת קוד מקור]

אודה לך אם תשחזר את הגירסה האחרונה של הערך הנ"ל ותחזיר את התבניות על מנת לאפשר דיון מסודר בדף השיחה של הערך. יוניון ג'ק - שיחה 12:58, 7 באוגוסט 2018 (IDT)

שלחתי לך מייל בריאן. סקרלט - שיחה 13:06, 7 באוגוסט 2018 (IDT)

@[עריכת קוד מקור]

שלחתי מייל (לא דרך המערכת) • דגש חזקשיחה • כ"ז באב ה'תשע"ח • 09:51, 8 באוגוסט 2018 (IDT)

בקשה לאישור העברת תוכן למקומו ממרחב הערכים למרחב דיוני ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

בריאן שלום רב.

לאחרונה העברת דיון שהתקיים ב-וק:במ, למרחב הערכים במקרה זה לשיחת קטגוריה:ישיבות היסטוריות באירופה. הסיבה והצורך בכך מובנים אם כי ישנה מחלוקת לא מהיום על האם ראוי וניתן להעביר תוכן מוק:במ שאמור להימחק משקיפות מרחב הערכים והדיונים אליהם בניגוד לאופיים הייחודי וקצר המועד.
ברצוני לבקש את רשותך להעביר את התוכן הנ"ל וגם את המשך הדיון עליו אל שיחת ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/קטגוריה:ישיבות היסטוריות עם הפניות כמובן לשם מהיכן שדנים כעת. (בכך לפחות יועבר התוכן למרחב דיוני ויקיפדיה וגם משתתפי הדיון המקורי יוכלו בכך להתעדכן כנדרש שהרי אינם עוקבים אחרי דפים אחרים אלו בהכרח).
העברת התוכן הנ"ל קרי החלק מ-וק:במ והדיון שעליו לאחר מכן, לשיחת ההצבעה, יאפשר למי שיבחרו בכך להמשיכו שם. ויפנה את דפי שיחות הקטגוריה לדיונים המהותיים שנפתחו בו שהם החשיבות ושינוי שם. סבורני שאין בתוכן המדובר, התייחסות לעצם השאלות הנ"ל ואינו מבטל את הדיונים עליהם.
אם אתה סבור שיש לדון גם על כך בדף השיחה שם אנא אמור לי ואכתוב זאת שם במקום כאן. בברכה, מי-נהר - שיחה 17:14, 18 באוגוסט 2018 (IDT)
בריאן שוב שלום. החלטתי בלנ"ד לאחר שעשיתי מה שיכולתי כדי לאפשר לקהילה ללכת בצורה המקדמת את המצב ואת הצרכים של התוכן שלא להמשיך להתערב יותר. יעשו כקהילה מה שיבינו. לכן כנראה לא אהיה כאן כדי להתייחס לתגובתך ולכן תוכל לראות את פנייתי זו כלא רלוונטית. תודה לך ושנה טובה. מי-נהר - שיחה 20:00, 18 באוגוסט 2018 (IDT)

זקוק לעזרתך בגיבוש רשימת מאה אטרקציות התיירות הפופולריות בארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שלום בריאן. שמתי לב שאתה אחד מהעורכים הכי פוריים בערך ארצות הברית. משום כך, החלטתי לפנות אליך בנושא זה... אני מנסה בימים אלו לגבש רשימה מוצלחת של מאה אטרקציות התיירות הפופולריות ביותר בארצות הברית עבור המדריך שעוסק בארצות הברית בויקימסע העברי. אודה לך אם תוכל לבחון את הרשימה שיצרתי עד כה, ולהציע בדף השיחה של המדריך איזה אטרקציות תיירות לפי דעתך עדיף להסיר מהרשימה ואיזה אטרקציות תיירות לפי דעתך כדאי להוסיף לרשימה. WikiJunkie - שיחה 00:32, 23 באוגוסט 2018 (IDT)

טיפול המרה[עריכת קוד מקור]

משהו לא טוב קורה בדף השיחה של הערך הזה... אני חושב שצריך התערבות של מבוגר אחראי, על מנת להרגיע את הרוחות. יוניון ג'ק - שיחה 20:10, 2 בספטמבר 2018 (IDT)

תודה יוניון ג'ק. בריאן - שיחה 08:46, 4 בספטמבר 2018 (IDT)

דיון אודותיך בבירורים[עריכת קוד מקור]

שלום. בהמשך לשיחתנו, ובהתאם לויקיפדיה:בירורים/פתיח, אני מודיע לך על דיון בעניינך שפתחתי בדף בירורים. דגש - שיחה 15:00, 2 באוקטובר 2018 (IDT)

מחיקת דיון בדף השיחה שלי[עריכת קוד מקור]

בעקבות בקשתך שאנסח מחדש את דבריי, בשיחה:טיפול המרה#הערך כולו הינו בושה לויקיפדיה, אותה בקשה הפכה לשיח הומפובי בדף השיחה הפרטי שלי, אבקשך להעלים אותו. BAswim - שיחה 22:45, 4 באוקטובר 2018 (IDT)

BAswim, סליחה על המענה המאוחר. למה שלא תארכב אותו פשוט? בריאן - שיחה 07:56, 7 באוקטובר 2018 (IDT)

כללי ההתנהגות[עריכת קוד מקור]

שלום בריאן. בעקבות הדיון השבוע בבירורים, אני מבקש להפנות את תשומת לבך להתבטאות הבאה: "למראית עין נראה שיש פה ויקיפדים שרוצים לזרוע רוע ולהשליט טרור בויקיפדיה". תודה. נרו יאירשיחה • כ"ו בתשרי ה'תשע"ט • 01:57, 5 באוקטובר 2018 (IDT)

דיברתי עם המשתמש בדף שיחתו, הדברים נאמרו בלהט הנסיון להשאיר את הערך, והמשתמש התנצל בפני כל מי שראה עצמו נפגע. ביקורת - שיחה 17:34, 5 באוקטובר 2018 (IDT)
תודה לשניכם. בריאן - שיחה 11:43, 6 באוקטובר 2018 (IDT)

שלום בריאן[עריכת קוד מקור]

ייתכן שפספסתי זאת בכללים אבל איפה הכלל שאוסר על אנונימי לפתוח דיון בבירורים? בהיעדר כלל כתוב ומפורש כזה - אני לא רואה סיבה למה קהילה זו (ממנה אינני חלק), לא תתן גם לאנונימיים לדון בדף זה. תודה. גורו הפיליפינים 12:59, 21 באוקטובר 2018 (IDT)

בפתיח דף הבירורים יש מעין תיבה ירוקה שמסבירה על הדף. אם תלחץ על הלשונית "דיון", כתוב שם: "הדיון פתוח בפני המשתמשים הרשומים שלהם ותק של חודש ולפחות מאה עריכות בדפי התוכן.". עם זאת, אני מניח שאם ירצה משתמש ותיק לפתוח דיון בשמך, זה אפשרי. בריאן - שיחה 16:17, 21 באוקטובר 2018 (IDT)
לא נכון. לפני שיוני עיצב את הדף לטאבים, היה כתוב מפורש שיכולים להגיש תלונה כל אחד, _ואפילו אנונימיים_. אתה שוגה בין השתתפות בדיון לבין הגשת תלונה. דגש - שיחה 16:56, 21 באוקטובר 2018 (IDT)
ראה גם ויקיפדיה:בירורים/ארכיון 13#מחיקה שרירותית. דגש - שיחה 16:57, 21 באוקטובר 2018 (IDT)
בריאן, מה זאת אומרת "הדיון פתוח בפני חברים רשומים"? ראשית, צריך להגדיר מה זה "פתוח", הרי לי כאנונימי יש גישה אליו ונכון לעכשיו אני אפילו יכול להגיב בו במישרין, או לפחות בעקיפין על ידי פרסום תגובות בדף שיחתי ותיוג כל המשתמשים הרלוונטיים מבלי לעבור על החוקים. כמו כן, לא ברור לי מי הוא אותו יוני ומי נתן לו הסמכות לסגור את הדף בפני אנונימיים. אם אין החלטת קהילה מפורשת לסגור את הדף (או מדיניות לסגור דפי בירורים בקרן ויקימדיה העולמית, בהנחה שהם מכירים בכלל בקיומו של "קונספט" כזה) אז אני אטען אולי בחוצפה שאין כל תוקף ל"החלטה" הנ"ל. בברכה. 109.66.120.141 04:39, 22 באוקטובר 2018 (IDT)
דגש, העובדה היא שהוא לא יכול לערוך את הדף, כך החל כל הדיון. הדרך היחידה שאני חושב עליה שמאפשרת לפתוח דיון בלי לערוך את הדף, היא להיעזר בעורך ותיק כפי שכתבתי לעיל.
לאנונימי, אני מקבל הרגשה שאתה רוצה לדון ולהתפלפל רק לשם הדיון. בריאן - שיחה 09:23, 22 באוקטובר 2018 (IDT)
בריאן, ההרגשה שלך שגויה לחלוטין ואשמח להתייחסות רצינית לדברי. ה"מלחמות" שהתרחשו בעבר בין דגש לבינך (או בינך לבין דגש), לא נוגעות אלי. אני באמת מצפה שתתייחס ברצינות לנקודות שהעלתי (הגדרת המושג "פתוח" בהקשר זה, מי קבע שאנונימי לא יפתוח דיונים, למה אסרו על אנונימי לפתוח אבל לא אסרו עליו להגיב וכו'). תודה. 109.66.120.141 10:21, 22 באוקטובר 2018 (IDT)
אנונימי, שאלת איפה בכללים כתוב ועניתי לך. כעת אתה פותח דיון נפרד, על מקור הסמכות, על אכיפה או עקיפה של הכללים ועוד דברים מרתקים שאינם ממין העניין. אם אתה רוצה לפעול כחבר בקהילה ולשנות דברים, הדלת פתוחה בפניך, אם אתה רוצה לחפש כללים והחלטות, שורת החיפוש תספק לך את אותן תוצאות שהיא תספק לי. כרגע הדיון הזה לא מועיל ולא רלוונטי. בריאן - שיחה 11:14, 22 באוקטובר 2018 (IDT)
לצערי אני מתרשם שאתה מתעלם מבקשתי; לגבי הגדרת המושג "פתוח" בהקשר זה - לא התייחסת כלל למה שציינתי; לדעתי אם היה דיון בו הוחלט בצורה ברורה שאנונימיים לא יפתחו דיונים בדף, פשוט היית מקשר אליו. בברכה. 109.66.120.141 11:32, 22 באוקטובר 2018 (IDT)
עובדה היא שאפשר. משהו השתבש אצל האנונימי. אין כל כלל כזה, ואם אראה משתמש שמסיר דיון ב"נימוק" זה אבטל את פעולתו. דגש - שיחה 18:40, 22 באוקטובר 2018 (IDT)

יום הולדת שמח![עריכת קוד מקור]

שלום בריאן,

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום הולדתך Exclamation-orange.svgGuycn2 · ☎‏ 08:08, 26 באוקטובר 2018 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! , ושפע SMirC-congrats.svg אלדדשיחה 18:42, 26 באוקטובר 2018 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Itaygur - שיחה 20:54, 26 באוקטובר 2018 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! אלעדב. - שיחה 00:00, 27 באוקטובר 2018 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:01, 27 באוקטובר 2018 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Mbkv717שיחה • י"ח בחשוון ה'תשע"ט • 19:11, 27 באוקטובר 2018 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! --Assayas - שיחה 20:54, 27 באוקטובר 2018 (IDT)
🎂 🍻 מזל טוב! דגש - שיחה 21:21, 27 באוקטובר 2018 (IDT)
מזל טוב! גילגמש שיחה
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Ewan2 - שיחה 21:35, 27 באוקטובר 2018 (IDT)
תודה לכולכם! בריאן - שיחה 07:32, 28 באוקטובר 2018 (IST)

מזל טוב מעומק הלב, הרבה בריאות, מיקוד ואור. ביקורת - שיחה 11:41, 28 באוקטובר 2018 (IST)

מצטרף למילותיו החמות של ביקורת. בנוסף מאחל המון אושר ושמחה. eli - שיחה 16:02, 28 באוקטובר 2018 (IST)

הצעה[עריכת קוד מקור]

היי בריאן,
בדרך כלל אני חוסם משחיתים ליום אחד, ולא לשעתיים, כי הם חוזרים כעבור שעתיים-שלוש, מנסים (בשיטת מצליח), ואם הם לא חסומים, הם מצליחים להמשיך להשחית. ראה בבקשה:
2.52.73.181 (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) - חסמת לשעתיים. פג מועד החסימה, והוא חזר להשחית. חסמתי אותו עכשיו ליום אחד. אלדדשיחה 14:26, 28 באוקטובר 2018 (IST)

אוקי, תודה. בריאן - שיחה 15:58, 28 באוקטובר 2018 (IST)

מעבר על כללי ההתנהגות[עריכת קוד מקור]

שלום בריאן. משתמש:סהר שוקר מתבטא באופן חמור שוב ושוב כלפי אחרים שמפריעים לו לנהל אצלנו את מלחמותיו המשפטיות. הוא הוזהר על כך כמה פעמים, אולם ממשיך באותו דפוס התנהגות. אני סבור שיש מקום לחסום אותו כאזהרה. נרו יאירשיחה • כ"ד בחשוון ה'תשע"ט • 00:06, 2 בנובמבר 2018 (IST)

נרו יאיר, חסמתי אותו ליום. מוסיף שממעבר על תרומותיו נראה כי הסתברות נמוכה שחסימה זו תועיל. אם ישוב על כך יידע את הבירוקרטים. eli - שיחה 01:03, 2 בנובמבר 2018 (IST)
תודה. נרו יאירשיחה • כ"ד בחשוון ה'תשע"ט • 01:14, 2 בנובמבר 2018 (IST)
תודה נרו יאיר על ההודעה ולאלי על הטיפול. עדכנו אותי אם יש צורך בטיפול נוסף. בריאן - שיחה 08:37, 4 בנובמבר 2018 (IST)

משחית משתולל[עריכת קוד מקור]

הי בריאן. כיוון שאני רואה שאתה כאן, תוכל בבקשה לחסום את מיוחד:תרומות/Cab2X המשחית ללא הרף? תודה, Dovno - שיחה 10:05, 8 בנובמבר 2018 (IST)

נחסם, תודה. בריאן - שיחה 10:07, 8 בנובמבר 2018 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

(יומן מחיקות); 13:50 . . בריאן (שיחה | תרומות) מחק את הדף שיחה:מחסום רכבים ‏(התורם היחיד היה Dovno (ש), והתוכן היה:למחוק סיבה=התייתר
אני יצרתי את הדף הזה בטעות אז תודה--שלום1234321 - שיחה 09:17, 9 בנובמבר 2018 (IST)

בבקשה. בריאן - שיחה 08:47, 11 בנובמבר 2018 (IST)