שיחה:ה'תשע"ה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ראו דיון חשיבות בשיחה:ה'תשע"ו. אסי אלקיים - שיחה 19:34, 7 בפברואר 2009 (IST)

חשוב מאין כמוהו. מישהו פה קם על צד שמאל הבוקר. חגי אדלרשיחהל-103 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ח בשבט ה'תשס"ט • 16:10, 12 בפברואר 2009 (IST)

עמוס 6[עריכת קוד מקור]

אין לזה מקום. סתם זורקים תאריך, ומקווים שהכל ייגמר עד אז. צריך לקוות שמזג האוויר יתאים, שיסיימו להכין את הלוויין, ועוד אלף ואחד דברים. קשה מאוד לחזות תאריך שיגור ממרחק של למעלה משנה, ולא ברור מה הקשר ללוח העברי. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 14:27, 28 במרץ 2013 (IST)

עיוות[עריכת קוד מקור]

מדוע דברי אדמור הזקן מחבד צריכים להיות תחת הכותרת -הקשרים-? מה זה בכלל "הקשרים"? צריך למצוא הגדרה יותר טובה ולכלול אותה כסעיף משנה בפרק -אירועים- ינון גלעדי - שיחה 14:32, 28 במרץ 2013 (IST)

אני בספק אם זה צריך להיות מוזכר בכלל. אבל מחמת הכבוד לו ולחב"ד לפחות לא הסרתי את מה שהיה קודם. אבל לא ראיתי שהוצעה דרך הולמת אחרת או מוצדקת לציין זאת. נסה לדון על זה בדף השיחה עם הקהילה אם כי אני בספק מי בכלל יגיב בערכים המוזנחים האלה. יש להניח שאם זה לא יוזכר כפי שזה כעת , זה לא יוזכר בכלל. אישית ייתכן ולא תראה אותי מגיב שוב בדיון על זה (לא מפני זלזול בך והתעלמות ממך חלילה) אלא מפני שאני בכלל סבור שכל הצורה של הערכים הללו והמקבילים להם היא מסורסת ואיני רוצה להתעסק בהם במצבם זה. רק טרחתי בכמה דוגמאות של ערכים עתידיים לציין כמה נתונים שיראו לאלו הרוצים למוחקם שאין שום בעיה לכתוב תוכן בערכים כאלה.מי-נהר - שיחה 01:29, 29 במרץ 2013 (IST)
תודה שהתייחסת לשאלתי. אבל:
א. עדיין לא הבנתי מה זה הכותרות "הקשרים" - לאור דבריך, הייתי מציע אולי לזה "איזכורים ביהדות" או משהו בדומה לזה.
ב. יצא לך במקרה לפתוח את המקור עצמו? [ממה שמעט עיינתי בו בכלל לא בטוח שזו המשמעות]? ינון גלעדי - שיחה 05:19, 31 במרץ 2013 (IDT)

דרך הצגת השנים העבריות בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

כגון בשנה זו, היא מוגדרת "ה'תשע"ה (5775) או בקיצור תשע"ה". מישהו שלא מבין יכול לחשוב שהאות ה בהתהלה היא ה הידיעה, ולא להבין שמדובר בשנה החמישית בהסטוריה היהודית הנקראת תשע"ה. והאות ה היא קיצור של ה אלפים לבריאת העולם וצריך לפרט זאת . מיראני - שיחה 19:05, 17 באוגוסט 2014 (IDT)