שיחת משתמש:מי-נהר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפושפניה למשתמש:אבגד[עריכת קוד מקור]

משתמש:אבגד שלום. אני פונה אליך כאן כי ביקשתי (מסיבות אישיות לחסום אותי מעריכה לשבוע).
ראיתי ששינית את תבנית ההבהרה לסקרי בחירות על דעת עצמך.
זה בעייתי כי בכך ששינית אותה, היא מציגה אוטומטית משהו אחר בדיונים. כלומר אתה מציג את מה שאני ואת מה שחברים אחרים התייחסו אליו בדיון בדף השיחה:הבחירות לכנסת העשרים ואחת בצורה שונה מהמקור!
אבקשך בכל לשון של בקשה אנא החזר את התבנית למצב הקיים. ואם ברצונך להציע שינוי פתח תבנית הבהרה מספר 2 או כתוב את השגותיך על התוכן בדפי השיחה. ונבקש מהקהילה לבחור מה עדיף. בתודה מראש ובברכה. מי-נהר - שיחה 04:32, 6 בינואר 2019 (IST)
מקבל ומבצע. בשמחה רבה. אבגד - שיחה 06:44, 6 בינואר 2019 (IST)
תודה לך חן חן. מי-נהר - שיחה 06:52, 6 בינואר 2019 (IST)
בוצע בוצע בכבוד אבגד - שיחה 06:57, 6 בינואר 2019 (IST)

פניה למשתמש:Ralph747[עריכת קוד מקור]

משתמש:Ralph747 שלום. אני פונה אליך בנוגע לערך עזר שרקי. (אני כותב כאן כי לבקשתי מסיבות אישיות אני חסום בקרוב לעריכה) פונה אליך כי הגבת שם בדיון החשיבות ומאחר ואתה היחיד שתומך בחשיבות וללא נימוק הערך עשוי חלילה להימחק מחר. מאחר והערך דל במידע אני מבקש לציין כאן כמה מקורות ומידע בעל משמעות שכדאי אם טוב הדבר בעיניך להטמיע בערך או בדיון בתקווה שלא נצטרך להגיע להצבעת מחיקה וכל שכן שאם תיפתח, שעמדת המוצא תהיה טובה יותר. אבין ואכבד אם לא תוכל להתייחס לפניה זו, בתודה מראש... להלן הערות.

 • ב[קישור זה] יש חצי שעה שבו הרב שרקי מדבר ב"הרצאת הרב על סבו, עזר שרקי (Aïzer Cherki), בכנס "יהודי אלג'יריה וקשריהם עם ארץ ישראל וצרפת", במכון בן-צבי בירושלים, ח' בכסלו תשס"ח" שם הוא מציין בין היתר על שעזר שרקי מוזכר בספרו של יאני אבידוב "נתיבים נעלמים - פרשיות ההעפלה במחתרת, במדבר ובים" מצטט משם. וכן בספר של ברכה חבס "פורצי השערים ממזרח ומים".
  • איני יודע איך יגיבו בשלב זה להטמעת בערך של קישור חיצוני זה כי אנשים לא יקשיבו אלא להתחלה ויחשבו שזה שיחה משפחתית. אבל מידע משם בהחלט יכול להיות מוטמע בערך כולל כהערת שוליים למקור.
  • מוזכר בהרצאה גם שהשתתף בכמה קונגרסים ציוניים.
  • שהיה בקשר עם Jacques Lazarus ממנהיגי המחתרת היהודית בצרפת במלחמת העולם השנייה ושלימים הפך לחתנו!
  • שהקים באלג'יר עיתון ושידורי רדיו ועוד...
 • מוזכר בכתבה של הד המזרח (הד המזרח, יום שני, אפריל 15, 1946; עמוד 10) כמי שנבחר לסגן נשיא קהילת אלג'יר בראשית 1946 , מיותר לציין את משמעות השנה לאחר השואה וערב מדינת ישראל.
 • מוזכר להבנתי כאן בכתבה בעיתון בצרפתית כנשיא לשעבר של הפדרציה הציונית של יהודי אלגיריה.
  • שמא זה מקור להדגשת העובדה שבפתיח עליה ריהטא מזלזל...

לשיקולך הנבון כתמיד בברכה מי-נהר - שיחה 17:21, 6 בינואר 2019 (IST)

אוקי קבל ביטול חזל"ש , הצלחתי להגיב לשעה קלה שמה. תודה בכל זאת. מי-נהר - שיחה 22:04, 6 בינואר 2019 (IST)
רק אחרי שערכתי, ראיתי את הביטול. בכל זאת - הוספתי לערך Face-smile.svg.Ralph747 - שיחה 22:20, 6 בינואר 2019 (IST)
Ralph747 חזק וברוך. תודה לך, הגבתי עם נימוק בדף השיחה ופניתי בינתיים לכמה דוברי צרפתית אולי יאותו לחפש מקורות השפה שלהם. טוב שעבדת על הערך כי לא הגעתי לשם. סליחה שאיני זמין בעת הזו לדברים אלה כדבעי, חן חן. מי-נהר - שיחה 22:28, 6 בינואר 2019 (IST)

איזה דיון פתחת במזנון Face-smile.svg[עריכת קוד מקור]

אני לא יודע אם ההצעה הראשונית שלך היא הפתרון המדויק ביותר (ואולי כן? אני לא יודע Face-smile.svg), אבל אני לגמרי חושב ששמת את האצבע על נושא חשוב וחמקמק מעין כמוהו - כל הכבוד! דיון מאוד חשוב וכל הכבוד שפתחת אותו ובהצלחת לאפיין כמה מהבעיות האלו. איש השום (Theshumai) - שיחה 19:08, 20 בינואר 2019 (IST)

משתמש:Theshumai חן חן תודה לך על דבריך. :) מי-נהר - שיחה 21:30, 20 בינואר 2019 (IST)
מי-נהר, דע לך שהדיון שפתחת בזמנו במזנון עורר בי הרבה השראה ומחשבות, ואני מדי פעם מזכיר אותו באופן כזה או אחר בהצבעות מחיקה, וזוכה גם לתמיכה בכיוון הזה מפעם לפעם. כך או אחרת יהיה מדובר ברעיון מרחיק לכת, ולכן אני משתף אותך שחשבתי על רעיון מרחיק לכת נוסף - לכיוון אחר, וחשבתי לשתף אותו כאן, בתקווה שיתפתח דיון שיסייע להגיע לרעיון מלוטש יותר.
אני מניח שנקודת המוצא (ואולי אני טועה) היא שהצבעת המחיקה כיום יש כמה חסרונות - הצבעה מבזבזת משאבי זמן של הקהילה, והיא אקט שעלול להתפרש כאגרסיבי. לכן כדאי לנסות לייצר פתח מילוט נוסף לפני שעוברים להצבעת מחיקה על ערך שעורך בעל זכות הצבעה תמך ונימק את חשיבותו.
הרעיון שהיה לי לגבי פתח המילוט המדובר הוא שיהיה שלב אחד נוסף, שערך חייב יהיה לשהות בו לפני הצבעת המחיקה, למשך, נניח, 3-2 ימים (כי כבר היה שבוע של דיון חשיבות). שלב הביניים (עשוי להקרא "בירור לקראת הצבעת מחיקה") הזה יהיה הצבעה פנימית של מי שמגיע לדיון החשיבות (לרוב מדובר על מספר קטן יחסית של עורכים שכבר התעמקו בערך ברמה כזו או אחרת) מי חושב שהערך צריך: 1. להשאר. 2. להמחק. 3. לחזור לטיוטת משתמש לתיקונים. 4. לעבור איחוד/פיצול. אם במדגם הקצר יהיה רוב של בעלי זכות-הצבעה (לא כולל כותב הערך ומניח התבנית) שיבחר באפשרות מסוימת מבין 3 או 4, אז לא ניתן יהיה להתקדם להצבעת המחיקה, אלא (אם 3 נבחר) להשיב את הערך למרחב המשתמש לתיקון (או המתנה), או (אם 4 נבחר) להקצות זמן קבוע (נניח חודש) לחלוקת המידע בצורה נאותה טרם מחיקת הערך (תמיד בהמשך אפשר לנסות ליזום מחדש הצבעה של איחוד/פיצול בהתאם לעריכת המידע בערכים השונים).
מציין דקויות לגבי ה'איך זה אצלי בראש' - שמבחינת היעילות, אפשר לייצר תבניות לכך (סוגריים כאלו {{}} כשבאמצע כתוב "בעד טיוטה" או "בעד מחיקה" וכו') ושהעורכים שלוקחים חלק בדיון החשיבות יוכלו לציין את התבנית כבר במהלך דיון החשיבות, וכך לא בהכרח יצטרכו לעקוב ולהיות זמינים דווקא בחלון הזמן הקצר לביניים שהצעתי. אני לא מציע פה שולצה - כל אחד מצביע פעם אחת, במטרה להבין מגמה בתקווה למנוע הצבעה. כל אפשרויות הביניים הפיכות בהרבה ממחיקה/השארה ולכן ההצבעה/מדגם הזה הוא פחות דרמטי. ואגב, אם יהיה רוב לאפשרויות 1 או 2 - זה חסר חשיבות, ואפשר לפתוח הצבעת מחיקה כמו היום.
כאמור, מבחינתי מדובר ברעיון שחשבתי עליו כרגע ולכן הוא לא בהכרח מלוטש, ואני בעצם מנסה לגלגל בהמשך לדיון שפתחת. מוזמן לכתוב לי מה דעתך ונראה אם יניב משהו Face-smile.svg איש השום (Theshumai) - שיחה 22:12, 9 בפברואר 2019 (IST)
איש השום (Theshumai) היקר שלום וברכה.
תודה על מילותיך הטובות. וכל הכבוד על ההשקעה, המחשבה והמעורבות.
איני כל כך פנוי בימים אלה בכדי להתייחס כנדרש לדברים מושקעים וחשובים אלה, עמך הסליחה.
אני אנסה בהמשך לעיין כמידת האפשר ולהגיב לפחות מעט על דבריך בלנ"ד
אם לא עשיתי זאת הרגש בנוח לשלוח לי שוב הודעה כתומה לתזכורת. ובוודאי תקבל בהבנה אם לא אצליח להשיב.
בברכת חודש טוב , מי-נהר - שיחה 22:00, 10 בפברואר 2019 (IST)
איש השום (Theshumai) כמה מילים בינתיים אך כאמור אצטרך עוד לחזור בלנ"ד לקרוא כמה פעמים כי כעת אני רואה כפול.
ככלל העלית כמה רעיונות מאד יפים ומעניינים.
אמנם אני ניסיתי להתמקד במקרה פרטי של שאלת מעב לטיוטה אבל אתה צודק שיש עוד שאלות שבגלל שמדלגים עליהם אז משבשים הכל. זה נכון אפילו לשינוי שם.
לדוגמא היו לנו מקרים של בעיה בשם קטגוריה בגינה רצו למחוק, המוחקים חשבו שאפשר למחוק ולכתוב קט' אחרת תוך התעלמות שמחיקה אומרת שאסור להתחכם ולפתוח קטגוריה לאותו תפקיד בשם אחר. כך שאחרי זה גם שם שונה יהיה אסור. יש בזה סלט...
במילים אחרות ייתכן וצריך למפות את מגוון המצבים הקיימים ולחשוב עליהם האם רק ה-4 שהזכרת או גם אחרים.
בכל אופן לענ"ד בניסיון להביא לדינמיקה חדשה יש לקחת בחשבון גם את הדברים הבאים.
1. הקהילה ממש ממש משתדלת להימנע מהוספת תהליכים וכללים. הם יקראו לזה לפשט תהליכים, או "למה לשנות מה שעובד" או האם בשביל כמה מקרים שוליים נעשה כאב ראש ... כדאי להתכונן לטענות אלה.
2. נושא התשומת לב והמעקב הנדרשים כאשר שולחים ערך ממצב אחד למצב אחר - במקרה של חשיבות ומחיקה יש תבניות עם פרסום בתחזוקה ובדפי העוקבים. ההצעה הנוכחית צריכה להתחשב בזרימה זו ובמידת המעקב האפשרית אליה. כאן המקום לשים לב שהצבעה קהילתית כשמה, היא מרובת משתתפים והליך בדפי שיחה לא, ויש לכך השלכות לעניין תוקף ההחלטות.
3. כמה ימים להליך הביניים ? כאן חלק מהקהילה ודאי יעירו שאין דבר כזה הליך פחות משבוע כי אנשים לא נמצאים במיזם כל הזמן , מאידך אחרים יאמרו שזה מושך כל תהליך ליותר מדי זמן.
4. אחד הדברים המעניינים במה שכתבת היה שימוש בתבניות הצבעה ייעדוית כמו שיש לנו Symbol support vote.svg בעד אז יהיה {מחיקה} {איחוד}...
על זה חשבתי לרגע מה היה אם בזמן ההצבעה הקהילתית כמו סימונים של מפות, הייתה שורה של אפשרויות הצבעה.
כך שבאותה הצבעה נוסף להצבת תבנית {מחיקה} {השארה} היו כותבים גם ברירת מחדל נוספת בשורת המצביע. כך למעשה היו יכולים לספור את מספר התבניות. ואם בשתי קבוצות המצביעים יחד היתה תבנית שלישית כברירת מחדל מועדפת היא הייתה יכולה לגבור על המחיקה/השארה. זו כמובן הצעה אחרת ממה שאתה כתבת. ויש לה חסרונות שאם יהיה ניתן כהצעתך לעבור שלב מקדים ייתכן וזה היה טוב יותר.
5. בכל אופן אם משתמשים בתבניות ייעודיות בגוף ההצבעה אזי סבורני שכדאי שהם גם יהיו הפניה לדף שמסביר למצביעים מה המשמעות של מה שהרגע הצביע מבחינת הליך הטיפול. לדוגמא {טיוטה} הצבעה זו פירושה העברת הדף ל- עד אשר ... ולאחר מכן ... ולא ייחשב הדף כמי שנמחק בהצבעה קהיליתית או כמי שעבר אישור בהצבעת מחיקה וכו וכו... לא מסוגל לנסח כעת.
ליל מנוחה מי-נהר - שיחה 00:04, 11 בפברואר 2019 (IST)
היי ידידי Face-smile.svg. אני מהרהר לפעמים בדיון הזה שלנו. רוצה לשתף אותך שמאז בינתיים החלטתי באופן אישי ליזום במקביל לחלק מדיוני החשיבות דיוני איחוד ונראה שכבר כמה פעמים מנעתי הצבעות מחיקה או מחיקות לטובת איחוד וכדומה. מקווה שבאופן ראשוני פעולתי האישית תהווה השראה לאחרים ללכת יותר למחוזות האיחוד/שינוי-שם/החזרה לטיוטה (למרות שהחזרה לטיוטה היא פרודצורה שאני עדיין לא בקיא לגמרי בפרטים שלה) איש השום (Theshumai) - שיחה 15:24, 15 באפריל 2019 (IDT)

איש השום (Theshumai) היקר והנכבד רב שלומות. מאחר ולצערי איני פנוי בעת הזאת למעורבות כדבעי ובפרט בעניינים חשובים אלה לכן אבקשך לסלוח לי וכן ברצוני לציין שאין דעתי נוחה בשל כך ועוד, מהזמנת אחרים לדיון כאן. איני אוהב לעשות חצי עבודה כמו גגם לבלוט ובמצב פניותי כעת אני אפילו לא באחוז מכך. לכן אנא קבל עצתי ונהל את הנושא כפי הבנתך בדף טיוטה ייעודי או דף שיחתך. וניתן להעביר/להעתיק לשם דברי שיחה או הפניות מהן לטובת המשתתפים. בתודה על ההבנה ובברכת חזק ואמץ. מי-נהר - שיחה 22:06, 17 בפברואר 2019 (IST)

היי, ממש סליחה! משום מה לא עלתה בראשי האפשרות שזה בעייתי מבחינתך, ואני מתנצל. אמחק את החלק הזה מדבריי בדיון ההוא. אני חושב שהרעיון לא מספיק בשל לטיוטה - אולי אנסה לפתוח דיון מסודר במזנון. גם זה בטח ייקח זמן, כי גם אני לא מאוד פנוי בימים אלו. תרצה שאתייג אותך לכשאפתח את הדיון או שתעדיף שלא? איש השום (Theshumai) - שיחה 22:10, 17 בפברואר 2019 (IST)
איש השום (Theshumai), תודה על תגובתך החיננית כתמיד. אתה רשאי תמיד לתייג אותי. בכל הנוגע לעדכון מידעו ודיונים. פחות בכל הנוגע לקרדיט. זאת במיוחד כעת שאני יודע שהעובדה שתתייג אותי לא אומרת שתצפה שאכן אתייחס. לא עלינו המלאכה לגמור... וכל זמן מאיר בתכונתו... אז נקווה שהדברים יבשילו עם הזמן. שוב כאמור תודה לך.
דרך אגב "סוד קטן" לעיונך בלבד... כתבתי משהו שמתקשר בצורה מסויימת לנושא והוא נמצא מוצנע לעת עתה כאן מאז הספקתי להינחם על ההצעה מסיבות שונות שהספקתי כבר לשכוח מה הן. לכן השארתי לי את הדברים לעיון בעתיד אי"ה. שמא תמצא בה עניי וכמובן אינך צריך להגיב עליהן. שיהיה שבוע נפלא, מי-נהר - שיחה 22:21, 17 בפברואר 2019 (IST)
נ.ב. התעלם מהכותרת זה סתם מקום ריק. מי-נהר - שיחה 22:23, 17 בפברואר 2019 (IST)

מגלגלים זכות לידי זכאי בעקבות תיוגך הערב והשיחה הגעתי למזנון ובסוף בחרתי לשים שם משהו לדיון ויקיפדיה:מזנון#הצעה: הצבת תבנית חשיבות תצריך בעל ז"ה אחד נוסף ליוזם הצבת התבנית אני רק מקווה שלא נחפזתי לפתוח דבר שאני לא מצוי בו כדבעי. אבל לפחות שעוד עיניים ישזפו את הדבר ויוכלו לדון בו. אז שוב תודה איש השום (Theshumai) וליל מנוחה. מי-נהר - שיחה 23:44, 17 בפברואר 2019 (IST)

נראה שההצעה "תמות מהר" אבל לפחות תיכנס לפרוטוקול כי מי יודעהאם שוב כיצד כמה ולמה... יינתן לעסוק בכך, ואולי יהיה בכך צעד נוסף. מי-נהר - שיחה 00:36, 18 בפברואר 2019 (IST)

פניה למשתמש:ביקורת[עריכת קוד מקור]

ביקורת שלום רב.
פונה אליך באופן חד פעמי מאחר ולבקשתי הנני חסום בעת הזו ומקווה שאצליח בכך בימים אלה.
אבין ואכבד אם לא תתייחס לפנייה.
אני פונה בעקבות תקלת עריכה מצטברת שבמקרה הבחנתי בה, ושלהבנתי חבר קהילה טועה לעשות כנראה גם בסדרת ערכים אחרים.
הבחנתי בכך במקרה זה המסתיים בפעולה זו שביצע חברנו הנכבד משתמש:XX-59-40.
הבעיה בעריכה זו שהנ"ל מסיר מידע מגוף הערך! ומניחו בדף שיחה בעוד דף שיחה אינו משמש להצגת מידע אלא אם מדובר בתבנית הממוקמת תמיד בראש הדף. ובכך שומרת הן על הצגת המידע שלא ייקבר בשטף הדיונים והן מבדילה אותו בהקשרו הייחודי. וגם זה לא נעשה אלא לרכיבי תוכן ניהוליים-מיזמיים בלבד.
העורך כתב בתקציר עריכה שכך מקובל, אולי מפני שהתבלבל בין מה שנקבע לגבי בוגרי בתי ספר שעבורם יש קטגוריה ושנקבע במזנון שלא יוצגו פרקי רשימה עבורם. או חלילה גרוע מכך שמנסה לכפות עמדה אישית שלא אושרה כמובע בדיונים שם על הנושא בכל הנוגע להצגת דמויות בערכים והקשרים אחרים.
מאחר ומדובר להבנתי בתקלה שמתבצעת או הולכת להתבצע בשל שגיאה, גם בערכים נוספים, הריני מתנצל אך מעלה זאת באופן חריג בפניך כך כאן. בתקווה שתוכל אתה או כל אחד אחר לתת דעתכם לדבר. בתודה ובברכה, מי-נהר - שיחה 18:25, 1 בפברואר 2019 (IST)
שלום לך מי-נהר
חבל שלא ניסית קודם כל לפנות אלי. אני משתדל תמיד לענות לכל פנייה שפונם אלי, ומסביר תמיד את השיקולים שהיו לי בכל עריכה.
המנהג להעביר שמות בני עיר לדף השיחה הוא מנהג עתיק יומין. ראה למשל דיון מעניין מ-2008 בדף השיחה של קובנה
או את צמד העריכות העריכה הזו שעשה משתמש:ברוקולי ב-2009 והעריכה המשלימה שעשה משתמש:Aviados
או תשובתו של דוד שי לפניית אלמוני בדף השיחה של העיירה בוצ'אץ' "לאלמוני חשוב לכלול מידע זה בערך, ונימוקו "אין סיבה להעלים את 'מבכירי בניה של בוצ'אץ' כמו שבערך 'ישיבת מרכז הרב' מפורטים בוגרי ישיבה בולטים". ויקיפדיה אינה נוהגת לכלול בערכי יישובים רשימה של ילידי אותו יישוב. ההשוואה לבוגרי ישיבה אינה משכנעת - בעוד שברורה השפעתו של מוסד לימוד על דרכו של אדם, לא ברורה באותה מידה השמעת מקום הולדתו. דוד שי - שיחה 07:22, 14 בינואר 2011 (IST) "
במקום אחר הסיר נרו יאיר מידע דומה, כאשר תקציר העריכה שלו היה "פרופורציות. הנושא הוא העיר, לא יוצאיה"
אגב, לא ראיתי רשימה דומה בערים ניו-יורק, או תל-אביב.או ורשה.
אני לרשותך אם תרצה להמשך בשיחה • איקס איקס - שיחה 00:21, 2 בפברואר 2019 (IST)
כמובן שבערים הגדולות קשה להכין רשימה כזו ויש שיקולים של מי כן ומי לא. כך או כך, נראה לי שתנאי לכל הסרה כזו, הוא יצירת קטגוריית אישים לאותה עיר, למשל: קטגוריה:בוצ'אץ': אישים ולקשר אליה מהערך. כך לא נעלם מידע על אלה מהם שיש להם ערך בוויקיפדיה, וגם יתווספו אוטומטית בעתיד אלו שיתאימו. ביקורת - שיחה 19:16, 2 בפברואר 2019 (IST)
המקום לדון בזה הוא המזנון, גם לי לא ברור למה בירוקרט ספציפי צריך להכריע בשאלה כזאת. זה אכן דומה בעיניי לדיון שכן התנהל במזנון, כמה פעמים, לגבי בוגרי ישיבות. רוב ברור תמך בכך שאין מקום להביא עשרות שמות של בוגרים בגוף הערך. אולי בודדים, ואולי גם זה לא. בפועל כשניסו לעשות את זה המיעוט התנגד בחלק מהמקרים. מה שאני עושה בנסיבות אלו הוא שאני מקפיא את הרשימות, אלא אם עולה שם חשוב באופן חריג, ואני מתכוון חריג. בערים - הקשר המהותי הוא בדרך כלל אפילו פחות מישיבות, כי ישיבה מעצבת את אופי האדם במקרים רבים, וערים - פחות. בואו נודה בזה. אפשר בדרך כלל לזהות בקלות מי למד בסלבודקה ומי בנוברדוק, יותר קשה לזהות מי גדל בראדין ומי בלידא. עגנון כתב רבות על בוצ'אץ' ולכן נכון להזכירו בערך זה. כל זה הוא דוגמה נוספת לקושי שלנו להגיע לכללים חתוכים. נרו יאירשיחה • כ"ז בשבט ה'תשע"ט • 19:39, 2 בפברואר 2019 (IST)

אני מודה לכל המגיבים, ולהתייחסותם. אינני יכול להשיב כעת כדבעי, אנא סלחו לי. אם אוכל, אתייחס לנושא בהמשך כאן או במקום המתאים. לא פניתי לבירוקרט אלא לאדם אחד שעלה בדעתי שעשוי להיות בבחינת בעל ידע בתחום. או כל אחד אשר יבחר אם יראה בכך צורך לקחת אותו להתייחסות בצעד נוסף. לכן זה לא במקום דיון בדף שיחה או מזנון. וכל שכן שזה איננו מיועד להכרעה בירוקרטית. זו גם הסיבה מדוע לא פניתי לאיקס איקס הנכבד בעצמו על אף שאני מעריכו מאד וסומך על יושרו ועניניותו כמו גם של כל שאר המגיבים כאן. בברכת שבוע טוב מי-נהר - שיחה 21:15, 2 בפברואר 2019 (IST)

יש לי הערה הנוגעת להצעתו של ביקורת. חלק גדול מהאישים שהוזכרו בדפי השיחה של הערכים לא היו פעילים בעיר, או שפעילותם הייתה מצומצמת, ואת רוב פרסומם קיבלו בשל מעשם מחוץ לעירם. ולכן אין טעם להוסיפם לקטגוריה:עיר:אישים. מה עוד שהצעה כזו עלתה עוד לפני שנרשמתי לויקיפדיה ונפסלה כבר אז מטעמים דומים. • איקס איקס - שיחה 00:07, 3 בפברואר 2019 (IST)
אני מסכים שאלו שלא מתאימים לקטגוריה על העיר לא אמורים להתאים לערך, מרחב הערכים הוא מרחב מוקפד יותר ממרחב קטגוריה. ביקורת - שיחה 00:52, 3 בפברואר 2019 (IST)

יוחנן יוסף מזרחי[עריכת קוד מקור]

שלום מי־נהר. ראיתי שערכת רבות את הערך הנ"ל. כעיקרון, הוא נכתב על ידי משתמש חסום ולא אמין (אברהם במחזה) ולכן היה אמור להימחק במחיקה מהירה. היות שכבר משתמשש מוערך ואמין כמוך ערך אותו אני לא אהיה מרוצה אם הוא יימחק בגלל זה. מה שאני מבקש זה שתעבור שוב על הערך ותבדוק למה יש מקורות ולמה אין. הוא ידוע בכתיבה עילגת, עובדות לא מבוססות וזיוף מקורות. אבקש שתטפל בזה. אם לא – לא יהיה מנוס ממחיקת הערך. — דגש 10:39, 6 בפברואר 2019 (IST)

שלום משתמש:דגש חזק היקר.
ודאי כוונתך לערך יוחנן יוסף מזרחי ולא לערך יוחנן מזרחי אשר לא הייתה לי הזכות לערוך בו מעולם.
נראה שטוב עשיתם בחסימת יוצר הערך בשל אופי עריכותיו.
באשר לשאלתך עברתי היטב על הערך כולו והוא מגובה במקורות. בהם עיתוני התקופה, אתר עיריית ירושלים על הרחוב, ואתר ביטוח לאומי שלא מוזכר בערך ואשר יוצר הערך העתיק ממנו את רוב התוכן בתחילה אף מילה במילה.
עם זאת איני יכול לערוב לתוכן של המקורות עצמם מאחר ובכל אחד מהם יכולות להיות בעיות כל אחד ואופיו הלא אקדמי וכיו"ב.
אעפ"כ השתדלתי לחפש מידע קרוב ולהצליב מידע בכדי להסיר ולתקן דברים כשלא סביר היה לכותבם.
שתי נקודות יותר מהותיות שבהם ראוי היה למצוא התייחסות משמעותית יותר זה עניין המוכתרות וענין ה-מהמייסדים אך כאמור זה מופיע במפורש באתר עיריית ירושלים.
דרך אגב לבקשתי הריני חסום בתקופה הקרובה לכן אני משיב בשלב זה רק כאן.
מודה לך על פנייתך. ובהזדמנות זאת ברצוני גם להודות לך על תרומותיך הרבות והטובות למיזם. חודש טוב, מי-נהר - שיחה 00:43, 7 בפברואר 2019 (IST)

שימוש בתצוגה מקדימה[עריכת קוד מקור]

השתדל בבקשה להשתמש יותר בפונקציה של תצוגה מקדימה. אתה מבצע יותר מדי עריכות ותיקונים בהודעות שאתה כותב, וזה מקשה מאוד להגיב לך. אהא השתדל להתחשב באחרים (ועל הדרך גם לקצר בתגובותיך). 5.102.212.49 00:58, 18 בפברואר 2019 (IST)

תודה על פנייתך. מי-נהר - שיחה 01:16, 18 בפברואר 2019 (IST)

פניה לאלדד/אלי גודין[עריכת קוד מקור]

שלום לכם מפעילים חביבים אנא מי מכם שיוכל להגדיר לי חסימה לשבוע בתודה מראש. מי-נהר - שיחה 01:18, 18 בפברואר 2019 (IST)

ניתן לבטל החסימה כעת תודה מקרב לב . מי-נהר - שיחה 20:30, 23 בפברואר 2019 (IST)
משתמש:Eldad היקר, אודה מאד לחסימת המשתמש שלי לשבועיים ואם אי אפשר שבועיים אז חודש. תודה לך על הסבלנות ובתודה מראש.מי-נהר - שיחה 17:32, 4 במרץ 2019 (IST)
קוראים לו משתמש:Eldad. דגש — 17:21, 4 במרץ 2019 (IST)
תודה לך דגש. מי-נהר - שיחה 17:23, 4 במרץ 2019 (IST)
טופל. חסמתי אותך לשבועיים. חופשה נעימה :) אלדדשיחה 23:53, 4 במרץ 2019 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

בערך על תנאים רשמת פה שאין פתיח, אבל בעריכה הזאת כמה ימים לפני, כנראה השחתה, מישהו הסיר אותו. לא יודע אם הפתיח נכון או לא כי יש תבנית שכתוב, אז לא מחזיר בעצמי. ערב טוב, אליסף · שיחה 22:44, 10 במרץ 2019 (IST)

Ely1, אני במקרה מקבל התראות מהדף הזה וראיתי הודעה זו. תוכל לראות מעט למעלה שמי-נהר יצא לחופשת-ויקי והוא צפוי לחזור בעוד כשבוע. לכן בינתיים הצצתי בערך ותיקנתי עם נימוק שלא יישאר בשבוע הקרוב ללא פתיח. מי-נהר, אם אתה חולק על העריכה שלי מאיזושהי סיבה, שחזר חופשי. איש השום (Theshumai) - שיחה 22:54, 10 במרץ 2019 (IST)

איסוף בולים[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "איסוף בולים" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, דוד שי - שיחה 19:20, 1 ביוני 2019 (IDT)

ל-משתמש:דוד שי, תודה על המעכב, ברם במקרה זה הייתי שליח עבור משתמש חדש שטרם ידע כיצד להניח התבנית, וב-שיחה:בולאות#פיצול שבעקבותיה נוצר הדף כך, היה סיכום על הכתיבה ואופייה באותם ערכים כתנאי לשינוי בדפים, אך משום מה נראה שזה לא התקיים. ולצערי הרב אינני יכול להידרש לכך בימים אלה אנא סלח לי. מי-נהר - שיחה 14:59, 2 ביוני 2019 (IDT)

יום הולדת שמח[עריכת קוד מקור]

מזל טוב! דגש חזק - שיחה 03:50, 16 באוגוסט 2019 (IDT)

מזל טוב! אחד האנשים שבשבילם נחמד להגיע לכאן. המון בריאות, עד מאה ועשרים, באושר (ועושר, אם זה מה שאתה רוצה). שבת שלום! ביקורת - שיחה 14:08, 16 באוגוסט 2019 (IDT)
תודה רבה למברכים היקרים, ויתקיים בכם "המברך יתברך בכפל כפליים". מי-נהר - שיחה 17:02, 16 באוגוסט 2019 (IDT)
מצטרף למברכים - בהחלט אדם נעים וחביב, שעוד משקיע מאמצים ומחשבה כדי לנסות ולהפוך את כל המיזם לנעים וחביב עוד יותר Face-smile.svg שלל ברכות ברוח דף המשתמש שלך: בהצלחה בלימודים, הרבה טיולים ופנאי, ומאחל הרבה בטחון ובריאות. איש השום (Theshumai) - שיחה 23:47, 16 באוגוסט 2019 (IDT)
קצת באיחור, מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! גם ממני! אלעדב. - שיחה 16:37, 19 באוגוסט 2019 (IDT)
תודה לכל המברכים החביבים. תבורכו מן השמים ומן הארץ... מי-נהר - שיחה 22:56, 19 באוגוסט 2019 (IDT)