שיחה:הפועל קריית אונו (כדוריד)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
- הועבר מהדף שיחת משתמש:Ori

שלום אורי. אנשים רבים טרחו ועבדו לא מעט על יצירת הדף שהעלינו לא פוגע באיש ומדויק יתכן שלא במדויק לפי הכללים על מה ולמה באטימות רבה החלטת לקצץ בתוכן ולהתעקש על כך אודה לך מאד אם תניח לנו ותשאיר את הדף על כנו בכבוד רב ובברכת שבת שלום אונו כדוריד

היי ו-וולקום. אני מעריך את העבודה אבל זה לא עובד ככה. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה ולא אתר בית של קבוצה. מה שאנחנו עושים עם ערכים חדשים זה להתאים אותם למקובל ולנהוג כאן. ככה צריך לראות את זה, ובדרך כלל זה רק תורם לערך. תוכל לקרוא עוד בויקיפדיה:עזרה. הרבה תודה על ההבנה ‏Ori‏ • PTT‏ 01:30, 19 ביוני 2010 (IDT)


לא באנו להפריע ולהמציא חוקים חדשים. עשינו עבודת הכנה, ראינו אתרים רבים של קבוצות ספורט וכתבנו באותה מתכונת ופחות מכך. לא ראיתי אתר ספורט של קבוצה אחת, מהדרג של ליגת העל, ואנו נמצאים במעמד זה, שאין רישום של שחקניה באותה המתכונת שכתבנו. העתקנו ממש במדויק והתעקשותך אינה מובנת. פעלנו בהתאם "למקובל ולנהוג כאן". אתר הבית שלנו עולה לאויר בימים אלו וברור לנו היטב ההבדל שבינו לבין הויקיפדיה. שוב אומר, אנשים רבים במועדון שלנו ישמחו לראות את הערך כמו שהעלינו, שהוא בהתאם לכללים. מקובלים עלי התאמות קלות שעשית, כמו בקישורים שהורדו, אך כל היתר נכתב בטעם טוב, בעברית תקינה ונכונה ובמינון המתאים. מה שעשית בהחלט "לא תורם לערך" אלא רק מעורר קצף. שוב אודה אם תחזיר את הדף על כנו.

שבת שלום.

אין מקום במקרה זה לרשימות השחקנים, שאיש מלבדך לא יעדכן את התחלפותם, ושככל הנראה, בלי לזלזל ביכולתם הספורטיבית, לא יכתב על כל אחד ואחד מהם ערך. לא טענתי שבאת להפריע ולא חושב שיש לך כוונה להמציא חוקים חדשים, אבל לא טוב לערוך בוויקיפדיה במצב של "קצף" וגם לא יפה להגיד למישהו שהוא אטום (אפילו אם אתה ממש ממש ממש סגור שזה המקרה). בוא תרגע, ותסתכל על ערך שוב מחר. אני מבטיח לעיין בו אז גם אני פעם נוספת. לילה, ‏Ori‏ • PTT‏ 01:55, 19 ביוני 2010 (IDT)

סוף העברה

היי, הערך עבר התאמה למקובל בוויקיפדיה. אני מבקש לא לשחזר. ‏Ori‏ • PTT‏ 02:00, 19 ביוני 2010 (IDT)

ראשית, לא הייתה לי כוונה להעליב ואני חוזר בי מהאימרה "באטימות רבה", היא לא הייתה במקום. מאחר והעפתי יותר ממבט בערכים רבים של קבוצות ספורט שהועלו לויקיפדיה, אינני מבין את השינוי בגישה. חמישה מהשחקנים/שחקניות שלנו הם בנבחרת ישראל ושחקן נוסף שימש שנים רבות כמאמן נבחרת בולגריה, ואני מעריך שכן יכתב עליהם ערך בעתיד. אני לא בטוח שאין פה נימה קלה של זלזול. אני מקבל את עצתך להסתכל על הערך שוב מחר ומקווה מאד לראות את השינוי.

אני מקווה שגירסה זו שהועלתה כעת תואמת יותר את הכללים. נעשו בה השינויים הדרושים, תוך העתקה מכל אתרי הכדוריד שנמצאים בקטגוריה.

נחמד ששמתם קישור לאושרי כהן. הוא בטח ישמח. אנדר-ויק • 03:59, 19 ביוני 2010 (IDT)
תודה על הערתך. טופל.
שוב בוצע חיתוך חד ומהיר מידי. אנא לתשומת לבכם: לא עשינו כל דבר חדש. העתקנו במדויק את התבנית מאתרי ספורט מקבילים שבכולם קיימת רשימת שחקנים/יות. לא מובן לנו מדוע אנו צריכים להיות שונים מאחרים. לא נראה לנו שיש הפעם כוונת מכוון בקיצוץ שבוצע מאחר והפעם הוא נעשה תוך דקה אחת. השינוי שבצענו כעת היה בהתאם להערת המשתמש אנדר-ויק משעה 03:59 ותודתנו נתונה לו. בכוונתנו להוסיף ערכים על שלושה אנשים יקרים - אדם שהקים מפעל חיים שבו פעילים 400 איש (יורם ישראלי), מי שהיה שחקן נבחרת ישראל בכדוריד שנים רבות (ארז גורלנד) ומי ששיחק ואימן שנים רבות את נבחרת בולגריה (ולדימיר אסטיקוב). אנא השאירו את הדף במתכונתו. תודה


עמותת אונו כדוריד מונה כיום 400 איש, משמשת כתנועת נוער בעיר. הקבוצה היא היחידה בעיר שנמצאת ברף העליון של הספורט, קבוצות הנשים והגברים בליגת העל. חמישה מהשחקנים/שחקניות באגודה היו/הינם חברים בנבחרות ישראל. שחקן נוסף שימש שנים רבות כשחקן ומאמן נבחרת בולגריה. הערך בויקיפדיה נעשה לאחר עבודת הכנה, במתכונת זהה לערכים של קבוצות ספורט אחרות בויקיפדיה. לא מצאנו ערך ספורט של קבוצה אחת, מהדרג של ליגת העל, שאין בו רישום של שחקניה באותה המתכונת שכתבנו. התעקשותכם אינה מובנת. פעלנו בהתאם למקובל ולנהוג בויקיפדיה. התוכן שנכתב אינו פוגעני, חשוב לציבור בעירנו, נכתב בעברית תקינה ונכונה ובמינון המתאים.

אם בדף שלנו מבוצע חיתוך שכזה, והוא אינו תואם את סגנון ויקיפדיה, רצוי שיבוצע בערכי כל הקבוצות האחרות, שאחרת קשה להבין מה עומד מאחריו

הדף במצבו זה זהה לחלוטין לערכי קבוצות מקבילות באותה קטגוריה

שוב פעם בוצע קיצוץ חד ללא תשומת לב לא מדובר בפירוט יתר לא אנו ביצענו את השינוי האחרון אנו דורשים אחידות לא יתכן שבכל ערכי הספורט של קבוצות המקבילות לנו, בליגת העל יהיה דך במתכונת שהעלינו ורק שלנו יקוצץ באופן זה

החזרתי את הערך לגרסה של עודדי והגנתי לשבוע. המצב של הערך לפני הוויקיזציה הוא לא סביר. אפשר להתווכח כאן על תוספות ספציפיות שיש להחזיר. איתי פ.שיחה 21:29, 19 ביוני 2010 (IDT)

הועבר מבקשות מפעילים:

  • הפועל קריית אונו (כדוריד) - שלושה מפעילים ניסו לעשות ויקיזציה לערך ושוחזרו. עמוד השיחה מגלה שיש עקשנות עם קצת מהומה כדי להדגיש עמדה. נשאר מפעיל רביעי שיכול לשחזר לגרסה נורמלית ולהגן לכמה ימים? ‏Ori‏ • PTT‏ 21:18, 19 ביוני 2010 (IDT)
    שחזרתי לגרסה של עודדי והגנתי לשבוע. צריך פירוט מה לדעתם דרוש להחזיר. איתי פ.שיחה 21:27, 19 ביוני 2010 (IDT)
    תודה. ככה זה בסדר. ‏Ori‏ • PTT‏ 21:28, 19 ביוני 2010 (IDT)

סוף העברהOri‏ • PTT‏ 21:30, 19 ביוני 2010 (IDT)

  • עם כל הכבוד, ואין כאן יותר מידי, זאת לא עקשנות עם רצון להדגיש עמדה, זה פשוט רצון לשוויוניות ולא יותר מכך.

זהו ערך חדש, שנכתב בזהות כמעט מוחלטת לקבוצות המקבילות לנו ראו ערכי הקבוצות

הפועל ראשון לציון (כדוריד)

מכבי ראשון לציון (כדוריד)

אס"א תל אביב (כדוריד)

א.ס. רמת השרון (כדוריד)

בני הרצליה (כדוריד)

העקשנות הבלתי מובנת היא לא שלנו והבעת העמדה במקרה זה היא של העורכים, בלבד

- הועבר מהדף וק:במOri‏ • PTT‏ 23:06, 20 ביוני 2010 (IDT)
  • אנו מבקשים להסיר את ההגנה על אתר הפועל קריית אונו (כדוריד) ולהחזיר את הגרסה האחרונה שלנו מיום 19.06.2010 שעה 18:06

לא "עקשנות עם רצון להדגיש עמדה" גורמים לנו לעמוד על דרישתנו ורצוננו שגם שמות השחקנים והשחקניות שלנו ימצאו בערך, אלא דרישה צודקת לאחידות ושוויוניות בין ערכים באותה קטגוריה. כל הערה או דרישה בתחומים שמומחיותכם וניסיונכם גדולים משלנו התקבלה ותתקבל בברכה ואיננו חולקים עליה. אך לא אפליה. וכאן יש יחס מפלה. הערך החדש שכתבנו הוא על רקע הצלחות, עליית הקבוצה לדרג הגבוה בארץ בתחום, והיותה קבוצת הספורט המובילה בעיר. גם אם אין כאן ערך נעלה הקשור בהמצאה רבת חשיבות, יש בו עניין רב לרבים בקהילתנו. הערך נכתב בזהות כמעט מוחלטת לקבוצות המקבילות לנו. בכל קבוצות הספורט מצאנו רישום של שמות השחקנים באותה המתכונת ופשוט העתקנו אותה. אם הדבר נראה בעייני מי מכם כ"פירוט יתר", יתכן והוא צודק, וכך באמת יש כנראה לנהוג במקומותיכם הקדושים, אך אם כך הדבר יש ליישם את הגישה והכלל ביחס לכל קבוצות הספורט ולא רק ביחס אלינו. רק לשם השוואה, אתם מוזמנים להיכנס לערכי מרבית קבוצות הספורט שבארץ שנמצאים ברשימותיכם, כולל גם קבוצות כדוריד. נפנה אתכם לערכי קבוצות זהות לנו בקטגוריה –

הפועל ראשון לציון (כדוריד)

מכבי ראשון לציון (כדוריד)

אס"א תל אביב (כדוריד)

א.ס. רמת השרון (כדוריד)

בני הרצליה (כדוריד)

נודה לכם על הסרת ההגנה והחזרת הערך למצבו הקודם.

ארבעה מפעילים נדרשו לעניין וכולם תמכו במצבו של הערך כפי שהוא כעת. אין מקום להטריד את האנשים בעניין שוב. ‏Ori‏ • PTT‏ 23:05, 20 ביוני 2010 (IDT)

סוף העברה

אורי הנכבד : מה שעשית זאת פשוט ביריונות. טוב שלא נעלת את הערך בתוקף סמכותך לא לעוד חודש אלא לחמש שנים. נכנסת למלחמה אישית. איש מארבעת המפעילים הנכבדים לא טרח כלל להתייחס לטענה הבסיסית שלנו, לשיוויוניות ואחידות, ולהשיב לגופו של עניין. אם מישהו מכם היה נוהג כך, היינו מקבלים ושותקים. לגבי המילה "הטרדה" - גש למילון.

20.07.2010 , 21:11

למיטב הבנתי, מועד פקיעת ההגנה חלף ועבר לו. איש מארבעת העורכים הנכבדים לא התייחס עד כה לגופו של עניין לטענתנו המרכזית: הערך נכתב בזהות כמעט מוחלטת לקבוצות המקבילות לנו, בליגה העלית לכדוריד בישראל, ולקבוצות ספורט בכלל. אם אתם רוצים לבצע שינוי - שיהיה רוחבי, לכולם. שיוויוניות.