שיחה:יניב ויצמן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חסר הרקע הצבאי שלו - וחבל. זה חשוב ומעניין.

צריך גם אזכור אולי לדברים שאמר בעקבות הפיגוע ב-1/8.

- הועבר מהדף יניב ויצמן

הערך לא כתוב בצורה נאותה. ציון עובדת נוכחותם של עברי לידר ואיתי פינקס בטקס "ההכרזה" של ויצמן תופס יותר מקום מאשר עצם בחירתו ומעשיו מאז שנבחר

- סוף העברה

אהרן - שיחה 15:41, 20 בדצמבר 2012 (IST)

עריכה[עריכת קוד מקור]

הערך לא כתוב בצורה נאותה. ציון עובדת נוכחותם של עברי לידר ואיתי פינקס בטקס "ההכרזה" של ויצמן תופס יותר מקום מאשר עצם בחירתו ומעשיו מאז שנבחר. 62.219.194.238 15:41, 20 בדצמבר 2012 (IST)

חשיבות[עריכת קוד מקור]

אני חלוק-מצד אחד, לרוב אני בעד יד מקלה בערכים על נושאים חברתיים/אזרחיים/פוליטיים. אבל מצד שני, הערך עצמו לא מפרט דבר על ויצמן מלבד ציון עובדת היותו חבר מועצה, מה שלא עומד בקריטריונים שלנו לחשיבות, ולדעתי גם בצדק. בקיצור, צריך לפרט-מה עשה, מה ניסה לעשות, על מה השפיע וכ'ו. אני מקווה שכמו במקרים רבים, דיון החשיבות יביא ויקיפדים לתרום לערך, כי במצבו כרגע הוא אינו "שווה" מרחב ערכים. בברכה, Mr. Kate - שיחה 06:52, 15 ביולי 2013 (IDT)

תגובה: יש מקום להרחיב הערך. אך מעיון מהיר בו, נמצאות בו לפחות שתי עובדות המעידות על חשיבות ציבורית: בחירתו האישית על ידי ציבור תושבי תל אביב כחבר מועצה, והקמת ארגון נוער גאה. בברכה, דני. Danny-wשיחה 07:38, 15 ביולי 2013 (IDT)
דני, אני מסכים עם מסקנתך שיש מקום לערך על ויצמן, בעיקר לאור העובדה שהקים את ארגון נוער גאה, אבל יש לציין שלא נבחר אישית למועצת העיר, מאחר והבחירות למועצת עיר הן לא בחירות אישיות אלא בחירות לרשימות. עובדת היותו חבר מועצת עיר, כשלעצמה, אינה מספיקה על פי המקובל אצלנו לצורך חשיבות אנציקלופדית. Lostam - שיחה 08:49, 15 ביולי 2013 (IDT)
האם כל מייסד של ארגון זכאי לערך? אני לא בטוח, פעמים רבות הערך על הארגון עצמו מספיק... אני מסכים שהחיבור בין הקמת איגי לחברות במועצה מרמז על חשיבות אינציקלופדית שחורגת מהחשיבות של כ"א מהפרטים האלו לבד, אבל בלי עוד מידע קונקרטי בערך אי אפשר לדעת. מה הוא קידם במועצה, מה הוא קידם באיגי, איך זה מתחבר אחד לשני(אם בכלל) וכ'ו. כרגע המידע היחיד מלבד שני הטייטלים האלו שלו שנמצא בערך הוא היותו בן הזוג לשעבר של עברי לידר והשתתפותו בקמפיין יחצני בעיקרו, לא דברים שמצדיקים חשיבות. בגלל זה כתבתי שאני מאמין שצריך לפרט. Mr. Kate - שיחה 09:38, 15 ביולי 2013 (IDT)
אני מתפלא מאוד על תבנית החשיבות. ברור שיש חשיבות לערך. אם הערך אינו כתוב היטב אז יש לשפר אותו ולא להדביק לו תבניות ולגופו של עניין,
מר ויצמן הוא דמות בולטת, מרכזית ומובילה בקהילת הלהט"ב בישראל בכלל ובתל אביב בפרט. אתייחס רק לנושא אחד, שדי בו כדי להצדיק את חשיבות הערך. כאחראי על נושא התיירות בעיר ת"א הוא קידם את התיירות הגאה לארץ ולת"א ברמה כזו שזכתה לסיקור עולמי ולמעמדה של אחת מהערים הגאות ביותר בעולם. 25 אלף תיירים בשבוע אחד, זה לא דבר של מה בכך! BAswim - שיחה 18:03, 15 ביולי 2013 (IDT)
בכתבה במאקו הוא נכלל במקום עשירי מבין 50 האנשים הגאים והגאות של הקהילה הגאה בישראל המשפיעים והמובילים (לרשימה המלאה). BAswim - שיחה 18:08, 15 ביולי 2013 (IDT)
לטעמי עצם היותו מקים ארגון הנוער הגאה מקנה לו חשיבות לכשעצמו. תומך בחשיבות. ‏Lionster‏ • שיחה 22:26, 15 ביולי 2013 (IDT)
בערך לא הוזכר הרשימה של מאקו ולא התרומה לתיירות הגאה. צריך להוסיף את המידע בצירוף מקורות ומבחינתי יש חשיבות. Mr. Kate - שיחה 23:56, 15 ביולי 2013 (IDT)
הוספתי לערך את המידע ואת המקורות, ובהתאם להסכמתך כאן הסרתי בעקבות כך את התבנית שהנחת. Lostam - שיחה 13:15, 16 ביולי 2013 (IDT)