שיחה:יפעת נבו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

נעים להכיר[עריכת קוד מקור]

מי ייתן ויירבו בני אדם כמוך !את עומדת במדרגה אחת עם הנאצלים שהיו וישנם ביננו בזכות אנשים אמיצים ופורצי דרך כמוך אנו זוכים לחיות בחברה הומנית חופשית ושוויונית את מקור לדוגמא ומופת תרומתך לחברה לא תסולא בפז תודה.1 79.179.169.125 12:50, 7 במאי 2014 (IDT)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

"בעקבות חשיפת אי-סדרים בתחקיר על הפרלמנטים לנוער הופסקה עבודתה ב"מעריב". עובדתית משפט זה אינו נכון. גם אין לו סימוכין. לא נחשפו שום אי-סדרים בתחקיר. הנכון הוא: התחקיר עצמו נערך בעקבות מידע על אי-סדרים בפרלמנטים לנוער. עבודתי הופסקה משום שמי שעמד אז בראש הפרלמנטים לנוער איים להגיש תביעה ו"מעריב" לא רצה להתמודד עם זה. הראיה: ידיעה ראשונה ומקיפה בנושא אי-הסדרים בפרלמנטים לנוער פורסמה ב"מעריב לנוער" - על פי הסכם מוקדם עם "מעריב לנוער" שסיפק את החומר לתחקיר שלי - יום לפני שאמורה הייתה להתפרסם ב"מעריב" הסידרה עצמה בת 4 כתבות. שום תביעה לא הוגשה, לא נגדי ולא נגד "מעריב לנוער". לא ברור מי השחיל - ומאיזו סיבה - את המשפט השגוי הזה. אודה לכם על התיקון. דווח על ידי: ד"ר יפעת נבו 109.160.203.147 16:53, 13 בספטמבר 2014 (IDT)

למרבה הצער אין לנו אסמכתא גם לגרסה שלך, כמו לעוד חלק מהפרטים המופיעים בערך. בכל אופן, בהתאם לדבריך הסרתי את המילים " חשיפת אי-סדרים", למרות שלדעתי הם התכוונו, בניסוח לקוי, לחשיפת אי-סדרים בפרלמנטים לנוער ולא לחשיפת אי-סדרים בתחקיר. דוד שי - שיחה 17:24, 13 בספטמבר 2014 (IDT)


עידכון[עריכת קוד מקור]

בחודש אפריל, לאחר הפסח, ייצא לאור ספרי הרביעי - קליידוסקופ תיאטרוני - ספר מאמרים אקדמיים בתחום התיאטרון, שיוצא לאור בהוצאת אוריון. תודה מראש על שיבוץ נכון של העידכון בערך "יפעת נבו". ד"ר יפעת נבו