שיחה:כלונס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Article yellow.svg
ערך זה הוצע בעבר כמועמד להכללה ברשימת הערכים המומלצים
הוצג כמומלץ בעמוד הראשי (ראו תבניות עמוד ראשי):
  • 5 באפריל 2007
משימות לביצוע משימות לביצוע:

על פי #הערות מרשימת ההמתנה:

  • הוספת הערות ומקורות
  • הרחבת הערך בנוגע לסוגי כלונסאות נוספים, סוגי החומרים מהם עושים את הכלונסאות, וכלונסאות עבור מבנים מיוחדים (אפשר להיעזר בוויקיפדיה האנגלית)

אני חסר כל ידע בנושא, אך על פניו הערך נראה כבנוי היטב בהחלט. רק הערה קטנה: "אבן שושן" מעלה כי "כלונס" הוא זכר, על כן תיקנתי התייחסויות נקביות אליו והוספתי עוד מספר תיקונים קלים. יישר כח! --שמעון נעים 17:59, 19 בדצמבר 2006 (IST)

יפה עשית. טעות מפדחת שלי בעברית... השמח בחלקו (-: 19:49, 19 בדצמבר 2006 (IST)

הערות מרשימת ההמתנה[עריכת קוד מקור]

בעקבות העבודה על בתי הכלונסאות הפרהיסטוריים בהרי האלפים הגעתי לערך שבכותרת, וכל מילה מיותרת. ובכל זאת, ערך חביב של השמח בחלקו, משנת 2006. נותן מידע בסיסי וכללי כנדרש מכל ערך ממוצע. אין הערות ומקורות. הערך באנגלית לדוגמה, מפורט ממנו, ומפרט סוגים נוספים של כלונס, שוני בחומרים ועוד, ‏Ori‏ • PTT‏ 23:55, 23 בפברואר 2012 (IST)

Symbol support vote.svg בעד עצם זה שאין בערך שום הערת שוליים (חוץ מאחת) או מקור כלשהו כבר מספיק כדי להסיר את ההמלצה. אורח פורח - שיחה - בהגיגי כבר ביקרתם? 01:12, 24 בפברואר 2012 (IST)
אני מסכים על אורי שבקריטריונים של ימינו הערך כבר לא יכול להיות ערך מומלץ, הן בגלל מחסור במקורות והן משום שכפי שכתב אורי יש מקום להרחיב את הערך בנושאים כמו סוגי כלונסאות נוספים (חרוט הפוך למשל), סוגי החומרים מהם עושים את הכלונסאות, וכלונסאות עבור מבנים מיוחדים (גשרים, עמודי חשמל ומזחים). עם זאת לא צריך להיסחף, הערך הוא ממש לא ערך ממוצע. הלוואי שחצי מהערכים בוויקיפדיה העברית היו כתובים באיכות ובמקצועיות המופגנים בערך זה. אביהושיחה 08:35, 24 בפברואר 2012 (IST)
מצטרף לאביהו. כיכר השבתשיחהשָׁמוֹר וְזָכוֹר 13:56, 24 בפברואר 2012 (IST)
Symbol support vote.svg בעד אין הערות שוליים, אך המקורות ארוכים ויכול להיות שיהוו מידע בסיסי; ברם, חייבים לשים סוף לערכים שמבוססים על ויקיאנגלית ואף אחד לא יודע את זה-צריך לשים תבנית! משהו! כבר יש הרבה ערכים שירדו בגלל אי-הידיעה. בנוסף הערך קצר מאוד.


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 08:20, 25 בספטמבר 2013 (IDT)