שיחה:מו (יבשת דמיונית)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יבשת אבודה או יבשת דמיונית[עריכת קוד מקור]

הערך נוצר בשם מו (יבשת אבודה), על פי שם דומה בוויקיפדיה האנגלית. עוזי העביר אותו לשם מו (יבשת דמיונית), בנימוק העדין "מה שלא היה אינו נאבד". יוצר הערך החזיר את השם למו (יבשת אבודה), בנימוק "מכיוון ששם הערך הזה הוא תרגום של שם הערך Mu (Lost Continent) מאנגלית לעברית". זה מאלץ אותי לציין ששטויות מתורגמות מאנגלית הן עדיין שטויות, ולכן יש לנכשן. לא הייתה מעולם יבשת בשם "מו", והוא כולה פרי הדמיון. ולכן השם מו (יבשת אבודה) הוא שטות גמורה, וטוב עשה עוזי שסילק שם זה. דוד שי - שיחה 19:04, 28 באוגוסט 2010 (IDT)

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

דוד ישי, אתה צריך להבין שהתרגום הישיר של השם של הערך באנגלית: "Mu (Lost Continent)" משם השם הנכון. תודה רבה, Moto53Isr-star-flag.png

קודם כל אתה צריך להבין ששמי הוא דוד שי (ולא דוד ישי).
כותבי ויקיפדיה העברית אינם מתרגמים שפוטים של ויקיפדיה האנגלית. יש להם שיקול דעת, שהוצג בדף השיחה זה, והוא מחייב לבחור בשם מו (יבשת דמיונית). דוד שי - שיחה 16:38, 6 בנובמבר 2010 (IST)
אוקיי סליחה דוד שי, אבל אני בחיים לא אמרתי שאנחנו שפוטים, אני פשוט מנסה לתרגם נכון, למרות שזה נראה כך, אני לא העתקתי ופשוט תרגמתי, אני הוספתי ושינית אפילו בויקיפדיה באנגלית. ברכות, Moto53Isr-star-flag.png 18:28, 7 בנובמבר 2010 (IST).

לאחר עריכה[עריכת קוד מקור]

טוב, ערכתי את הערך לשפה שאשכרה ניתן לקרוא, אם כי אינני אחראי על טעויות במידע הנמסר בו. כמו"כ בגלל גודלו של הערך, יתכן שפספסתי משהו בניסוח. אשמח להערות AaronShapira - שיחה 13:55, 12 בדצמבר 2010 (IST)