שיחה:מיתוג פנים ארגוני

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הועבר משיחת משתמש:Davidlaniado: ניכר שהשקעת בשכתוב הערך, אבל הוא עדיין דומה מדי למקור [1]. עצם העובדה שמצאתי את המקור מעידה על הבעיה. אם לא תתקן את הערך עד למצב שאי אפשר יהיה לזהות את מקורו בקלות, הוא יסומן כמפר זכויות יוצרים וימחק. מצד שני, אם זכויות היוצרים על המקור ברשותך, עליך לציין זאת ולהעלות לשרת את ויתורך על זכויות היוצרים. בברכה, יוספוסשיחה 13:15, 3 בספטמבר 2008 (IDT)עד כאן הועבר יוספוסשיחה 20:08, 3 בספטמבר 2008 (IDT)

ליוספוס, אנא תשומת לבך שאני עובד בארגון של משרד תקשורת פנים, יחסי ציבור וניהול משברים, ועל כן חלק מהמאמרים שנכתבו בנושא ברשת - נכתבו על ידי עובדי המשרד, שהזכויות שמורות להם. לגבי שאר המקומות שמהם נלקחו החומרים, הרי שלא נעשתה העתקה ו/או הפרה של זכויות יוצרים. דודו Davidlaniado (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

העתקתי את פנייתי אליך לדף זה. רצוי להמשיך שיחה במקום אחד ולא בכמה מקומות, וכדאי לחתום בסוף תגובה עם ארבע טילדות (~~~~).
לא הבנתי מה אתה אומר. אם הזכויות לא שייכות לך (ויש מצב שזכויות היוצרים על חומר שיצרו עובדים בעזרת משאבי המעסיק ועל חשבון הזמן שהוא משלם להם שייכים למעסיק ולא לעובדים), אז צריך לשכתב את הערך. אם הזכויות שייכות לך (ברחל בתך הקטנה), אז עליך לפרסם את הרשאתך לשימוש חופשי בתוכן. הדברים תקפים גם לחלק קטן מהערך וראה ויקיפדיה:זכויות יוצרים. יוספוסשיחה 20:08, 3 בספטמבר 2008 (IDT)