שיחה:מנדלבאום בלש פרטי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ספין אוף[עריכת קוד מקור]

ספין-אוף של מנדלבאום בלש פרטי. מעין שילוב של בטיפול+התוכנית עצמה המספרת על בעיותיו של גרי שמסביר שפסיכולוגית.???? לא הבנתי למה אתם מתכוונים! ואם כבר אפשר להוסיף את זה גם לפיג'מות ליר5.

טרוויה,לא קשור מחקתי[עריכת קוד מקור]

מחקתי את הטריוויה בגלל שזה לא נכון ולא מדויק,בפיג'מות גם קראו לשמות השחנים בשם כמו לימית סול ואלונה טל גם לקובי,אילן ועודד. ליר5 - שיחה 17:26, 5 ביולי 2009 (IDT)

אוננות מה קשור[עריכת קוד מקור]

כתוב שההומור קשור במין ואוננות זה לא נכון תגידו מתי סיפרו על אוננות במנדלבאום בלש פרטי

איך יודעים שתהיה בקיץ עונה חדשה מה פתאום???[עריכת קוד מקור]

ליר5 - שיחה 16:33, 26 ביוני 2010 (IDT)

בלהלהלבהלב

הגבה להגבות[עריכת קוד מקור]

אני חושבת שכל ההגבות שהיו פה נכונות אבל הערך נותן גם ידע ובכלל אני לא יודעת מה נכתב קודם התגובות או המטטא אבל אסור לכתוב רק דברים רעים על הערך כי תודעו הערך חידש לכם. אני חדשה פה ולא יודעת איך הדברים הולכים פה אבל אני מבטיחה שאחדש הרבה ואנסה שכולם פה יהנו מהכל אבל אני לא מבטיחה כלום.תודה שהקשבתם

מתי עונה 3?[עריכת קוד מקור]

הנ"ל (השאלה בכותרת)

אין עונה 3

המלצות[עריכת קוד מקור]

סידרה משעממת וגרוה 95.86.81.202 16:02, 27 ביולי 2012 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 15:04, 15 במאי 2013 (IDT)

מנדלבאום בלש פרטי ומובילים והפיג'מות[עריכת קוד מקור]

מנדלבאום בלש פרטי : הסידרה מספרת על צוות עובדים במשרד אשר נקרא מנדלבאום חקירות השחקן הראשי יניב פולישוק אשר מגלם את דמותו של גרי מנדלבאום הבלש המהולל אשר מתוסכל וגם כול הצלחת המשרד בידו שבכלל גאלה קוגן אשר מגלמת את דמותה של גלית גאלה וולפסון אשר היא זו שפותרת את הקייסים אך כולם חושבים שזה גרי ובכלל לוקח גרי את הצלחתה של גאלה ועובדים יחד עם גאלה וגרי הם :ליאור פאוקר אשר מגלם את דמותו של פאוקר איש המחשבים במשרד עובד הצל גאלה ללא משכורת ומאוהב בגאלה וגם אסף בן שמעון אשר מגלם את דמותו של אסף לוין שהוא צלם שעובד גם הוא במשרד החקירות ומאוהב גם הוא בגאלה ובכלל לא כזה חכם אביה של גאלה ניצב וולפסון אשר עובד בתחנת משטרה ולא מסתדר עם עבודתה של גאלה ביתו ובכלל לא מחבב את גרי ומכנע אותו דמיקולו ועוזרו שהשתתף במ'ס פרקים כהן עוזרו ונאמנו של ניצב וולפסון וכמובן אחיה של גאלה ילד קטן אשר מעצבן את כולם ורגיש לחלב שהוא יונתם פינק אשר מגלם את דמותו של זיו וולפסון וגם הוא משתתף במ'ס פרקים. ואלה הם שחקנים של הסידרה: מנדלבאום בלש פרטי -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת