שיחה:מרגרט סנגר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מדוע לא מוזכר הקשר שלה להיטלר? ויסוד PPP?[עריכת קוד מקור]

מדוע לא מוזכר הקשר שלה להיטלר? ויסוד PPP? http://en.wikipedia.org/wiki/Margaret_Sanger#Race כמו בדף באנגלית !!!

מדוע לא מוזכר הקשר שלה להיטלר? ויסוד PPP?[עריכת קוד מקור]

מדוע לא מוזכר הקשר שלה להיטלר? ויסוד PPP? http://en.wikipedia.org/wiki/Margaret_Sanger#Race כמו בדף באנגלית !!!

משוב מ-23 באפריל 2014[עריכת קוד מקור]

הקליניקות שפתחה לא נקראו תכנון המשפחה אלא ל"אמצעי מניעה" או שליטה בהריון – Birth Control, זה משמעותי משום שהיא הטיפה למתן אמצעי מניעה גם לנשים לא נשואות ולהפרדה בין מין לפיריון. ראוי לציין שהיא הטיפה ל"השבחת הגזע" eugenics, וסברה שישנם אנשים שראוי שיעמידו יותר צאצאים מאחרים, ואכן בארה"ב היתה תקופה שעשו סטריליזציה לאנשים שנחשבו ללא ראויים להעמיד צאצאים. יתכן וחזבה כך על רקע מחלת דלקת הריאות ממנה נפטרה אימה ואף היא לקתה בה. 67.169.166.9 08:43, 23 באפריל 2014 (IDT)

תבנית בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Adifadif,

  1. הנחתי תבנית בעבודה והדבר אומר שאין עריכה במקביל אלי ללא דיון ובקשה בדף השיחה.
  2. שחזרתי את עריכתך בגלל הכתוב מעלה וכן כי לא ראוי ולא מקובל למחוק מקור ללא סיבה או הסבר.

WikiLester - שיחה 20:39, 25 באוגוסט 2019 (IDT)

שלום WikiLester, ראשית תודה, לדעתי אי אפשר באמת למחוק את האמת ולערוך את העובדות, ועל כך הערכתי אליך. עם זאת אני לא רואה את הציטוטים שהוצאתי מתוך המקורות. עוד ניתן לחשוב שמדובר בפרסום שבאמת דן בשלום עולמי וזה מטעה. טרחתי ותרגמתי היטב, בשפה הכי ניטרלית שניתן, הבאתי את המקורות והמובאות ולדעתי ציירתי תמונה נאמנה של השקפותיה של סנגר. אני אשמח לשמוע תגובה ולדון בנושא. Adifadif - שיחה 08:02, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

את.ה מחקת מקור שהוספתי. זו בהחלט פעולה תמוהה. אכן מחקתי את החלקת שכתבת כי הוא לא היה כתוב בצורה אנציקלופדית. אסתכל עליו שוב שאערוך את הערך ואוסיף חלקים ממנו לאחר שכתוב. WikiLester - שיחה 13:01, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

אני מקווה שזה ברור שאם מחקתי הרי שזו הייתה טעות. לא הייתי מעלה על הדעת לעשות מעשה שכזה בשרירותיות שכזו - וכעת ההערה הקודמת שלך (מס׳ 2) מתבהרת לי. קבלי את התנצלותי הכנה, אין לי שום אינטרס למחוק מקורות. Adifadif - שיחה 13:48, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

תמיד טוב לבדוק למה התכוון המשורר Face-smile.svg. WikiLester - שיחה 16:15, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

אכן :) Adifadif - שיחה 16:29, 26 באוגוסט 2019 (IDT)