שיחה:מרכז שלם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

פופולרי למחצה?[עריכת קוד מקור]

מהו רבעון פופולרי למחצה? האם ישנה הגדרה כזו בתחום תפוצת כתבי העת או משהו כזה? כי בחברה בה אני חי תכלת הוא פופולרי ביותר, ואילו בקרב מרעיו של אחי השמאלן, הוא מוקצה מחמת מיאוס. האם זו המשמעות של פופולרי למחצה? זנגביל 22:58, 7 בינואר 2007 (IST)

הכוונה פה כנראה לפופולרי בהקשר של כתב עת מדעי מול כתב עת פופולרי, לא בהקשר של כוכב נולד. DGtal 23:01, 7 בינואר 2007 (IST)

המכון לאסטרטגיה ציונית[עריכת קוד מקור]

בערך נכתב שמכון אדלסון של מרכז שלם שינה את שמו. וכך נכתב: "רוח המכון ואנשיו ממשיכים לעבוד תחת שם חדש: המכון לאסטרטגיה ציונית". משתמש:שושושושון שם סוגריים מרובעים סביב "המכון לאסטרטגיה ציונית", כך שנוצר קישור לערך המכון לאסטרטגיה ציונית - אלא שמדובר במוסד שונה ונפרד ממרכז שלם. הסרתי את הסוגריים תוך כתיבת תקציר עריכה מתאים, אך שושושושון שב והציב אותם (פעולתו זו, אגב, מהווה מלחמת עריכה). יש להסיר אותם שכן הם יוצרים הפניה שגויה, כמוסבר לעיל. בנוסף, מה זה "רוח המכון"? יואב ר. - שיחה 17:01, 10 באוקטובר 2012 (IST)

לפי הבנתי מן הערך, מכון אדלסון התפצל ממרכז שלם וקיבל שם חדש. האם לפי דעתך ישנם שני מכונים בשם "המכון לאסטרטגיה ציונית" ? שושושושון - שיחה 17:34, 10 באוקטובר 2012 (IST)
ידוע לי שהמכון לאסטרטגיה ציונית היה קיים גם בטרם פסקה פעילותו של מכון אדלסון. כך גם נאמר בשני הערכים עליהם (הראשון הוקם ב-2005, השני הפסיק לפעול ב-2009). אין שום הוכחה לכך שמכון אדלסון פרש ממרכז שלם וקורא לעצמו באותו שם (דבר שהוא בלתי סביר על פניו). לדעתי יש למחוק לגמרי את המשפט שציטטתי, שכן הוא מטעה, ובכל מקרה אין לקשור בין המכון לאסטרטגיה ציונית הנזכר באותו משפט לבין הערך בשם זה. יואב ר. - שיחה 17:43, 10 באוקטובר 2012 (IST)
מדובר בתוספת של אלמוני מלפני חצי שנה [1] שהובאה ללא שום אסמכתא. גם ההכללה במילה "אנשיו" ברור שאינה נכונה. למחוק. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 17:49, 10 באוקטובר 2012 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 17:25, 4 במאי 2013 (IDT)