שיחה:נעמי כרמון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שלום, תודה על ההארות והערות, האתר של נעמי כרמון נמצא תחת שרת הטכניון אך הוא אתר אישי ועצמאי ולכן לא נראה לי נכון לכתוב "אתר הטכניון" אלא יש לכתוב "אתר אישי" או כל דבר אחר שנראה לכם מתאים. באתר הטכניון יש עמוד המציג את פרופסור נעמי כרמון וברצוני שלא יהיה בלבול. אשמח לדעת מה לא תקין בצורת העריכה של סעיף זה.Tamar.fradkin - שיחה 18:45, 1 באפריל 2019 (IDT)

תודה רבה לך על ההסבר. שיניתי לפי ההערה שלך. Alon112 - שיחה 18:47, 1 באפריל 2019 (IDT)

שלום, בימים האחרונים נעשו עריכות משמעותיות ובעיקר עריכת הקטע העיקרי והחשוב- "תחומי מחקר וכתיבה" אשר צומצם עד מאד. כמו כן הוסרו קישורים חיצוניים חשובים רבים לתחומי מחקרה.

נעמי היא מן הסוציולוגיות הבכירות בישראל. לזכותה נזקפת החדרת מדעי החברה ללימודי ארכיטקטורה ותכנון עירוני בארץ. השנה הייתה מועמדת לפרס ישראל בסוציולוגיה; אמנם, לא זכתה, אך מי שהגישו את מועמדותה אמרו שבכוונתם להגיש גם בפעם הבאה, בשל תרומתה הגדולה לתחום. נעמי מלמדת בטכניון, חוקרת ויועצת כבר עשרות שנים בנושאי תכנון עירוני ואחראית לרבים מן החידושים בתחומי שיקום שכונות והתחדשות עירונית. בין היתר, היא יצרה (עם עמית מומחה למים בטכניון) את המושג "תכנון רגיש למים" (שמופיע בויקיפדיה) ומנהלת כבר 25 שנה קבוצת מחקר שעוסקת בנושא ומחדירה אותו - בהדרגה - לפרקטיקה של אדריכלי נוף ומהנדסי ניקוז.

לנוכח כל אלה, אשמח לדעת למה מחקתם וערכתם חלקים נרחבים ועיקריים בקטע זה. Tamar.fradkin (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

העברה מספר האורחים[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:ספר אורחים

כותבת כאן, לאחר שפעם אחת נפתח דף שיחה עבורי ופעמים אחרות הודיעו לי שאין דף שיחה על שם NBande

שלום, (1) שמי נעמי כרמון ואני מודה למי שהוסיף מסגרת מתומצתת לערך הויקיפדי הנושא את שמי. הערות ספורות בעניין זה: ניסיתי לשלוח תמונה חופשיה מזכויות יוצרים באמצעות המייל. אינני יודעת אם נקלטה. הרזולוציה נמוכה מאד. בתוך המסגרת: תיקון חשוב: הענף המדעי אינו ארכיטקטורה אלא תכנון עירוני וסוציולוגיה. מבקשת להוסיף בין מקומות לימוד: בית הספר הריאלי העברי בחיפה; MIT - המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס. אני ברשימת בוגריו מ-1970. (2) גם בקטגוריות שלמטה מבקשת להוסיף את MIT. יש קטגויה של בוגרי המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס. ראה לדוגמא בערך אודות "עמוס חורב". (3) בתוך הכתוב אודותי חסרים הרבה קישורים לערכים אחרים בויקיפדיה או שיש טעויות בקישורים. טעות לדוגמא: יש ערך "הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול" בטכניון. חסרים קישורים ל"אוניברסיטת תל אביב" "יצחק סמואל" ורבים אחרים. האם יש מי שיכול/רוצה לקשור את הקישורים? (4) חסרות הרבה הערות שוליים. האם יש מי שיכול/רוצה (אפשר תמורת תשלום, אם נהוג אצלכם) לקבל ממני מסמך DOC ולהעביר ממנו לויקיפדיה? בתודה ובהערכה, נעמי כרמון - שיחה 14:03, 21 באפריל 2019 (IDT) NBande - שיחה 14:07, 21 באפריל 2019 (IDT)

שלום לך נעמי, אשמח לסייע בתיקון הדף. אתחיל בדברים שציינת כאן ולגבי השאר, צרי קשר בבדף השיחה שלי --Sceasary - שיחה 22:00, 1 במאי 2019 (IDT)

- סוף העברה