שיחת משתמש:Alon112

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אלון , איך אפשר ליצור איתך קשר ? לשוחח טלפונית או בצ׳אט . תודה , נוף אלוני

בנוגע לשאלתך[עריכת קוד מקור]

אלון, מה שקורה זה שכשנכנסים לערך HOT (חברת תקשורת) דרך הנייד מופיע משפט תחת שם הערך. אם תיכנס מהנייד תראה. עכשיו, לאחר חיפושים הבנתי שזה מגיע מויקינתונים ונכנסתי לשם ושיניתי. אבל כל מי שנכנס לערך מהנייד מוסר לי שעדיין המלים הבוטות מופיעות. השאלה אם זה אמור לעבור אישור או משהו.

טאליס, אז נכנסתי עכשיו ופשוט כתוב "חברת תקשורת" בתצוגת ניידים, כמו בעריכה שלך בוויקינתונים. ככל הנראה העריכה הזו פתרה את הבעיה. אם אתה יודע שהיא נמשכת כעת, תעדכן אותי. Alon112 - שיחה 21:02, 5 במאי 2020 (IDT)

אלון, אני בודק מטלפון נייד אחר ונראה שלא נפתר

אלון, הסתדר. תודה רבה.

בראול סטארס הגנה[עריכת קוד מקור]

אלון נכון אתה מכיר את המשתמש שהשחית אז אפשר הגנה כדי שרק משתמשים שיש להם עריכה אוטומתית שהם יבדקו מי משחית? Bxd738 - שיחה 16:38, 6 במאי 2020 (IDT)

Bxd738, תוכל לפנות לויקיפדיה:בקשות ממפעילים על מנת לבקש הגנה על הערך. Alon112 - שיחה 17:56, 6 במאי 2020 (IDT)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
על הניטור המתמשך שביצענו יחד כנגד הטרול. הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 18:28, 7 במאי 2020 (IDT)
תודה רבה Face-smile.svg מגיע גם לך. תמשיך ככה. Alon112 - שיחה 20:52, 7 במאי 2020 (IDT)

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

ראיתי שסימנת למישהו תבנית ברוך הבא ולאחר מכן הזהרת אותו. אם הוא עורך חדש עושה עריכות בעייתיות, לא מברכים אותו בברוך הבא Nirvadel - שיחה 15:03, 9 במאי 2020 (IDT)

Nirvadel, לא הזהרתי אותו, הודעתי לו שביטלתי את העריכה שלו. אין שום פסול בלהניח למשתמש שנרשם {{בה}}, גם אם העריכה הראשונה שלו הייתה לא מתאימה לוויקיפדיה. העריכות הראשונות של רוב המשתמשים לא מתאימות ומבוטלות, זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לברך אותם ולהראות להם את המדריכים שמסבירים איך כן צריך לערוך. איך אנחנו מצפים ממשתמשים להבין מה הדרך הנכונה אחרת? התבנית לחלוטין לא פוגעת, אז לא מוצא את הבעיה כאן. הייתי שמח שהיינו מדברים על זה לפני שהיית עורך את דבריי. Alon112 - שיחה 15:07, 9 במאי 2020 (IDT)
הנה למשל דוגמה למשתמש שנרשם שלא שמים לו {{בה}}. אני חושב שיש הבדל רציני בין שתי הדוגמאות והדבר נתון לשיקול דעת. אשמח שיקבלו גם את שיקול הדעת שלי. Alon112 - שיחה 15:12, 9 במאי 2020 (IDT)
לא נהוג לשים בה אחרי עריכה אחת Nirvadel - שיחה 00:04, 10 במאי 2020 (IDT)

שלום רב Alon112. נא היכנס לדיון[עריכת קוד מקור]

שלום. תודה רבה לך על שאתה עובד על הערך שיצרתי הנקרא תסמונת נוירולפטית ממארת (אמנם,את הערך לקחתי בשלימותו מאיך שהוא היה כתוב בתוך קטע תופעות לוואי שבערך תרופות אנטי פסיכוטיות, ואכן זה לא מספק איך שהוא היה כתוב שם וצריך השלמות (למשל אודות השכיחות, שאפרטה בהמשך, וכן הרבה מידע שחסר) ומקורות, אך מטרתי ביצירת הערך הייתה שמי שמחפש בגוגל מידע על התסמונת, יוכל להגיע בקלות למידע מבלי שיצטרך לקרוא את כל הערך תרופות אנטי פסיכוטיות (שכמעט כולו אינו רלוונטי לתסמונת זו) או בכלל להיכנס לערך שאינו על התסמונת או לראות שאין את הערך בויקיפדיה כביכול (אף שיש, אמנם בתוך ערך אחר) ולהתבלבל כתוצאה מזה. בכל מקרה, כל הכבוד שאתה עובד על ערך זה ותודתי נתונה לך. הנה קישור שיש בו מידע רב (אמנם הרוב — בלי מקורות, שאותם אין לי זמן כרגע לחפש כמו שאין לי זמן לערוך את הערך בכלל. אני בסוג של חופשת ויקי מחוסר זמן.. אף שלא הצהרתי על כך רשמית 😉) על התסמונת: https://he.thpanorama.com/articles/trastornos-mentalespsicopatologa/sndrome-neurolptico-maligno-sntomas-causas-y-tratamiento.html אשמח אם תשאב מידע משם ומעוד הרבה מאוד מקורות הקיימים באינטרנט בשפע [מטבע הדברים- יש יותר מידע באתרים באנגלית, ששם יש גם מקורות מהימנים. תמיד אפשר לתרגם את האתרים בגוגל translate באם אתה לא מקצועי באנגלית..] בשביל העריכה.

מקווה שהבנתי נכון ואתה עובד על הערך (?)... באם לא, אשמח שתעדכן אותי ואולי אעבוד, בעתיד אמנם, בעצמי על הערך. בקישור שהבאתי יש משום השלמה רבה לערך (אף שכנ״ל ללא מקורות).

בהצלחה. מנדל אסולין - שיחה 10:45, 14 במאי 2020 (IDT)

מנדל אסולין, תודה רבה לך! מעריך מאוד את ההשקעה ואת הרצון שיהיה מידע על הנושא ומאוד מעריך את הפירוט שהבאת כאן! אני בוודאי אשתמש בו. אני אעבוד על הערך כמה ימים באמצעות מקורות שונים ואשמח אם תסתכל עליו לאחר מכן, תתקן ותוסיף מידע במידת הצורך. סופ"ש נעים! Alon112 - שיחה 10:49, 14 במאי 2020 (IDT)

תודה לך 😉 שמחתי כמובן לשמוע שאתה אכן עובד ומשקיע על הערך, ובודאי שאשמח להוסיף עריכה משלי לערך לאחר שתגמור (—עד אז כמובן שלא אגע בערך, כפי שהצהרת בראש העמוד. אערוך כשאראה שהורדת את התבנית (-אוסיף את הדף לדפי המעקב האישיים שלי על מנת לחסוך ממך את הטירחה לעדכן אותי). סוף שבוע נעים גם לך ! מנדל אסולין - שיחה 10:54, 14 במאי 2020 (IDT)

סליחה, שכחתי לעשות הזחה...😱 מנדל אסולין - שיחה 10:54, 14 במאי 2020 (IDT)
אגב, (משהו אחרון..) בקישור שהבאתי יש גם את השכיחות של התופעה (היא אכן נדירה לכל הדיעות..) אך השכיחות שבארה״ב בלבד, מה גם שזה בלי מקור. הבאתי את הקישור שלמעלה כמקור-זמני בלבד להסתמך עליו, עד שתמצא מקורות יותר טובים מכך, ואני בטוח שתמצא 😉 (כי כנ״ל: יש באינטרנט מקורות ותיעודים והוכחות — בשפע על תסמונת זו, על אף נדירותה יחסית. בעיקר משום חומרתה הרבה..) מנדל אסולין - שיחה 10:59, 14 במאי 2020 (IDT)
מנדל אסולין, מעולה, לוקח לתשומת ליבי. סופ"ש נעים! Face-smile.svg Alon112 - שיחה 20:35, 14 במאי 2020 (IDT)
Alon112, שוב שלום. בטח קיבלת תודתי בהודעות על העריכה הנפלאה של הערך תסמונת נוירולפטית ממארת. יש לציין אגב, שהתודה אינה, בעיקר, משום שאני יצרתי את הערך; מכמה סיבות:
  1. ראשית, לא אני ממש יצרתי אותו; בסך הכל העתקתי אותו כלשונו (בעריכה קלה המוכרחת) מערך תרופות אנטי-פסיכוטיות שיצר מישהו אחר, כך שאני ממש לא לוקח את הקרדיט עליו, מלבד היצירה הטכנית שלו.
  2. שנית, אין השוואה בכלל בין הגרסאות שלי ושלך; בשלך יש כבר את כל המידע הבסיסי על התסמונת (אף שאני מבין, מזה שלא הסרת את תבנית הבעבודה, שאתה מתכוון להמשיך ולהוסיף כהנה וכהנה), דבר שהיה נרגש החסר שלו ביותר בגרסה שאני יצרתי.
אם כן, תודתי היא מסיבה אחרת, שהיא — : הנחיצות של הערך על התסמונת, הידועה ביותר בספרות הרפואית והצריכה כמובן להיות ידועה גם בקרב גולשי וקוראי ויקיפדיה. רק רציתי להסביר מדוע מבחינתי עשית דבר חשוב מאוד בעריכה כערך כזה. תודה רבה והמשך שבוע טוב ונעים ! ;) מנדל אסולין - שיחה 17:54, 17 במאי 2020 (IDT)
מנדל אסולין, כן, אני מתכוון להמשיך לעבוד עליו עוד קצת על מנת לכסות את כל המידע ההכרחי. אני מודה לך על ההערכה! שבוע טוב Face-smile.svg Alon112 - שיחה 22:24, 18 במאי 2020 (IDT)
גם לך! ובהצלחה מנדל אסולין - שיחה 22:26, 18 במאי 2020 (IDT)

הערך 1968[עריכת קוד מקור]

אפשר בבקשה שתחזיר את מה שהוספתי בצורה יותר טובה, עשיתי את עריכתי כדי להוציא ערך מרשימת ערכים יתומים, אשמח אם תוסיף את עריכתי עם תאריך הלידה המדויק.אריאל בן נתן - שיחה 11:55, 14 במאי 2020 (IDT)

אריאל בן נתן, אם אינני טועה, ישנו בוט ששולף באופן אוטומטי את שמות האישים מערכי התאריכים (למשל ה-22 בינואר) לערכי השנים, ואין צורך להוסיף דבר בערכים אלו באופן ידני. אולם, כמו שאני רואה, בערך ינון מועלם אין תאריך לידה ויש רק שנה. בערך 1968, כמו בשאר ערכי השנים, תאריכי הלידה מחולקים לפי חודשים ולא ניתן להוסיף אדם באופן רנדומלי. לכן, לדעתי לא ניתן להוסיף את הערך לרשימה. Alon112 - שיחה 20:31, 14 במאי 2020 (IDT)

בקשה לסיוע מאלון[עריכת קוד מקור]

אלון שלום. לאחרונה ניסיתי לבצע עריכת משפט המצוי בדף של 'גדוד חרב', אך קיבלתי ממך הערה הנוגעת כנראה לסטנדרט הנוסח המוצע. לצורך הבהרת תוכן: כאשר סיימתי קורס קצינים נשלחתי, ביחד עם יוסי טוביאס, כדי שנשמש כשני קציני החי"ר הראשונים ממוצא יהודי ביחידת חוד זו. יחד עימנו שירת אז ביחידה גם חובש גדודי ממוצא יהודי (ד"ר ברק). מאחר ורק השניים האחרים (טוביאס, ברק) מוזכרים בדף ערך 'גדוד חרב', הצעתי להשלים את המשפט המציין האמור לעיל, אך כאמור הצעתי נמחקה. מאחר ואינני מתמצא בנהלי העריכה, ומאחר וכל רצוני הוא לשינוי במשפט אחד בדף, אשמח לכל סיוע (עריכתי או אחר) ואודה אם מתוכל לחזור אלַי בבקשה בענין זה. תודה, רפאל מלא-רון. מלארפי - שיחה 22:54, 26 באפריל 2020 (IDT).

מלארפי תודה על ההסבר. לפי מה שאני רואה במשפט הזה, "הלכו קצינים רבים בעקבותיו", וביניהם אתה. האם המשפט הזה לא נכון? האם היית הקצין היחיד שהלך בעקבותיו? כי אם קצינים רבים הלכו בעקבותיו, אין טעם לציין כל אחד מהם. אם באמת הייתם רק שלושתכם, אז המשפט לא נכון וצריך לשנותו. אשמח להתייחסותך, Alon112 - שיחה 20:34, 14 במאי 2020 (IDT)
אלון שלום, תודה על שאלתך. להלן הבהרה: יוסי טוביאס ואנוכי היינו שני הקצינים היהודיים היחידים, והראשונים, שהגיעו באותו מועד לשרת ביחידה מיוחדת זו. אינני יודע מי הלך בעקבותינו בחלוף שנה ולאחר שפרשתי מיחידה זו, אך במהלך אותה שנה (1972), וביחד עם החובש ברק, שימשנו כאנשי צוות יהודיים יחידים וראשונים ביחידה זו.
טוביאס ואני הגענו ליחידה זו מייד בסיום קורס הקצינים (ינואר 1972) ומאחר ובמשך כל השנה הראשונה היינו רק שני קצינים שהגיעו יחד ושירתו יחד, ראיתי לנכון לתקן הכתוב.
יש לציין כי לא רציתי לפגוע בניסוח המקורי הכתוב בדף הויקיפדיה הזה (אינני יודע מי ניסח אותו ומתי), אך אני לא הלכתי בעקבות איש: בינואר 1972 נשלחתי כקצין ליחידה והתברר, די מהר, כי פרצנו דרך לקצינים ואנשי צוות נוספים להצטרף ליחידה בתקופות הבאות אחרינו.
הניסוח המתוקן הבא יהיה אם נכון ומדוייק יותר:
בפלס"ר שחר שרתו חובשים וקצינים יהודיים יוצאי יחידות חי"ר מובחרות. תחילה לא ששו בוגרי בה"ד 1 היהודים שהגיעו מיחידות אחרות לשרת בפלס"ר שחר, אך כאשר יוסי טוביאס, בנו של סגן-אלוף מרסל טוביאס, התנדב לשרת בפלס"ר, ואיתו רפי מלא-רון מסיירת שקד, בוגר אותו קורס קצינים ולימים איש מערכת הביטחון, אשר שירת עם טוביאס כקצין סיור ביחידה, הלכו קצינים רבים בעקבותיהם. שמעון ברק, לימים רופא ילדים, יו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית, היה חובש ביחידה ושימש אחר כך החובש הפלוגתי. אחרי פרישתו של שמס מונה כמפקד הגזרה רס"ן (לימים אל"ם) אסעד אסעד – מי שהיה אחר כך לח"כ ודיפלומט מצליח.
מקוה שעתה זה ברור ומדוייק יותר. תודה, רפאל מלא-רון (מלארפי), 14 מאי 2020 מלארפי - שיחה 21:29, 14 במאי 2020 (IDT)
היי מלארפי, תודה רבה לך על ההסבר. שיניתי את הפסקה בערך, תראה בבקשה שהפרטים נכונים. Alon112 - שיחה 21:44, 14 במאי 2020 (IDT)
אלון תודה על השינוי שאכן משקף עתה טוב יותר את שהתרחש ביחידה בתחילת 1972 והוביל להצטרפות קצינים נוספים בתקופות שאחרינו. הערה לגבי ד"ר שמעון ברק, לגביו מחקתָ את הסיומת שהיתה כתובה במקור לפיה שימש לימים כרופא ילדים וכיו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית. אולי ראוי לשמור לגביו את הנוסח הקודם, ואני ממליץ לכתוב כמו שכתבתם במקור, כי... עם טוביאס ומלא-רון שירת ביחידה גם שמעון ברק (לימים רופא ילדים ויו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית) כחובש ביחידה ולאחר מכן כחובש פלוגתי - שלושתם היהודים הראשונים לשרת ביחידה זו. בכל מקרה תודה על המענה המהיר וסופ"ש נעים, רפי מלא-רון (מלארפי) מלארפי - שיחה 23:16, 14 במאי 2020 (IDT)
אלון לילה טוב, סליחה על הפנייה הנוספת, פשוט קראתי את הגירסה המתוקנת (ראה הערתי למעלה) ונראה לי יותר הנוסח הבא ברשותך, המשמר גם את ההתפתחות המקצועית של ד"ר ברק כפי שהיה כתוב בדף הערך גם עד כה. ולכן אני מציע (אם תסכים) את הנוסח המתוקן הבא: ...תחילה לא ששו בוגרי בה"ד 1 היהודים שהגיעו מיחידות אחרות לשרת בפלס"ר שחר, אך כאשר התנדבו אליו יוסי טוביאס מהצנחנים, בנו של סגן-אלוף מרסל טוביאס, ורפי מלא-רון מסיירת שקד, לימים איש מערכת הביטחון, הלכו עוד קצינים מיחידות מובחרות בעקבותיהם. באותה עת הוצב ביחידה החובש שמעון ברק, לימים רופא ילדים ויו"ר החברה הישראלית לרפואת ילדים קהילתית, וביחד עם טוביאס ומלא-רון היו הם היהודים הראשונים לשרת ביחידה זו. שוב - תודה על השינוי שאכן משקף עתה טוב יותר את שהתרחש ביחידה בתחילת 1972 והוביל להצטרפות קצינים נוספים בתקופות שאחרינו, תודה על הסבלנות וסופ"ש נעים, רפי מלא-רון (מלארפי) מלארפי - שיחה 00:12, 15 במאי 2020 (IDT)
מלארפי, אני חושב שההצעה מצוינת ושיניתי בערך בהתאם. מקווה שזה לשביעות רצונך. תודה רבה! Alon112 - שיחה 21:16, 15 במאי 2020 (IDT)

שינויים בדף של שרון אפק, הפרקליט הצבאי הראשי[עריכת קוד מקור]

אלון שלום, אשמח להבהרות להחזרת הגרסא הקודמת היום לפנות בוקר. השינויים שנערכו בעמוד של הפצ"ר, שרון אפק, מדויקים ומשקפים את המציאות, תוך הפניה למקורות. השמטרת נושאים - לרבות לדוגמה, מאמרו האחרון - לא היו מובנים לי. אודה להסבר.

תודה! Eli Levertov - שיחה 09:22, 16 במאי 2020 (IDT)

עניתי לך בדף שיחתך. Alon112 - שיחה 12:02, 16 במאי 2020 (IDT)

מחיקת פסקאות[עריכת קוד מקור]

בערך מהצד השני עם גיא זהר מחקת פסקאות שהיו קיימים בגרסה מ־08:53, 15 במאי 2020. אשמח לדעת את הסיבה כדי להשתפר יותר פעמים הבאות. {יונתן770י - שיחה 22:48, 16 במאי 2020 (IDT)}

יונתן770י, אין צורך להביא מקור לכך שהתכנית היא טור יומי, המאמר שפרסמת שאמור להיות מקור ל"איתור העיוותים ואי־דיוקים עובדתיים מהתקשורת שמתפרסמים "נחשפים" על ידי גיא זהר בסיוע צוות שעובד מסביב לשעון" הוא מאמר דעה ולא כתבה, הפסקה שלאחריה כתובה באופן לא אנציקלופדי וכך גם המקור שצירפת, המקור של התכנית שבועית לא הוסף כמו שצריך - לא צריך לצטט את הציוץ שלו. בכל מקרה, המידע לא נחוץ בערך כרגע - כשתצא התכנית השבועית הדבר ייכתב. Alon112 - שיחה 22:56, 16 במאי 2020 (IDT)
סבבה(יונתן770י - שיחה 23:00, 16 במאי 2020 (IDT))

בקשה לסיוע מאלון - תודה[עריכת קוד מקור]

אלון תודה רבה על הטיפול המהיר והענייני מלארפי - שיחה 14:58, 17 במאי 2020 (IDT)

מחיקה[עריכת קוד מקור]

שלום אלון למה אתה מחקת את כל העריכות?. תסתכל קודם לפני שאתה מוחק. אני חולק עליך בכמה דברים. מגזין יהלום - שיחה 19:26, 18 במאי 2020 (IDT)

מגזין יהלום, אני עונה לך בדף השיחה שלך. Alon112 - שיחה 19:34, 18 במאי 2020 (IDT)
טוב מגזין יהלום - שיחה 19:36, 18 במאי 2020 (IDT)

מיזם העיטור השבועי יוצא לדרך![עריכת קוד מקור]

היי אלון, מה שלומך? רצית להזמין אותך להשתתף במיזם חדש שפתחתי, מיזם העיטור השבועי, שמטרתו היא שיפור האווירה בקהילת ויקיפדיה. אחת לשבוע, ייבחר על ידי הצבעה "העורך השבועי המצטיין" ויוענק לו עיטור מיוחד. אני מאמין כי בדרך זו תחושת השייכות לקהילה בקרב העורכים תגבר ובין חברי הקהילה תהיה אווירה טובה. כמו כן, בסוף כל חודש ייבחר גם "העורך החודשי המצטיין" ובסוף כל שנה "העורך השנתי המצטיין". אשמח אם תשתתף, הארי פוטר 73 - שיחה - חדשופדיה (לרכישת מנוי) - הטילדה הרביעית (לרכישת מנוי) 19:56, 18 במאי 2020 (IDT)

Believe It[עריכת קוד מקור]

היי, אני מבין את הכוונה הטובה שלך אך למה אתה מסיר פה Believe It את כל הערך ? כאלו באמת המידע קיים בערך באנגלית הוא מספר על עבודת השיר וגם הסרת את מוצאת הזמרת שנהוג לכתוב אמריקאי או בריטי? אני מבטל את העריכה אם לא מתאים לך שים תבנית תרגמת מצידי אבל להסיר את כל התוכן זה מוגזם כבר. King G.A - נא התנהגו בהתאם 20:51, 18 במאי 2020 (IDT)

King G.A, החזרתי את העריכה שלי, אבל לבקשתך החזרתי את אחת הפסקאות שהורדתי ואת המדינה ממנה מגיעים הזמרים. "נהוג לכתוב אמריקאי או בריטי", לא מכיר מנהגים כאלו, וגם אם הם קיימים, אני חושב שזה מיותר לגמרי אם זה פוגע בתחביר של המשפט, אבל בכל מקרה החזרתי. את שאר תיקוני הניסוחים אין שום סיבה שתבטל, ולכן החזרתי אותם. לגבי הפסקה על ספוטיפיי, הייתה הסכמה במזנון שלא מציינים את העובדה הזו בערכים, אז הורדתי אותה בשנית. תמשיך לעקוב אחרי התיקונים בבקשה. Alon112 - שיחה 20:57, 18 במאי 2020 (IDT)
ראיתי מה שכתבת על הספוטיפיי - מקבל. Alon112 - שיחה 20:58, 18 במאי 2020 (IDT)
שים לב בערך באנגלית של השיר אך כתוב אפילו את מוצא הזמרים לא יודע למה זה נהג שנים על גבי שנים. King G.A - נא התנהגו בהתאם 20:59, 18 במאי 2020 (IDT)
King G.A, זה לא משנה מה כתוב בערך באנגלית או מה נהוג שם. שוב, כמו שהסברתי לך, התחביר באנגלית שונה בתכלית מזה שבעברית וגם הנהלים בוויקי באנגלית שונים ממה שיש כאן. אבל אם אתה רואה בזה חשיבות, אני מכבד את זה ואשאיר את זה גם בעתיד. Alon112 - שיחה 21:01, 18 במאי 2020 (IDT)

בת ים[עריכת קוד מקור]

בס"ד ראיתי את עריכת האנונימי שם, והתלבטתי מה לעשות, תודה שפתרת את הבעיה. אני ויקיפדית ותיקה, וחזרתי מחופשת ויקי ארוכה. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:10, 21 במאי 2020 (IDT)

היי ליאת, ברוכה השבה. בעיניי העריכה בבירור לא תורמת לערך. לא ברור מה הכוונה ב"שכונתית", ולא ברור על סמך מה הדברים נאמרו. בכל מקרה, מקומם לא בפתיח הערך. סופ"ש נעים, Alon112 - שיחה 23:12, 21 במאי 2020 (IDT)
בס"ד זה נכון מאד, יש אנשים שכותבים סתם, ההערה הזו לא מתאימה גם לדף השיחה. תודה על הברכות.ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:16, 21 במאי 2020 (IDT)

halifax[עריכת קוד מקור]

שלום לך אני מאוד אשמח עם תפסיק למחוק ולהתערב לי בערך אני גר בעיר הזאת ורוצה שלישראלים יהיה מספיק מידע לפני שהם עושים הגירה תודה.

שלום. כפי שכתבתי בדף שיחתך, המידע שהוספת לערך הוא תרגום מכונה ועל כן הוא מזיק לקוראים יותר מאשר מועיל להם. עדיף שיהיה ערך מתומצת וכתוב היטב מאשר ערך מלא הכתוב בסגנון שאינו אנציקלופדי בעליל. כפי שהצעתי, אתה מוזמן להעביר את התוכן שכתבת לטיוטה, לעבוד עליו שם מבחינת התרגום והמבנה האנציקלופדי. בבוא העת, נוכל להעבירו לערך עצמו על מנת שהמידע יופיע לטובת הקוראים בעברית. Alon112 - שיחה 22:17, 23 במאי 2020 (IDT)

תיק אוכף[עריכת קוד מקור]

שלום אבקש לשוחח עמך על הערך תיק אוכףHayaofek - שיחה 10:52, 25 במאי 2020 (IDT)

Hayaofek, שלום, אשמח לדבר על הערך. תוכלי לכתוב לי כאן את מה שתרצי להגיד ואענה לך. Alon112 - שיחה 23:45, 25 במאי 2020 (IDT)

[הכוונה בתיק אוכף היא בעיקר למושג באופנה]Hayaofek - שיחה 09:47, 26 במאי 2020 (IDT)

הערכים שלי (Assaf tal4)[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה Alon112 וסליחה על הזמן שנילקח לי לענות (אני עדיין לומד את העבודה באתרי הויקי), אשמח ליצור איתך קשר וללמוד ממך על דרכי העבודה הנכונה והמקצועית באתר ורציתי לשאול כיצד אפשר ליצור איתך קשר? בברכה Assaf tal4 - שיחה 19:33, 26 במאי 2020 (IDT).

היי Assaf tal4, אתה יכול ליצור איתי קשר כאן, בדף שיחה זה. לגבי דרכי הכתיבה, הסברתי לך בדף שיחתך כבר פעמיים את עמדתי ואת הבעיות שאני מוצא בכתיבה שלך. אשמח לפרט על כך עוד, אך ראשית עלייך לקרוא את הדברים שנכתבו שם. Alon112 - שיחה 10:48, 28 במאי 2020 (IDT)

מחיקת העריכה בערך - טל סונדק[עריכת קוד מקור]

היי אלון, תודה שערכת את הערך של טל סונדק. ראיתי שמחקת כמעט את כל הפסקה האחרונה שהוספתי, לגבי האלבום החדש "שירתם". תוכל להסביר בבקשה מדוע והאם יש דרך יותר נכונה להוסיף את התוכן הזה, או חלקים ממנו ? בברכה, Zigboom - שיחה 10:49, 31 במאי 2020 (IDT)