שיחה:סע לאט (שיר)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שני דברים:

  • הערך כולל תמונות אילוסטרציה. הדבר לא מקובל.
  • הפסקה "אירועים המוזכרים בשיר" מערבבת בין אירועים משני השירים. אמנם ניתן לדעת בקלות לאיזה שיר משתייך כל משפט, בהתאם לשנים בהם התרחשו האירועים, אך מאחר ומדובר בשני שירים שונים, רצוי ליצור הפרדה ולהעביר את אזכור האירועים לפסקאות הרלוונטיות. לחילופין, ניתן ליצור הפרדה בפסקה הקיימת (אופציה פחות טובה לדעתי). עמרישיחה 17:33, 22 בנובמבר 2014 (IST)
האם האפשרות של לציין לאחר כל ציטוט את שם השיר הרלוונטי בסוגריים, נראית לך נכונה? רציתי שכל האירועים המוזכרים בשיר יוצגו יחד, בעיקר בגלל שתי ההתייחסויות להפועל תל אביב (לא יצרתי את הערך אלא רק הוספתי את ההתייחסות לשיר השני ואת ההתייחסות לאירועים). גרי רשף - שיחה 17:38, 22 בנובמבר 2014 (IST)
בעניין הצבת התמונות, העניין כן מקובל בוויקיפדיה, אם עושים זאת במידה, באותם מקרים בהם חסר מידע חזותי. ראה לדוגמה בערך מעשה העז, וכן בערכי שירה רבים. מובן שיש לשבץ את התמונות באופן מידתי.
בעניין "הארועים המוזכרים בשיר" - אני סבור שהמצב הקיים ברור מספיק, והוא עדיף מקיומן של שתי תת-פיסקאות נפרדות (וקטנות מאוד), אחת לכל "שיר". יהיה בכך פיצול יתר. אך אשמח לשמוע מה אומרים אחרים בנושא. בברכה, דני. Danny-wשיחה 17:53, 22 בנובמבר 2014 (IST)
בנוגע לאזכור האירועים, כפי שציינתי, פתיחת פסקאות זו האפשרות הפחות טובה. אפשרות טובה יותר היא להעביר את המידע לפסקאות הרלוונטיות. אני סבור שעצם העובדה שהערך מאתגר את הקורא להבין איזה אירוע שייך לאיזה שיר היא בעייתית. כמו כן, הפסקה נקרא "אירועים המוזכרים בשיר", אולם עוסקת בפועל ביותר משיר אחד. קל לראות שדרוש כאן קצת סדר. עמרישיחה 18:02, 22 בנובמבר 2014 (IST)
שיניתי ל"אירועים המוזכרים בשירים", וציינתי ליד כל ציטוט את מקורו. גרי רשף - שיחה 08:13, 23 בנובמבר 2014 (IST)