שיחת משתמש:Little Savage

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף משתמש:Little Savage)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

בית"ר אשדוד[עריכת קוד מקור]

הי עמרי, תסתכל בבקשה בערך, האם הוא עומד בקריטריונים של ערכי קבוצות כדורגל? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 03:53, 1 באוגוסט 2015 (IDT)

היי, חנה. מקובל שקבוצות ששיחקו בליגות מקצועניות זכאיות לערך. בית"ר אשדוד שיחקה בשיאה 4 עונות בליגת המשנה בסוף שנות ה-70. ליגת המשנה נחשבת היום לליגה מקצוענית, אך לא ידוע לי מה היה המעמד שלה בסוף שנות ה-70. אני חושב שיהיה לקשה לבדוק זאת. במידה והליגה הזו לא נחשבה אז לליגה מקצוענית, הייתי ממליץ להשאיר את הערך היות שזה מקרה גבולי. עמרישיחה 11:38, 1 באוגוסט 2015 (IDT)

הזמנה אישית לסקר העורכים של ויקיפדיה העברית[עריכת קוד מקור]

סמליל ויקימדיה ישראל

שלום עמרי,
עמותת ויקימדיה ישראל מקיימת לראשונה סקר בקרב עורכי ויקיפדיה העברית. הסקר נועד לקבל תובנות בנוגע לחוויית העריכה במיזם, מתוך כוונה לעזור לקהילת העורכים להמשיך לשפר את גרסתה העברית של האנציקלופדיה החופשית וכן, את תהליך יצירתה. נודה לך מאוד אם, כמי שפעיל בוויקיפדיה העברית מזה זמן רב, תסכים לענות על השאלון, באמצעות הקשה על הקישור הבא:

הקישור שלך לסקר.
הקישור המופיע פה לשאלון הוא אישי והודעה זו הושארה עבורך באופן ספציפי.


לתשומת לבך, הסקר אינו מתבצע על גבי שרתי קרן ויקימדיה, אלא באמצעות מערכת "Qualtrics", אשר אושרה לשימוש על ידי הקרן. למען הסר ספק, גם אם ההזמנה אישית, כל המידע בסקר נאסף בצורה אנונימית, כך שלא ניתן לקשר בין עורך מסוים לתשובות שמסר. בנתונים שייאספו לא יעשה כל שימוש מעבר למחקר עצמו, אשר ניתוח תוצאותיו יהיה זמין לקהילת העורכים לאחר סיום איסוף המידע.

הסקר נבחן ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות. הוא זמין למענה גם דרך מכשירים ניידים.


בכל שאלה או בעיה, לפני המענה על הסקר או במהלכו, הנך מוזמן ליצור קשר עמי, לירון דורפמן, בכתובת המייל Liron-at-wikimedia.org.il או בטלפון 050-5453913 .

.בשם ויקימדיה ישראל, תודה לך מראש

Nuvola apps kchart.svg

Ldorfmanשיחה 01:31, 21 באוגוסט 2015 (IDT)

Ldorfman, לחצתי על הקישור וקיבלתי הודעה שכבר עניתי על הסקר. תוכל לבדוק? עמרישיחה 19:03, 21 באוגוסט 2015 (IDT)
לצערי, נראה שמישהו נכנס לקישור שנוצר עבורך בלבד וענה על השאלון. כמובן שמכיוון שבכל מקרה, מטעמי אנונימיות, אין קשר בין שם המשתמש של העורך לו הושאר הקישור לנתונים שהתקבלו, הנתונים הללו לא יקושרו אליך. מבין העשרות הרבות של המגיבים שקיבלנו עד כה, אתה הרביעי שהתלונן על בעיה מהסוג הזה, כך שאין גם חשש להטיה משמעותית של התוצאות שתתקבלנה. מכל מקום, הפתרון הוא מסירת קישור חדש. לפיכך, החלפתי את הקישור לעיל שישמש עבורך לכניסה לסקר.
אנא נסה להכנס ואם עדיין תהיה בעיה, עדכן אותי. תודה מראש. Ldorfmanשיחה 03:35, 22 באוגוסט 2015 (IDT)
אם טרם ענית, יש להזדרז!

שלום לך,
איני יודע אם מילאת את סקר העורכים שהזמנה אליו השארתי לך לעיל, אולם אם טרם יצא לך לעשות זאת, רצוי להקיש על הקישור בהקדם.
ממספר סיבות, הקישור לסקר פעיל למשך שבוע בלבד. אם חלף שבוע מההזמנה לסקר, לא ניתן יהיה להכנס אליו באמצעות אותו קישור. היה וטרם ענית על הסקר, ברצונך לעשות זאת ונתקלת בבעיה, ניתן תמיד ליצור עמי קשר ואשמח לדאוג לטיפול בנושא (אם הפנייה נעשית דרך דף זה, יש "לתייג אותי" כדי שלא אפספס). Ldorfmanשיחה 17:24, 27 באוגוסט 2015 (IDT)

כבר עניתי על הסקר. תודה! עמרישיחה 17:26, 27 באוגוסט 2015 (IDT)
שמחתי לקרוא. תודה. מקווה שהיה נחמד. Ldorfmanשיחה 17:34, 27 באוגוסט 2015 (IDT)

בורסאספור[עריכת קוד מקור]

היי עמרי. אני אמנם לא בקיא בנושא, אבל לא זכור לי שהתקבלה החלטה ספציפית בעניין, ובמצב כזה, פתרון המחלוקת נדרש להתבצע בדף השיחה, ובמידת הצורך בהתאם לעמדת הרוב. אני לא רואה ממש טעם בהגנה על הערך, ואני בטוח שתפעל כמקובל. תודה. ‏Lionster‏ • שיחה 18:52, 24 באוגוסט 2015 (IDT)

Lionster, זו המדיניות. ראה תחת ויקיפדיה:מדיניות עדכוני העברות וסגל בקבוצות ספורט ("סגל שלא מעודכן לתקופה של 6 חודשים ניתן להסיר"). הסגל עודכן לאחרונה בנובמבר 2013, ומן הראוי היה להסיר אותו. לאחר מכן דודו ביטל את עריכתי, ועכשיו שמתי לב שהוא ביטל את עריכתי, אך גם עדכן את הסגל (כלומר, הלחיצה על ה"ביטול" לא הייתה נחוצה). זה משהו שהיה קשה לשים לב אליו בהתחלה, היות שהמשתמש לא דאג לתקציר עריכה הולם, עדכון תאריך הסגל או הסבר מניח את הדעת למעשיו. עכשיו הכל בסדר. עמרישיחה 14:39, 26 באוגוסט 2015 (IDT)
מקבל, תודה. ‏Lionster‏ • שיחה 14:47, 26 באוגוסט 2015 (IDT)

טל כחילה[עריכת קוד מקור]

היי עמרי, בעבר כתבתי את הערך לבלם בית"ר ירושלים טל כחילה שמחזיק נכון להיום ב-37 הופעות בליגת העל. האם ניתן להעביר את הערך למרחב הערכים? רועי ביטון - שיחה 16:06, 29 בספטמבר 2015 (IDT)

היי רועי. עפ"י הקריטריונים מקובל ליצור ערך על כדורגלן אם הוא עבר את רף 50 ההופעות, או אם הוא עומד באחד מהתנאי האחרים. אם היו חסרות לכחילה 2-3 הופעות כדי לעמוד בקריטריונים, הייתי אומר שנוכל לעגל פינות במקרה הזה ולהעביר את הערך, אך לכחילה חסרות הרבה יותר הופעות ואני חושש מיצירת תקדים מסוכן בנושא שיכרסם בקריטריונים שקבענו, על ידי קביעת עובדות בשטח והורדת את הרף דה פקטו. עדיף שנחכה כמה חודשים. עמרישיחה 10:09, 30 בספטמבר 2015 (IDT)

עברית שפה קשה.....[עריכת קוד מקור]

תודה על העריכה... אני לא ידעתי איך להעביר את הפסקה ככה :) אנדרסן - שיחה 01:28, 3 באוקטובר 2015 (IDT)

בכיף. שמחתי לעזור :) עמרישיחה 11:19, 3 באוקטובר 2015 (IDT)