שיחת משתמש:Little Savage

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף משתמש:Little Savage)
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

בית"ר אשדוד[עריכת קוד מקור]

הי עמרי, תסתכל בבקשה בערך, האם הוא עומד בקריטריונים של ערכי קבוצות כדורגל? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 03:53, 1 באוגוסט 2015 (IDT)

היי, חנה. מקובל שקבוצות ששיחקו בליגות מקצועניות זכאיות לערך. בית"ר אשדוד שיחקה בשיאה 4 עונות בליגת המשנה בסוף שנות ה-70. ליגת המשנה נחשבת היום לליגה מקצוענית, אך לא ידוע לי מה היה המעמד שלה בסוף שנות ה-70. אני חושב שיהיה לקשה לבדוק זאת. במידה והליגה הזו לא נחשבה אז לליגה מקצוענית, הייתי ממליץ להשאיר את הערך היות שזה מקרה גבולי. עמרישיחה 11:38, 1 באוגוסט 2015 (IDT)

הזמנה אישית לסקר העורכים של ויקיפדיה העברית[עריכת קוד מקור]

סמליל ויקימדיה ישראל

שלום עמרי,
עמותת ויקימדיה ישראל מקיימת לראשונה סקר בקרב עורכי ויקיפדיה העברית. הסקר נועד לקבל תובנות בנוגע לחוויית העריכה במיזם, מתוך כוונה לעזור לקהילת העורכים להמשיך לשפר את גרסתה העברית של האנציקלופדיה החופשית וכן, את תהליך יצירתה. נודה לך מאוד אם, כמי שפעיל בוויקיפדיה העברית מזה זמן רב, תסכים לענות על השאלון, באמצעות הקשה על הקישור הבא:

הקישור שלך לסקר.
הקישור המופיע פה לשאלון הוא אישי והודעה זו הושארה עבורך באופן ספציפי.


לתשומת לבך, הסקר אינו מתבצע על גבי שרתי קרן ויקימדיה, אלא באמצעות מערכת "Qualtrics", אשר אושרה לשימוש על ידי הקרן. למען הסר ספק, גם אם ההזמנה אישית, כל המידע בסקר נאסף בצורה אנונימית, כך שלא ניתן לקשר בין עורך מסוים לתשובות שמסר. בנתונים שייאספו לא יעשה כל שימוש מעבר למחקר עצמו, אשר ניתוח תוצאותיו יהיה זמין לקהילת העורכים לאחר סיום איסוף המידע.

הסקר נבחן ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות. הוא זמין למענה גם דרך מכשירים ניידים.


בכל שאלה או בעיה, לפני המענה על הסקר או במהלכו, הנך מוזמן ליצור קשר עמי, לירון דורפמן, בכתובת המייל Liron-at-wikimedia.org.il או בטלפון 050-5453913 .

.בשם ויקימדיה ישראל, תודה לך מראש

Nuvola apps kchart.svg

Ldorfmanשיחה 01:31, 21 באוגוסט 2015 (IDT)

Ldorfman, לחצתי על הקישור וקיבלתי הודעה שכבר עניתי על הסקר. תוכל לבדוק? עמרישיחה 19:03, 21 באוגוסט 2015 (IDT)
לצערי, נראה שמישהו נכנס לקישור שנוצר עבורך בלבד וענה על השאלון. כמובן שמכיוון שבכל מקרה, מטעמי אנונימיות, אין קשר בין שם המשתמש של העורך לו הושאר הקישור לנתונים שהתקבלו, הנתונים הללו לא יקושרו אליך. מבין העשרות הרבות של המגיבים שקיבלנו עד כה, אתה הרביעי שהתלונן על בעיה מהסוג הזה, כך שאין גם חשש להטיה משמעותית של התוצאות שתתקבלנה. מכל מקום, הפתרון הוא מסירת קישור חדש. לפיכך, החלפתי את הקישור לעיל שישמש עבורך לכניסה לסקר.
אנא נסה להכנס ואם עדיין תהיה בעיה, עדכן אותי. תודה מראש. Ldorfmanשיחה 03:35, 22 באוגוסט 2015 (IDT)
אם טרם ענית, יש להזדרז!

שלום לך,
איני יודע אם מילאת את סקר העורכים שהזמנה אליו השארתי לך לעיל, אולם אם טרם יצא לך לעשות זאת, רצוי להקיש על הקישור בהקדם.
ממספר סיבות, הקישור לסקר פעיל למשך שבוע בלבד. אם חלף שבוע מההזמנה לסקר, לא ניתן יהיה להכנס אליו באמצעות אותו קישור. היה וטרם ענית על הסקר, ברצונך לעשות זאת ונתקלת בבעיה, ניתן תמיד ליצור עמי קשר ואשמח לדאוג לטיפול בנושא (אם הפנייה נעשית דרך דף זה, יש "לתייג אותי" כדי שלא אפספס). Ldorfmanשיחה 17:24, 27 באוגוסט 2015 (IDT)

כבר עניתי על הסקר. תודה! עמרישיחה 17:26, 27 באוגוסט 2015 (IDT)
שמחתי לקרוא. תודה. מקווה שהיה נחמד. Ldorfmanשיחה 17:34, 27 באוגוסט 2015 (IDT)

בורסאספור[עריכת קוד מקור]

היי עמרי. אני אמנם לא בקיא בנושא, אבל לא זכור לי שהתקבלה החלטה ספציפית בעניין, ובמצב כזה, פתרון המחלוקת נדרש להתבצע בדף השיחה, ובמידת הצורך בהתאם לעמדת הרוב. אני לא רואה ממש טעם בהגנה על הערך, ואני בטוח שתפעל כמקובל. תודה. ‏Lionster‏ • שיחה 18:52, 24 באוגוסט 2015 (IDT)

Lionster, זו המדיניות. ראה תחת ויקיפדיה:מדיניות עדכוני העברות וסגל בקבוצות ספורט ("סגל שלא מעודכן לתקופה של 6 חודשים ניתן להסיר"). הסגל עודכן לאחרונה בנובמבר 2013, ומן הראוי היה להסיר אותו. לאחר מכן דודו ביטל את עריכתי, ועכשיו שמתי לב שהוא ביטל את עריכתי, אך גם עדכן את הסגל (כלומר, הלחיצה על ה"ביטול" לא הייתה נחוצה). זה משהו שהיה קשה לשים לב אליו בהתחלה, היות שהמשתמש לא דאג לתקציר עריכה הולם, עדכון תאריך הסגל או הסבר מניח את הדעת למעשיו. עכשיו הכל בסדר. עמרישיחה 14:39, 26 באוגוסט 2015 (IDT)
מקבל, תודה. ‏Lionster‏ • שיחה 14:47, 26 באוגוסט 2015 (IDT)

טל כחילה[עריכת קוד מקור]

היי עמרי, בעבר כתבתי את הערך לבלם בית"ר ירושלים טל כחילה שמחזיק נכון להיום ב-37 הופעות בליגת העל. האם ניתן להעביר את הערך למרחב הערכים? רועי ביטון - שיחה 16:06, 29 בספטמבר 2015 (IDT)

היי רועי. עפ"י הקריטריונים מקובל ליצור ערך על כדורגלן אם הוא עבר את רף 50 ההופעות, או אם הוא עומד באחד מהתנאי האחרים. אם היו חסרות לכחילה 2-3 הופעות כדי לעמוד בקריטריונים, הייתי אומר שנוכל לעגל פינות במקרה הזה ולהעביר את הערך, אך לכחילה חסרות הרבה יותר הופעות ואני חושש מיצירת תקדים מסוכן בנושא שיכרסם בקריטריונים שקבענו, על ידי קביעת עובדות בשטח והורדת את הרף דה פקטו. עדיף שנחכה כמה חודשים. עמרישיחה 10:09, 30 בספטמבר 2015 (IDT)

עברית שפה קשה.....[עריכת קוד מקור]

תודה על העריכה... אני לא ידעתי איך להעביר את הפסקה ככה :) אנדרסן - שיחה 01:28, 3 באוקטובר 2015 (IDT)

בכיף. שמחתי לעזור :) עמרישיחה 11:19, 3 באוקטובר 2015 (IDT)

אנשים לפי ארצות מוצא[עריכת קוד מקור]

שלום עמרי!

יש לי רעיון חדש לקטגוריות, אנשים לפי ארצות מוצא: בעידן של היום ישנם מלא אנשים שמהגרים או נולדו למהגרים ממדינות שונות למדינות אחרות. לדוגמא: זינאדין זידאן הוא צרפתי ממוצא אלג'ירי, לכן הוא יופיע בקטגוריה "צרפתים ממוצא אלג'ירי". מסוט אוזיל הינו גרמני ממוצא טורקי, לכן הוא יופיע בקטגוריה "גרמנים ממוצא טורקי". הדבר יהיה תקף גם לגבי ישראלים כמו משה איבגי שישתייך לקטגוריה "ישראלים ממוצא מרוקאי". אשמח לקבל ביקורת על הרעיון ואשמח עוד יותר אם תאהב אותו.

--Abity9 - שיחה 00:10, 16 באוקטובר 2015 (IDT)

Symbol oppose vote.svg נגד אני באופן אישי הייתי אומר שביום שבו אנשים יסווגו בוויקיפדיה לפי "מוצא", אני חושב שיהיה הכי נכון לכתוב "הגיע מהים", ואז זה יתפוס לכל בעלי החיים על פני כדור הארץ... זה בהחלט מספיק לציין את הלאום של האדם.Nuvola apps kmoon.png לילה טוב! אנדרסן - שיחה 01:43, 16 באוקטובר 2015 (IDT)
היי Abity9. אני לגמרי לא בטוח בעניין הזה. לדעתי יהיו משתמשים שיתמכו ומנגד משתמשים שיתנגדו. כדאי להתתייעץ עם משתמשים נוספים. עמרישיחה 10:55, 16 באוקטובר 2015 (IDT)

בובי רובסון[עריכת קוד מקור]

היי,

מה דעתך על הערך הזה? ראוי להופיע בעמוד הראשי? אם לא, מה צריך לתקן לפי דעתך. פניתי לישרון, אבל לא זכיתי לשיתוף פעולה. גם הגמל התימני השתתף קצת בדיון המקדים אצל ישרון. גילגמש שיחה 11:21, 16 באוקטובר 2015 (IDT)

היי. אעבור על הערך בימים הקרובים ואביע את דעתי. עמרישיחה 11:22, 16 באוקטובר 2015 (IDT)
היי Gilgamesh. עברתי על הערך. לטעמי הוא לא מתאים להופיע כערך מומלץ. הוא דורש עריכה לשונית ברוב חלקיו. נתקלתי בתרגמת ובניסוחים לא טובים, כמו גם בכמה משפטים לא מובנים. בנוסף, נתקלתי בכמה טעויות ותיקנתי אותן על הדרך. ייתכן שאם אבדוק את הערך בצורה יסודית יותר, הכוללת מעבר על הערות השוליים והצלבת מקורות, אמצא טעויות נוספות. אגב, אני בספק את כותב הערך קרא באמת את הביוגרפיה אליה הוא קישר בהערת השוליים. בקיצור, הערך לא מתאים לטעמי להופיע כמומלץ. דרושה פה עוד לא מעט עבודה. עמרישיחה 23:51, 16 באוקטובר 2015 (IDT)

נבחרת ניו זילנד ברוגבי[עריכת קוד מקור]

היי עמרי, אתה יכול לסדר לי את המדים של הנבחרת? אני תמיד מסתבך עם זה. השארתי שם תבנית "בעבודה", אבל אתה יכול לערוך. תודה, עידושיחה 19:13, 29 באוקטובר 2015 (IST)

בוצע. זה הרבה יותר פשוט לשימוש ממה שנראה לך. אתה יכול פשוט לעשות העתק-הדבק מאנגלית. בכל מקרה, תודה על הערך החשוב. תחום הרוגבי אצלנו כמעט ולא מסוקר (ודי ברור למה). טוב לראות שנוצרים ערכים חשובים בתחום. עמרישיחה 21:01, 29 באוקטובר 2015 (IST)
תודה. אני לא מספיק מבין ברוגבי בשביל לכתוב יותר, אבל ערך על נבחרת ניו זילנד זה אחד הבסיסיים. עידושיחה 22:40, 29 באוקטובר 2015 (IST)
אכן כן. פעמיים אלופה העולם, ומחר תהיה לה הזדמנות לרשום זכייה שלישית מול אוסטרליה שגם לה שתי זכיות. עמרישיחה 09:24, 30 באוקטובר 2015 (IST)

ייעוץ בנושא חשיבות אנציקלופדית - ערכים בתחום הספורט[עריכת קוד מקור]

שלום Little Savage! נעים להכיר, שמי שי ואני רכזת ההדרכה והחינוך בוויקימדיה ישראל. בעקבות תרומתך המרשימה לידע בוויקיפדיה בתחומי הספורט, רציתי לפנות אליך בשאלה.

קודם כל - קצת רקע: ויקימדיה ישראל משתפת פעולה עם רשת אורט ישראל בפרויקט שבמסגרתו תלמידים כותבים ערכים בליווי צוות מורי הרשת והעמותה (אשר מוודאת גם את איכות העבודות והתאמתן לוויקיפדיה). כחלק מתהליך הליווי, העמותה מעוניינת לייעץ בנושא החשיבות האנציקלופדית של נושאי הכתיבה המוצעים. ולשאלה שרציתי להפנות אליך: האם תסכים לסייע בהערכת חשיבותם האנציקלופדית של הנושאים המוצעים הבאים?

 • ספורטיאדה
 • אליפות וימבלדון 2008 (אנ')

הרבה תודה, --Shai-WMIL - שיחה 14:49, 9 בנובמבר 2015 (IST)

היי שיי. ראשית כל, תודה על המחמאות. לשני הנושאים המוצעים חשיבות אנציקלופדית. הראשון הוא אירוע שנתי המתקיים זמן רב, ראוי לערך. לשני כבר יש ערך והוא כמובן בעל חשיבות אנציקלופדית, מאחר ומדובר באחת מתחרויות הטניס החשובות בעולם. נראה לי שמבקרה הזה תצטרכו לבחור ערך אחר. עמרישיחה 16:28, 9 בנובמבר 2015 (IST)
שלום עמרי. מעריכה את נכונותך לייעץ! משום מה פספסתי את הערך אליפות וימבלדון 2008 בחיפוש שערכתי, תודה שהסבת את תשומת לבי לנושא. בינתיים הגיעה גם הצעה לנושא נוסף, ובתקווה שזה לא מטריח אותך, אני מרשה לעצמי לשאול גם בנוגע אליו: נבחרת האתלטיקה הישראלית. מה דעתך? Balloons-aj.svg תודה רבה! --Shai-WMIL - שיחה 17:29, 11 בנובמבר 2015 (IST)
לא הייתי ממליץ ליצור ערך כזה. תחרויות האתלטיקה מיועדות ברובן ליחידים (פרט לשליחים). אין משמעות רבה לנבחרת, אשר מורכבת מאוסף של ספורטאים אשר מתחרים בנפרד והישגיהם נרשמים בנפרד, וזה בניגוד לענפי ספורט קבוצתיים דוגמת כדורגל או כדורסל. עמרישיחה 17:38, 11 בנובמבר 2015 (IST)
אגב, יש מספר זניח ביותר של ערכי נבחרות אתלטיקה בוויקיפדיה האנגלית. זה אומר לא מעט לדעתי. במקום זאת, אפשר ליצור את הערך אתלטיקה בישראל (בדומה לכדורגל בישראל, כדורסל בישראל, השכלה גבוהה בישראל וכו'). זה נושא ראוי ביותר. עמרישיחה 17:45, 11 בנובמבר 2015 (IST)
שלום עמרי וסליחה על העיכוב בתגובה. תודה רבה על חוות הדעת המועילה, ולא פחות ממנה - על ההצעה לנושא חלופי. עוד בעניין אליפות וימבלדון 2008: מסתבר כי התלמיד מעוניין לכתוב ערך על גמר אליפות זו, משום שמדובר, לדבריו, במשחק הטוב ביותר בהיסטוריה של הטניס. אני מניחה שהנושא אינו זכאי לערך, אך אשמח לקבל ממך חוות דעת כמי שמתמצא בתחום. בברכה, --Shai-WMIL - שיחה 15:51, 17 בנובמבר 2015 (IST)
היי Shai-WMIL. קיימים לני ערכים אודות משחקי גמר של טורנירים. ראי למשל גמר ליגת האלופות 2015 או גמר מונדיאל 2014. מצד שני, כדורגל הרבה יותר פופולרי מטניס. אני מעריך שיש לערך על גמר טורניר ווימבלדון סיכוי טוב לשרוד דיון חשיבות. עם זאת, אני ממליץ דווקא לא ליצור אותו. כמה מקיף יכול להיות ערך כזה? בוויקיפדיה האנגלית הערך קצר יחסית, והם לרוב יוצרים ערכים מקיפים מאוד. יש נטייה בערכי ספורט להיסחף לכתיבה לא אנציקלופדית, ויצירה של ערך נישתי שכזה על ידי משתמש לא מנוסה עשויה להסתיים בעוגמת נפש. הייתי ממליץ למשל להוסיף פסקה אודות משחק הגמר בערך אודות האליפות עצמה. זה אמור להספיק לדעתי. יש כ"כ הרבה נושאים בספורט או אף בטניס שניתן לכתוב עליהם. אני לא חושב שכדאי לקחת את הסיכון בערך שכזה...אבל היי, זו רק דעתי :) עמרישיחה 21:27, 17 בנובמבר 2015 (IST)
תודה רבה. מקבלת את עצתך חיוך --Shai-WMIL - שיחה 11:45, 18 בנובמבר 2015 (IST)
בכיף. אם תחפשי המלצה לכתיבה על ערך חלופי, אתה יודע איפה למצוא אותי :) עמרישיחה 14:08, 18 בנובמבר 2015 (IST)
שוב - Balloons-aj.svg תודה רבה! --Shai-WMIL - שיחה 10:59, 19 בנובמבר 2015 (IST)
הי עמרי, שואלת לגבי נושא נוסף שהוצע: Alan Pardew (אנ'). מה דעתך? בתודה, --Shai-WMIL - שיחה 16:30, 30 בנובמבר 2015 (IST)
היי Shai-WMIL, מאמן קבוצת פרמייר ליג בהחלט ראוי לערך :) עמרישיחה 16:39, 30 בנובמבר 2015 (IST)
הנחתי כך אבל היה לי חשוב לקבל אישור ממומחה קריצה תודה רבה --Shai-WMIL - שיחה 16:42, 30 בנובמבר 2015 (IST)
מכיוון שהצטיינת במענה מהיר, וגם מכיוון שבינתיים גיליתי שאתה עורך גם בנושאי מוזיקה, חשבתי לאתגר אותך בשאלה נוספת: מה דעתך על להקת התעויוט כנושא לערך? --Shai-WMIL - שיחה 17:02, 30 בנובמבר 2015 (IST)
המקובל הוא שאמן שהוציא אלבום בהפצה מסחרית זכאי לערך. האם הלהקה עומדת בקריטריון הזה? אני יודע שמדובר בלהקת הליווי של אביב גפן, אך השאלה היא האם היא הוציאה אלבום בנפרד. אם לא, יהיה קשה לערך לשרוד דיון חשיבות. גם במקרה הזה אני ממליץ "ללכת על בטוח" ולבחור ערכים שחשיבותם אינה מוטלת בספק. תוכלי למצוא כאן לא מעט הצעות (אם כי, לגבי המוזיקאים משראל, אני לא חותם על כך שכולם זכאים לערך). עמרישיחה 17:24, 30 בנובמבר 2015 (IST)
אחלה. גם פה - הולכת עם ההמלצה שלך.--Shai-WMIL - שיחה 17:38, 30 בנובמבר 2015 (IST)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── הי עמרי. הגיעו מתלמידי הפרויקט ברשת אורט כמה הצעות לנושאי כתיבה נוספים בתחומי הספורט והמוזיקה. תוכל אולי לייעץ לגבי חשיבותם האנציקלופדית של נושאים אלה?

 • הגלשן קליי מרזו (אנ')
 • מוזיקת רוק בערב הסעודית או מוזיקת מטאל בערב הסעודית (התלמיד מתעניין בשימוש בסגנונות מוזיקליים אלה כערוץ למחאה) - אני מניחה שהתשובה שלילית כי לא מצאתי ערכים בנושאים מקבילים, אך שואלת בכל מקרה...

הרבה תודה, כרגיל. Shai-WMIL - שיחה 16:42, 18 בינואר 2016 (IST)

היי שי. בנוגע לקליי מרזו, אני לא מתמצא מספיק בענף הזה. צריך למצוא מדד כלשהו ולקבוע על פיו האם הוא חשוב מספיק (זכייה בתארים למשל). בנוגע לנושא השני - דווקא לא הייתי פוסל את הרעיון על הסף. צריך לבחון את מקורות המידע שיש ברשותו של מי שמעוניין לכתוב את הערך. אם יש מספיק "בשר" והם מספיק מקיפים אז ייתכן שיש מקום לערך כזה. אם לא, רצוי יהיה לבחור נושא אחר. עמרישיחה 10:24, 19 בינואר 2016 (IST)
הי עמרי, בסדר גמור. הרבה תודה על הייעוץ המועיל - כרגיל... Shai-WMIL - שיחה 15:32, 21 בינואר 2016 (IST)
שלום עמרי! פונה שוב בשאלה. מה דעתך על החשיבות האנציקלופדית של האלבום הנושא את השם Lana Del Ray (אנ')? הרבה תודה על הייעוץ, Shai-WMIL - שיחה 13:35, 4 בפברואר 2016 (IST)
היי Shai-WMIL. המקובל הוא שכל אלבום אשר יצא לאור דרך חברת לקליטים מוכרת זכאי לערך. האלבום הנ"ל כמובן שעומד בקריטריון הזה. עמרישיחה 13:38, 4 בפברואר 2016 (IST)
תודה על המענה המהיר! ראיתי לנכון לשאול כי התרשמתי שהחברה שהוציאה את האלבום - 5 Points Records - לא מאוד מוכרת. אבל אני מבינה שהחברה עוברת את הרף הנדרש. אז - הרבה תודה! Shai-WMIL - שיחה 14:06, 4 בפברואר 2016 (IST)
Shai-WMIL, במקרים של אמנים מפורסמים בסדר גודל הזה, אפילו אין צורך לבדוק איזה חברה הוציאה את האלבום. ברגע שמדובר באמן מוכר, כל האלבומים שלו זכאים לערך בצורה אוטומטית. הכללים נועדו עבור אמנים פחות מוכרים שיש ספק בנוגע לחשיבותם ולחשיבות יצירותיהם. עמרישיחה 14:15, 4 בפברואר 2016 (IST)
תודה עמרי, הבהרה חשובה. Shai-WMIL - שיחה 15:01, 4 בפברואר 2016 (IST)

בדיקת עריכה[עריכת קוד מקור]

היי, ראיתי שאתה פעיל ויודעת שאתה מתעסק בכדורגל: העריכה הזו נראית לי כהשחתה, תוכל בבקשה לבדוק? תודה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:44, 14 בדצמבר 2015 (IST)

היי. שחזרתי את הערך. מדובר בהשחתה. עמרישיחה 23:47, 14 בדצמבר 2015 (IST)

תבנית:פיבא יורופ קאפ[עריכת קוד מקור]

למה אי אפשר שיהיו דגלים בתבנית? יוסף חגבי - שיחה 16:58, 21 בדצמבר 2015 (IST).

בתבנית:יורוליג ותבנית:ליגת האלופות כמות הקבוצות לא גדולה, כך שהגדליחם לא מפריעים. בתבנית:פיב"א יורופ קאפ ותבנית:הליגה האירופית כמות הקבוצות היא כה גדולה, כך שהשימוש בדגלים מפריע יותר מאשר הוא מועיל. עמרישיחה 18:33, 21 בדצמבר 2015 (IST)

להקות...[עריכת קוד מקור]

שלום לך,

אשמח אם תוכל לעזור לי לכתוב על כמה להקות שעדיין אין עבורן ערך בוויקיפדיה. הרכבתי לעצמי רשימה עם כמה להקות שראויות לדעתי לערך (את רובן אני גם מחבב אישית):

 • Swans
 • Devo
 • Texas
 • Magazine
 • The Raincoats
 • Bad Brains
 • Gang of Four
 • Stiff Little Fingers
 • (American band)‏ X
 • XTC
 • New Model Army
 • Inspiral Carpets
 • Dr. Feelgood
 • Shriekback

תודה, -- ‏גבי‏ • שיח 16:26, 29 בדצמבר 2015 (IST)

היי גבי. ראשית כל, תודה על הערכים החשובים שאתה כותב ומרחיב. רוק הוא סגנון המוזיקה המועדף עלי, בדגש על חומר ישן יותר. למרות זאת, את רוב הלהקות שציינת לעיל אני כלל לא מכיר. אני מנחש שאם אעבור ביסודיות רבה יותר על רשימת הלהקות, אגלה שאני מכיר כמה וכמה שירים שלהן. בכל מקרה, אני מעדיף לכתוב על מוזיקאים או להקות שאני מכיר ואוהב. אם כבר אז כבר. האמת שיש גם לא מעט ערכי אלבומים שאני רוצה לכתוב, אך עד כה אני בעיקר מתעצל. אולי ביום מן הימים :) עמרישיחה 16:45, 29 בדצמבר 2015 (IST)

טל כחילה[עריכת קוד מקור]

היי עמרי, הערך שכתבתי על בלם בית"ר ירושלים משתמש:רועי ביטון/טל כחילה צריך לעבור עדכון קצרצר. רציתי לדעת אם אתה חושב שלאחר העדכון שאבצע יש אפשרות לחרוג מהקריטריונים ולהעביר את הערך אל מרחב הערכים למרות 39 הופעות ליגה בהן מחזיק השחקן.--רועי ביטון - שיחה 18:53, 30 בדצמבר 2015 (IST)

הקריטריונים העדכניים דורשים 50 הופעות רשמיות (כולל גביע וגביע הטוטו למשל). ספרתי ויש לו 49 הופעות רשמיות. אם ישחק היום מול מכבי פ"ת ניתן יהיה להחזיר את הערך. עמרישיחה 20:21, 30 בדצמבר 2015 (IST)

אופ"א[עריכת קוד מקור]

אתה מוזמן להביע את דעתך בדיון שהתפתח בשיחה:אופ"א. סאבעלוטודו - שיחה 21:37, 30 בדצמבר 2015 (IST)

הגבתי. עמרישיחה 23:53, 30 בדצמבר 2015 (IST)

עדכונים לפני משחק[עריכת קוד מקור]

תודה שמחקת את העריכות, שכחתי פשוט. אזכור לפעם הבאה. רועי ביטון - שיחה 18:31, 2 בינואר 2016 (IST)

אין בעד מה. אני באמת מקווה שתזכור להבא. עמרישיחה 18:32, 2 בינואר 2016 (IST)

הפועל בני אשדוד[עריכת קוד מקור]

היי עומרי. עומד בקריטריונים לערכי קבוצות? קרלוס ~ שיחה ~ הבה נכחילה 21:28, 6 בינואר 2016 (IST)

היי קרלוס. הגבתי בדף השיחה של הערך. עמרישיחה 23:32, 6 בינואר 2016 (IST)

בקשר לעריכתך בערך נאסר שאדלי[עריכת קוד מקור]

מה פשר העריכה? הרי גם ככה לא התקיים משחק מאז 3 בינואר. Alex 121 Alex - שיחה 00:43, 13 בינואר 2016 (IST)

תאריך העדכון של המועדונים אכן לא משנה כל עוד לא התקיים מאז משחק, אך את תאריך העדכון של הנבחרת אתה הזזת אחורה. שים לב. עמרישיחה 00:46, 13 בינואר 2016 (IST)

שחר הירש[עריכת קוד מקור]

הי עמרי, תסתכל בבקשה על הערך הזה. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 15:34, 16 בינואר 2016 (IST)

היי חנה Hanay. העברתי את הערך למרחב המשתמש. הערך לא עומד בקריטריונים. עמרישיחה 16:55, 16 בינואר 2016 (IST)

רפסודיה בוהמית[עריכת קוד מקור]

שלום עמרי. ראיתי שהכנסת את האתר שלי לרשימה השחורה. אולי הגזמתי, אבל זה לא ראוי ולא נכון. אני מתורמי ויקיפדיה, גם כספית וגם עריכתית, וההרחקה הזו ממש אינה במקומה.

במקרה שאדם שקרא את הפרשנות שלי באתר שלי ירצה להוסיף אותה לויקיפדיה כקישור חיצוני, לא יתאפשר לו לעשות כן. זו פגיעה לא רק בי אלא גם בקוראים אחרים ובשטף המידע, משום שהפרשנות שכתבתי מקיפה והתחבבה על רבים. ההפנייה ל - quora, שהיא כמובן במקומה, בהחלט לא מספיקה, והיא אינה מקיפה או עמוקה כלל.

הבנתי שאין זה מקובל שאדם יקדם את עצמו באמצעות ויקי, ואני לא אחזור על השגיאה הזאת. אבל החסימה המוחלטת, רשימה שחורה, זה מוגזם לחלוטין. יכולת להזהיר ולהודיע, ולא פשוט לחסום. איל Eyal77 - שיחה 21:05, 3 בפברואר 2016 (IST)

שלום Eyal77. סלח לי, אך אין לי מושג על איזה חסימה ועל איזה רשימה שחורה אתה מדבר. בערך Bohemian Rhapsody שחזרתי עריכה שעוסקת בניתוח השיר, אך לא הסרתי שום קישור חיצוני, לא חסמתי שום אתר ולא התעסקתי עם רשימות שחורות. עברתי על רשימת התרומות שלך ולא מצאתי בה שום עריכה שקשורה באר זה או אחר, כך שאין לי מושג על מה אתה מדבר. עמרישיחה 23:39, 3 בפברואר 2016 (IST)

אם כך, אני מתנצל עד מאוד. Eyal77 - שיחה 11:39, 4 בפברואר 2016 (IST)