שיחה:עם ישראל אחד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

האם מדובר בארגון בולט? לא ברורה השפעתו. תומר - שיחה 19:29, 21 במרץ 2014 (IST)

אני גר ביישוב של ראש הארגון ומכיר את פעילותו. לדעתי לא בעל חשיבות אנציקלופדית. לא ראיתי מעולם אזכור של השפעה שלהם וכמעט שלא ראיתי אזכורים בעיתונות המגזרית והאזורית. מביאים לפה לפעמים אוטובוסים מבתי ספר, עושים סיור בבתי כנסת ושיעור, לא נראה משהו ייחודי. Uziel302 - שיחה 20:11, 21 במרץ 2014 (IST)
ועכשיו הם בחדשות. ‏עמיחישיחה 21:35, 24 במרץ 2014 (IST)
לא מסוג החדשות שמעידים על חשיבות... גם אם אני יעבור על חוקים/נהלים במידה קיצונית מספיק אגיע לחדשות. זה לא יקנה לי ערך בוויקיפדיה כל כך מהר... Uziel302 - שיחה 12:40, 25 במרץ 2014 (IST)

השפעתו[עריכת קוד מקור]

שלום חברים, חבל שאתם מציינים נתונים, במיוחד עוזיאל, מבלי לדעת דבר. רכזות ומנהלי בתי ספר מציינים, כי זה גורם לעלייה בגיוס משמעותי לצבא ומעורבות בקהילה. חברים זה שאין זה ארגון ציבורי ובלי יחסי ציבור, אין זה מעיד כלל על רמת השפעתו.

אתם מנסים לקדם אידיאולוגיה אחת בעזרת שימוש באידיאולוגיה אחרת. אם אני רואה בהחדרת לימודי יהדות על ידי דתיים בבתי ספר חילוניים דבר נוראי, עידוד תלמידים צעירים לשירות מסוג מסוים בצבא, שגם הוא דבר בעייתי בעיני, לא הופכת את הארגון לארגון מבורך. אכן, לא ניתן למדוד את מידת השפעתו (לנזק או לתועלת, תלוי בעמדת המתבונן). לשם כך נדרשים מקורות כלשהם מעבר לאנשי העמותה או אתר העמותה. כל עוד אין כאלה, אין מקום הערך בוויקיפדיה. Uziel302 - שיחה 10:17, 28 במרץ 2014 (IDT)

ידע[עריכת קוד מקור]

למה אתם מניחים, שעבר על החוק? אנשים כמוכם רצינים, מקבלים את מקור המידע שלהם עיתון הארץ? לא בררתם את העובדות אז בבקשה תכבדו את עצמכם ואל תגידו דברים מבלי לבדוק.

אכן, אנשים כמונו רואים את עיתון הארץ כמקור מידע קביל כל עוד לא הוכח אחרת. אין תפקיד ויקיפדיה לברר את העובדות מעבר לכתוב בעיתון. במידה ונטען שהכתוב בעיתון שקרי על הטוען להביא ראיה לדבריו. Uziel302 - שיחה 10:11, 28 במרץ 2014 (IDT)