שיחה:פאלאס (אסטרואיד)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מקור השם[עריכת קוד מקור]

העברה מ- שיחת משתמש:Danny-w

אני משתמש חדש בקהילת האנציקלופדיה החופשית מתוך החלטה לתרום מעצמי למען הקהילה, והופנתי אליך מדף החממה. מצאתי בערך פאלאס (אסטרואיד) תחת הכותרת המשנית מקור השם ככל הנראה טעות בכתוב שם. פאלאס אינה הייתה בתה של טריטון ואתנה, כפי שכתוב בערך, אלא רק של טריטון, וחברתה למשחק של אתנה. בנוסף דבר זה אני יכול לומר כי דבר זה אינו יכול להתקיים בוודאות שכן אתנה הייתה אחת משלוש האלות הבתולות, ולכן לא היו לה ילדים. אשמח לתשובה וגם להדרכה בהמשך הצטרפותי לקהילה, ואם אינך בקיא רבות בנושא המיתולוגיה היוונית, אם תוכל להפנות אותי לאחד מן המשתמשים הותיקים הבקיאים בנושא זה. Tilde - שיחה 00:13, 18 באוגוסט 2011 (IDT)

שלום רב. אינני בקיא במיתולוגיה היוונית. אם אתה אומר שאתה בקיא בכך ושמדובר בשגיאה, אתה מוזמן לתקן זאת ולציין את התיקון בדף השיחה.
(במקרה זה - ההסבר כבר רשום בפיסקה שלמעלה. ציין רק ששינית בהתאם לו). מאחר שהערך נכתב בשנת 2006, והכותב הראשי אינו פעיל כיום לפי מיטב ידיעתי, אפנה את הויקיפדים לדף השיחה הזה מלוח מודעות. תודה. דני. Danny-wשיחה 11:07, 18 באוגוסט 2011 (IDT)
כפי שניתן לראות בערך פאלאס (מיתולוגיה), למונח יש כמה פירושים שונים, אבל אף אחד מהם לא מדבר על פאלאס כבתה של אתנה. בלנק - שיחה 16:00, 19 באוגוסט 2011 (IDT)
אני יודע, אך לפני שהתבצעה העריכה, היה רשום כי פאלאס היא בתם של טריטון ואתנה. Tilde - שיחה 02:07, 20 באוגוסט 2011 (IDT)