שיחה:מסכי פרסום

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

חיפוש בגוגל של "פרסום דיגיטלי" עם המרכאות מראה שהמושג הזה, בהתאם למה שגם אני אישית מכיר מהחיים, משמש בעיקר ככוונה לפרסום מקוון. מחיפוש בגוגל נראה שלמושא הערך מתכוונים בדרך כלל כשילוט דיגיטלי, פרסום חוצות דיגיטלי, פרסום בשילוט בדיגיטלי והחביב עלי בינתיים - מסכי פרסום. אני מציע את כל אלו כאלטרנטיבות עדיפות לדעתי לשינוי שם, ונוטה לאפשרות האחרונה. אני מניח שלאחר שינוי השם מוטב שפרסום דיגיטלי יהיה דף הפניה לפרסום מקוון ולשם החדש. איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 17:23, 27 במרץ 2021 (IDT)

משתמש:HaShumai מסכים איתך גם לגבי הבעיה שבשם הנוכחי, וגם לגבי הפיתרון - מסכי פרסום נראה הרלוונטי מכולם. מניח שבדבריך ״... יהיה דף הפניה לפרסום מקוון ולשם החדש״ התכוונת לדף פירושונים, ואם אכן כך - מסכים גם עם זה בתיקון קל - שם הערך הרלוונטי הוא פרסום באינטרנט, בפועל פרסום מקוון הוא דף הפניה אליו. Magisterשיחה 16:51, 1 באפריל 2021 (IDT)
Magister, תודה על תשומת הלב, כמובן התכוונתי לכתוב "דף פירושונים" ואני מסכים שהתיקון שהצעת הוא העדיף. איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 19:30, 1 באפריל 2021 (IDT)