שיחה:קלייר דיינס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

עוד ערך שהתכוונתי לכתוב ביום מן הימים, והברכות לShirooosh על שהכחילה אותו, ויחסית לכך שהיא נמצאת כאן רק 10 ימים, גם עשתה עבודה לא רעה. התחלתי לבצע הגהה ועריכה קלה, אמשיך מחר. אלמוג כבר התברך במיה קירשנר כבת זוג, ואילו אני טרם איבדתי תקווה שיום אחד קלייר דיינס תיאות להינשא לי. התאהבתי בה עוד כשגילמה את אנג'לה צ'ייס ב"אלה הם חיי". Lostam - שיחה 00:20, 21 ביוני 2009 (IDT)

תודה על הפירגון Face-smile.svg ולאור העובדה שהיא מאורסת לשחקן הכל כך חתיך! יו דנסי, צר לי לאכזב אותך ולומר שכבר אבדה התקווה...
אם בא לך, אתה מוזמן לתרגם את קריירת הברודווי שלה, זה היה נראה לי מסובך מדי ולא כל כך חשוב... Shirooosh - שיחה 11:09, 21 ביוני 2009 (IDT)
שיר, בחייך, תני לבן אדם לחלום :) סיימתי לבצע הגהה על כל הערך. שימי לב בערכים הבאים שאת כותבת לדעת להפריד בין עיקר לטפל (הסרתי פרטים מסויימים, השארתי אחרים, בסופו של יום זה ערך אנציקלופדי ולא כתבה ב"פנאי פלוס"), ושימי לב שאין לך טעויות בקישורים הפנימיים (למשל בשמות הסרטים). אגב, במונחים של ארה"ב לככב במחזה מצליח בברודוויי זה לא פחות נחשב מלהופיע בסרט הוליוודי. ברוכה הבאה לוויקיפדיה העברית ואני מקווה שתמשיכי לתרום ולהשתפר בכתיבה הוויקיפדית ככל שתצברי ניסיון. Lostam - שיחה 16:46, 21 ביוני 2009 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 19:28, 17 ביוני 2013 (IDT)