שיחה:שלמה טירן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הבהרת חשיבות הערך:שלמה טירן הוא אחד מהאנשים החלוצים שייסדו את תעשיית ההייטק במדינת ישראל בתחילת דרכה, בעולם שלא היה בו הייטק בשנות החמישים והשישים. במגזין אנשים ומחשבים מעניק פעם בשנה פרסים לאנשים עם הישגים יוצאי דופן, אנשים שזוכים על מפעל חיים, לא הישג רגעי שמחר ישכחו, שלמה טירן זכה לפרס זה השנה. הוא המייסד והבעלים של חברת אלעד מערכות תוכנה, מחברות ה-it והתוכנה הגדולות בישראל. פטנטים רבים רשומים על שמו, ביניהם שיטת הנקודות בכבישים. אם מחליטים שחשוב לכתוב על ראשי ההייטק ועל העולם העסקי שמניעים אותנו קדימה (לא רק על דוגמנית שמופיעה בטלנובלה), לא רק על ביל גייטס וסטיבן ג'ובס הזרים, אלא גם על הישראלים, אז חשוב לכתוב עליו. צחי לרנר 00:10, 25 ביולי 2007 (IDT)

אם כך, אז הערך דורש עריכה, שלא לומר שיכתוב. אף שמרבית העובדות שציינת כאן נזכרות גם לאורך הערך, משום מה זה לא מתגבש לכלל התמונה של החשיבות שהיטבת להסביר בדף השיחה - מה שמעיד שהצגת הערך לקויה. מגיסטרשיחה 10:30, 25 ביולי 2007 (IDT)
אני מצטט מהערך: "בתום שירותו הצבאי נשלח מטעם חברת יבמ לעבוד כמנקב כרטיסים בלשכה המרכזית לססטיסטיקה, לאחר מכן התקדם לתפקיד מרכיב לוחות חיבורים שבאמצעותם בוצעו פעולות בציוד לעיבוד נתונים. בגיל עשרים וארבע השלים תעודת בגרות"... אין גבול לביזאריות? יעקב135 07:07, 26 ביולי 2007 (IDT)
מה ביזארי בזה? דוד שי 09:06, 26 ביולי 2007 (IDT)
מצטרפת לשאלתו של דוד שי ולנימוקי הבהרת החשיבות של צחי לרנר חנה ק. 21:49, 26 ביולי 2007 (IDT)
תיקון טעות: צחי לרנר הוא כותבו העיקרי של הערך, את תבנית החשיבות שם עמית אבידן. דוד שי 22:01, 26 ביולי 2007 (IDT)

חשיבות הערך לטענתכם תמוהה. ישנם חלוצים שהקדימו אותו ותרומתם לעולם המיחשוב גדולה בהרבה והם אינם מוזכרים כלל בויקיפדיה. עושה רושם שמדובר ב-"קידום מכירות" אישי שנעשה לטירן ללא כל הצדקה.