שיחה:Britney Jean

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

עריכה זו שיפרה את הערך על ידי הסרת מידע חדשותי, כפילות ותיקון מידע לא מדוייק על מסע הופעות כביכול. העריכה שוחזרה וזכיתי בגינה לשלל אזהרות. עשו את שיקוליכם ובחרו בגרסה שתחפצו. 79.183.128.181 23:59, 26 באוקטובר 2013 (IDT)

בגדול אני סבור שעריכתך עדיפה, והיא אכן הופכת את הערך ליותר סביר. ‏Lionster‏ • שיחה 01:19, 27 באוקטובר 2013 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: האלמוני צודק באופן עקרוני. במקום לשחזר ולריב, ערכתי עריכה דומה לעריכתו של האלמוני (לא בדיוק - הסרתי יותר חומר מיותר ממה שהסיר האלמוני). עורכים יקרים, אנא אל תוסיפו כל ציוץ שגברת ספירס צייצה לערך הזה. רק מידע רלוונטי לאבום יכול להכנס כאן. מה שהגברת אמרה בראיון כזה או אחר או בתוכנית בוקר או ערב באיזה רשת טלוויזיה לא ראוי להיכנס לערך, כל אמן מבצע קידום מכירות שבמסגרתו הוא מופיע בכל מיני טוק שואו'ז ואומר כל מיני דברים. אין ביןן זה ובין מידע אנציקלופדי ולא כלום. קיפודנחש 01:21, 27 באוקטובר 2013 (IDT)
אווקי, אני זורם עם הציוצים והתוכנית טלויזיה. אבל למה להסיר את סיבוב ההופעות? ולמה להסיר את המידע שספירס חשפה באתר הרשמי שלה שהסינגל הבא יצא ב-5 בנובמבר ומכתב שכתבה למערצים שלה? ולמה להסיר את זה שהיא אמרה במכתב שזה האלבום הכי אישי שלה? כול זה כתוב בערך האגלי גם למה לא מסירים את זה שם? מה הבעייה? בנוסף כול מה שתכוב בערך של גאגא באלבום החדש ראוי? ומה שפה לא ראוי? Gabiarakelian - שיחה 01:25, 27 באוקטובר 2013 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: זה ערך על אלבום. מכתב שהגברת ספירס כתבה למעריצים שלה חסר עניין אנציקלופדי. אם היה במכתב הזה עניין מיוחד, הוא היה צריך להופיע בערך על הזמרת עצמה. בדומה, הרלבנטיות של סיבוב ההופעות לערך על האלבום גבולית במקרה הטוב. כמעט כל אמן יוצא אחרי כל אלבום לסיבוב הופעות, ואין צורך לציין זאת בערך על האלבום, אלא אם כן יש משהו מיוחד בסיבוב ההופעות הזה. אם יקרה דבר מה בסיבוב ההופעות שראוי לאיכור בערך, אנא הוסף/הוסיפי את העובדה הזו אחרי התרחשותה. לעצם העובדה שמתוכנן סיבוב הופעות אין שום עניין. בדומה, לא נזכיר את מודעות הפרסומת בעיתונים, בטלוויזיה ובבתי הקולנוע לאלבום (או לסיבוב ההופעות הנלווה אליו), אלא אם כן יש בהן דבר מה ייחודי. כשסופר מוציא ספר הוא יוצא למסע חתימה על הספר בחנויות ספרים - לא נזכיר את המסע הזה בערך על הספר. כשחברה מוציאה מוצר חדש היא מלווה אותו במסע פרסום - לא נזכיר זאת (לפעמים כן - למשל בערך מקינטוש יש פסקה שלמה המוקדשת לפרסום, בגלל דברים ייחודיים למסעי הפרסום של המוצר הזה. במוצרים אחרים, בהם מסע הפרסום הוא שגרתי, אין צורך להזכירו). כשאולפן מוציא לאור סרט חדש הוא שולח את הכוכבים, הבמאית או את הכותבים לסדרת ראיונות בתוכניות טלוויזיה שונות, ומייצר "טריילר". גם כאן אין צורך להזכיר זאת, אלא אם כן יש משהו ייחודי בטריילר, או מתרחש אירוע יוצא דופן באחד הראיונות הללו. בדומה, אין סיבה להזכיר מסע הופעות מתוכנן שאמור להתבצע ארי יציאת אלבום לאור- זו התרחשות שגרתית וחסרת עניין אנציקלופדי.
(אחרי ההתנגשות): אין להסיק מהעובדה שלא מחקתי קטעים נרחבים מערך אחר על אלבום אחר של זמרת אחרת את המסקנה שכל מה שכתוב שם ראוי ונמצא במקומו. המסקנה הנכונה היא שלא קראתי את הערך האחר על האלבום האחר. הגעתי לכאן בעקבות תלונתו של האלמוני על כך שלא זו בלבד שביטלתם את עריכתו המועילה, אלא הגדלתם לעשות וצצתם בדף שיחתו וגערתם בו ואיימתם עליו. בעקבות התלונה באתי לבדוק הכצעקתה, והגעתי למסקנה שהצדק עמו. במקום להחזיר את עריכתו המועילה, ביצעתי עריכה דומה בעצמי, ובה הסרתי קצת יותר מידע ממה שהוא הסיר. יש מידע מיותר רב בערכים רבים אחרים (וכמובן גם מידע חסר וערכים שלמים חסרים), ואין להסיק מכך שלא מחקתי משהו מערך כלשהו את המסקנה המוטעית שכל מה שיש שם נחוץ. קיפודנחש 01:42, 27 באוקטובר 2013 (IDT)
סיבוב הופעות בלאס וגאס זה אכן ראוי להופיע בערך. זה כבוד וזה דבר שלא כול זמר עושה וזה לא סיבוב הופעות רגיל זה משהו מיוחד. ובקשר למכתב אני גם חושב שזה צריך לציין זה מכתב שהזמרת לא נוהגת לכתוב ואני חושב שניתן לציין אותו כי הוא מסביר פרטים על האלבום ומסביר מה היא עברה יחסית בקרירה שלה ומציינת מה שהיא חושבת על האלבום כאחד האישים שלה בקרירה שלה (15 שנה) אם תוכל תחשוב על כך ואולי נשחזר את זה? Gabiarakelian - שיחה 01:48, 27 באוקטובר 2013 (IDT)
דעתי שונה בשאלה הזו, אבל גם זה זה ראוי להופיע בערך על האלבום (למה? איך אתה יודע שבמשך שנתיים תבצע הגברת ספירס דווקא שירים מהאלבום הזה?), אין דבר כזה "מסע הופעות בלאס וגאס". מסע הופעות או סיבוב הופעות משמעו הופעות במקומות שונים, תוך מעבר ממקום למקום. האלמוני צדק כשתיקן זאת ל"מופע קבוע", ואתה שגית כששיחזרת אותו. קיפודנחש 02:00, 27 באוקטובר 2013 (IST)
היא אמרה בעצמה שהיא תבצע מספר שירים מאלבום זה. ושהסיבוב הופעות נקבע רק בגלל האלבום. ולא הבנתי לגבי מה ששאלתי לשחזר? Gabiarakelian - שיחה 02:06, 27 באוקטובר 2013 (IST)
ערכתי קצת. שוב, מופע במקום אחד אינו "סיבוב הופעות" ולא "מסע הופעות" - הוא פשוט מופע. אין דבר כזה "סיבוב הופעות קבוע" מי שכותב משפט כזה כנראה לא מבין את משמעות המילים שהוא משתמש בהן. לגבי המכתב: שוב, אם יש למכתב חשיבות (ככל הנראה אין), הוא צריך להיות מוזכר בערך על הזמרת ולא בערך על האלבום. זה שאמן אומר על יצירתו האחרונה שהיא "החשובה ביותר בקריירה שלו" זה דבר שגרתי וטפל לגמרי, שאין צורך לציינו. אם היא תאמר בראיון שיופיע עוד 15 שנים שהאלבום המסוים הזה הוא האלבום החשוב ביותר שלה, אז אולי יהיה מקום לציין זאת. קיפודנחש 17:03, 28 באוקטובר 2013 (IST)
אווקי, מתחשב בהחלטותך. Gabiarakelian - שיחה 17:11, 28 באוקטובר 2013 (IST)

piece of me[עריכת קוד מקור]

המופע בלאס ודאס הוא מופע להיטים הוא לא מופע לקידום האלבום britney jean הוא לא מסע עולמי עם מרבית שירים מהאלבום כמו מסעות אחרים שלה נכללו במופע הזה סך הכל שלושה שירים מהאלבום וגם זה היה זמני כרגע היא מופיעה רק עם work bitch.

אפשר לציין שבאותה תקופה הודיעה על קיום המופע אבל אין צורך שתתווסף קטגוריה משלו בערך האלבום.