שיחה:Help!

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לפי דעתי יש להוריד את תבנית השכתוב. "קביעות לא מדויקות" - אילו קביעות בדיוק? "דל" - לא סיבה לתבנית שכתוב. אם אין התנגדות אוריד את התבנית Green Apeשיחה ‏ 20:05, 6 בפברואר 2007 (IST)

יש עדיין שפע קביעות לא מדויקות והעברית עדיין דלה.

  1. אין אזכור ל-She's a woman
  2. שוחרר, שוחרר, שוחרר
  3. אם מכלילים את העובדה המיותרת של "גירסה בריטית וגירסה אמריקאית" הקביעה שזה "האלבום האחרון של הלהקה בו נכללו חידושים לשירים של יוצרים אחרים" (מה עם Bad Boy? הוא יצא באולדיז וגם בביטלס VI).
  4. אין כאן אף מילה על המוזיקה. זו ההגדרה לדלות.
  5. "במסגרת יציאת האלבום, יצא גם הסרט "Help!""
  6. "כנהוג באותה התקופה, האלבום יצא בשתי גירסאות" (כנהוג אצל מי? האמריקנים סתם עשו סמטוכה אחת שלמה. ובכל מקרה, אם מאזכרים את העובדה הטפלה הזו, הטענה שזה אלבום האולפן החמישי לא נכונה).

אורי רדלר 13:35, 7 בפברואר 2007 (IST)

לפי מה שאתה אומר, עדיין צריך להחליף את תבנית השכתוב בתבנית הרחבה. בסך הכל כמות הטקסט הקיימת בתוך הערך לא ממש נותנת אפשרות לשכתב אותו. אייל - שיחה 12:30, 24 בפברואר 2007 (IST)
"שכתבתי". אייל - שיחה 16:21, 24 בפברואר 2007 (IST)

פירשונים[עריכת קוד מקור]

כדאי להעביר את הערך הזה לשם Help! (אלבום) ולהפוך את זה לדף פירשונים שיקשר ל-Help! (שיר), Help! (סרט) וכמובן לאלבום. מישהו מתנגד? אייל - שיחה 16:25, 24 בפברואר 2007 (IST)

מושג שאני לא יודע איך לפרש[עריכת קוד מקור]

"רביעיית מיתרים בשיר "Yesterday" מסודרים לפי ג'ורג' מרטין בשיתוף עם פול מקרטני."

אני מניח שהמילה מסודרים היא תרגום לא מוצלח למעובדים, אבל אני לא בטוח. ואם זה ככה, אני לא מבין למה צריך לציין את זה ב"נגנים אחרים", אם אין את שמות הכנרים מהרבעייה. כלומר, אפשר לכתוב שמקרטני ומרטין עיבדו את השיר למיתרים, אך אם אין את שמות הנגנים אין מקום לשורה בפסקה זאת.

אתה צודק בקשר לפרוש לא שמתי לב לזה, כתבתי במקום מעובדים ע"י. ובקשר למהות השורה, אני חושב שצריך להשאיר את השורה גם כי הרביעיית מיתרים היתה מאוד חשובה באלבום וחדשנית ברוק ובמוזיקה של הביטלס, וגם כי הפסקה מפרטת בנוסף למשתתפים את כלי המוזיקה, כמו שרשום על כול ביטל פירוט של כלי הנגינה שלו פשוט אין את שמות הנגנים אם תמצא תוכל להוסיף (גם בויקיפדיה האנגלית אין את הנגנים). Yuvallevi - שיחה 18:50, 15 באוגוסט 2011 (IDT)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 11:38, 3 במאי 2013 (IDT)