שיחה:OneCoin

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שגיאות ואינטרסים[עריכת קוד מקור]

מי שכתב את הנ"ל יש לו אינטרנס להכפיש... ויש המון טעיות בכתבה הזו, אין דבר כזה "משרדי onecoin" כי onecoin זה מטבע ולא חברה... יש משרדי onelife... בנוסף לא היה פשיטה, היה בירור משטרתי על פעילות חשודה שהסוכנים קראו לעצמם יועצי כשאין להם סמכות לזה, וזה הכל. שלא יבלבלו לכם את המוח ולא ישקרו ויפחידו אתכם, זה המטבע הבא מכל הבחינות, גם האיחוד האירופאי דיבר עליו כמטבע איכותי. 2A01:6500:A040:F69D:696:8645:46BD:9803 12:55, 15 באפריל 2018 (IDT)

משוב מ-14 במאי 2018[עריכת קוד מקור]

גם אם היו חקירות לא יצאה שום הכרזה משום גוף רשמי שזה הונאת פונזי לכן הכתבה שקרית בכך שהיא קובעת שזה הונאה ובנוסף החברה עדיין היום במאי 2018 מקיימת כנסים גדולים בכל העולם ואם זה היה הונאה אך לא עוצרים את המארגנים . מכל זה ניתן להסיק שרק פחד ממטבע חזק בעל כ 3.5 מליון חשבונות בעולם כולל ואתר מדבים dealshaker.com שמוכר מאות אלפי מוצרים במטבע ONE COIN עובד יוצא מהכלל. כל העולם מאמין במטבע רק איגוד הביטקויין משמיצים מתוך פחד שמטבע חזק תופס את מקומו של הביטקויין

שלום לאלמוני, אנא הפנה למקור מוסמך האומר שזה מטבע חוקי, הנסחר בהיקף אותו אתה מציין ואינו תרמית פונזי. אמא של גולן - שיחה 12:24, 14 במאי 2018 (IDT)
נכנסתי לקישורים שכתובים בערך
וכל מה שכתוב שחוקרים לא הונאת פונזי אלא חשש שזה לא מאובטח וארגוניים שליליים יכולים לכאורה להשתמש במטבע לפעילותם כמוכן יש חשש שהחברה לא מצהירה כחוק על הכנסותיה שזה בעייה של מיסים.
ודרך אגב הביטקויין לוקה בכל אותם תסמינים של שימוש ארגוני טרור וגופים שליליים בביטקויין היות שהכל אנונימי בביטקויין
על זה נאמר "טול קורה מבין עינייך" 2A01:6500:A040:F69D:D67F:C7A4:3088:8300 12:35, 14 במאי 2018 (IDT)
שלום לאלמוני, אני לא רואה את One Coin נסחר ברשימה. איפה יש לך נתון של מספר החשבונות (3.5 מיליון)? אמא של גולן - שיחה 13:29, 14 במאי 2018 (IDT)
שלום לאלמוני, הוספתי את תגובת החברה. הוספתי גם את הכתבות על ההאשמות כתרמית פונזי. בברכה אמא של גולן - שיחה 09:15, 29 ביוני 2018 (IDT)

קישור חיצוני רלוונטי נוסף[עריכת קוד מקור]

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/seven-months-after-expose-crypto-8933566 129.69.140.138 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה 14:07, 11 ביולי 2018

סיקור שגוי לוואן קוין[עריכת קוד מקור]

תראה לפני מספר חודשים כשהייתי כותב וואן קוין היה עולה סיקור מאוד מחמיא ואוהד אז מה קרה פתאום שמופיע רכילות זולה ולא נכונה מציאותית מה האם איגוד הביטקוין בישראל לא אהב את הסיקור האוהד על המטבע ולכן הערך שונה לחלוטין והפך להמצאות על המטבע ועל מה הערך הזה מבוסס על איגוד הביטקוין הישראלי שיש לו את כל הסיבות שבעולם לדבר נגד המטבע שהרי זה המתחרה העיקרי שלו ומעניין למה כשכתבתם על החקירה כשנפתחה לפני מספר חודשים לא כתבתם שהיא נסגרה ללא שום ממצא בעייתי כל שהוא והחברה והמטבע יצאו נקיים לגמרי על זה לא כתבתם אה הרי האיחוד האירופי מדבר על וואן קוין כעל מטבע טוב ומפוקח אז איפה התרמית ההונאה החקירה איפה תתבייש לך 213.8.151.122 17:25, 23 ביולי 2018 (IDT)

הערך מבוסס על המקורות הרשומים בו. יש לך מקור אמין לטענה כי "האיחוד האירופי מדבר על וואן קוין כעל מטבע טוב ומפוקח"? אם כן, בוודאי אפשר להוסיף זאת לערך. Dovno - שיחה 17:28, 23 ביולי 2018 (IDT)

משוב מ-27 ביולי 2018[עריכת קוד מקור]

לפחות תכתבו את תוצאות החקירה שזה אומר שלא נמצא כלום והחברה נקיה לגמרי למה את זה אתם לא מוסיפים 213.8.151.122 14:16, 27 ביולי 2018 (IDT)

את/ה מוזמנים להביא מקורות איכותיים שמעידים על כך שתוצאות החקירה הראו "שלא נמצא כלום והחברה נקיה לגמרי". Dovno - שיחה 00:37, 31 ביולי 2018 (IDT)

השקר של ויקיפדיה לגבי וואן קוין[עריכת קוד מקור]

זה הערך שפרסמה ויקיפדיה על הוואן קוין לפני מספר חודשים כשתסיימו לקרא תראו מה ויקיפדיה רושמים היום באותו ערך

וואן קויין (באנגלית-One Coin) הינו מטבע דיגיטלי אשר פותח ע"י חברת One Life בבעלותה של המייסדת דר' רוז'ה איגנטובה (Dr. Ruja Ignatova).

213.8.151.122 15:49, 5 באוגוסט 2018 (IDT)

אין מה לצטט פה את טקסט הערך בגרסה ישנה במלואו. זה בוודאי לא מקדם שום דיון ולא לזה נועד דף השיחה. בהחלט אפשר לשים כאן לצורך הדיון קישור לגרסה ישנה שרלוונטית לצורך טענותיך. אם ברצונך להציע שינוי כלשהו לערך במתכונתו הנוכחית, נא לכתוב כאן את הצעתך, ולספק מקורות שיתמכו בה. כרגע, המקורות תומכים בגרסה הקיימת. למעשה, יכולנו בהחלט לקחת עוד פירוט ועוד מקורות תומכים מוויקיפדיה האנגלית שמחזקים את הגירסה הקיימת כאן. בברכה, Dovno - שיחה 16:21, 5 באוגוסט 2018 (IDT)

משוב מ-6 באוגוסט 2018[עריכת קוד מקור]

זה יהיה הוגן אם באמת תצרף קישור לגירסה הישנה אם בכלל אפשר לראות אותה בויקיפדיה ואגב מענין שלויקיפדיה יש שני גרסאות הפוכות לחלוטין אחת מהשניה על אותו נושא 213.8.151.122 14:46, 6 באוגוסט 2018 (IDT)

כל אחד יכול לעיין בהיסטוריה של כל ערך, פשוט לך לקישור "גרסאות קודמות" בראש הדף.
לטענה הכללית: כל עריכה משנה משהו בערך (מוסיפה או מורידה) לכן מעריכה לעריכה כל גרסה שונה מקודמתה. במקרה הספציפי הזה, נכתב ערך, עבר מספר עריכות, ולאחר מכן עדכונים ממספר רב של מקורות הראו שמה שנכתב מטעה והערך נערך מחדש. זה כך גם בוויקיפדיה האנגלית, דרך אגב, ואין שום בעייה עם זה שערך היום ייראה שונה לגמרי משנראה בעבר.
ולמקרה הפרטי: שוב, אם יש לך שינוי שברצונך להוסיף לערך, נא לציין מה, בליווי מקור מתאים. טענות חוזרות ונשנות שהערך לא נכון או שיש למישהו כאן או בוויקיפדיה האנגלית אינטרס להסתיר את האמת לא מקדמות דיון שלשום מקום. מידע רלוונטי המגובה במקורות איכותיים ייכנס לערך. טענות כלליות מגורמים אנונימיים לא רלוונטיות לערך אנציקלופדי. Dovno - שיחה 14:52, 6 באוגוסט 2018 (IDT)

החקירות הסתיימו בלי שמצאו משהוא לא תקין כל האשמות החברה פועלת לפי החוק עם KYC והתוצאה שהיא חוקית ולא הואשמה בשום דבר מחזק את העובדה שהכול תקין[עריכת קוד מקור]

כיוון שהחקירות נגמרו ולא מצאו שום דבר וחצי דבר להאשים את החברה ראוי שתפרסמו גם את העובדה שהחברה נמצאה תקינה וכל האשמות היו האשמות שווא ללא כל תוצאה או הרשעה וכל מי שהעליל וניסה לפגוע בחברה יצא שהוא לא אמין ורק הייתה לו מטרה לפגוע למה את התוצאה שהכול תקין וקיבלו את הציוד שהוחרם בחזרה ולא נמצא אפילו פגם אחד או עבירה אחת על החוק חברה מוצלחת שכולם מקנאים בהצלחה שלה 2.53.32.108 00:44, 9 באוגוסט 2018 (IDT)

הטענה הזו מוזכרת כאן מדי פעם ותמיד בלי מקור, למרות בקשות חוזרות ונשנות. יש הרבה קישורים שאפשר להביא מהערך באנגלית על אזהרות רבות לציבור, מעצרים ואף כתבי אישום ברחבי העולם סביב OneCoin (הודו, סין, איטליה, הונגריה, ויאטנם, בולגריה, סמואה, ועוד). Dovno - שיחה 01:48, 9 באוגוסט 2018 (IDT)
מסמך המעיד על סיום החקירה וחוקיות החברה בעולם לא נמצאה שום דבר לא חוקי
https://www.onecoin.eu/uploads/media/default/0001/01/7bd37fef17f8cb91758c1292f7a020db3426a8a3.pdf 2.53.32.108 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
קודם כל, לא צריך לפתוח פסקה חדשה כל פעם. מסמך ממחלקת יחסי הציבור של OneCoin הטוען שההתנהלות שלהם תקינה והכל בסדר זה לא ממש מקור רלוונטי ואיכותי כדי לסתור את כל הכתבות בעיתונות, וההודעות לתקשורת של משטרות וגופי תקינה ברחבי העולם. חברה שנחקרת לא יכולה להעיד על עצמה שהחקירה הסתיימה ולא נמצא כלום - הגוף החוקר צריך להודיע על כך. Dovno - שיחה 01:59, 9 באוגוסט 2018 (IDT)
בנוסף, אלו החקירות בגרמניה בלבד. מה לגבי החקירות בבולגריה, הודו ועוד? אמא של גולן - שיחה 07:45, 9 באוגוסט 2018 (IDT)

משוב מ-9 ביוני 2019[עריכת קוד מקור]

למה לא מפרסמים שהחקירות נגמרו והחברה יצאה צודקת וזכאית לחשיפה נכונה שנמצאו ממצאים תקינים יש בלוקציין ויש מטבע חברה פועלת לפי החוק ולא כפי שפורסם כי זו הונאה נא לתקן את הדרוש תיקון ולא להמשיך להטעות את הציבור כאילו מדובר בהונאה חד משמעי לא הונאה הכול תקין 2.53.17.244 19:06, 9 ביוני 2019 (IDT)


      • Exchange platform weekly summary ******
Week 5   

IT development Ongoing parallel work towards the stabilizing of the synchronization between blockchain and back office; The work process towards building a connection between the exchange and the old DealShaker is finalized. Test accomplished successfully. Licensing and IT Audit Central Bank committees reverted earlier this week that they have almost gathered all the info they need for their final internal assessment. According to them they will not need to liaise with the Exchange company for the moment until they are done with the assessment. Moreover, according to CB, they will make a site visit (first visit will be physical in the office of the country, holding the license; then they conduct a fiscal and after that a platform visit). CB wants to make sure that the Exchange company exists physically in the country of license and that it has a serious setup. Will wait for a period of 3 weeks (deadline was given by the CB) for the Exchange company to participate in a final physical meeting. IT committee report regarding the coins and tokens will be presented during that meeting.

Regarding the disaster recover, contingency and business continuity plans which are required by the CB:

- disaster recover plan - provided and approved; - contingency plan - provided and approved. - business continuity plan - still in process of preparation. Regarding the payment gateway – as per info by the CB, they have no specific preference. Any internationally recognized gateway is acceptable and they will provide the Exchange company with a recommendation letter to facilitate the account opening procedure. Regarding the exchange fees - as per info by the CB, the matter will be discussed during the meeting. They consider these as parameters that might be a subject to changes in the future. Regarding the liquidity account – as per final requirements it should function as a liquidity line (it should be equal to a one time capital as minimum with a 20% cash injection as a start with a time limit of 9 months to constitute the liquidity line.

Compliance

The Exchange company hasn’t received any updates from responsible authorities yet, both from their old and their new request. A follow up process will take place, starting Monday 10.06.2019. During the present week requests have been send to the following governments: Israel, Mongolia, Ukraine, Algeria, Pakistan, Bangladesh, Azerbaijan, Taiwan, Canada (following the franchise model).

Regarding the European license - after the subsidiary application was completed, a reply has been received to submit all the legal papers from the Exchange’s company which were confirmed by the Central Bank, notarized and authenticated by the Embassy, the Ministry of Justice and Ministry of External affairs of the country of establishment. After that they’ve been authenticated by the Ministry of foreign affairs in the European country where the application was made and then by the commercial register. We can not give deadline yet, expect further information soon.

משוב מ-9 ביוני 2019[עריכת קוד מקור]

למה לא מפרסמים שהחקירות נגמרו והחברה יצאה צודקת וזכאית לחשיפה נכונה שנמצאו ממצאים תקינים יש בלוקציין ויש מטבע חברה פועלת לפי החוק ולא כפי שפורסם כי זו הונאה נא לתקן את הדרוש תיקון ולא להמשיך להטעות את הציבור כאילו מדובר בהונאה חד משמעי לא הונאה הכול תקין 2.53.17.244 19:14, 9 ביוני 2019 (IDT)

למעשה, המשיכו החקירות, המעצרים וכתבי האישום. הוספתי עדכון ומקור. Dovno - שיחה 19:55, 9 ביוני 2019 (IDT)