שיחת משתמש:RimonLV

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, RimonLV, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
כובש המלפפוניםשיחה 14:16, 9 במרץ 2019 (IST)

ה' בהווה לעומת ש' בעבר[עריכת קוד מקור]

היי,
בדף טיוטה שאתה עובד עליו כרגע כתבת את המילים הבאות:
"העדויות הנגבו מבכירי הממשל של טראמפ..."
שים לב שה-ה' הזאת משמשת אך ורק להווה: העדויות הנגבות, המשפט הנדון, וכו'. כאשר מדובר בזמן עבר (כאן, העדויות כבר נגבו), משתמשים ב-ש': העדויות שנגבו, המשפט שנדון... וכו'. אלדדשיחה 12:24, 20 באוקטובר 2019 (IDT)

אלדד, תודה על התיקון! RimonLV - שיחה 12:27, 20 באוקטובר 2019 (IDT)
בשמחה! ותודה לך, על הערך העתידי! Face-smile.svg אלדדשיחה 12:29, 20 באוקטובר 2019 (IDT)

ראו גם[עריכת קוד מקור]

ראשית, כל הכבוד על כתיבת הליך ההדחה של דונלד טראמפ! רציתי להסב את תשומת ליבך (ועל הדרך, גם של Wikiped201820)-כפי שמצוין בויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים, "ראו גם" נועד לערכים רלוונטים בתוך ויקיפדיה בעוד "קישורים חיצוניים"...לקישורים חיצוניים Face-smile.svgHummingbird° כולי אוזן ° יש לך הודעה 19:41, 8 בפברואר 2020 (IST)

מתי בדיוק קישרתי ערך בקישורים חיצוניים? Wikiped201820 - שיחה 21:14, 8 בפברואר 2020 (IST)
Wikiped201820, כאן הייתה הזדמנות לתקן ‏Hummingbird° כולי אוזן ° יש לך הודעה 22:53, 20 בפברואר 2020 (IST)

הצבעה[עריכת קוד מקור]

היי, לפי בדיקתי נראה שאין לך זכות הצבעה כרגע. העברתי את דבריך לפסקה המתאימה בדף ההצבעה. בברכה Ronam20 - שיחה 10:47, 13 במאי 2020 (IDT)

היי, תודה, לא הייתי בטוח. איך ניתן לבדוק את מספר העריכות? RimonLV - שיחה 10:50, 13 במאי 2020 (IDT)
הדרך הכי פשוטה היא להתקין סקריפט לבדיקת זכות הצבעה: לחיצה על העדפות בסרגל העליון > לשונית גאדג'טים > בחירת סקריפט לבדיקת זכות הצבעה > שמירה. זה מוסיף לך לסרגל בצד ימין קישור לבדיקת זכות הצבעה כשאתה נמצא בדף המשתמש שלך (ובדיקת זכות הצבעה של אחרים כשאתה בדף המשתמש שלהם או בדף השיחה שלהם). Ronam20 - שיחה 11:21, 13 במאי 2020 (IDT)

תמיכתך במחיקת הערך על רומן זאיקין[עריכת קוד מקור]

היי RimonLV, ראשית, אבקש להודות לך על תרומתך הרבה לויקיפדיה. התרשמתי בעיקר מהערכים המפורטים העוסקים בפרשיות דונלד טראמפ, אז שאפו גדול! שנית, ראיתי שהשתתפת ביממה האחרונה בהצבעה העוסקת בשאלת מחיקת ערך העוסק ברומן זאיקין, חוקר אבטחת מידע מוכר מאד בישראל שבעיני רבים נחשב גם לחוקר המוביל בישראל. ראיתי את תיבת המחיקה באיחור ובשל כך רק אמש בשעות הלילה כתבתי את נימוקיי להשארת הערך. בחודשים האחרונים אני משקיע שעות רבות ומאמץ רב בכתיבת ערכים בתחום אבטחת המידע בויקיפדיה (מוזמן להיכנס לדף השיחה שלי), אני עוסק בתחום הזה ואני מאמין שהוא לוקה בחסר בויקיפדיה העברית, למרות שמדובר באחד מהתחומים המשפיעים בעולם בשנים האחרונות. אשמח אם תקרא את נימוקיי בדף המחיקה, תחשוב שוב על הנושא ותתמוך בהשארת הערך. אבהיר: אני נלחם על ערך זה כל-כך, שכן אני רואה אותו כביטוי לחשיבות התחום בויקיפדיה ואת מחיקתו כפגיעה קשה במאמציי להפיח חיים בתחום זה בויקיפדיה העברית. אם חוקר אבטחת מידע שבעיני רבים נחשב למוביל בישראל ולכו"ע הינו מהמובילים בישראל לא זכאי לערך, אז מי כן? בזמן שאומנים ואישי ציבור זוכים לערך עם קריטריונים מאד מקלים, מן הראוי שיינתן מקום של חשיבות גם בתחום אבטחת המידע, לכל הפחות לאלו שמוכרים ומשפיעים בתחום. תודה וערב נעים, Eliya339 - שיחה 19:09, 21 במאי 2020 (IDT)

היי Eliya339, קודם כל תודה כל המילים החמות והפניה אישית. קראתי את כלל הנימוקים שנמסרו לשמירת הערך והחלטתי לא לשנות את הצבעתי בינתיים, להלן הסיבות: 1) הערך בעיני דל, וייתכן כי האיש רב פעלים אבל הערך, כפי שהוא כתוב כרגע, לא משקף את הרמה המתאימה לדעתי. 2) אם המטרה היא קידום תחום הסייבר, אז תמוה בעיני שנכתב ערך (בתשלום) על אדם אחד בתחום, ולא על המכללה בעלת אלפי התלמידים שהוא מלמד בה. אם התחום משמעותי כפי שמתארים אותו יש רשימה ארוכה של נושאים שצריך לעסוק בהם לפני שיוצרים ערכים על אינבדואלים. RimonLV - שיחה 19:39, 21 במאי 2020 (IDT)
היי RimonLV, ברשותך, אתייחס לתגובתך, כי מהנימוק השני שלך נדמה לי שלא ממש הבנת את דבריי. ביחס לאחד, מסכים איתך שהערך דל, אך אני חושב שקיימים כמותו ערכים רבים בויקיפדיה והוא לא דל ברמה שמצדיקה את הסרת הערך רק מנימוקי דלות. ביחס ל2, וזה הנקודה החשובה, אני מדבר על המטרה שלי. אני לא כתבתי את הערך ואין לי שום קשר אליו, מה שכן עשיתי - זה לכתוב ערכים רבים בנושאים הנוגעים לתחום עצמו ממש ורק ב50 יום האחרונים כתבתי כעשרה ערכים ארוכים ומפורטים (שזה המון-המון עבודה, מוזמן להציץ בדף השיחה שלי). כוונתי הייתה שמחיקה של ערך כזה, למרות שלידתו אולי בחטא (כלומר - נכתב בתשלום ובצורה מאד פרסומית מלכתחילה), לאחר העריכות הרבות שבוצעו בו ומחיקת האזכורים הפרסומיים, זוהי פגיעה קשה במאמציי להפיח חיים בתחום זה, כי אם חברי הקהילה לא מקבלים בהבנה ערך על חוקר אבטחת מידע שנחשב בעיני רבים לטוב בתחומו ולדעת-כולם מהמובילים בתחומו, אך מאידך מקבלים בהבנה ערך על זמר עלום כולשהו שהשיק דיסק או איש ציבור עלום כולשהו שמלבד ציבור מצומצם איש לא מכיר אותו, זה מבטא ומשקף יחס משפיל לתחום, וזה חבל. תודה לך בכל אופן על המחשבה ושקילת הדברים, Eliya339 - שיחה 19:54, 21 במאי 2020 (IDT)

עיטור לחרוץ![עריכת קוד מקור]

Disambig RTL.svg עיטור לחרוץ!
Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח! על תיקון הקישורים לפירושונים! המלך הכחולשלח לי הודעה! 14:40, 26 במאי 2020 (IDT)
תודה 😁 RimonLV - שיחה 14:43, 26 במאי 2020 (IDT)
אני מבקש שתקפיד להסיר את הדף מהרשימה. זה גורם טרחה רבה למשתמשים אחרים. המלך הכחולשלח לי הודעה! 20:01, 27 במאי 2020 (IDT)

רותי ומתי ברודו[עריכת קוד מקור]

הייתי חייב לכתוב לך כאן, הטיוטות שיצרת פשוט כל כך מושקעות ומלאות במידע רב שלא ציפיתי שאפשרי למצוא על הזוג הזה כל אחד בנפרד באמת רואים את ההשקעה בתוכן ובערך כל הכבוד ! King G.A - נא התנהגו בהתאם 18:04, 4 ביולי 2020 (IDT)

תודה רבה, King G.A! RimonLV - שיחה 18:08, 4 ביולי 2020 (IDT)

הצבעה על מדיניות ערכי שחקנים ושחקניות[עריכת קוד מקור]

שלום לך. בפרק "נוסח ההצעה" בהצבעה על מדיניות השחקנים חלה טעות טכנית ונשמט סעיף 5 (הוא הופיע בהמשך בגוף ההצבעה). לפיכך, הפרק "נוסח ההצעה" תוקן. אני מודיעה לך על כך למען הסדר הטוב, ואתה מזומן לשקול את הצבעתך.חברסודי - שיחה 10:39, 16 ביולי 2020 (IDT)

נור-1 (לווין)[עריכת קוד מקור]

שים לב שהעברתי את הדף לשמו התקין (נור-1 (לוויין)). Wikiped201820 - שיחה 01:42, 29 ביולי 2020 (IDT)

בדוק עריכות[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום RimonLV,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, ערן - שיחה 07:46, 26 באוגוסט 2020 (IDT)