שיחת משתמש:Stars

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אולפנת הרב בהר"ן[עריכת קוד מקור]

יש כבוד רב לאולפנא, אבל המידע המועט בערך איננו תורם משמעותית לקורא. אם לא יתווסף מידע משמעותי (שנת ייסוד, חשיבותה המיוחדת וכו') ככל הנראה דין הערך למחיקה (עד שיבוא מי שיכתוב מן ההתחלה ערך גדול). ברוכים הבאים, ‏DGtal‏ 16:37, 28 ביוני 2007 (IDT)

באתי להגיד בדיוק את אותו הדבר וכבר הקדימוני. מחיפוש קצרצר בגוגל גיליתי מידע מועט ביותר (באופן חריג) על האולפנא. אבל לא הצלחתי למצוא דברים כמו: באיזו שנה הוקמה? מי הקים? אלו מגמות קיימות? מה מייחד את האולפנא? דיג'י צודק בדבריו. אם לא יתווסף מידע לערך אין לו הרבה סיכוי לשרוד. ובצדק. - שמובבה 18:32, 28 ביוני 2007 (IDT)

מצטערת[עריכת קוד מקור]

אני די חדשה כאן אז אני אחזור עם המידע הנחוץ... Stars 17:04, 28 ביוני 2007 (IDT)

אז ברוכה הבאה. ‏DGtal‏ 17:05, 28 ביוני 2007 (IDT)
אשמח אם תוסיפי תמונה לערך. דוד 10:38, 10 ביולי 2007 (IDT)

תבנית Bubbles שיצרת..[עריכת קוד מקור]

האם התכוונת למשחק הנוסטלגי באבל בובל? Acidburn24m 00:01, 7 באוגוסט 2007 (IDT)

לא.. התכוונתי למשחק שיש באתר walla.fun (אתה מוזמן להתמכר..) אבל הפרסומת שלך לערך הוכיחה את עצמה.. נכנסתי ללינק שרשמת (לא שזה עניין אותי יותר מדי) ‏stars‏ • שיחה 13:52, 7 באוגוסט 2007 (IDT)
לא ניסיתי לפרסם את הערך .. באמת רציתי לדעת באיזה משחק מדובר... רק שתדעי המשחק שאת מדברת עליו מבוסס על המשחק פאזל באבל אשר הוא משחק המשחק למשחק שאני דיברתי עליו והוא בהרבה יותר טוב. Acidburn24m 19:36, 7 באוגוסט 2007 (IDT)
וואלה.. משחק היסטורי.. למה שלא תתרגם את הערך לעברית? ‏stars‏ • שיחה 22:15, 7 באוגוסט 2007 (IDT)

ר"מי ישיבת ברכת יוסף[עריכת קוד מקור]

לא מקובל ליצור בערכי ישיבות (וגם בערכי בתי"ס, אוניברסיטאות וכו') רשימות של כל הר"מים והמורים במוסד. הסיבות העיקריות הן שהרשימה משתנה לעיתים קרובות והעובדה שלא כל ר"מ הוא "חשוב מספיק". אני מבקש שתוריד רשימה זו ותציין (בנוסף לראשי ישיבה שכמובן זכאים לאיזכור) רק ר"מים בולטים בצורה מיוחדת. אגב, מה זה חצי ר"מ ? שבת שלום, ‏DGtal‏ 11:47, 12 באוקטובר 2007 (IST)

עברתי על הערכים בישיבות שונות ובהרבה מהם יש רשימה של רבנים שמלמדים בישיבה, אמנם לא בצורת רשימה, אבל יש שם רשימות של רבנים. (תסתכל לדוג' על ישיבת ירוחם) אז אולי פשוט ניתן לרשום את זה בצורה כזאת. בכולופן, אני אשאיר רק רמי"ם בולטים שהם כן "חשובים מספיק" ובכלל אני חושבת שהיופי שבויקי זה שהכל דינאמי, והערכים משתנים על פי המציאות.. אז זה לא רע לרשום גם דברים שלא היו נכנסים לאנציקלופדיות מעונבות. ‏stars‏ • שיחה 12:05, 12 באוקטובר 2007 (IST) (ל' תשרי-ר"ח חשוון)
יש בדבריך משהו, אבל עדיין צריך להימנע מהפיכת ויקיפדיה לספר טלפונים של רבני ישראל. אגב, עוד לא הסברת לי מה זה חצר"מ (ואני מתנצל שטעיתי בזיהוי המגדר שלך בהודעה הקודמת). אם תהפכי את זה לפיסקה קצרה שתכלול רק את הר"מים הבולטים, זה יהיה בסדר גמור מבחינתי. ‏DGtal‏ 12:10, 12 באוקטובר 2007 (IST)
התנצלותך על הזיהוי התקבלה (באנגלית אין בכלל בעיות כאלה, הכל זה you,do וזהו..).. שיניתי את הערך ואתה מוזמן להסתכל (פשוט העתקתי את כל הרשימה שנמחקה מהערך אליקים לבנון ולא חשבתי שיש צורך לשנות). בקשר לחצר"מ (ששכחתי להסביר) זה פשוט חצי ר"מ, כלומר סוג של עוזר לר"מ.. ‏stars‏ • שיחה 12:15, 12 באוקטובר 2007 (IST)(ל' תשרי-ר"ח חשוון)
עזבי אנגלית, יידיש הכי טוב (או לפחות הכי מצחיק). עברתי על עריכתך ושיפצתי אותה קצת. שבת שלום, ‏DGtal‏ 12:20, 12 באוקטובר 2007 (IST)
סבבה. אם יהיה לי זמן אני אשנה קצת את הערך ואוסיף מידע. חודש טוב. ‏stars‏ • שיחה 12:29, 12 באוקטובר 2007 (IST) (ר"ח חשוון)

הסרת התמונה בערך "צניעות"[עריכת קוד מקור]

שלום לך, וברוכה הבאה לוויקיפדיה.
בעניין הסרת התמונה מהערך צניעות, הדבר אינו מקובל בצורה כזו. התמונה הושמה על ידי עורך אחר, שסבר, מסיבותיו שלו, שהיא מתאימה. במידה שאת סבורה שתמונה (או פיסקה, או כל דבר אחר) אינה מתאימה לערך כלשהו - ולא מסיבה של טעות בהקלדה או בעובדות, אלא מסיבות הקשורות לערכים ואמונות, יש להשאיר הודעה בדף השיחה של הערך, ורצוי גם לפנות ישירות למי ששם את התמונה (או כתב את פיסקה), ולהודיע על הכוונה לשנות. לאחר מספר ימים, ובמידה שלא יהיו הסתייגויות, ניתן יהיה לשנות.
ככלל, במקרים של הסתייגויות על רקע אמונות וערכים, אנו פועלים כאן בשיתוף פעולה, ולא בצורה שעלולה חו"ח להתפרש ככוחנית. יום נעים. דני. ‏Danny-w‏ 19:25, 1 בנובמבר 2007 (IST)

דוגמה לדבריי ניתן למצוא, למשל, בשיחה:אבלות. ‏Danny-w‏ 19:29, 1 בנובמבר 2007 (IST)
כעקרון יש אמת בדבריך, אבל על פי מה שאתה אומר הרי שכל דבר שרוצים לשנות בויקי צריך קודם לפנות למי שכתב אותו להגיש את זה להצבעה וכו'.. וכמו שאני רואה כאן זה לא בדיוק מה שהולך בקרב הכותבים.. אחד מוסיף דברים לערכים, אחר משנה, ואם זה שינוי מהותי הוא רק מציין אותו בליווי הסבר קצר ואם יש למישהו התנגדות הוא כותב לו, עם הסבר ומשנה למה שהוא רוצה.. זו צורת ההתנהגות שאני רואה בויקיפדיה, ואין שום סיבה שאני לא אעשה כך גם. הסרתי את התמונה, הסברתי בדף השיחה למה, נכון שלא פניתי למי שהוסיף אותה (טעות שלי, פעם הבאה אני אלמד) אבל זה סוג של בירוקרטיה שלא מתאים למקרה הזה, לדעתי.
הסרתי את התמונה כי היא באמת לא התאימה לערך (ולאו דווקא מסיבות ערכיות), ולכן אם לדוגמא מישהו היה שם תמונה של קוף הייתי מסירה אותה בלי כל הסיבוכים האלה.. ‏stars‏ • שיחה 20:10, 1 בנובמבר 2007 (IST)

ארכוב דף שיחה[עריכת קוד מקור]

נהוג לארכב דף שיחה ולא סתם למחוק ממנו הודעות. מחיקה סתמית עלולה להתפרש כנסיון להסתיר משהו. יוסישיחה 20:24, 29 ביוני 2010 (IDT)


מקובל עלי. אני מבינה שככלל אין עניין למחוק הודעות. כי אכן זה מצטייר כהסתרה. אך מחיקת שיחה מדף השיחה על דף המשתמש שלי נעשתה בתום לב ומתוך חשיבה שזה לא "ערך" או מקום "ציבורי" בהגדרתו ועל כן חשבתי שזה לגיטימי להסיר דברים ממנו. אין לי מה להסתיר והשיחה שמחקתי היתה מן "שיחת הבהרה" על הכללים פה. קיבלתי את הדברים ואכן לא המשכתי בדרך שהתחלתי בה, כך שאני לא חושבת שהצורך לתעד כזה גדול עד שהוא מאפשר לכם בתור מפעילים להשפיע בצורה כזו גורפת כיצד ייראה דף השיחה שלי. אם המחיקה איננה מקובלת על פי הכללים שלכם (ואשמח אם תפנה אותי לכלל האוסר זאת, ולא רק ל"מנהג" האוסר זאת) אשמח אם תארכב לי את החלק שאני מנסה להסיר.. תודה! ‏stars‏ • שיחה 15:31, 9 בדצמבר 2010 (IST)