שיחת עזרה:דף משנה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הסבר יותר ברור[עריכת קוד מקור]

אשמח אם ינסחו דף זה בצורה יותר ברורה ומפורטתרבנן - שיחה 13:18, 27 בפברואר 2011 (IST)

שינויים אחרונים[עריכת קוד מקור]

ערכתי מספר שינויים לאור הדיון בשיחת תבנית:ברוך בואך#הערה להפניה לארגז חול משלך. בגדול - המטרה היא לעשות את זה יותר ברור למשתמשים חדשים שאנו מבקשים מהם לעבוד בארגזי חול. אני מודע לזה שיש קצת בעיה עיצובית עם שתי הקופסאות בראש הדף, אולי למישהו יהיה רעיון עיצובי מתאים. • רוליג שיחה • אמצו חתול 12:40, 10 בפברואר 2012 (IST)

בקשר למרחב האישי[עריכת קוד מקור]

האם זה חוקי שאצור טיוטה לערך מסוים, כיש עליו כבר טיוטה. ברצוני לעשות טיטה על טיל לינדמן, סולן רשמטיין, שבסוף הטיוטה תגיע למרחב הראשי, אולם יש כבר טיוטה עליו:משתמש:Serwerr/טיל לינדמן. viva la Deutschland - שיחה 20:02, 6 במרץ 2014 (IST)

אני לא בטוח שזה המקום לשאול את השאלה, אבל בכל זאת, אולי תנסה לפנות למשתמש שהטיוטה שלו? • רוליג שיחה אמצו חתול 21:17, 6 במרץ 2014 (IST)
נ.ב, האם זה בסדר שאצור את הטיוטה שאני רוצה על האדם ככה:משתמש:Amitarbel9/טיל לינדמן המתערבל - שיחה 21:36, 6 במרץ 2014 (IST)
עמית, לגבי שאלתך השנייה, התשובה היא חיובית - זו הדרך בה יש ליצור את דף הטיוטה. לגבי השאלה הראשונה, ראיתי שבעל הטיוטה הראשונה ענה לך, אבל באופן עקרוני, גם לגביה התשובה היא חיובית. מכיוון שדף הטיוטה אינו ערך (ואף אינו גלוי למנועי החיפוש), אתה יכול ליצור לך דף טיוטה ולעבוד על ערך מסויים, גם אם כותב אחר עוסק באותו תחום ממש. עם זאת, תמיד עדיף לשתף פעולה. Ldorfmanשיחה 04:08, 7 במרץ 2014 (IST)