שיחת משתמש:Ldorfman

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ארכיון ראשון:
מיום ההרשמה שלי לוויקיפדיה עד ליום לידתה של בתי
(16 באוקטובר 2008)

ארכיון שני:
מיום לידתה של בתי עד ליום הולדתי ה-31
(6 ביוני 2009)

ארכיון שלישי:
מיום הולדתי ה-31 עד לדיון בכנסת על ויקיפדיה העברית‏
(2 בפברואר 2010)

ארכיון רביעי:
‏‏מיום הדיון בכנסת עד לחגיגות העשור לוויקיפדיה‏
(14-15 בינואר 2011)

ארכיון חמישי:
מחגיגות העשור עד לעריכה ה-10,000 שלי במרחב הערכים בוויקיפדיה העברית (16 בינואר 2012, 01:17)

ארכיון שישי:
מהעריכה ה-10,000 שלי במרחב הערכים עד להצגת סיום שלב הפיילוט במיזם הגלאם באוני' חיפה (24 באוקטובר 2012)

ארכיון שביעי:
מסיום הפיילוט בחיפה עד להופעתי הראשונה בין 50 העורכים בעלי מֵרַב הפעולות בוויקיפדיה העברית (17 באפריל 2013)

ארכיון שמיני:
מהופעתי הראשונה ב"רשימת ה-50" עד ליום הגעת רשימת המעקב שלי ל-4,000 דפים (לא כולל דפי שיחה) (6 באפריל 2014)

ארכיון תשיעי:
מהגעתה של רשימת המעקב שלי ל-4,000 דפים עד לתחילת פעילותי בצוות ה-OTRS‏ (15 בינואר 2015)

ארכיון עשירי:
מתחילת פעילותי בצוות ה-OTRS עד למועד לידתה של בתי השנייה‏ (10 ביוני 2015, 13:46)

ארכיון אחד-עשר:
מלידתה של בתי השנייה עד למינויי למפעיל מערכת
(6 בפברואר 2016)

ארכיון שנים-עשר:
מהמינוי למפעיל עד לעריכה ה-66,666 שלי בוויקיפדיה העברית (לא כולל ניטור, פעולות מפעילי-מערכת וכו') (2 במרץ 2017, 01:00)

ארכיון שלושה-עשר:
מהעריכה ה-66,666 במיזם עד לפעם הראשונה בה מוקמתי בין 15 העורכים בעלי מֵרַב הפעולות בוויקיפדיה העברית (20 בדצמבר 2017)
Silver star with green border 2.png
Pont de Brooklyn de nuit - Octobre 2008 edit.jpg
Landscape Arnisee-region.JPG


לגבי "Hey Hey Hey" באלבום "Witness" של קייטי פרי (או לא ?! Confused.svg)[עריכת קוד מקור]

מה עושים בנידון?

אחת לכמה שעות עורך מוסיף סינגל רביעי בשם "Hey Hey Hey", לאלבומה של קייטי פרי, Witness. למרות שהוסבר לו בדף השיחה כי זה לא נכון, וכי אין מקור שמאשר זאת הוא ממשיך במעשיו. מה עליי לעשות? לבקש את חסימתו\אזהרתו? אשמח למענה בהקדם. Hello513 - שיחה 19:44, 22 בדצמבר 2017 (IST)

שלום Hello ותודה על הפנייה אלי. אתחיל בסוג של גילוי נאות: היכרותי עם קייטי פרי מסתכמת בזה שאני יודע שיש ידוענית כזאת, איני מכיר את שיריה וגם אם להערכתי יצא לי ודאי להאזין באקראי לשיר שלה ברדיו או בתוכנית טלוויזיה, לא אדע לשייך אותו אליה. לפיכך, בדיון הזה אנא מסתמך רק על מה שאני יכול לקרוא. בערך "Hey Hey Hey" מצוין כעת בראשו, כי "השיר יצא לאור ב־20 בדצמבר 2017 בתור שיר שלא יצא כסינגל רשמי מתוך אלבום האולפן החמישי של פרי, Witness". זאת, כשאתה העורך האחרון שעסק בערך. אותה טענה מופיעה גם ממש שורה מטה באותו ערך, בפרק "רקע וכתיבה". לפיכך, לא ברור לי ממש מה לא תקין כאן. שמו גם מופיע בערך אודות האלבום בעברית ובוויקיפדיה האנגלית. לא הבנתי את העריכה הזאת שלך. איפה הבעיה בדיוק? במיקומו של השיר בסדר השירים בתוך האלבום? אם כך, זה פרט בהחלט מיותר. Ldorfmanשיחה 22:41, 22 בדצמבר 2017 (IST)
קודם כל תודה על המענה. שנית כל, אין צורך שתכיר אף אחד משיריה Face-smile.svg אני התכוונתי לכך, שאותו עורך כותב כל פעם מחדש שהשיר (Hey Hey Hey), הוא סינגל רביעי מתוך האלבום, מה שלא נכון בשום צורה שהיא. אני שחזרתי את עריכותיו כפי שניתן לראות. אפשר לקרוא לזה מלחמת עריכה, כיוון שכבר יומיים שפעם בכמה שעות הוא מחזיר את הפסקה "השיר יצא כסינגל רביעי מתוך האלבום", מה ששוב, לא נכון בעליל. אם הוא חוזר על זה שוב, מה עליי לעשות? שוב, השיר הוא לא סינגל. אין מקור שמאשר זאת, ואף ויקיפדיה לא הכריזה אחרת. Hello513 - שיחה 22:45, 22 בדצמבר 2017 (IST)
בנוסף לכך, חלה פה שוב טעות. השיר הוא גם לא "סינגל קידום מכירות", בדומה ל-"John Wayne", של ליידי גאגא לשיר יצא בסך הכל ווידאו קליפ. אף אחד מהם לא סינגל, ולא סינגל שיווקי. Hello513 - שיחה 22:47, 22 בדצמבר 2017 (IST)
עדיין לא הבנתי. הוא נכלל באלבום או שאינו נכלל? בערך בעברית ובאנגלית מצוין שהוא הרצועה (זו המילה העברית ל-"Track"?) השנייה באלבום. אתה טוען שאין זה כך? Ldorfmanשיחה 22:51, 22 בדצמבר 2017 (IST)
אני פשוט אעשה לך סדר בדברים. יש דבר הנקרא סינגל, סינגל שיווקי ושיר. השיר "Hey Hey Hey", הוא אכן הרצועה השנייה מתוך האלבום. (שיר בלבד) עכשיו אותו עורך, כותב כל פעם מחדש שהשיר הוא סינגל רשמי ורביעי מתוך האלבום, מה שלא נכון. עד פה הבנת? Hello513 - שיחה 22:54, 22 בדצמבר 2017 (IST)
אני עוד לא בן 40 ומרגע לרגע בשיחה הזאת, אני מתחיל להרגיש זקן... Smiley emoticons doh.gif‏ הצצתי באופן חטוף בערכים המקושרים ואני חושב שזה לא ממש חידש לי. יש "סינגל", כלומר שיר שיוצא בדיסק נפרד, לפני שיצא אלבום. יש סינגלים שמקודמים יותר, כי הם בעצם מקדמים את האלבום, אשר מגיע לחנויות מתישהו לאחר שהאומן יוצר מספר סינגלים ומאגד אותם לדיסק (סליחה - אלבום). אותו כותב (הוא לא "עורך" אצלנו - עוד אין לו זכות הצבעה), מציין שמדובר בסינגל שנכלל באלבום. זה אומר שהוא יצא בעבר כסינגל ואז, נכלל באלבום. לא כך? Ldorfmanשיחה 23:01, 22 בדצמבר 2017 (IST)
רגע. אולי הבנתי: מה שאתה בעצם טוען זה שהשיר לא פורסם כסינגל לפני שהגיע לידיעת הציבור כחלק מהאלבום? Ldorfmanשיחה 23:03, 22 בדצמבר 2017 (IST)
דבר ראשון, אם אתה מרגיש שאני מעמיס עליך יתר על המידה תגיד לי, כבר לא נעים לי לנדנד לך חח, ואל דאגה אתה לא צריך להרגיש זקן או משהו, זה פשוט מאוד. זמר מוציא סינגלים כדי לקדם את האלבום (בדרך כלל). סינגל לרוב (אך לא תמיד), מלווה בוידאו קליפ. כרגע הזמרת קייטי פרי הוציאה שלושה סינגלים (שוב שירים רגילים שפשוט יצאו כסינגל [שיר בודד] שנועד לקדם את האלבום), וכיוון שאמש יצא וידאו קליפ עבור "Hey Hey Hey", מעריציה חושבים שהוא סינגל, מה שלא נכון כמו בדוגמה עם שירה של ליידי גאגא. (לא בהכרח כל שיר שיוצא לו וידאו קליפ הוא סינגל). אם לא הבנת אשמח להסביר שוב, אבל העיקרון הוא שהשיר "Hey Hey Hey", לא יצא כסינגל. זה הדבר היחידי שצריך להבין פה, משמע הוא "משחית" את הערך. Hello513 - שיחה 23:09, 22 בדצמבר 2017 (IST)
קרא בבקשה את הפסקה הקודמת שכתבתי, ובעיקרון בדיוק. השיר לא פורסם כסינגל נקודה, המשתמש נחשב כמשחית בכל פעם שהוא כותב שכן, כי זה שקר וכזב, ומבלבל קוראים תמימים שלא מודעים לכך. אני משתדל לשחזר את עריכותיו של אותו משתמש בזמנים אלו ומקווה שהוא יבין שזה עוד סתם שיר שלא יצא כסינגל. Hello513 - שיחה 23:09, 22 בדצמבר 2017 (IST)
סליחה שנעדרתי מהדיון למשך חצי שעה. היה מקרה מעניין בבית: התעופף פנימה איזה חרק, הייתה איזו צעקה מאישתי שאוציא אותו, ואני התעניינתי בעיקר בזה שאני לא יודע מיהו-מהו... ואז הוא נח על איזה דף ואני רצתי למגדיר החרקים ואני חושב שמצאתי את שמו. זה היה הזמן כמובן לצלם אותו לוויקפידיה לפני ששחררתי אותו החוצה... בקיצור, הפסקה לעניינים ויקיפדיים בכל זאת. Face-smile.svg מייד אקרא את שכתבת. Ldorfmanשיחה 23:43, 22 בדצמבר 2017 (IST)
כלומר זו פשוט רצועה מתוך הדיסק - שיר מתוכו שלא פורסם בנפרד כסינגל. עכשיו הבנתי? Ldorfmanשיחה 23:45, 22 בדצמבר 2017 (IST)
חחח אני בדיוק כמו אישתך הסמקה חרקים זה פשוט דוחה בעיניי. ולגבי קייטי, הבנת במעט האחוזים! מעז יצא מתוק, מההשחתות של המשתמש ההוא יצא שלמדתי בעצמי משהו חדש על סינגל, וגם יצא לי לעזור לך להבין במדויק (אם הבנתי נכון שהבנת חח), מה זה סינגל. Hello513 - שיחה 23:56, 22 בדצמבר 2017 (IST)
נו, עכשיו נוספה לי משימה לא מתוכננת: עלי להעביר את התמונות מהמצלמה לוויקיפדיה ולוודא שלא טעיתי בזיהוי. חרקים הם חלקים חשובים בטבע וצריך ללמוד עליהם וללמוד מהם. אני מנסה להעביר את זה גם לבנות שלי.
לענייננו, אני שמח שהבנתי סוף סוף. ערכתי וביצעתי הגהה לערך המדובר, כך שכעת הנושא יהיה ברור. הכל עניין של ניסוח. זה מה שיפה בוויקיפדיה ואני מודה לך על שפנית אלי לסיוע. בוויקיפדיה אנו תמיד צריכים לשאוף לנוסח שיהיה ברור לכולם - לא רק למבינים בתחום (במקרה הזה, אני מייצג פה את הקבוצה הראשונה. אתה, את המומחים). זה קורה לנו המון פעמים בערכים מתחומים אחרים, שאנו מנהלים דיון (לעיתים, עד כדי ויכוח) על הנוסח הנדרש. הנה זה קורה גם בנושאי מוזיקה. לא נורא. נראה לי שהתגברנו וטוב שהכל סודר. אכתוב הבהרה לגבי זה בדף השיחה של הערך ואגן עליו לתקופה מסויימת כדי למנוע השחתה. נקווה שבזה יבוא הסוף לבעיה הזאת (אני סומך עליך שתחזור לעקוב אחריו מדי פעם כדי לוודא שאכן הכל תקין). לילה טוב. Ldorfmanשיחה 00:05, 23 בדצמבר 2017 (IST)
בדיוק, העיקר שהכל סודר בסוף. ואין שום בעיה, אני אמשיך לעקוב אחרי מעט הערכים שברשימת המעקב שלי (2000 במספר, מצפה להרבה יותר בעתיד אבל צריך להתחיל ממשהו), כל יום ויום כשאוכל. וסתם שתדע שאנכי כבר ב-"אוטומט", ישר פונה אליך כשיש לי בעיה כלשהי פה כיוון שאתה בין חביבי העורכים שפה בעיניי. תמיד מסור ועוזר כשצריך, ואף מסכים ללמוד דברים חדשים בשמחה. מאחל לנו המשך סוף שבוע רגוע וכמובן, תודה רבה על לך על ההקשבה, מעריך אותך מאוד Nuvola apps kmoon.png לילה טוב! Hello513 - שיחה 00:13, 23 בדצמבר 2017 (IST)
אז כעת זה תורי להסמיק. וואו - תודה... פנה אלי מתי שתרצה. אני מקווה שמקובלת עליך העריכה שביצעתי בתבנית:קייטי פרי בעקבות דברינו פה. כך, יהיה מקום לקישור לערך המדובר ובכל זאת, הוא לא יוגדר שם כ"סינגל". סופ"ש נעים. Ldorfmanשיחה 00:23, 23 בדצמבר 2017 (IST)
דע לך שהעריכה הזו שלך פתרה טעות נגררת שנעשתה בלא מעט תבניות, ואפילו ברובן פה בויקיפדיה העברית. על פי ויקיפדיה האנגלית (וההגיון), מספיק שיש שיר אחד בתבנית שלא יצא כסינגל, יש לרשום בכותרת התבנית: "שירים של X", ובשום פנים ואופן "סינגלים של X", כיוון שזה מטעה ולא נכון. כל הכבוד לך על תשומת הלב והתיקון המשמועתי הנ"ל. (אפילו שזה לא היה ביודעין 😂), עם עלות השחר אעבור על כל תבניות האמנים, ואדאג לכך שמה שצריך יתוקן. Hello513 - שיחה 01:05, 23 בדצמבר 2017 (IST)
התיקון בכותרת שבתבנית היה לאחר ההסברים שקיבלתי ממך כאן ולאחר ששיפרתי את הנוסח בערך על השיר. לכן, הוא דווקא היה לגמרי ביודעין. מקווה שמצאה חן בעיניך התמונה שהוספתי לערך. להשתמע. Ldorfmanשיחה 01:18, 23 בדצמבר 2017 (IST)
אכן מצאה חן. וכשמסתכלים על זה כך, זה אכן היה ביודעין Face-smile.svg אבל העיקר שהפתרון נמצא. Hello513 - שיחה 11:28, 23 בדצמבר 2017 (IST)
שבוע טוב. Ldorfmanשיחה 23:09, 23 בדצמבר 2017 (IST)

יצירת הפניה לערך "טומאות היוצאות מגוף האדם‎"[עריכת קוד מקור]

שלום לירון, מה נשמע?
השם התלמודי וההלכתי המקובל לנושא הערך טומאות היוצאות מגוף האדם הוא "טומאה היוצאת מן הגוף", ובעיקר "טומאה היוצאת מגופו" (כפי שהעלו בדף השיחה לערך הנ"ל לפני כמה שנים), מכיוון שכך, ומכיוון שמנוע החיפוש של ויקיפדיה לא מצליח למצוא את הערך המבוקש כאשר מחפשים "טומאה היוצאת מגופו\מן הגוף", חשבתי שנכון ליצור הפניה מ"טומאה היוצאת מגופו\מן הגוף" (אחד מהם או שניהם) לערך "טומאות היוצאות מגוף האדם" (אני אישית חושב שמוטב היה לקרוא כך לערך, אך אין לי זמן וכח לערוך על כך דיון, ושם הערך הנתון הוא לא נורא...).
אז אשמח אם תוכל ליצור הפניה זו, ואם זה דבר שיש גם לי הרשאה לעשות על דעת עצמי, מבלי להטריח אותך, אשמח שתסביר לי איך עושים זאת ואז לפחות להבא זה יחסוך את הטרחתך.
תודה רבה! יאיר דב • ו' בטבת ה'תשע"ח • 14:48, 24 בדצמבר 2017 (IST)

שלום יאיר,
שלומי טוב, תודה לאל. אין לי בעיה או קושי ליצור את ההפניות, אולם מכיוון שהתעניינת, יצירת הפניה לא דורשת הרשאה מיוחדת (אסייג, למיטב זכרוני). היא זהה ליצירת דף חדש, אלא שכל תוכנו הוא ההפניה עצמה (תוכל להביט בקוד של דפי הפניה אחרים וליצור את אותו הנוסח בדיוק). כאשר כותבים בקוד-מקור, כפי שנדמה לי שאתה עושה (להבדיל משימוש בעורך החזותי), הלחצן המשמש ליצירת ההפניה הוא זה: הפניה. ליתר ביטחון, אצור אני את ההפניה מ"טומאה היוצאת מן הגוף" ותוכל אתה לתרגל יצירת הפניה מתוך המושג "טומאה היוצאת מגופו" (שים לב לכך שבעת כתיבת השורות הללו, כל עוד איש מחברינו לא יצר את ההפניה - אולי חמד לצון אם קרא את הדברים פה, הקישור האחרון הוא אדום. לאחר שתיצור את ההפניה, הוא יהיה כחול/סגול כמובן). אבדוק אם הכל הצליח. בכל שאלה, כתוב לי שוב בבקשה. בהצלחה ובעיקר, להשתמע (אגב, האם תגיע למפגש שלנו ב-5 בינואר? אשמח לפגוש אותך...), Ldorfmanשיחה 01:53, 25 בדצמבר 2017 (IST)
הצלחתי Symbol thumbs upcolor.png תודה רבה!
לגבי המפגש ביום שישי, בשונה מרוב בני האדם שלהם יום שישי הוא היום הנוח בשבוע למפגשים מעין אלו, אני דווקא בלימודים במכללה ביום שישי... הייתי מאד שמח לפגוש אותך Face-smile.svg אמתין להזדמנות מתאימה יאיר דב • ז' בטבת ה'תשע"ח • 11:05, 25 בדצמבר 2017 (IST)
שמחתי לקרוא שהסתדרת. הלימודים חשובים ואני מעריך במיוחד אנשים המתעתדים לעסוק בהוראה (גם כבן למורה וגם כמי שעובד במוסד אחר המכשיר סגלי הוראה). בטוח שאם לא יצא לנו עוד קודם לכן, נוכל להפגש מתישהו לאחר שתסיים את פרק הלימודים. עד אז, תוכל לעשות את המעשה הראוי במקרה זה קריצה: לצלם תמונה/תמונות של המכללה ולעטר את הערך העוסק בה. אם תזדקק להכוונה, אני פה. Ldorfmanשיחה 17:05, 25 בדצמבר 2017 (IST)
רעיון יפה! בעזרת ה' איישם זאת בקרובFace-smile.svg. בכל הקשור להעלאת תמונות שצילמתי יש לי כבר ניסיון נרחב.
טוב לדעת שאתה עוסק גם כן בענייני חינוך (אגב, אני בן לשני מורים...). אקווה שאמצא הזדמנות לקפוץ למפגש לפני סוף הלימודים, אבל אם לא, כפי שאמרת, מקסימום אחרי שאסיים.
שוב תודה על העזרה! יאיר דב • ח' בטבת ה'תשע"ח • 23:38, 25 בדצמבר 2017 (IST)
מעולה! אלה תמונות איכותיות שנדרשו לנו. יום נעים ומוצלח. Ldorfmanשיחה 09:17, 26 בדצמבר 2017 (IST)
תודה רבה! שמחתי לשמוע! יאיר דב • ח' בטבת ה'תשע"ח • 09:21, 26 בדצמבר 2017 (IST)

הטילדה הרביעית - גיליון דצמבר 2017[עריכת קוד מקור]

שלום רב, לאחר שלוש שנות הפסקה, יצא גיליון חדש של הטילדה הרביעית. אתם מוזמנים לעיין בגליון החדש בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 10:58, 25 בדצמבר 2017 (IST)

איזה יופי! סחתיין על השלמת הפרויקט! ברכותי. זר פרחים בשבילך Ldorfmanשיחה 17:17, 25 בדצמבר 2017 (IST)
תודה רבה! Face-smile.svg המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 17:52, 25 בדצמבר 2017 (IST)

בעקבות שינוי מיקום קובץ הקול בערך "סיס הרים"[עריכת קוד מקור]

את הרעיון להצגת השמע לקחתי מהערך דוכיפת, אז אולי כדאי שתתקן גם שם את זה. Bear - השאר הודעה אחריי הביפ... 14:01, 30 בדצמבר 2017 (IST)

בוצע בוצע. תודה על ההערה, כמו גם על כל הערכים המוצלחים אשר אתה מוציא תחת ידיך. אודה לך אם תנהג באותו אופן, כשמדובר בקובצי קול, בערכים אחרים אודות בעלי חיים אותם תכתוב. אשמח גם אם תבצע את השיפור בערכים שכבר כתבת שבהם שובצו קבצים כאלה. לצערי, איני יכול לחשוב על דרך לאיתור כל הערכים הרלוונטיים. זאת מכיוון שבדיקה מעלה כי בוויקישיתוף אין כרגע קטגוריה המאגדת את כל קובצי הקולות הללו. חבל ורצוי ליצור אותה, אבל זה המצב לעת עתה. ערב טוב. Ldorfmanשיחה 16:45, 31 בדצמבר 2017 (IST)
תודה רבה! אכן אנהג כך להבא. ערב טוב ושנה אזרחית טובה! ☺ Bear - השאר הודעה אחריי הביפ... 17:33, 31 בדצמבר 2017 (IST)
SMirC-thumbsup.svg אמן! שתהיה לכולנו שנה אזרחית מוצלחת. לילה טוב. Ldorfmanשיחה 23:46, 31 בדצמבר 2017 (IST)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
ערב טוב ושלום אני די חדשה בויקיפדיה . יש לי כמה שאלות אשמח עם תעזור לי. Lior222298 - שיחה 17:46, 15 בינואר 2018 (IST)
שלום ליאור,
אשמח לעזור. על מה הכוכב? Ldorfmanשיחה 17:59, 15 בינואר 2018 (IST)

ערך אודות יובל עילם[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב, ראיתי שמחקת את הערך שהוקם וכן חסמת את אפשרות הקמתו מחדש בפני משתמשים רגילים. ראשית הבהרה - אין לי כל קשר עסקי איתו, אך לפני 16 שנים בני עשה אצלו את קורס ההכשרה לצהל וכך הכרתי אותו ואת פועלו. לאור החסימה שלך התעדכנתי מחדש, ראשית באמצעות הקשר שהיה עוד מאז (מתברר שיובל עילם ממשיך לשמור על קשר עם בוגריו בדרכים שונות, כך שבוגריו יכולים לסייע זה לזה).

לעצם העניין - האדם זכה להכרה רשמית מצהל על פועלו ממפקד חיל האויר (ראיתי את תעודת ההערכה). במהלך שלושים שנות פעילות הכשיר כ-7000 איש לתפקידים קרביים או אם לצטט את הפסקה שנמחקה -

בין בוגריו של המרכז החינוכי יובל עילם למעלה מ-8000 בוגרים, מהם הגיעו למעלה מ-2600 ליחידות מובחרות וכ-700 מהם לקורס טייס וקורס חובלים. מאחר ותוכנית הלימודים שמה דגש על פיתוח מנהיגות רבים מבוגריו הגיעו לתפקידי פיקוד משמעותיים, ביניהם מפקדי חטיבות, טייסות וגדודים בצה"ל ותפקידי מובילים בשב"כ ובמוסד.

האם לא די בכך כדי להצדיק חשיבות למרכז חינוכי? אני מנסה להשוות את זה לגופים קיקיוניים בני כמה עשרות חניכים שלהם מוקמים ערכים השכם והערב ואני מניח שלא תתקשה להבין למה כוונתי.

אשמח לשמוע את שיקוליך למחיקה. --‏Yoavd‏ • שיחה 06:26, 20 בינואר 2018 (IST)

שלום יואב,
הערך נמחק בעבר, לאור זה שנמצא ללא חשיבות אנציקלופדית. מכיוון שנוצר מחדש, נעניתי לבקשה שהועלתה בדף הבקשות ממפעילי המערכת, מחקתי אותו וחסמתי את יצירתו מחדש. עד כאן, מדובר בפרוצדורה רגילה למדי, ואף הגיונית. בדף השיחה של הערך לא הוצג כל מידע חדש, ומכאן, שלא היה לו מקום. ודאי תוכל לפתוח שם בדיון, לטעון שהנסיבות השתנו ואם עוד עורכים יסכימו עמך, יהיה לערך מקום. אני לא יודע לאלו גופים אתה משווה את הערך (לא מצאתי אותם בקטגוריה "גיוס לצה"ל", אולם יכול להיות שהערכים לא צורפו אליה משום-מה). לגבי המספרים שהבאת, רצוי שיהיו להם סימוכין, ומהיכרותי עם הנושא, גם גופים אחרים זוכים להכרה רשמית מצה"ל. בברכת שבוע טוב ומוצלח, Ldorfmanשיחה 23:31, 20 בינואר 2018 (IST)

אברהם לייב בורשטיין - ערך ללא מקורות[עריכת קוד מקור]

שלום לירון, תראה ששיחתנו הטלפונית האחרונה הפיחה בי השראה להתקדם בנדון:

כעת אני מוכנה להניח את העניין להמשך התפתחויות. אשמח לקבל את משובך על הנ"ל. לגבי נושאים קשורים אך כלליים יותר, עוד נדבר. -- כל טוב, דבורה ג'יי שיחה 23:54, 6 בפברואר 2018 (IST)

היי דבורה,
עברתי על הקישורים ונראה שבהחלט פעלת בצורה המתבקשת במקרה מעין זה. אני לא בטוח שהערך ב-SimpleEnglish ימחק, אולם ללא שום קשר, הנחתי "תבנית חשיבות" על הערך אצלנו, בוויקיפדיה העברית. הסברתי את העניין בדף השיחה של הערך. נראה לאן זה יוביל. תודה על ההקפדה על ניהול ההליך בצורה כל כך יסודית. להשתמע. Ldorfmanשיחה 02:14, 8 בפברואר 2018 (IST)

דף-המשתמש של משתמש:Chen Ozerovich[עריכת קוד מקור]

היי. אתה מכיר את חן אוזרוביץ'? היא טוענת שהיא ואתה זה אותו בן אדם. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 18:49, 9 בפברואר 2018 (IST)

יגאל, זה אחד הדברים המוזרים ביותר שקראתי בדפי המיזם הזה. ממש אין לי מושג מי זאת. אני הרי חשוף לגמרי פה, ברמת פרטי הקשר, תמונות... וזה מבחירה - אין לי בעיה עם זה. איך מישהו יכול לטעון שהוא זה אני? איפה זה נכתב? אני ממש סקרן. Ldorfmanשיחה 22:19, 10 בפברואר 2018 (IST)
בדף משתמש, השם שלך הוא פרמטר לתבנית שם שגוי. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:39, 10 בפברואר 2018 (IST)
איזה דף משתמש? Ldorfmanשיחה 23:42, 10 בפברואר 2018 (IST)
מש:Chen Ozerovich יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:47, 10 בפברואר 2018 (IST)
אה. כעת הכל ברור. זו סתם סערה בכוס מים Face-smile.svg. היא כותבת חדשה וכנראה מצאה חן בעיניה הדרך בה מופיע שם המשתמש בדף-המשתמש שלי, כך שניסתה להעתיק את העיצוב ללא הצלחה. לא נורא - לא קרה דבר. הסרתי זאת וכעת הכל בסדר. בכל מקרה, תודה על ההפניה לעניין הזה. שיהיה לנו שבוע טוב ומוצלח. Ldorfmanשיחה 23:57, 10 בפברואר 2018 (IST)
זה גם מה שאני חשבתי. אבל זה עדיין מצחיק. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 01:31, 11 בפברואר 2018 (IST)
מסכים איתך. Ldorfmanשיחה 01:31, 11 בפברואר 2018 (IST)

השחתת הערך אודות ערן חרמוני[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי שהגבלת את העריכה של הערך על עו"ד ערן חרמוני - וטוב שכך, אלא שכעת נעולים בערך גם חלק מאי הדיוקים. לתאר את תפקידו הנוכחי "ולקבל משכורת ומכונית שרד ממפלגת העבודה, והוא מייצג את המפלגה באירועים כגון הרמות כוסית, נסיעות לחו"ל והדלקת נרות חנוכה." זה בודאי לא משקף את תפקיד מזכ"ל מפלגת העבודה כפי שהוגדר בהחלטות ועידת מפלגת העבודה שמצוטטות בדף השיחה. הפניה אליך היא בשמו של ערן - מעבר לפגיעה באיכות הערך, יש שכאן אדם ששמו הטוב נפגע; ערן עצמו נמצא כעת בחו"ל וביקש את עזרתי בטיפול בענין. רמיל - שיחה 22:26, 21 בפברואר 2018 (IST)

שלום רמיל,
בערך הובאו תימוכין לאותם דברים שנשארו בו לאחר מלחמת העריכה שהתקיימה בו. אם לדעתך הדברים אינם מדויקים, אנא הבא סימוכין לכך שאין הדברים כפי שהם כתובים. תוכל גם לפתוח דיון בנושא בדף השיחה של הערך. Ldorfmanשיחה 22:36, 21 בפברואר 2018 (IST)