שעת האפס (סדרת טלוויזיה)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
שעת האפס
1 - 2013 - Zero Hour - שעת האפס - עונה 1 - 13 פרקים.png
סוגה דרמה
שחקנים אנתוני אדוארדס
סקוט מייקל פוסטר
אדיסון טימלין
ג'סינדה בארט
כארמן איג'גו
מייקל נייקויסט
ארץ מקור ארצות הברית
מספר עונות 1
מספר פרקים 3
הפקה
אורך פרק 42-43 דקות
שידור
רשת שידור ABC
תקופת שידור מקורית 14 בפברואר 2013 – עדיין משודר

שעת האפסאנגלית: ZERØ HOUR) היא סדרת דרמה אמריקאית, בכיכובו של אנתוני אדוארדס, הסדרה משודרת מה-14 בפברואר 2013, ברשת ABC.

הסדרה קיבלה בפרק הראשון רייטינג של - 6.38 מיליון צופים בארצות הברית.

ב -1 במרץ 2013, הסדרה הוסרה מלוח זמני השידור שלה על ידי ABC בשל דירוגים נמוכים. נציג ABC אמר כי בזמן זה לא ידוע מתי הפרקים הנותרים ישודרו, סביר להניח בקיץ.

העלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

האנק גליסטון (אדם העוסק בפרסום וסיפוק של מגזינים), יש לו אישה יפהפייה ושמה ליילה, כאשר היא קונה שעון ייחודי, היא נחטפת על ידי טרוריסט בשם וינסנט הלבן. כשהאנק מבין שאשתו נחטפה בגלל השעון, הוא מפרק את השעון ומוצא יהלום פגום בפנים, כשהאיר את היהלום על הקיר הוא ראה שנגלת לעיניו מפה, האנק לוקח את המפה לחברו הטוב הכומר, הכומר מספר לו שהמפה כתובה בשפה שמתה במאה השנייה. וינסנט הלבן מבקש מהאנק לעשות עסקת חליפין בין ליילה לשעון, והכומר מציע להאנק שילך בלי היהלום, יהלום המפה נשאר עם הכומר, וינסנט הבין את התכסיס ולקח את היהלום מהכומר בהריגה. האנק נוסע לניו ברתולומיאו עם הסוכת ריילי. בינתיים ארון ורייצ'ל נוסעים לבוואריה לחפש את יוצרו של השעון, השען מספר להם שלא מדובר רק בשעון אחד אלא בשנים עשר שעונים, שמיועדים ל-12 שליחים נבחרים שנאספו בשנת- 1938, כדי להגן על העולם השסוע מאבדון, השליחים יצרו חיי עולם חדשים ולאחר מכן התפזרו כדי להסתתר מהנאצים. האנק מוצא את ניו ברתולומיאו הממוקם על המפה, זו צוללת נאצית התקועה בקרח, ובתוכה יש כמה שליחים מתים, יחד עם אדם שדומה להאנק.

הדמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]