שיחת עזרה:עמותת ויקימדיה ישראל/סיוע לעורכים חדשים

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

עמותת ויקימדיה מעוניינת לסייע לעורכים חדשים להשתלב בוויקיפדיה. לרשותכם עומדים דפי סיוע בוויקיפדיה, ייעוץ ותמיכה באמצעות הדוא"ל, חומרי הדרכה שהעמותה פיתחה ומידע על פעילות הספרייה הלאומית במסגרת שיתוף הפעולה עם העמותה.

 • לנוחיותכם ניתן להפנות לכאן גם דרך הקישור המקוצר: tinyurl.com/wikiSup

תמיכה מרחוק באמצעות הדוא"ל[עריכת קוד מקור]

ברשימה זו מופיעים פרטי קשר של ויקיפדים ותיקים, שמתנדבים לייעץ וללוות באמצעות דואר אלקטרוני. אתם מוזמנים לפנות אליהם להמשך התכתבות במייל. שימו לב שכאשר אתם מעתיקים את כתובת הדוא"ל - יש לשנות את הסימון @ לסימון אמיתי (מכיוון שלהלן זה מופיע בצורה של תמונה מסיבות טכניות נגד בוטים וכדומה)

 • חיים לוי - haimlevy-at-wikimedia.org.il
  אני עורך די בקביעות כבר 4 שנים. תחומי העניין שלי הם בעיקר מדעי הרוח אבל כתבתי את כל הערכים על אפילפסיה בוויקיפדיה העברית. תחום מרכזי נוסף הוא יידיש בו כתבתי כמה עשרות ערכים. בדרך כלל אני מתרגם ערכים מוויקי האנגלית אבל גם מגרמנית והצרפתית. אני משתדל להימנע מערכים פוליטיים.
 • שלומית קדם - shlomithkedem-at-yahoo.com
  אני עורכת בוויקיפדיה העברית מאז 2005, בעיקר בתחומי מוזיקה קלאסית אך גם בתחומים אחרים (בשנים האחרונות, גם משלחות לאנטארקטיקה). מתרגמת ועורכת במקצועי. מתמצאת בכתיבה ויקיפדית אך לא בנושאים טכניים, שבהם עדיף לפנות אל מישהו אחר. אשמח לעזור לפונים המעוניינים בעזרה בכתיבה ויקיפדית.
 • גארפילד - garfield4528-at-gmail.com
  עורך בוויקיפדיה מ-2008. תחומי העניין שלי נסובים בעיקר סביב היסטוריה של העת העתיקה, היסטוריה אמריקאית ותרבות פופולרית (לרבות: מוזיקה, ספרים, סרטים, סדרות). מסוגל לסייע בהיבטים הטכניים, ובהיבטים המהותיים של כתיבת ערכים בוויקיפדיה. (אשמח אם תוכלו ליידע אותי בדף השיחה שלי במידה ושלחתם לי מייל).
 • עמיקם - amikam.raz-at-gmail.com
  אני עורך בוויקיפדיה מאפריל 2010. אשמח לעזור בכל דבר שאוכל, ובעיקר בצד הטכני של הכתיבה והעריכה, הן באמצעות העורך החזותי והן בקוד מקור. כמו כן אני יכול לסייע בתעתיק ובתרגום מערבית ובמה שקשור למוגבלות שכלית התפתחותית.

כלים להדרכה ולמידה עצמית[עריכת קוד מקור]

אתם מוזמנים להיכנס לדף כלים להדרכה וללמידה עצמית וללומדה בנושא יצירה ועריכה של ערכים בוויקיפדיה שנמצאים באתר העמותה.

דפי סיוע בתוך ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

ספרני הספרייה הלאומית עומדים לרשותכם[עריכת קוד מקור]

הספרייה הלאומית של ישראל משתפת פעולה עם עמותת ויקימדיה כבר כמה שנים במסגרת גלאם. במסגרת שיתוף פעולה זה הספרייה מקיימת סדנאות קבועות כל חודש ללימוד על ויקיפדיה וכתיבה בה. בנוסף לכך צוות ספרנים שכותב בוויקיפדיה, עומד לשרותכם. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך דלפק היעץ של הספרייה הלאומית או דרך כתובת המייל wikipedia-at-nli.org.il.‏
נשמח לענות לכל שאלה או בעיה.