הבדלים בין גרסאות בדף "ויטץ'"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הוסרו 4 בתים ,  לפני 4 שנים
מ
אין תקציר עריכה
מ (סיווג תבניות עדכון/שכתוב/השלמה*)
מ
הבהרה: סדרת הקומיקס ''ויטץ''' מורכבת מהרפתקאותיהם של חבורת ויטץ'. נהוג לחלק את הסדרה לסאגות על פי המבנה העלילתי:
 
* '''הסאגה הראשונה''' (חוברות 1 - 12) - חמש נערות - וויל, אירמה, טרני, קורנליה, והיי לין נבחרות להיות השומרות החדשות ותפקידן כעת הוא לשמור על היקום. המשימה הראשונה של החבורה היא להביס את פובוס הנסיך הרשע אשר שולט במרידיאן וזומם להפוך לשליט היקום ולהביס את אורקל.
 
* '''הסאגה השנייה''' (חוברות 13 - 24) - השומרות מתמודדות בסאגה זו בנאריסה - השומרת הקודמת של לב קנדקאר שבגדה במועצת קנדקאר והפכה ליצור אפל.
* '''אירמה לאיר''' ([[דון לני גבאי]] / [[אולי תגר]]): אוהבת לעשות אמבטיות ארוכות, ולכן גם קיבלה את כח המים. הצינית בחבורה - תמיד מוצאת הומור בכל סיטואציה. חצי מהזמן שלה בבית הספר מתבזבז על התחמקויות ממרטין. החל מחוברת 33 מסוגלת לרפא את פצעיה. שונאת להגיש כדורים במשחקי [[כדורעף]]. יודעת טוב להקפיץ כדור על גופה. היא מנהלת רדיו בית הספר.
* '''טרני קוק''' (אורלי קטן): בעלת פחדים מגבהים, פחד במה ופחד מאש, אבל לרוע מזלה היא זו דווקא שקיבלה את כוח האש. החכמה בחבורה. מאוחר יותר ראייתה משתפרת לראיית משקפת.
* '''קורנליה הייל''' ([[אלה תדמור]]): חושבת כל הזמן על [[אופנה]]. לפני שגילתה שיש לה את כח האדמה לא האמינה בעל-טבעי. בעונה השנייה יכולה לשלוט במתכת. החזקה ביותר בחבורה.
* '''היי לין''' ([[נעמה אוזן]]): הצעירה בחבורה. ממוצא [[סיני]]. דור שני לשומרות - גם סבתה הייתה שומרת, וכמוה גם היא הייתה בעלת כח האוויר (דור הביניים, האבא, לא יכול להיות שומרת). אוהבת [[קומיקס]]. גרה מעל מסעדת "דרקון הכסף" השייכת להוריה. היא יכולה להפוך את עצמה לבלתי נראית.
* '''אורוב''': כשטרני עשתה שביתה נגד מועצת קנדקאר במחאה על כך שלא מספרים להם הכל, המועצה נאלצה להחליף אותה זמנית בלוחמת-קוסמת בשם אורוב. כשטרני חזרה ל"עבודה" השומרות הפכו לשש.
* '''ג'ואל וייט''': מתופף בלהקת "כחול-קובלט". התאהב באירמה בהופעה של הזמרת קרמילה המעורצת על שניהם.
* '''לוק פראד''': חבר לכיתה של טרני. טרני מאוהבת בו.
* '''סטיבן''': החבר של אירמה וחבר במחתרת סודית בשם U18 השולטת בחוטי החשמל, צנרת המים, ובמצלמות העיר במטרה לתפוס פושעים ולהגן על העיר.
*"בלנק" : מן יצור הדומה לקרפד בעונה הראשונה הוא מרחרח שערים בעונה השנייה מקבל שן מיוחדת העוזרת לו ליצור קיפולים בין העולמות ועוזר לחבורת וויטץ
 
 
== מדיות נוספות ==
 
=== סדרת האנימציה ===
{{סדרת טלוויזיה
|שם התוכנית=W.I.T.C.H ויטץ'
|תמונה=[[תמונהקובץ:ויץ.jpg|250px]]
|כתובית=השומרות בצורתן המכושפת. מלמטה, בכיוון השעון: ויל, היי, אירמה, קורנליה, טרני
|שם במקור=

תפריט ניווט