לדלג לתוכן

הבדלים בין גרסאות בדף "Derwent Cumberland Pencil Company"

מ
מ (שוחזר מעריכות של 46.116.183.19 (שיחה) לעריכה האחרונה של Tomtom)
מפעל זה עבר מספר בעלים, עד שנוסד תחת השם Cumberland Pencil Conpany ב-[[1916]]. החברה הוסיפה את מותג עפרונות החובבים LakeLand ב-1930, ואחריו את מותג ה[[עיפרון צבעוני|עפרונות הצבעוניים]] המקצועיים Derwent ב-[[1938]]. בשנת [[2007]] חגג מפעל Derwent את שנתו ה-175, כשתחום התמחותו העיקרי הוא עפרונות צבעוניים לאמנים.
 
מפעל Derwent המשיך להחליף ידיים, ונכון ל-2008 נמצא בבעלות{{הערה|1=[http://www.acco.co.uk/news_update/detail.asp?id=848 ACCO Brands<!--]{{כותרת Botקישור generatedנוצרה titleעל -->]ידי בוט}}}} Acco UK (המחזיקים במותג עפרונות השרטוט Rexel). כחלק מהחלפת בעלות זו, מפעל העפרונות בקאמבריה החל מייצר את סדרת עפרונות Rexel, ללא שינוי שם המותג.
 
המפעל מחזיק במוזיאון העפרונות של קאמברלנד (Cumberland Pencil Museum) בקנסוויק, קאמבריה, ובו מוצגים התפתחויות ייצור העפרונות במחוז מאז המאה ה-14.
המפעל מייצר בתקן [[תקני ISO 9000|ISO 9001]], מודל להבטחת איכות בתיכון (Design), פיתוח, ייצור, התקנה, מתן שירות ותחזוקה של המוצרים השונים. הדבר בין השאר מבטיח עקביות באיכות העפרונות ותכונותיהם, כגון הגוונים המסומנים. הניהול במפעל הוא על פי תקן נוסף, ISO 14001.
 
בנוסף, זכה המפעל בפרס סביבתי מאת ארגון BOSS{{הערה|1=[http://www.bossfederation.com/page.asp?node=1 Boss Federation<!--]{{כותרת Botקישור generatedנוצרה titleעל -->]ידי בוט}}}} (British Office Supplies and Services) במשך 11 שנים רצופות ובעוד מספר פרסים שוליים יותר, על תרומתו לסביבת עבודה בטוחה.
 
== מוצרים ==