משתמש:Lilijuros

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  תיבות משתמש
  Coat of Arms of the Union between Sweden and Norway.svg משתמש זה מחזיר לשבדיה את ה-ב' (גם לנורבגיה)
  Icelandair Eyafjallajökull.jpg משתמש זה מוסיף את הט ל-ל (ll) באיסלנדית, וגם עוד דברים אחרים
  ScanClub4.png משתמש זה חבר במועדון הנורדי

  שלום, סתם אחד מני רבים, ידידותי לרוב.

  חובב שפות ובלשנות ואף מדבר מספר נכבד (איסלנדית, שוודית, דנית ((ומה שביניהן)), גרמנית ((חצופים)), אנגלית וסינית), תעופה, אסטרו(פיזיקה)נומיה, שירי לכת, ספרות על שלל סוגיה והומור שחור (ממש).

  גאה שחתומים על שמי[עריכת קוד מקור | עריכה]

  מילים ל-6 ו-7 בשפות שונותTatzelwurmHitler Has Only Got One Ballתעמולה קומוניסטיתאקספלורר IIציר הזמן של האנטישמיותהשדה העמוק של האבלLotta Svärdגריסים אדומים

  הבהרות[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • בכל ערך שנכתב על ידי, כל המקורות נקראים. אלו שמחוץ להישג ידי לא נכללים בערך או לחילופין נלקחים בערבון מוגבל.
  • בתרגום הערכים, אני לרוב משתמש בתרגום מכונה (אם כי לאחרונה משתדל פחות). זוהי דרך קלה יותר אך ערמומית יותר. אני תמיד עובר על תרגומי המכונה, אך קורה נדירות שאני מפספס. אם מצאתם טעות או תרגום קלוקל, אשמח שתתקנו בעצמכם ואם דרוש קצת יותר זמן - תאירו (כן, מלשון להאיר את עיניי. "להעיר" גם מתקבל). זה שמצאתם תרגום חלש בערך אחד - ממש לא אומר שכל הערכים באותו המצב. ייתכן שבאותו הזמן הייתי עייף או מוסח ולכן התפספסו לי כמה דברים. קורה. אך זו לא סטטיסטיקה.
  • כללי קהילה - אותו דף של כמה אלפי ביטים המהווה סיבת החסימה מספר שתיים לאחר השחתות. משתדל לשמור אם כי דורך על הקו לפעמים. אם נפגעתם, מתנצל. תעירו - אסיר. אבל ייתכן גם שלא הייתם בדיוק שה תמים ובריות טהורות. במקרה הזה, לכו לנשנש קצת קקטוס.

  תוכנית עבודה[עריכת קוד מקור | עריכה]