קובץ:DPAG 2011 150 Jahre Industrie- und Handelskammertag.jpg

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

DPAG_2011_150_Jahre_Industrie-_und_Handelskammertag.jpg(420 × 252 פיקסלים, גודל הקובץ: 28 קילו־בייטים, סוג MIME‏: image/jpeg)

ויקישיתוף זהו קובץ שמקורו במיזם ויקישיתוף. תיאורו בדף תיאור הקובץ המקורי (בעברית) מוצג למטה.

תקציר

תיאור

Stamp description / Briefmarkenbeschreibung

  • Deutsch: 150 Jahre Industrie- und Handelskammertag
  • Ausgabepreis: 145 Cent
תאריך יצירה
מקור Deutsche Post
יוצר Deutsche Post AG
אישורים והיתרים
(שימוש חוזר בקובץ זה)
Public domain
הטקסט המוצג נטול זכויות יוצרים ולכן ברשות הציבור. הטקסט אינו "יצירה ספרותית" או סוג של יצירה מוגנת אחרת, כמשמעותה בחוק זכויות היוצרים המקומית. עובדות, נתונים ומידע לא מקורי, שנמצאים בנחלת הכלל ללא סף מקוריות בגופן נפוץ או בכתב יד בסיסי, וצורות גיאומטריות פשוטות, אינן מוגנות בזכויות יוצרים.
תג זה אינו חל על כל הקבצים המכילים טקסט. במדינות מסוימות יכולה להיות הגדרה משפטית שונה של המונח "יצירה ספרותית" במשמעותה בחוק זכויות יוצרים ושיטות הפרשנות של בית המשפט שונות. חלק מהמדינות מגינות על כמעט כל יצירה כתובה, בעוד במדינות אחרות מגינים אך ורק על טקסטים אמנותיים במובהק או טקסטים מדעיים ותוכן של מאגרי מידע בלבד. היקף הפונקציונליות של הטקסט, אורכו ומידת היצירתיות שבו, יכולים להיות רלוונטיים גם כן. ההגנה על זכויות היוצרים יכולה להיות מוגבלת ליצירות ספרותיות, או שהמידע עצמו יכול להיות חופשי לחלוטין. לפרטים נוספים ראו את Literature#Legal status.


היסטוריית הקובץ

ניתן ללחוץ על תאריך/שעה כדי לראות את הקובץ כפי שנראה באותו זמן.

תאריך/שעהתמונה ממוזערתממדיםמשתמשהערה
נוכחית22:46, 6 במאי 2011תמונה ממוזערת לגרסה מ־22:46, 6 במאי 2011420 × 252 (28 קילו־בייטים)NobbiP== {{int:filedesc}} == {{Information |Description= '''Stamp description / Briefmarkenbeschreibung''' *{{de|150 Jahre Industrie- und Handelskammertag}} :*Ausgabepreis: 145 Cent |Source=[http://philatelie.deutschepost.de/philatelie/shop/templates/produktsei

הדף הבא משתמש בקובץ זה:

שימוש גלובלי בקובץ

אתרי הוויקי השונים הבאים משתמשים בקובץ זה: