רמי פיינשטיין

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
Gnome-edit-clear.svg
ערך זה זקוק לעריכה: הסיבה לכך היא: ויקיזציה.
אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה.

רמי פיינשטיין הוא זמר-יוצר ישראלי אשר הוציא בשנת 2008 את אלבום הבכורה שלו "עניין של לאט" (הד ארצי) בהפקה מוזיקלית של נדב ביטון. כדי לממן את הפקת האלבום עבד רמי במכירות בקניונים בארצות הברית. השיר שכתב על החוויה הזו- "Something Amazing" (או כפי שהוא מוכר שיר העגלות/שיר הקניונים) מעולם לא שוחרר לרדיו, אך הפך להמנון הלא רשמי של הישראלים העובדים במכירות בקניונים ברחבי העולם. הוא זכה ליותר מ-150,000 השמעות וצפיות ברחבי הרשת.

בשנת 2012 הוציא את אלבומו השני "מישהו חייב להישאר כאן" (היי פידליטי) בהפקה מוזיקלית משותפת עם דן אקרט. משה לוי שימש כיועץ אמנותי. השיר "יום גדול" נבחר לשיר של קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב לשנת 2013 וקליפ מיוחד צולם יחד עם שחקני הקבוצה. השיר זכה גם לקליפ אינטראקטיבי בשיתוף פעולה עם חברת אינטרלוד (יוני בלוך).

אלבומו השלישי "231" יצא בשנת 2015 לאחר סיום פרויקט מימון המונים מוצלח בהפקה משותפת עם יוסי פיין. הסינגל הראשון מתוכו "האם גם אז?" זכה להשמעות רבות, נבחר לשיר השבוע ב-88FM ונכנס לרשימת בחירת העורכים ברשת ג'.

הופיע רבות ברחבי הארץ ובטורים בחו"ל ואסף קהל מעריצים נאמן. פיינשטיין הוזמן אף להופיע בחו"ל באוניברסיטת ברנדיס שבבוסטון, בקהילות היהודיות בשיקגו, לוס אנג'לס, אינדיאנה, קונטיקט ואלבמה. וארבע פעמיים במועדון הפולק-רוק המיתולוגי ה-Bitter End בניו יורק.