שיחה:אהוד יתום

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בפסקה הלפני אחרונה מופיעות המילים "היועץ המשפטי הכריע היועץ המשפטי לממשלה". יש להחליפן ב "היועץ המשפטי לממשלה הכריע".[עריכת קוד מקור]

"מספק יתום עצות למאזיני גלי צה"ל בנוגע לטיולים בפינה בתכנית 'עושים צהריים'" - אחלה, מה עם עצות לאלכוהוליסטים בפינה "דופקים ראש"? דוד שי 08:21, 25 פברואר 2006 (UTC)


מדובר בח"כ יתום כמובן, אשר רצח במכות קת רובה מחבלים פצועים וכפותים, ולאחר מכן הטיל את האשמה על חבר חף מפשע. כפרס על מעשהו הנ"ל קיבל חנינה אוטומטית אפילו לפני שהועמד לדין, ונבחר לחבר כנסת מטעם הליכוד ועוד יהיה בעתיד שר חינוך אולי.

העבירות הפליליות שביצע אהוד יתום[עריכת קוד מקור]

ראו שיחת קטגוריה:פושעים פליליים יהודים. ליאור 07:29, 28 במרץ 2007 (IST)

תבנית חבר כנסת[עריכת קוד מקור]

יש מניעה להוסיף לדף תבנית של חבר כנסת? - אגם רפאלי - שיחה 19:37, 4 בינואר 2012 (IST)

מתנגד לשינוי עריכה האחרון[עריכת קוד מקור]

המשפט: "הרגו את המחבלים במכות אבנים ומוט ברזל" מדויק יותר מאשר "הכו את המחבלים בראשיהם באבנים ובמוט ברזל, עד למותם." מהמשפט השני עלול להשתמע, שהם היכו את הפלסטינים מסיבה שאינה מובררת, ולפתע מתו השניים. ולא היא - הם ביצעו פקודה מפורשת להרוג. המשפט הראשון מתאר את המציאות כפי שאיש לא מערער עליה, ומוסיף את אמצעי ההרג. הוויכוח הוא (כרגיל) רק על מי נתן את ההוראה, ולא על כך שמטרת ההכאה הייתה הריגת האנשים. אם אין התנגדות עקרונית, אבקש להחזיר את העריכה. המתנהלאיטו (ובא בעיתו)שיחהאופניים, זה האוטו שלי בחיים 01:08, 5 בפברואר 2013 (IST)


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 13:34, 3 במאי 2013 (IDT)

ניתן להוסיף כתבה זו http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=497455

כפילות[עריכת קוד מקור]

לידיעת האנונימי - יש את תבנית:חבר כנסת ויש את תבנית:ח"כ - הראשונה מפנה לאתר הכנסת ונמצאת בפרק הקישורים החיצוניים, והשנייה מציגה פרטים על חבר כנסת בלבד. אהוד יתום אינו רק חבר כנסת והיה לו שירות ארוך בשב"כ - לכן קיימת כבר תבנית אחרת, תבנית:שוטר שמיועדת לאנשי ביטחון ובה כבר מצוין שהוא חבר כנסת. יתר הפרטים (תמונה ותאריך לידה וכו') גם כן מופיעים שם. ערן - שיחה 12:05, 21 בנובמבר 2017 (IST)

דיווח שאורכב ב-15 במאי 2019[עריכת קוד מקור]

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

אם הוא שירת בשבכ עוד 13 שנה לאחר פרשת קו 300 (כמו שכתוב כאן) אז לא ייתכן שרבין כתב לו מכתב הערכה עם פרישתו (רבין נרצח 11 שנים לאחר הפרשה).

עידכנתי את הניסוח. יוני דוד - שיחה 21:33, 15 במאי 2019 (IDT)