ויקיפדיה:דיווח על טעויות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Icono copyedit2.png

דף זה מיועד לדיווח על טעויות שנמצאו בערכי ויקיפדיה.

 • לדיווח על טעות, היכנסו לערך שבו מופיעה הטעות ולחצו על "דיווח על טעות" בתפריט הצד, ליד הקישור לערכים מומלצים.
 • ויקיפדיה היא אנציקלופדיה שכל אחד יכול לערוך. לכן, אם נתקלתם בשגיאה אנו ממליצים לתקן אותה בעצמכם באמצעות קישור העריכה המופיע בדפי ויקיפדיה (להסבר נוסף: ויקיפדיה: ברוכים הבאים).
 • דף זה אינו מיועד לתלונות על תוכן חסר או נושאים שאינם מופיעים. אם ערך מסוים חסר ניתן לבקש את כתיבתו בדף בקשת ערך או לכתוב אותו בעצמכם באמצעות אשף הערכים.
הנחיות למטפלים בדיווחים
לטיפול בדיווח יש כמה חלקים:
 1. בדיקה וסיווג של הדיווח עצמו. במידה והמשוב שהתקבל הוא שטחי או לוקה בחסר, ניתן לעשות שימוש ב{{הרחיבו}}.
 2. תיקון דף התוכן אם יש צורך. טרם התיקון, יש להיות ביקורתיים ולא להסתמך על הדיווח באופן בלעדי אלא לנסות לאמת אותו עם מקורות אחרים.
 3. תגובה והסבר לטיפול בדף השיחה (ראו להלן)
 4. עדכון הסטטוס בדף זה
 5. כשהדיווח בו טיפלתם היה דיווח טוב, רצוי להודות למדווח בדף שיחתו. השתמשו בבקשה ב{{תודה על דיווח}}, אם מדובר באלמוני. אם מדובר במשתמש רשום השתמשו בבקשה ב{{תודה על דיווח לרשום}}. במקרה של קבלת מספר דיווחים מאותו משתמש, ניתן לעשות שימוש ב{{הצטרפו אלינו}}, על מנת לעודד אותו לתקן את השגיאות בעצמו.
 6. במקרה של דיווחים שגויים חוזרים ונשנים לאותו דף, ניתן לבקש יצירת הודעת עריכה לדף שתוצג למשתמש בעת דיווח עתידי על טעות באותו דף.

כדי להגיב על הדיווח בדף השיחה של הערך, אפשר להקיש על קישורית העריכה שליד כותרת המשנה "פרטי הדיווח". אנא הקפידו להוסיף את הערותיכם מעל להערה המוסתרת שמבקשת זאת. אם כותרת המשנה "פרטי הדיווח" לא מופיעה (למשל כאשר הדיווח מתייחס לדף שאינו במרחב הערכים), רשמו את התגובה לדיווח בדף זה.

עדכון הסטטוס בדף זה נעשה על ידי החלפת הפרמטר "חדש" שמופיע בתבנית המצב ({{/מצב|חדש}}) באחד הערכים הבאים: החלפה זו תשנה את צבע ותוכן תיבת הסטטוס המופיעה ליד הדיווח:מקבל פרמטר יחיד. מצב טיפול אחד מהבאים:

 • חדש
 • טופל
 • בטיפול
 • לא טעות (דיווח שגוי)
 • ללא תוכן
 • הצעה לשיפור
 • כבר דווח
 • לא ניתן לטפל

מצב טיפול: חדש

מצב טיפול: טופל

מצב טיפול: בטיפול

מצב טיפול: לא טעות

מצב טיפול: ללא תוכן

מצב טיפול: הצעה לשיפור

מצב טיפול: כבר דווח

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

ויקיפד אחראי על המיזם: דגש

אחראי המיזם יטפל בערכים שלא יפתרו במהלך הדיון השוטף ויארכב את הדיונים. לדף זה אין ארכיון וכל הדיווחים מאורכבים בדפי השיחה של הערכים הרלוונטיים.

מעבר לתחתית הדף מעבר לתחתית הדף

תוכן עניינים

איש החול[עריכת קוד מקור]

לפי הכתבה בויקיפדיה באנגלית, "איש החול" אינו דמות שייצר אנדרסון יש מאין (כפי שמובן מהשורה הראשונה בכתבה העברית), אלא דמות מיתית שאנדרסון עיבד.

אבחון וטיפול באמצעות מנדלה[עריכת קוד מקור]

המנדלה אינה ארכיטיפ - כך כתוב בטקסט - היא ייצוג גרפי של הארכיטיפ של העצמי.

בית הקלפים (סדרת טלוויזיה אמריקאית)[עריכת קוד מקור]

השחקן רג'ינלד א.קאטי הופיע גם בעונה החמישית (הודיע על עזיבה ופראנק ביקש שיכין לו עוד פעם אחרונה צלעות. פרדי כועס ומקלל אותו). בהצלחה, רונית

ויקטור פראנקל[עריכת קוד מקור]

בערך הכתוב באנגלית מצוין בפרוט נסוי של לובוטומיה, שזה ניתוח מוח, שביקש פרנקל מהנאצים לבצע, ואף ביצע במתאבדים יהודים, בתקופת הנאצים ובאישורם. מעולם לא נתקלתי בכך ובעברית אין לכך כל איזכור כלשהוא בכל מקום שהוא. מה משמעות נתון זה ומידת אמינותו?

Lobotomie Viktor Frankl -גגל

מריה קאלאס[עריכת קוד מקור]

על פי הסרט הדוקומנטרי עליה אונסיס נפרד מג'קי קנדי וחזר אל מריה קאלס. לאחר כמה שנים מת ממחלה. מריה על פי הסרט נפטרה מארוע לבבי.

Auch nach Onassis’ Eheschließung mit Jacqueline Kennedy wurden er und „die Callas“ in den 1970er Jahren wiederholt in der Öffentlichkeit zusammen gesehen.
כלומר, גם לאחר נישואיו של אונאסיס לז'קלין קנדי נראו הוא וקאלאס שוב ושוב בציבור יחדיו בשנות ה-70. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:02, 3 בספטמבר 2019 (IDT)
הקשר בין אונאסיס וקאלאס נפסק בסופן של שנות ה-70, ו"להיראות יחדיו בציבור" אין משמעו מערת יחסים, כך שהמשפט המצוטט מגרמנית אינו מאשש או מפריך את הטענה. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:07, 3 בספטמבר 2019 (IDT)

לקאלאס ולאונאסיס היה ילד שמת שעות אחדות לאחר היוולדו ב-20 במרץ 1960. הקשר ביניהם הגיע לסיומו תשע שנים לאחר מכן, לאחר שאונאסיס עזב אותה לטובת ג'קלין קנדי,

Onassis was a friend of Jacqueline Kennedy, widow of U.S. President John F. Kennedy. They married on 20 October 1968 on Onassis' private Greek island, Skorpios.

ארזה[עריכת קוד מקור]

תמונת ״בית המנהלה״ אינה נכונה״. הבנין שימש למגורי המחלימים. בניין המנהלה נמצא סמוך לבנין הראשי- צפונית לו. בניין המנהלה משמש היום כמשרדי החברה הבונה.

מוצא עילית[עריכת קוד מקור]

מוצא עלית לא נבנתה על אדמות האיכר שמואל ברוזה. בית ההחלמה ארזה נבנה על אדמותיו. בין מקימי הישוב לא היו אנשי מוצא תחתית- המייסדים היו ״ קבוצת פועלים״ שהתארגנה בירושלים בעידוד ה״ המוסדות הלאומיים״ כדי לתת עורף ביטחוני ל״ ארזה״ . מבין עשרים המשפחות המתיישבות -שניים היו מילדיו של יצחק כהן ( אודותיו נכתב הספר ״ המתנחלים בהר״.) שביתו היה במוצא עלית . אגב, גם הערך אודות ״ ארזה ״ לוקה בחסר ונותן משקל יתר לבניה החדשה שהרסה את אחד מהמקומות היפים ביותר שהיו בארץ.

הרעלת מים[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: בטיפול

במתן עירוי נוזלים דרך הוריד, יש בעירוי ריכוז מלחים באותו אחוז כמו שיש לאדם בגוף בדרך רגילה שזה 0.9% מלחים. לכן לא קיים סיכון של איבוד מלחים בדרך זו של קבלת נוזלים לגוף. זה להבנתי כפי שלמדתי בקורס חובשים במגן דוד אדום. למיטב הבנתי וידיעתי. אודה להתייחסות לחיוב או שלילה.

סימון טטרו. חובש רפואת חירום ונהג אמבולנס בהתנדבות. 0506075090

בעל בית היקר, את המידע בנוגע למקבלי העירוי אתה הוספת - תוכל להסביר (אני פשוט לא מבין בזה)? יוני דוד - שיחה 21:18, 5 בספטמבר 2019 (IDT)
בעלי הידע ברפואה, נא עזרתכם בבקשה. יוני דוד - שיחה 19:47, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

היעלמות מג'די חלבי[עריכת קוד מקור]

בסוף כתוב שהנשיאה חיות אישרה בקשה לדיון נוסף ודחתה את הערעור והמוצאים יקבלו כסף..

זה לא נכון.. אישרה אמנם דיון נוסף אבל הוא עוד לא התקיים ואין עדיים החלטה בנושא. זה כתוב במפורש גם בהפניה 10 שם

הירח[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

גיל הסלעים שונה מיכוון שהירח שהוא קטן משמעותית מיכדור הארץ. ולכןוהיתקרר לפניו לכן הסלעים בירח עתיקים מיסלעי כדור הארץ ומיכוון שכל מערכת השמש נוצרה מאותו ענן גז. גם הירח וארץ נוצרו מאותו ענן ולא כתוצאה מאיזה הפרשה של ארץ לפי דעתי הקירבה הגדולה בנהם לא איפשרה לירחליצור אתמוספרה ביגלל כח המשיכה הרב של ארץ

איפה כתוב בערך אחרת? גם אם נרמז אחרת, מובא שזה שיטה מסויימת של אדם/קבוצה מסויימים. חידקל - שיחה 20:14, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

פונטיקה[עריכת קוד מקור]

בחלק המתאר טונים, מופיעה הפונמה shi בסינית ולה ארבע אפשרויות שונות בהתאם לטון ההגייה. האפשרות הראשונה (חטיבה צבאית, בריגדה) אינה נכונה. ניתן להחליפה למשל במילה 师 (מורה) או במילה 失 (להפסיד, להכשל), שתיהן מהכול בטון הראשון (שלוש הדוגמאות האחרות מתייחסות לטונים השני, השלישי, והרביעי בהתאמה)

מלך האריות (סרט, 2019)[עריכת קוד מקור]

הבדל נוסף בין המקור לרימייק: ברימייק אין את המשפט המפורסם "יום אחד בני, כל זה יהיה שלך, כל מה שהאור נוגע בו"

ברצלונה ב'[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

לדעתי אין 3 תלבושות

לשינוי התמונה בערך - דרוש מקור מוסמך שאין 3 תלבושות. חידקל - שיחה 20:15, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

וינקריסטין[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

בתיאור "המראה", בתחילת הערך, מצוין שהחומר הינו גז כמו גם תיאור ריח, מה שכלל אינו נכון.

תסתכל כאן: https://iw.maldonado-medical.com/4679-.html. חידקל - שיחה 20:18, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

חוק בדר-עופר[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: שגוי

השפט "זהו בעצם "המחיר" (בקולות) שהרשימה "תשלם" תמורת מנדט נוסף" אינו מדויק. המחיר על המנדט הנוסף הוא דווקא שארית הקולות, שהכריעה בשיטה הישנה. אם כבר - זהו המחיר (מספר הקולות) שהרשימה משלמת פר מנדט אם היא מקבלת מנדט נוסף.

נכון, אבל המפלגה שבידה שארית הקולות הגדולה ביותר היא זו שמקבלת את המנדט הנוסף. חידקל - שיחה 20:23, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

יואל שוהם[עריכת קוד מקור]

הוא צבר יותר ממשחק אחד בנבחרת

יהדות תימן[עריכת קוד מקור]

לא הוזכר מחוז כוולאן.

מחוז חשוב לא רחוק מצנעא. היה שם בית דין של המחוז, אב בית דין מארי' חיים מוסא חג'בי זצוק"ל זיע"א שגם עסק בקבלה ובתורת הסוד

התרמית הגדולה של ההתחממות העולמית[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: חדש

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

ציטוט : אשמים אחרים במצב, לפי הסרט, הם סביבתנים מערביים המקדמים שימוש באנרגיה סולארית ואנרגיית רוח ופתרונות אחרים של אנרגיה מתחדשת שמחירם יקר יותר מאשר דלקים מחצביים. עניין זה מקבל ממד חמור אף יותר באפריקה, שכן הוא מונע מארצות היבשת מלהתקדם ולהפוך למתועשות.

הפקת חשמל מאנרגיה סולארית בשיטה הפוטו ולטאית זולה יותר כיום מהפקה מדלקים מחצביים ולכן הטענה אינה נכונה. גם לגבי טורבינות רוח יש לבדוק את הנתון שכן נראה שהיום יש כמעט שוייון בינהם דווח על ידי: אורי 147.237.70.61 11:32, 9 בספטמבר 2019 (IDT)ספרטקוס[עריכת קוד מקור]

ספרטקוס מת כגיבור

מכבי תל אביב (כדורגל)[עריכת קוד מקור]

אין עדכונים בשיאנים של ההופעות באירופה

אל המלחמה[עריכת קוד מקור]

אל המלחמה הו קראטוס

קראטוס (יוונית עתיקה: Κράτος, תרגום לעברית: כוח, חוזקה) היא דמות במיתולוגיה היוונית, המהווה את התגלמות הכוח והעוצמה.

Rainbow Six[עריכת קוד מקור]

"Rainbow six" זה ספר שנוצר על ידי טום קלנסי ז"ל. על הספר יצא משחק (המשחק נוצר בשנת 2014) זהו משחק וידיאו בסדרת "tom clancy's" של חברת "ubisoft". במשחק יש שתי קבוצות שבכל קבוצה יש חמש שחקנים, יש דמויות עם קוחות (לכל דמות יש כוח שונה) שאיתו צריך להביס בכוחמה את הקבוצה השניה.

אוקראינה[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

יש טעות במספר האוכלוסיה

מופיע בהערה שהנתון מתייחס לשנת 2017. אם יש לך מקור מעודכן יותר נשמח לקבלו. חידקל - שיחה 20:30, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

הבנים והבנות[עריכת קוד מקור]

יש עונה 7

משפט תאלס[עריכת קוד מקור]

יש שלושה משפטי תאלס תאלס בסיסי תאלס ראשון ותאלס שני התאלס בסיסי אינו רשום

נמל התעופה בן-גוריון[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

שלום, משום מה, לא מוזכר בשום פרסום על שרפת שדה התעופה בשנת 1957/8. השרפה פרצה ב- חצות ורוב השדה עלה באש, תוך 10 דקות. האש חדרה במעברי מיזוג האויר במהירות רבה. למכבי האש לא נותר מה לעשות. אני הזעקתי את מכבי האש. השרפה פרצה בחדרי מרכז התאום.

לא מצאנו לכך מקור מוסמך. אם יש לך מקור כתוב ומהימן לכך - נשמח לקבלו. חידקל - שיחה 20:31, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

גומייה[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

ישנם גומיות שעשויות מפלסטיק, מגומי ועוד ....

גומי - כתוב; פלסטיק - לא שמעתי, וגם אם כן השימוש בהן לא נפוץ כל כך. חידקל - שיחה 20:32, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

מצוקי דרגות[עריכת קוד מקור]

1948? אוזרח ב1977 עי שני גרעיני נחל

רון קובי[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

האוטובוס בשבתות עבד יותר משבת אחת. רון לא נלחם בדתיים, רון נלחם נגד כפייה דתית.

המידע לגבי האוטובוס - מגובה במקור. חידקל - שיחה 20:34, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

חוג חתם סופר[עריכת קוד מקור]

יחד עם צוות הרבנים הנוספים היה הרב דב לנדא הרב אלמן כיום רב המערכת

טל שגב[עריכת קוד מקור]

טל שגב גר בגן נר

פארק גואל[עריכת קוד מקור]

גאודי למעשה גר באחת הוילות כך שהמקום לא באמת ננטש והוזנח כפי שכתוב

הסכמי אוסלו[עריכת קוד מקור]

13 בספטמבר 1993

צללית[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: שגוי

התמונה לא מציגה צללית כי אם צל

תום אבני[עריכת קוד מקור]

הוא השתתף המחזמן תום סויר והאקלבריפין.הצגה שמאוד הצליחה!מחך סיאם גם כן. אלו פריטים חשובים

לירון בן-שלוש[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

יש לה שני ילדים, ויש המון דברים שצריכים התייחסות בכל הערך.

עדכנתי בערך שלה ושל בעלה את מספר הילדים. לגבי שאר הדברים - אשמח אם תהי/ה יותר ספציפי/ת. חידקל - שיחה 20:40, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

אריה מכנס[עריכת קוד מקור]

מאמן קבוצת הילדים,לא הנערים

דני טרחו[עריכת קוד מקור]

שיחק גם בסרט שועל המדבר עם ואן דאם

אלון חסן[עריכת קוד מקור]

אלון חסן היה חבר ועד משנת 2007 ובשנת 2002 מונה ליו״ר הוועד.

האבן השחורה[עריכת קוד מקור]

תיקון קטן: ע"פ האמונה המוסלמית האבן השחורה הגיעה מגן עדן והייתה במקור לבנה כמו מנורה שהאור שלה יכול לכסות את כדור הארץ אך אלוהים בחר לכבות אותה ובכך הפכה לשחורה,את האבן הזאת הוריד המלאך גבריאל מגן עדן כדי לסמן לאברהם אבינו את מיקום הכעבה שממוקמת במרכז כדור הארץ וע"פ זה מצווים המוסלמים לבצע את טקסי החאג' שהינו אחד מעמודי התווך החמישה של דת האיסלאם

נבחרת ישראל בכדוריד[עריכת קוד מקור]

סגל הנבחרת לא נכון

אלפבית פרוטו-כנעני[עריכת קוד מקור]

בטבלה, המקבילה העברית היא בכלל מקבילה אשורית. עברית קדומה קרובה יותר לפיניקית.

אלפבית פרוטו-כנעני[עריכת קוד מקור]

בטבלה, האות גימל מופיעה כמקל זריקה אבל יש דעות שזה פשוט גמל. עע האות ג'.

יחידת אגוז[עריכת קוד מקור]

כתוב שהלוחמים היום נושאים רובי מיקרו תבור.

טעות, הלוחמים היום נושאים m16 פלאטופ קומנדו עם כוונות מיוחדות

שיחה:גדליה אבן יחיא (שלשלת הקבלה)[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: חדש

בערך ישנה הפניה לר' אברהם רוויגו. אלא הקישור מפנה לר' אברהם רוויגו שחי במאה ה-17, והוא בוודאי שאינו ר' אברהם רוויגו שחי במאה ה-16. אינני יודעת על איזה ר' אברהם רוויגו מדובר מהמאה ה-16, אבל הוא וודאי לא אברהם רוויגו המפורסם של המאה -17. דווח על ידי: אפרת 77.126.95.229 10:08, 16 בספטמבר 2019 (IDT)

מחלת חיסון עצמי[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: חדש

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

ויטיליגו - היא גם תופעה של חיסון עצמי אוטו אימונית והיא לא מוזכרת ברשימה

מקור: כל רישום בגוגל יעלה את אימות דברי

דווח על ידי: טלי אלוש 185.127.11.253 13:10, 16 בספטמבר 2019 (IDT)לונה צ'מטאי-סלפטר[עריכת קוד מקור]

היא שברה שיא חדש בריצת 10000 מטר

דוד קושניר (אתלט)[עריכת קוד מקור]

אינני מציינת טעות. אני מציינת חוסר במידע.

לא ציינתם שדוד קושניר נשוי לחיה קושניר, מזה כמה עשרות שנים.

חיה'לה הינה אישיות בפני עצמה, עטורת פרסים ושבחים מטעם עיריית חולון, על פועלה כספרנית ואחראית ספריות בחולון, תרומתה לחינוך ולהמרצת ילדים קשי חינוך, להצליח בלימודיהם.

הכותבת הינה שכנתם מזה כמה עשרות שנים. יהודית.

שרקרק גמד[עריכת קוד מקור]

המין הזה לא נקרא שרקרק גמד, ולמיטב ידיעתי אין לו שם עברי. שרקרק גמד = merops orientalis, little green bee eater.

מקור: https://terms.hebrew-academy.org.il/munnah/26977_2/little%20green%20bee-eater

קטגוריה:זמרות ישראליות[עריכת קוד מקור]

למה יש חלוקה על רקע גזעי/דתי בין זמרות יהודיות לערביות? אנחנו בגרמניה בשנת 42?

המרכז הרפואי שערי צדק[עריכת קוד מקור]

שמעתי מה שהוא מאוד יפה שלא היה ידוע אני בוגרת שערי צדק מלפנה 60 שנה! בית חולים וולך נקרא ע"ש דר' ואלך שקרא את שמו " ואהבת לרעיך כמוך" כך הי נהוג אצל הרבה יהודים בגרמניה בתקופה ההיא!!


הלן הופמן ירושלים מפי האחות סוזי לויירר אשת הרופא דר' יהודה לוירר ז:ל

צבי בנטואיץ'[עריכת קוד מקור]

סיים את תפקידו במרכז מדע ים המלח והערבה בשנת 2018

מריו גצה[עריכת קוד מקור]

משחק בברסה

המופלאה: הרפתקאות ליידי באג[עריכת קוד מקור]

בעונה השלישית ריפלקדול, דספרדה, החיפושית וסטארטריין כבר יצאו

עמיר יפה[עריכת קוד מקור]

נדמה לי שגדוד 198 במלחמת יום הכיפורים כלל את חניכי קורס קציני שריון ומדריכי מקצועות בג׳וליס ולא מפקדי טנקים

ארסנל[עריכת קוד מקור]

נאצ'ו מונראל משחק כעת בריאל סוסיאדד הספרדית.

אלתית גמלונית[עריכת קוד מקור]

פליבאם

מרלון ויינס[עריכת קוד מקור]

התמונה היא של לודכריס ולא של מארלון ווינס

מדבר מלח[עריכת קוד מקור]

יש מדבר מלח נוסף בCach במדינת גוג'ראט שבמערב הודו. האזור הוא שטח צבאי סגור על הגבול בין הודו לפקיסטאן

עקרון הסדר הטוב[עריכת קוד מקור]

בעקרון עצמו a b לא חייבים להיות טבעיים

כביש 25[עריכת קוד מקור]

מומת גילת זה קילומטר 200 ולא כפי שמצויים

אילניה[עריכת קוד מקור]

בכפר סג'רה גרו כמו כן משפחות של יהודים ממוצא כורדי (מעמדיה) שעלו לישראל בתחילה 1800 בתחילה התיישבו הצפת ואחר עברו לסג'רה וקיבלו אחוזות מהברון הירש.

גרטרוד קראוס[עריכת קוד מקור]

גם בתל אביב ישנו רחוב על שמה

משפחת עבו[עריכת קוד מקור]

היה חזרה בזמן לזמן שהשתמשו בחותמת של משפחת עבו

בת אל הבתולה[עריכת קוד מקור]

בסדרה יש 73 פרקים

מועדון ה-50-40-90[עריכת קוד מקור]

צריך להוסיף את התוספת החדשה למועדון אליינה דלאדון העונה בשורות המיסטיקס מהwnba

קאזואו אישיגורו[עריכת קוד מקור]

הספר לעולם אל תתן לי ללכת תורגם לעברית על ידי אלינוער ברגר ויצא בהוצאתהספריה החדשה הוצאת הקיבוץ המאוחד בשנת 2019,

לאופולד סדאר סנגור[עריכת קוד מקור]

איך הוא קשור לפרנקופוניה ותרבות צרפת- בלי לקרוא הכל.

בשמחה רבה ועזרה לדור העתיד, אלי

כלור[עריכת קוד מקור]

כלור הוא הגורם הראשון לבצקת ריאות

בלגיה[עריכת קוד מקור]

בפרק על היחסים בין הפלמים לוולנים כתוב שאין ממשלה מאז 2008, אך ב2014 הושבעה ממשלה https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2014/10/16/de_federale_regeringkrijgthetvertrouwenvandekamer-1-2121030/

בדיל[עריכת קוד מקור]

מה ההיסטוריה

צ'ארלי צ'פלין[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: חדש

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

צרלי צפלין לא נולד למשפחה נוצרית אנגליקנית נולד אלא למשפחה יהודית דווח על ידי: 213.57.99.218 12:21, 19 בספטמבר 2019 (IDT)

מקור?שלומית קדם - שיחה 20:28, 19 בספטמבר 2019 (IDT)


בית הסוהר אופק[עריכת קוד מקור]

בית הסוהר כלא אופק בשום שלב מאז היווסדו לא האכיל 18 אחוז מיוצאי אתיופיה זהו שקר בוטה שנעשה בכוונת מכוון בכדי להכתים את צעירי יוצא אתיופי-אשמח שחברי הפורום בעלי זכות אצבע בעריכת ויקיפדיה יימחקו את השורה הזאת ולא ייתנו יד לדברים מהסוג המכוער הזה תודה

ויקיפדיה:דיווח על טעויות[עריכת קוד מקור]

המילה "נערים"מתייחס לקבוצת אנשים בטווח גילאים 12-19 אדם בגיל 21 הוא ממש לא נער! יוצאי אתיופיה בשום שלב מאז היווסדו של כלא אופק לא היוו 18 אחוז מכלל העצורים זהו שקר שנעשה בכוונת מכוון בכדי להכתים את צעירי יוצא אתיופיה

קטגוריה:סוגי גלקסיות[עריכת קוד מקור]

חסר גלקסייה קניבלית

הלחימה בדרום לבנון (1985–2000)[עריכת קוד מקור]

ב 25/4/95 התפוצצה מכונית תופת בכניסה למושב בינת גביל פצוע אנוש אחד שניים בינוני ושמונה קל

קטגוריה:כדורגלני מכבי השקמה רמת חן[עריכת קוד מקור]

אסי טובי מעולם לא שיחק במכבי השקמה רמת חן

טל שניידר[עריכת קוד מקור]

טל שניידר נולדה ברמת אביב ולא ברמת השרון. היא גדלה ברמת השרון.

קטגוריה:יצורים מהמיתולוגיה היוונית[עריכת קוד מקור]

במיתולוגיה היוונית יש יצור בשם דרקונייה אנה הוסיפו אותו

רילוקיישן[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

רילוקיישן נגרם בגלל צמצומים בחברה

רילוקיישן נגרם בדרך כלל דווקא בגלל התרחבות בפעילות החברה לחו"ל.
כאשר חברה נרכשת בידי חברה זרה, ייתכן שהחברה הרוכשת מחליטה להעביר את הפעילות לארצה, וזו סיבה אפשרית נוספת לרילוקיישן. דוד שי - שיחה 22:57, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

מרקוס קלינגברג[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

כתוב שמפעילו היה מהשגרירות הרוסית. לאחר מכן נכתב שברה"מ סגרה את השגרירות בשנת 1967. האם השגרירות היתה סובייטית או רוסית?

זו הייתה שגרירות ברית המועצות. תיקנתי. דוד שי - שיחה 22:54, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

לוי יצחק גרינוולד[עריכת קוד מקור]

נקבר בwellwood long island ny

מציל[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

מציל חדש דור ב מרוויח ממוצע שנתי של 9 אלף שקל נטו. עובד כל השנה גם בחורף. בזמן שמציל דור א מרוויח כל חודש 20 אלף נטו עובד רק חמישה חודשים.

הסרתי את המידע על שכרם של מצילים, שהיה לא מדויק. אין זה מידע שאנו נוהגים לפרסם בערכי מקצועות. דוד שי - שיחה 22:51, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

נואה שנאפ[עריכת קוד מקור]

נואה 1.73 ולא 1.68

ראש ממשלת ישראל[עריכת קוד מקור]

בתור כהונות, תחת שמו של לוי אשכול חסרה הספרה 5

סאמי אבו שחאדה[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

כמי שהיה ברשימת יאפא, אני מניח שהוא מתגורר דווקא ביפו ולא בתל אביב...

תודה, תיקנתי לאחר שמצאתי כך בפייסבוק שלו וגם במקור ראשון. בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ב באלול ה'תשע"ט • 22:08, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

טיטאנים[עריכת קוד מקור]

כידוע העולם לא נתלה על גב של אל ככה שהכל שקר סיפורים יפים שהבנים של נח המציאו..

מגלשת מים[עריכת קוד מקור]

לא רשום מי המציא את מגלשות המים

ישי ריבו[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

הוא לא רווק

קצת חוצפה לכתוב על זאת על ערך המסתיים במילים: "ריבו נשוי ליעל טוניק. לזוג שלושה בנים". אביהו - שיחה 08:46, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

ספר יונה[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

יונה לא טבעי במהלך מסעו, יונה ברח מחובתו וילה על אוניה לתרשיש. ה' חולל סערה בים והמלחים נאלצו להשליך את יונה לים כדי שה' יפסיק את הסערה.

זה מה שכתוב בערך. אביהו - שיחה 08:44, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

אברהם קרוון[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

אברהם קרוון נטע ותכנן את הגן ע"ש סעדיה שושני(סגן ראש העיר לשעבר) שנמצא בשכונת רמת החייל שבצפון ת"א

הוספתי. אביהו - שיחה 08:54, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

ויקטור ויסליב[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

ויקטור ויסליב נולד ב1965 ולא ב1966

תוקן, אביהו - שיחה 09:00, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

בון (קומיקס)[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: הצעה לשיפור

אין מידע על הסופר ג'ף סמית

זהר ליבה[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

לפני כ4 ימים המשפחה ( זוהר ליבה, אשתו וארבעת ילדיו) עברו להתגורר במדריד.

מקור? אביהו - שיחה 09:05, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

פיוצ'ר[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: שגוי

כתוב שהוא נולד ב 1983 אבל לאחר מכן כתוב כי הוא האמן היחידי שהיה בלהיטים של שנת 1968

בעיה של הבנת הנקרא. מה שכתוב זה "אמן המוזיקה הראשון שהוציא שני אלבומים שהתחילו מקום ראשון במצעדים שבוע אחר שבוע מאז 1968.".

מבצע תרנגול 53[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

מפקדו של סמל רמי שלו היה סגן יחיאל הל-אור. הוא זה שהעלה את רעיון האפשרות לחטיפת המכ״מ בעת שהציג את הממצא בצלום בפני רמ״ח מודיעין אוויר אלמ שייקה ברקת ואלמ עברי דוד שהיה רמח מבצעים

זה נכון שהוא העלה את הרעיון בעת שהציג את הממצא בצלום בפני רמ״ח מודיעין אוויר אלמ שייקה ברקת, אבל האם זה היה הרעיון המקורי שלו, או כפי שנטען במקורות רבים ברשת, של פקודו רמי שלו? בכל מקרה הוספתי אותו לערך. אביהו - שיחה 11:22, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

ויקיפדיה:דיווח על טעויות[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

עד לביצוע המבצע כעבור 4 יממות מפקד ח״א אלוף מוטי הוד היה בקשר עם סגן יחיאל להיות בטוח בממצא שבשטח. על אחריותו של סגן הל-אור כלפי הפיקוד הבכיר הוא קיבל מכתב הערכה.

זה נכון שהוא קיבל מכתב הערכה, אבל מה בדיוק היה חלקו? על העובדות הבאות אין חולק. מי שגילה את המכ"ם בצילום האוויר היה סמל רמי שלו. מי שהעביר את המידע הלאה היה מפקדו הישיר סגן יחיאל הל אור והוא גם הציע לישעיהו ברקת ולדוד עברי את הרעיון לחטוף את המכ"ם. אבל האם הרעיון לחטוף את המכ"ם היה רעיון מקורי שלו, או, כפי שמופיע במקורות רבים ברשת, הרעיון של רמי שלו, והוא רק העביר אותו הלאה? אביהו - שיחה 11:29, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

טיטניק[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

התאריכים של השקת הספינה, הזמנת הספינה ותחילת הבנייה שלה לא בסדר כרונולוגי....

תוקן, תודה. אביהו - שיחה 11:48, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

יוסף קסטל[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

בפעילות מוניציפלית יש טעות. התמודד מטעם מפלגת העבודה לראשות עיריית בת ים ולא עיריית רמת כן. ניר קסטל - הבן של יוסקה קסטל.

כלומר מה שכתוב באתר של שבט קסטל שגוי? אביהו - שיחה 11:54, 21 בספטמבר 2019 (IDT)
בעיניין בת ים זה ודאי. אם היה פעם מועמד גם ברמת גן אינני יודע Ewan2 - שיחה 14:49, 21 בספטמבר 2019 (IDT)
אינך יודע זו אינה ראיה. ברי ושמא ברי עדיף. חידקל - שיחה 20:08, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

עבדול חמיד השני[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

לא אוכל לוותר אפילו על חלק קטן מהממלכה האסלאמית כי היא לא שייכת לי אלא שייכת לעם המוסלמי. כל עוד אני חי, לא אסכים שיחלקו את הגוף שלנו, רק את גוויתנו יוכלו לחלק"

מקור? אביהו - שיחה 12:13, 21 בספטמבר 2019 (IDT)
הציטוט הזה (מתוך סיפורו של נבלינסקי, שלו נאמרו הדברים כשליחו של הרצל) כבר מופיע בערך, עם מקור, אבל בגרסה קצת שונה: הממלכה הטורקית והעם הטורקי. בביוגרפיה של עמוס אילון על הרצל (עמ' 226), לעומת זאת, אין אזכור ספציפי לטורקי או אסלאמי (את רוב הציטוט הזה כבר הוספתי בעבר לערך על הרצל): "אין אני יכול למכור שעל אדמה. לא שלי היא, כי אם של עמי. עמי כבש וביצר את הממלכה הזו בדמו... מוטב ליהודים שיחסכו להם את המיליארדים שלהם. אם ממלכתי תחולק, אולי יקבלו את ארץ ישראל חינם. אבל רק את גופנו המת יחלקו. ניתוח גוויות בגופנו החי לא ארשה". Liad Malone - שיחה 12:55, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

אום אל עומדן[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

לציין כי זהו הבית כנסת שמתוארך להכי עתיק בעולם!!!
מקור? אביהו - שיחה 14:44, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

צבי ליברמן[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

הי. צבי ליברמן לא נולד בגליל בישראל. הטעות נמצאת ב"כרטיסיה" בפתיח. בגוף הטקסט אכן כתוב שנולד ברוסיה ועלה לארץ ב 1912. רוית

טופל, אביהו - שיחה 16:58, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

מרקו פיינגולד[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

אני מצטט: "מרקו פיינגולד נולד בבשסטרצבניה/ ניוסוהל..." - ובכן השם ההונגרי צריך להיות מתועתק לבסטרצבאניה, ואילו השם הגרמני צריך להיות מתועתק לניוזול (אגב, האות "h" בגרמנית מציינת כאן תנועה ארוכה והעיצור הזה איננו מבוטא. פשוט יש הארכה של התנועה שלפניה, כלומר תנועת "o". בכלל אני בעד להביא את התעתיק המדויק של השמות ולאחריהן בתוך סוגריים את כתיב המקור... בברכה, אורי יעקובוביץ'

מקור: המקור הוא ידע כללי בהיגוי השמות ובתעתיק שלהם, שניתן להגיע אליו אפילו באמצעות האינטרנט.

דווח על ידי: אורי יעקובוביץ' (ממוצא סלובקי) 109.66.94.133 18:34, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

תודה. אני מתייג את המומחה שלנו, משתמש:Eldad. אגסי - שיחה 18:35, 21 בספטמבר 2019 (IDT)
לגמרי. סומך את שתי ידיי על תיקוניו של אורי יעקובוביץ'. תיקנתי את התעתיקים השגויים. אלדדשיחה 20:24, 21 בספטמבר 2019 (IDT)


קטגוריה:במאים ישראלים[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

אדם סנדרסון לא נמצא חמודים😡

הוספנו. אין צורך בפרצוף כועס ;) חידקל - שיחה 20:44, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

התזמורת הסימפונית של ברמינגהם[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

לשנות את השם "ברמינגהם" ל"ברמינגהאם".

אני מפנה אותך לדבריה של הגב' שלומית קדם בדף השיחה של הערך הנידון. אם דעתך לא השתנתה, ניתן לפתוח דיון שינוי שם. חידקל - שיחה 22:46, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

ולדימיר איביץ'[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: שגוי

26.9.2018 ולא 2019

קטגוריה:זמרות ערביות ישראליות[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

נסרין קדרי

הוספתי. Liad Malone - שיחה 23:22, 21 בספטמבר 2019 (IDT)

שיר ידידות[עריכת קוד מקור]

רבי משה אלפסי ע"ה הוציא מהדורות חדשות 3 פעמים. 1961 , 1968 ,1979. נתון זה כתוב( בעמוד מס 9).בספר שיר ידידות שהוציא רבי מאיר עטיה. רבי משה אלפסי הוא אבי ע"ה.

אשמח לעמוד בקשר עם ויקיפדיה על מנת לתת חומר על אבי ע"ה המשורר והפייטן הרב משה אלפסי.

זבוב שחמטן[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

במחזור החיים כתוב שהנקבה מטילה ביצים שבוקעות אחרי 8-20 שעות, וב'בית הגידול' כתוב שהנקבה מטילה רימות חיות.

הטענה שהנקבה מטילה רימות חיות נמחקה. אביהו - שיחה 20:47, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

הבחירות לכנסת העשרים ושתיים[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

'הליכוד' ירדו בשמונה מנדטים ולא ארבעה משום שהתאחדו עם מפלגת 'כולנו' ובחיבור המנדטים של שתי הרשימות בבחירות לכנסת ה21 יוצא שהן קיבלו יחד 39 מנדטים (35 מנדטים ל'ליכוד' ו4 מנדטים ל'כולנו')

זה מה שמופיע. חידקל - שיחה 19:31, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

סול חגואל[עריכת קוד מקור]

יש גרסה אחידה ושונה משלכם בקרב יהודי מרוקו שמיתתה הייתה שונה ממה שציינתם הם טוענים שקשרו את שערות ראשה לסוס וגררו אותה כך עד שהיא מתה,לפני כן היא ביקשה להדק את בגדייה לגופה בסיכות בטחון כדי שגופה לא יתגלה

טד קצ'ינסקי[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: חדש

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

בערך מוזכרים "תהליבים". מה זה? שמא תהליכים? ומה הם תהליכים בהקשר זה? תרגום מכונה של "פרוצדורות"? אם המשובר בפרוצדורות רםואיות יש לתרגם כטיפול רפואי או ניתוחים. דווח על ידי: 107.190.20.11 03:55, 22 בספטמבר 2019 (IDT)טד קצ'ינסקי[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: חדש

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

באנגלית הוא נודע כקזינסקי. אפשר שבפולנית הוא קצ׳ינסקי, אבל מה שרובע זה הוא ההתייחסות המצוייה ולא ההגייה בשפת המקור של אבות אבותיו. למשל סיינפלד. דווח על ידי: 107.190.20.11 03:58, 22 בספטמבר 2019 (IDT)מיכאל צ'רנוי[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

בכתבה מהיום (22.9.2019) בישראל היום רשום: בן זוגה לשעבר של ניקול רידמן" . אתם לא מציינים זאת.

יונייטד איירליינס[עריכת קוד מקור]

אפשר להוסיף על התאונה של מגדלי התאומים זאת החברה של המטוס שחטפו אותו

האוקיינוס האטלנטי[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

קללות

טופל, תודה.--שלום1234321אפצישיחה • כ"ב באלול ה'תשע"ט 11:32, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

בן כספית[עריכת קוד מקור]

כמה ילדים יש לו 3 ילדים או 2 בנות מה הנכון

הבחירות לכנסת העשרים ושתיים[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: שגוי

הליכוד לא איבד 8 מנדטים, אין לכלול את ספירת המנדטים של פייגלין וכחלון בתוך המנדטים של הליכוד, זה עיוות חמור של המציאות, לא מדובר בסיעות שהתחברו. ואיש לא הבטיח שהקולות יעברו לליכוד .

זאת לא טעות תמימה. תעשו בדק בית!

פייגלין לא נכלל, כחלון כן נכלל. היה הסכם בין הליכוד לכולנו. חידקל - שיחה 19:31, 22 בספטמבר 2019 (IDT)
רשימת הליכוד בבחירות לכנסת העשרים ושתיים כללה בתוכה את מפלגת כולנו, ולכן איבדה 8 מנדטים. דוד שי - שיחה 22:46, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

איימן עודה[עריכת קוד מקור]

איימן עודה הוא אחמדי ולא סוני. הסונה שוללת את התפיסה האחמדית, וטוענת כי הם אינם מוסלמים. האחמדים על פי האיסלאם הסוני הם כת.

יוד[עריכת קוד מקור]

יוד משמש גם כחומר ניגודי בצילומי רנטגן ו CT.

ראו ערך וויקיפדיה באנגלית:

As an element with high electron density and atomic number, iodine absorbs X-rays weaker than 33.3 keV due to the photoelectric effect of the innermost electrons.[80] Organoiodine compounds are used with intravenous injection as X-ray radiocontrast agents. This application is often in conjunction with advanced X-ray techniques such as angiography and CT scanning. At present, all water-soluble radiocontrast agents rely on iodine.

ה'תשע"ט[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

בערך "רונה רמון" בדף ברשימת פרסי ישראל, אם עומדים על הערך מופיע קישור לערך לא קשור אליה שנקרא "שריפת גווייה". רצוי להסיר קישור זה. דווח על ידי: יוני כהן 2A01:6500:A040:62EF:3539:7359:9DC6:5814 12:52, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

טופל. אלעדב. - שיחה 13:00, 22 בספטמבר 2019 (IDT)


חן ליפין[עריכת קוד מקור]

חן ליפין חזר מהפרישה ושיחק בהפועל כפר סבא תקופה מסויימת. לא מצויין בערך

אקי אבני[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: שגוי

הקישור שלכם לאישתו ניקול מילר מביא בעצם את סנדי בר. תקנו את הקישור

צגצגצ

ברירה טבעית[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

צריך לנקד את המילה ברירה, ללא ניקוד היא יכולה להשתמע לשתי כיוונים, האחד choice) breyra), והשנייה (selection שזה באמת brira), תודה ויום טוב

הוספתי חיריק, למרבה הצער צריך זכוכית מגדלת כדי לראות אותו. דוד שי - שיחה 22:43, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

חברת העובדים[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: חדש

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

גילנו באקראי שקיימת שגיאה בויקיפדיה צויין: " בשנות השמונים...חברת העובדים חדלה מלהתקיים..."

אנחנו חיים וקיימים ומעוניינים לעדכן את השגיאה.

כיצד נוכל ליצור קשר על מנת לשנות את הדברים?

נשמח ותיצרו קשר 03-6281105 נורית לחילופין להשיב להודעה הנ"ל דווח על ידי: נורית 80.178.232.206 15:30, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

לא מצאתי משפט כזה בוויקיפדיה, אבל הוספתי לערך חברת העובדים את הפרק "המשך פעילותה", המעיד שאתם חיים וקיימים ופועלים למען הציבור. דוד שי - שיחה 22:13, 22 בספטמבר 2019 (IDT)


איפה כתוב המשפט הזה? חידקל - שיחה 19:26, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

זכריה (מושב)[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

כמעט כל מה שכתוב כאן לא מדוייק, בנוסף תביא את עניין כנף 2, זהו בסיס צבאי סודי.

גלקסיה[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: שגוי

אי אפשר להגיד אוסף של כוכבים כי זה גם כובי לכת ואסתרואידם

ממש לא. כוכבי לכת ואסטרואידים אינם כוכבים. (לחץ על הקישורים להבנת ההבדלים). אביהו - שיחה 18:24, 22 בספטמבר 2019 (IDT)
נו, זה מה שהוא אמר.--שלום1234321אפצישיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ט 19:04, 22 בספטמבר 2019 (IDT)
כל כוכב הוא מערכת שלמה בפני עצמה המכילה כוכבי לכת, כוכבי לכת ננסיים, שביטים, טבעות, ירחים, אסטרואידים ועוד. לכן ההגדרה המקורית תקפה. אביהו - שיחה 20:43, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

פורטל:מתמטיקה/חידה/103[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא טעות

ולזכור שרק 2 יכולים להיכנס בסירה כל פעם

כך כתוב בשורה הראשונה של החידה. דוד שי - שיחה 21:47, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

היסטוריה של אתונה בימי יוון העתיקה[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

אפשר בבקשה מידע על הצבא של אתונה

בבקשה, אתונה העתיקה#צבא אתונה. אביהו - שיחה 18:22, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

כריסטיאנו רונאלדו[עריכת קוד מקור]

השערים שלו לא מעודכנים

פורטל:אישים/אנשי רוח[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: הצעה לשיפור

פילוסופים, סופרים , אנשים משכילים.

הפורטל כמעט שאינו פעיל. אביהו - שיחה 18:19, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

קטגוריה:מתאבקים יהודים[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: טופל

גלן גיקובס נוצרי

טופל, אביהו - שיחה 18:17, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

מלחמת הדלי[עריכת קוד מקור]

המלחמה לא פרצה בגלל הדלי. והדלי למעשה נגנב רק בסוף המלחמה. המלחמה התחילה בגלל שבולונה תקפה ושרפה אדמות חקלאיות במדונה. שבתגובה הטילי מצור והשתלטו על אחד המבצרים של בולונה. יש כמובן סיבות נוספות כגון הנאמנות של כל אחד מהערים לשליט שונה (מלך מול אפיפיור)

חורבן בית המקדש[עריכת קוד מקור]

בית המקדש נחרב בשנת ג- תתכח

קובץ:ישראל ברדוגו וראש הממשלה נתניהו.jpg[עריכת קוד מקור]

מצב טיפול: לא ניתן לטפל

צילום ים לביא

מופיע שהצלם הוא שלום לביא והמידע עבר את אישור אחראי המיזם. אם יש לכם השגות על כך, נא לפנות לדף ויקיפדיה:הפרת זכויות יוצרים. חידקל - שיחה 21:58, 22 בספטמבר 2019 (IDT)

גואל רצון[עריכת קוד מקור]

לידיעה גואל רצון הינו הודי ולא תימני

קטגוריה:הבניין הגבוה בעולם[עריכת קוד מקור]

זה לא נכון