שיחה:אותות ועיטורים צבאיים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

חשיבותן של רשימות:

הרי לכם רשימה שאתמול הכילה קישור לשום מקום. בשילוב סובלנות נדירה לא נמחקה הרשימה מעל דפי ויקיפדיה.

היום הרשימה כמעט מלאה וחשיבותה רבה. אמנם אלה קישורים לשום מקום, אך עצם המילים הכתובות מהוות מידע שלא יסולא בפז.

מאז יומי הראשון בויקיפדיה לא הצלחתי להבין שניים וחצי חברים. את אף 16, את פסטרן ואת בן חסותו אורן מירון. אם זה היה תלוי בהם, לא היה ערך שכזה בויקיפדיה. זאת לא בשל בורותם חלילה, אלא מתוך צרות מחשבה שאף אחד לא יזדקק לערך מסוג זה לעולם. והנה היום, כל אמריקה מתעסקת בעיטורי הגבורה של המועמד לנשיאות, החבר ג'ון קרי. יתכן שזה אף יכריע את ההתמודדות כולה.

קטגוריות הן חשובות ביותר, אבל רשימה חשובה לא פחות, כפי שכולנו מבחינים.

עתה, כדי שיהיה ברור לכולם, לדעתי הפרטית, אין אדם בשם אורן מירון הפעיל בויקיפדיה. אני סבור שזהו שם בדוי של חבר אחר בויקיפדיה. שימו לב היטב לכך. אם מישהו חפץ להתחזות לאחר, שיהיה לו יום נפלא, אבל בתוך מאמץ מזערי תגלו שזה בלתי אפשרי שיש לנו פה אורן מירון של ממש. אין גם טעם לפתוח דיון בנושא: כמו בלשים תתחילו לעקוב אחר רישומי המערכת שלו, תראו מי השתתף עימו בשיחות שוב ושוב ושימו לב לצורת הביטוי המוזרה שלו. אורן מירון הוא כנראה אינו החבר הבדוי היחיד כאן, אבל בינתיים הוא המוזר מכולם. זוהי דעתי הפרטית בלבד והיא בוטאה בעבר בצורה דומה.

בן הטבע 06:06, 24 אוג' 2004 (UTC)

הפרדה[עריכת קוד מקור]

לדעתי יש מקום להפרדה בין אותות ועיטורים צבאיים לבין אותות ועיטורים אזרחיים. לראשונים נועד הערך אותות ועיטורים צבאיים, ולשניים - הערך מדליות ועיטורים. מי שתוכן הערך אותות ועיטורים צבאיים מדבר אליו, מוזמן להוציא ממנו את האותות והעיטורים האזרחיים. דוד שי 14:58, 2 אפר' 2005 (UTC)

אולי כדאי למחוק את הרשימה הזאת לחלוטין? לטעמי היא מיותרת למדי. אני תומך כמובן בהפרדה. גילגמש שיחה 15:01, 2 אפר' 2005 (UTC)

אות מלחמת לבנון השנייה[עריכת קוד מקור]

בערך נכתב: "בימים אלו נשקלת במטכ"ל האפשרות להעניק אות מלחמת לבנון השניה" יש סימוכין לעניין? לא מצאתי ולכן אני שוקל למחוק את שורה זו, אשמח לקבל תיקון לגבי הסימוכין.

עכשיו זאת כבר מלחמה, ויש כוונה ברורה להוציא אות רשמי. Foofamשיחה 10:45, 6 באפריל 2007 (IDT)
זה שיש כוונה והכל טוב ויפה לא אומר שיש אות. כשיהיה אז נוסיף, זאת אנציקלופדיה לא מדור הצהרת כוונות של משרד הביטחון. כרגע אין אות אז אין מקום לרשום ונראה שצריך להוריד. --אלעד 03:48, 5 במאי 2007 (IDT)

זה לא ערך[עריכת קוד מקור]

למעט שני המשפטים הראשונים אין כל טעם בקיום הרשימה הזו הנחזית מרחוק לערך. מדוע יפקד מקומן של מאות מדינות נוספות המעניקות מדליות ועיטורים? ולמה זה חשוב? הערך צריך להסביר מהן מדליות ועיטורים צבאיים, ולהפנות לערכים קיימים בנושא.טל ענבר - שיחה 09:24, 8 במאי 2009 (IDT)

מדובר בערך ישן מאוד מראשית ימיה של ויקי. בזמנו רשימות כאלה היו מקובלות, אך עם הזמן הוחלט למחוק אותן ולהמיר לקטגוריות. הרב באמת הומר, אבל עדיין אפשר למצוא פה ושם שרידים לימים עתיקים אלה. לגופו של עניין: אתה צודק. גילגמש שיחה ביקרת כבר במיזם היובל? 09:26, 8 במאי 2009 (IDT)

כתבתי לפני התנגשות עריכה: זה לא ערך, זו רשימה. מסכים ביותר, יש לכתוב הסבר על העיטורים והמדליות, אופן חלוקתן, משמעותן ומעט הסטוריה וכל את כל השאר למחוק • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 09:28, 8 במאי 2009 (IDT)

יש מקום לערך בנושא, אבל אם מסירים מכאן את הרשימות נשארת שורה אחת נטו וזה כבר אולטרא קצרמר למחיקה מהירה. בקיצור - כרגע למחוק. ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 09:30, 8 במאי 2009 (IDT)
למה למחוק? להוסיף תבנית שכתוב על כך שהערך כמעט אינו מדבר על הנושא, ולקוות שמישהו יקח את הערך לטיפולו. נת- ה- - שיחה 16:20, 8 במאי 2009 (IDT)
"לקחתי לטיפולי"....אני מסיר את תבנית השכתוב.טל ענבר - שיחה 10:24, 9 במאי 2009 (IDT)

תבנית שכתוב[עריכת קוד מקור]

מה צורך יש בה? הושמה בינואר 2010 ומאז איש לא נגע בערך ולא העיר. הורדתי.טל ענבר - שיחה 18:19, 1 באפריל 2010 (IDT)