שיחת משתמש:Gilgamesh

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

Crystal Clear action editpaste.png
ברוכים הבאים לדף השיחה שליVergina sun.svg
Coffee croissants 10000000041824 001600 (15825297992).jpg

שלום לכל המבקרים בדף שיחתי! אני שמח לקבל מכם הודעות ומזמין אותכם לפנות אלי בכל נושא. אני מבקש לא לפנות אלי במייל בשאלות שקשורות לפעילותי בוויקיפדיה. שאלות אלה יש לשאול במקומות הבאים:

  • אם פניתי אליך בעניין ויקיפדי כלשהו, יש להשיב לפנייתי בדף שיחתך בלבד ולא לחזור אלי בדף שיחתי. נהוג להמשיך בשיחה במקום שבו היא החלה. לא אשיב על פניות בדף שיחתי שיתעלמו מנוהג זה.
  • במקרה של דיון על ערך ספציפי, יש לפתוח דיון בדף שיחת הערך הרלוונטי בלבד. אפשר לתייג אותי (כלומר, לכתוב את הכינוי שלי כמו שהוא מופיע במערכת: [[משתמש:Gilgamesh]]) אם רוצים לקבל התייחסות מפורשת ממני ויש סיכוי שלא אראה את הדיון שנפתח. לרוב, אתעלם מפנייה לגבי ערך ספציפי.
  • במקרה של שאלה אישית אלי או הערה כללית יש לפנות אלי בדף שיחתי. פניות חדשות יש לכתוב בסוף דף השיחה. תשובה לפנייה תינתן, כמקובל בוויקיפדיה העברית, בדף שיחתי. לכן, אני מצפה ממי שפונה אלי שיבדוק את התשובה לאחר זמן מה.
  • אין לערוך דיון ישן שהועבר לארכיון. אם לדעתך, הנושא טרם מוצה והדיון בכל זאת אורכב, יש לפתוח כותרת חדשה בדף שיחתי ולא לערוך את הארכיון או להוציא ממנו נושאים שאורכבו בו.
  • נא לחתום בסוף הפנייה. אני מקבל עשרות פניות ולעתים כמה פניות ביום. לעתים שואלים אותי למה ביצעתי פעולה זו או אחרת. אני לא יכול בדרך כלל להתייחס לשאלות כאלה בלי חתימה כי אני מבצע עשרות עריכות ביום. חותמים על ידי לחיצה ארבע פעמים על המקש ~
  • לעניינים פרטיים בלבד אפשר לשלוח לי מייל. אין לשלוח שאלות באי מייל שצריכות להתברר בדף שיחה גלוי. מייל שולחים על ידי לחיצה על הקישור "שלח דואר אלקטרוני למשתמש זה" המופיע בצד ימין. אם שלחת מייל ולא קיבלת מענה, סימן שהוא ככל הנראה לא הגיע (מיילים מוויקיפדיה נוטים להיכנס לתיבת הספאם מדי פעם), ויש להודיע לי על שליחתו בדף שיחתי, או שהתעלמת מבקשתי ושלחת בכל זאת שאלה באי מייל במקום בדף שיחה.Sunset in Bat Yam, Israel 2011.jpg אני בחופשת ויקי עד ל־ספטמבר 2018
. ניתן ליצור קשר באמצעות דואר אלקטורני.

תקשיב,אני שיניתי בדף של ארץ ישראל את השמות\אזכורים ועוד....בכל אופן,היה מילים שהוספתי להם ",או שמחקתי אותם,והחלפתי את ה"פלסטיני" בערבי.אני לא הבנתי למה שיניתם את עריכתי,ואשמח לתשובה ממך.תודה. תומר177 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

ישראל[עריכת קוד מקור]

אתה יכול לכתוב לי בבקשה מה לעשות על מנת שישראל יהיה ערך מומלץ? מה צריך להוסיף כי לא מצאתי לא בדיון ולא בדף שיחה.. ChipsIL - שיחה 22:39, 4 במאי 2018 (IDT)

שלום,
אני מצטער אך אני לא יכול להכנס לזה עכשיו. אולי בעוד חודשים אחדים כשיהיה לי יותר זמן פנוי. גילגמש שיחה 23:16, 4 במאי 2018 (IDT)

עבודת מחקר[עריכת קוד מקור]

היי שמי אורן ואני סטודנט במכללת בי ברל

אני עושה עבודת מחקר על כתיבת ערכים בויקיפדיה ועיצוב אופן הזיכרון של השואה

ראיתי אותך בשיחה של העורים בערך מרד גטו ורשה

וקיוותי שאוכל לראיין אותך לעבודת מחקר

בטלפון או במייל

איך אפשר ליצור איתך קשר ?

שלום אורן,
תחום השואה הוא לא אחד התחומים העיקריים שבהם עסקתי בכתיבתי בוויקיפדיה. תוכל לעיין בעמוד המשתמש שלי כדי לראות במה עסקתי פה. הנגיעה שלי לשואה הייתה שולית וצדדית. בנוסף, מעולם לא למדתי את הנושא לעומקו באופן פורמלי או בלתי פורמלי וכל ידיעותיי על השואה הן כלליות בלבד וקשורות לידיעותיי בהיסטוריה צבאית ובהיסטוריה כללית. לכן, אני לא חושב שיש טעם לראיין אותי לעבודת החקר שלך. גילגמש שיחה 19:08, 17 במאי 2018 (IDT)

קרב ביר חכים עדיין ערך מומלץ?[עריכת קוד מקור]

חן, ראיתי שהערך עדיין מסומן כערך מומלץ, למרות ששנינו חשבנו שהוא לא ראוי למעמד מכובד זה, ולמרות שלא ראיתי שנערכה הצבעה על ההצעה להסרתו מרשימת המומלצים. תסביר לי בבקשה מה החמצתי. איש שלום - שיחה 02:57, 25 במאי 2018 (IDT)

שלום רב,
כנראה הייתה תקלה בעת הוספת הערך להצבעת הסרה. אבקש מניב לטפל בזה. גילגמש שיחה 09:55, 25 במאי 2018 (IDT)

למה הערך שכתבתי לא מופיע?[עריכת קוד מקור]

שלום, כתבתי ערך על שמי: עמנואלה ברש רובינשטיין, ואף קיבלתי עזרה בחממה. כשמחפשים בויקיפדיה מוצאים את: עמנואלה ברש רובינשטיין אבל בחיפוש כללי באינטרנט, או תחת "סופרות ישראליות" הדף לא מופיע. אשמח לעזרה תודה עמנואלה

גילגמש בחופשה. נסי מישהו אחר. • דגש חזקשיחה • ח' בתמוז ה'תשע"ח • 11:24, 21 ביוני 2018 (IDT)

חטיבת הצנחנים[עריכת קוד מקור]

שלום. אשמח לעזרתך. משתמש 109.66.33.69, מחד, מחק מהערך משנה על גדוד 101, מידע חשוב על פעילות הגדוד במלחמת יום הכיפורים, ומאידך הוסיף ושיפר מידע על פעילות הגדוד במלחמת לבנון השנייה (שיפר מידע, אך עם טעויות אותן השתדלתי לתקן), מכיון שלא הצלחתי לשחזר את מה שמחק, אשמח אם תוכל אתה לשחזרם. תודה. בברכה, אודי. 79.183.105.216 01:17, 9 ביולי 2018 (IDT)

אופס, לא שמתי לב שאתה בחופשת ויקי. בברכה, אודי. 79.183.105.216 01:31, 9 ביולי 2018 (IDT)
אני באמת לא זמין. נראה שלא מדובר בהשחתה רגילה של הסרת מידע, אלא בדריסת מידע. במקרה כזה כנראה שצריך לגשת לגרסאות קודמות, לסמן את התוכן ולהעתיק אותו לגרסה הנוכחית. אם הערך מתנפח מעבר לגודל סביר יש לחלקו לפי המתכונת של "חטיבה במלחמה" ראה למשל חטיבה 188 במלחמת יום הכיפורים. גילגמש שיחה 18:13, 9 ביולי 2018 (IDT)