שיחה:אירוויזיון 1999

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

לויקפדיה היקרים זה אני הייתי זה שערך עבורכם את דף האירוויזיון של 1999 אבל כפי שראיתם שרשמתי את הניקוד הסופי והטבלה המערכת רשמה את זה בצורה מסורבלת. לכן אם לא קשה לכם אני מבקש שתרשמו בבקשה את הניקוד הסופי בצורת טבלה מסודרת תודה

"האירוויזיון הזה היה אחד האירוויזיונים המושקעים ביותר שכלל בין היתר סרטון פתיחה אנימציה מרהיב וקטעי מעבר בין השירים מרהיבים ביותר שכלל דמויות מן התנ"ך וקליפ מרהיב" (תשובה לשאלה "מהו רהב"). עוזי ו. 04:16, 6 ינואר 2006 (UTC)
"והוא קרא את התוצאות רק לשם הבהרת מצב הנקודות הסופי." המשפט אינו תקין ולכן הורדתי אותו. הוא טוען שהקראת הנקודות עלולה להיות "רק לשם הבהרת מצב הנקודות הסופי", ואין המצב ככה, שהרי גם הניקוד שמעניקה המדינה האחרונה להצביע אינו משנה את זהות הזוכה, הוא עלול לעשות הבדלים בין המקום ה-10 למקום ה-11, ובכך לשנות את זהות המדינות שישתתפו בגמר התחרות בשנה הבאה. לכל הצבעה יש חשיבות בתחרות, ולכן אין לזלזל בהצבעות ולתת להן תפקידים ומטרות שאין להם ולא היו להם. רונלד - שיחה 14:46, 29 באוגוסט 2008 (IDT)


למה לא מצוינים פרטים רבים על האירוח[עריכת קוד מקור]

למשל על הקושי התקציבי, על מעצבי הבמה, על הבחירה בירושלים לאירוח ולא באילת או קיסריה שהתחרו בה, על חשש הטרור, על מחאת החרדים בירושלים על עצם אירוח האירוע בירושלים ועל קיום חזרות בשבת, על תקופת הבחירות של 1999 שיצרה קשיים לאירוח, על בעיית תשתית התקשורת באולם שנפתרה על ידי הזמנת ניידת שידור יקרה מאירופה, לא מעט סיפורים פיקנטיים שלא נכללו בערך.