שיחה:באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

עלילת הסרט[עריכת קוד מקור]

פרק העלילה הקודם היה לא פרופורציונלי לסרט - פירוט יתר על סצנות הקרבות ועוד סצנות אקראיות מצד אחד, ודילוג על לא מעט סצנות שחשובות להבנת קווי העלילה מצד שני. שִכתבתי ביסודיות את הפרק וכללתי את כל הפרטים הנדרשים ליצירת רצף של הסיפור בתקווה שעכשיו מובן מה מוביל את העלילה מתחילתה ועד סופה. מדובר בסרט באורך שלוש שעות שנחשב לעמוס ומבולגן, אז השתדלתי להשמיט כל פרט שאפשר להבין את ההתפתחויות גם בלעדיו, ומיזגתי סצנות נפרדות לפסקה אחת כמה וכמה פעמים. אלה עלי אדמות - שיחה 09:09, 5 במאי 2019 (IDT)

ללא גלישה[עריכת קוד מקור]

אמא של גולן, למה מחקת את התבנית שהוספתי למניעת שבירה של השמות? העמודה השלישית רחבה ויכולה לגלוש במקום שתי הראשונות. בנוסף, לא נזהרת ומחקת אחד מהשמות. אלה עלי אדמות - שיחה 18:02, 6 במאי 2019 (IDT)

אלה עלי אדמות, בויקיפדיה הרבה טבלאות ולא נהוג לשים את התבנית הזו בתוך טבלה. בורה בורה אשמח לשמוע את דעתך. אמא של גולן - שיחה 09:14, 7 במאי 2019 (IDT)
"נהוג" זאת סיבה גרועה, "לא נהוג" זאת סיבה איומה ונוראה. יוניון ג'ק שם את התבנית לא מזמן בטבלה שיצרתי, ויש לה תפקיד. איזה תפקיד יש להסרה שלה? אלה עלי אדמות - שיחה 09:18, 7 במאי 2019 (IDT)
  1. לא צריך תבנית על כל שורה. מספיק על השורה הארוכה ביותר
  2. אכן "לא נהוג" לשים בטבלאות רק בתבניות
  3. אין לי התנגדות שזה יהיה גם בטבלאות אם כי אני לא מכיר את ההתנהגות שיכולה להיות לשאר חלקי הטבלה. ננסה עכשיו.
  4. אני בכלל רואה שהיא לא נחוצה בטבלה זו כי הטבלה ממילא לא נמתחת על כל השורה. יש להוסיף רק היכן שזה נחוץ. בורה בורה - שיחה 19:33, 7 במאי 2019 (IDT)
בורה בורה, אמא של גולן, אצל אחרים הטבלה כן נמתחת ושמות נשברים. לא סתם הוספתי אותה. אלה עלי אדמות - שיחה 22:19, 7 במאי 2019 (IDT)