יש 37 ערכים ללא מגדר

שיחת משתמש:בורה בורה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מעבר לסוף הדף

תוכן עניינים

שאלה על שדה פרסים והוקרה[עריכת קוד מקור]

היי, התחלתי בפרויקט חדש לתרגום כל הפרסים שלא מתורגמים עדיין כפי שהצעתם לי דרך ואז לכהיכנס למישהו ולקחת את הפרסים שם שלא מתורגמים בויקינתונים. לא הייתי בעניינים שבועיים וראיתי שהייתה איזו הצעה על הפרסים, מה קרה עם זה? ראיתי שכביכול הוחלט שכן שואבים את הפרסים המתורגמים, אבל זה קרה או לא? בכל מקרה אני מתכוון לתרגם את הכל, מקווה שהתרגומים שלי יהיו בסדר... חבל שאי אפשר לערוך ויקינתונים מהפלאפון זה היה חוסך לי הרבה זמן. Shinaimm - שיחה 23:32, 30 במרץ 2019 (IDT)

Shinaimm:
 • הבעיה היא לא רק פרסים אלא עשרות ומאות מאפיינים. יישר כח על הנסיון לתרגום הפרסים אבל זו רק טיפה בים
 • מעולם לא הייתה החלטה לא להציג נתונים מתורגמים. זה באג ישן שעליתי עליו רק לאחרונה. אבל היות ואני גיליתי אותו, ערן לא יתקן אותו לעולם, גם אם זה מזיק לוויקיפדיה. עניין של אגו שלך תבין. בקשתי ממשתמש:הנדב הנכון לתקן את הבאג הזה ואני מקווה שהוא יצליח
 • בטוח שאי אפשר לערוך את ויקינתונים מהטלפון? ניסית את האפליקציה? שאלת את משתמש:קיפודנחש?
 • אחרי שנדב יתקן, אני מקווה, את הבאג האטומי, נחזור לדון על דרכים להצגת שדות לא מתורגמים ואם יהיה צורך גם נצביע. בורה בורה - שיחה 09:43, 31 במרץ 2019 (IDT)
תודה על התשובה המפורטת. הורדתי את האפליקציה, הסתכלתי ולא מצאתי קישור לויקינתונים משם. אולי משתמש:הנדב הנכון או למשתמש:קיפודנחש יהיה רעיון אחר. Shinaimm - שיחה 19:07, 31 במרץ 2019 (IDT)
בלי לבדוק, רק מהזיכרון: אפשר לערוך בוויקידאטה מהנייד, אבל הממשק כל כך דפוק שזה אותו דבר כמו "אי אפשר". יתכן שהזיכרון משטה בי, ויתכן שגם אם לא, הדברים השתנו מאז ניסיתי, ואולי היום זה סבבה אגוזים, או ההפך - חסום לגמרי. קיפודנחש 19:29, 31 במרץ 2019 (IDT)
Shinaimm בתחתית האפליקציה יש קישור למצב desktop ממנו ניתן לערוך. לדעתי זה גרוע במידה סבירה הנדב הנכון - שיחה 19:50, 31 במרץ 2019 (IDT)
למה גרוע? זה בדיוק כמו לערוך מהמחשב ולמה שאתה צריך זה יעבוד יופי. בורה בורה - שיחה 20:02, 31 במרץ 2019 (IDT)
הנדב הנכון, אני יודע לערוך בויקיפדיה בממשק האתר המותאם מהנייד וזה סבבה, אין לי בעיה עם עריכות קטנות שם, מה שחיפשתי זו יכולת לערוך את ויקינתונים ולהוסיף מילים בעברית מהנייד כדי לתרגם שמות של פרסים, שזה לכתוב כמה מילים בודדות כל פעם. את זה לא הצלחתי לעשות. אם הצלחת אשמח אם תגיד לי בדיוק מה לעשות. Shinaimm - שיחה 23:13, 31 במרץ 2019 (IDT)

פרמטרים בתבניות[עריכת קוד מקור]

אם תוכל לעשות לי סדר בעניין, כשאני מניח תבנית בערך (למשל תבנית {{רב}}) אני בוחר שיוצגו גם שדות ריקים, ואז בא מישהו ומוחק את השדות הריקים, התחלתי להכניס ללא שדות ריקים ואז בא מישהו ומוסיף את השדות הריקים, מי הצודק? תודה. חסר תקנה :-)שיחה • כ"ה באדר ב' ה'תשע"ט • 20:33, 31 במרץ 2019 (IDT)

היתה בזמנו הצבעה על איסור מחיקת הפרמטרים הריקים על ידי צ'קטי והיא ניצחה. השכל הישר אומר על כן שיש להשאיר אותם. אולם חובבי ההסרה ממשיכים להסיר אותם. אם תשאל אותם הם יגידו שלא שמעו על ההצבעה או שההצבעה לא חלה על הסרה ידנית. לכן יש כאן כל מיני מלחמות בין המחנות. מצב מעצבן. בורה בורה - שיחה 20:59, 31 במרץ 2019 (IDT)
אולי כדאי לעשות שהצגת שדות ריקים תהייה ברירת המחדל. חסר תקנה :-)שיחה • כ"ה באדר ב' ה'תשע"ט • 09:30, 1 באפריל 2019 (IDT)
יש שתי דרכים עיקריות להתחיל טבלה חדשה בעורך הישן:
 1. להעתיק את ה"שלד להעתקה" הריק ועליו להוסיף תוכן בשדות. באופן זה כל השדות הריקים נשמרים
 2. שימוש באשף התבניות. אתה צובע את שם התבנית כולל ה-{{}} משני הצדדים ולוחץ על ה-{{}} בראש דף העריכה מעל "תבניות להוספה". זה פותח את האשף שפורש את התבנית מציג לך את הנתונים הנשאבים מוויקינתונים ומאפשר לך להוסיף / לעדכן. באופציית השמירה אתה מגדיר עם / בלי שורות ריקות והגדרה זו תשמר כל עוד לא שינית אותה. כך אני עובד. ואתה?
 3. בעורך החזותי נפתחת טבלה דומה אבל למיטב בדיקתי העורך החזותי אינו שומר שדות ריקים שלא הוגדר לו לשמור. ייתכן וזה מה שגורם שכאלה הבאים אחריך מסירים את השדות... בינתיים תוך כדי בדיקתי על הערך עובדיה יוסף עם העורך החזותי אני רואה שהוא מזבל קישורים ומשתמש:דגש חזק תיקן אחרי. משתמש:קיפודנחש מה אתה אומר על התופעה הזו? זה רע מאוד. ושאלה שנייה, האם ניתן בכלל לשמור שורות ריקות בחזותי? בורה בורה - שיחה 14:40, 1 באפריל 2019 (IDT)
מה שהעורך החזותי עשה במקרה הזה הוא הוספת תווים ריקים בתוך תבניות (בין הקו הניצב לשם הפרמטר, בין שם הפרמטר לסימן =, ובין ה־= לתוכן הפרמטר. זיבול הקישורים היה כאן מקודם, כך שדעתך יכולה לשוב למנוחתה בעניין זה. דגש — 14:44, 1 באפריל 2019 (IDT)
הבנתי. זו תופעה ישנה ומוכרת שגורמת לי סחרחורת כל פעם שמישהו מעדכן תבנית. הוא גם מסדר מחדש את השדות בסדר שהוגדר. בקיצור, יוצר ים הבדלי גרסאות לחינם... הקישורים זו תכונת צ'קטי חדשה. האם הרצת אותו לבדיקה? בורה בורה - שיחה 14:51, 1 באפריל 2019 (IDT)
היה לי שנים תוסף על הדפדפן שהיה מנקה את זה, אבל הוא היה קצת איטי. ערן הוסיף משהו דומה לצ'קטי, ואני מקווה שזה לא עושה נזקים (לפעמים הקידוד לא מצליח). אני בדרך כלל בודק אחרי עריכות שלי שהקידוד לא הזיק. דגש — 14:54, 1 באפריל 2019 (IDT)
אני עובד עם ה-קוד מקור, שאני מגיע לערך ללא תבנית אני לוחץ על הסמליל וכותב את התבנית הנדרשת ובוחר ברשום שדות ריקים. ניסיתי לעשות את מה שציינת ב-2 (בערך סלמאן זרקא שם למשל העיר פקיעין נשאבת מויקינתונים) והוא לא מציג לי באשף את הנתונים מויקינתונים (רא שאני שומר או בתצוגה מקדימה). חסר תקנה :-)שיחה • כ"ה באדר ב' ה'תשע"ט • 14:58, 1 באפריל 2019 (IDT)
אשף התבניות בעורך קוד מקור אכן לא מודע למידע מוויקינתונים. לי אין תוכנית לתקן זאת, אבל אם מישהו אחר יעשה זאת, אשמח מאד. קיפודנחש 15:09, 1 באפריל 2019 (IDT)
אולי עישנתי משהו כשכתבתי את זה (ואולי "1 באפריל" זה סוגשל אליבי). ערן הוסיף תמיכה בוויקינתונים באשף התבניות בעריכה זו. הערך מוויקינתונים מופיע באפור, בעזרת תכונה של שדה input שנקראת placeholder, שמופיע אם ורק אם השדה ריק. אי אפשר להשתמש ב-placeholder כבסיס לעריכה - זה for your eyes only. שה מאפשר לראות איך התבנית תתנהג אם הפרמטר ישאר ריק (באשף יש גם "תצוגה מקדימה", שמראה את התבנית עם כל הערכים וכל העיצוב, כפי שהיא תיראה בדף אחרי השמירה. לא רבים משתמשים בתכונה הזו - לי היא עוזרת). זה עובד רק כאשר הקישור לוויקינתונים מתועד ב-TD. זה לא בדיוק "תיעוד" - יש קוד שמשתמש ב"תיעוד" הזה כדי לחלוב את הנתון מוויקינתונים, אבל לא בהכרח ולא תמיד (נדמלי שזה עובד רק אם התבנית עוברת דרך יחידה:תבנית מידע). גוף התבנית יכול לעשות כל מיני דברים אחרים. בפועל זה עובד בחלק מהשדות בחלק מהתבניות. קיפודנחש 01:33, 17 ביולי 2019 (IDT)
מתוך עשרה נסיונות אולי פעם אחת ראיתי את הנתונים באפור... שיחקתי עם הערך גני תמיר בו החלפתי ל{{שחקן}}. יש לך תסריט מה עושים בדיוק שזה יקרה תמיד? בורה בורה - שיחה 04:56, 17 ביולי 2019 (IDT)

קטגוריה - ערכים שיש להבהיר את מעמדם[עריכת קוד מקור]

משהו מוזר מאוד קרה שם. אני מאמין שזה קרה בעקבות הנחת תבנית חשיבות על תבנית:ח"כ. האם תוכל לבדוק?--א 158 - שיחה 22:27, 31 במרץ 2019 (IDT)

באתי לסדר וראיתי שסודר. תודה. בורה בורה - שיחה 04:27, 1 באפריל 2019 (IDT)

אמדוקס[עריכת קוד מקור]

משתמש:בורה בורה כמשתמש חדש אני רק שאלה: בערך אמדוקס, מדוע עדיף קישור לערך עברי שעדין לא קיים, על קישור לערך הקיים בוויקיפדיה האנגלית? Gery.shachar - שיחה 22:56, 1 באפריל 2019 (IDT)

אם הערך לא קיים ואתה רוצה קישור לאנגלי אתה מוסיף אחרי המילה בעברית (אנ') למשל וזה יצור קישור עד שייכתב הערך. בורה בורה - שיחה 22:59, 1 באפריל 2019 (IDT)

הארנה של ומבלי[עריכת קוד מקור]

היי. הוספתי תבנית {{אצטדיון}} לערך, ומופיעה מאז שגיאה בתחתית הדף. יש לך מושג מה הבעיה? עמרישיחה 19:56, 4 באפריל 2019 (IDT)

תוקן. התבניות מוסיפות קואורדינטות לבד ולכן צריך להסיר את הקואורדינטות הידניות בערך. בורה בורה - שיחה 19:58, 4 באפריל 2019 (IDT)
קצת מביך שלא שמתי לב שהייתה גם תבנית ידנית. תודה! עמרישיחה 20:01, 4 באפריל 2019 (IDT)
משתמש:הנדב הנכון שים לב לקטגוריה:דפים עם תגי נקודות ציון בלתי־תקינים. הרבה מהדפים שם נוספו כאשר הוספת תבניות שונות. משתמש:Shinaimm צא ולמד. בורה בורה - שיחה 02:41, 5 באפריל 2019 (IDT)
תודה על התיוג, האמת שזה קורה לי הרבה כשאני שם תבניות למקומות בעריכה בנייד (ולא תמיד זוכר לפתוח את הפסקה האחרונה לעריכה ולראות אם גם שם יש תבנית של מיקום...). אין איזה בוט שיכול לעבור ולראות אם הקואורדינטות זהות גם בתבנית החדשה וגם בישנה ואם כן אז למחוק את זו שבתחתית העמוד? יש עוד עמודים כאשר של בעיות פרמטריות ואחרות? יש עמוד שמרכז את כל מקומות התחזוקה? תודה! Shinaimm - שיחה 09:31, 5 באפריל 2019 (IDT)
Shinaimm, יש בוט כזה ואני מריץ אותו כל כמה חודשים. ביום יום, אם הצוות (משתמש:דגש חזק, משתמש:זאב קטן, משתמש:Dovno ואחרים) בודק, לא מצטברים הרבה. משתמש:IKhitron מרכז את רשימות הבעיות. בקטגוריה:קטגוריות לריקון מיידי כל הבעיות החמורות. בקטגוריה:ויקיפדיה: מסדר ניקיון כלל הבעיות. בחר לך כמה קטגוריות לתקוף אותן קבוע. בורה בורה - שיחה 10:32, 5 באפריל 2019 (IDT)
Done טופל לפני שעה Face-smile.svg Shinaimm - שיחה 10:38, 5 באפריל 2019 (IDT)
משתמש:יונה בנדלאק, את קטגוריה:ערכים עם קישור שפה לערך שכבר קיים בעברית יש להגביל למרחב הערכים והפורטלים בלבד. בורה בורה - שיחה 10:51, 5 באפריל 2019 (IDT)
למה? והאמת אני לא יודע להגביל למספר מרחבים רק למרחב אחד (אני יכול לשרשר תנאים אבל זה הופך להיות כבד) אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:51, 8 באפריל 2019 (IDT)
אם מוסיפים תנאי זה, יש להכיל את הקטגוריה גם על מרחה הקטגוריות עצמו (כי בקטגוריות רבות מניחים קישורים אדומים וקישורי שפה לערכים חסרים בקטגווריה בתקווה שמישהו יכתוב אותם). Dovno - שיחה 09:05, 8 באפריל 2019 (IDT)

צביר הבתולה[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:צביר הבתולה בורה בורה - שיחה 02:19, 8 באפריל 2019 (IDT)

תב:קדוש נוצרי[עריכת קוד מקור]

שלום בורה. למה העריכה הזו יצרה שגיאת טמבל־דאטא? היא בכלל לא נגעה בתבנית... דגש — 20:04, 7 באפריל 2019 (IDT)

יגאל תיקן משהו בתבנית. השגיאה נעלמה לאחר רענון. בורה בורה - שיחה 20:20, 7 באפריל 2019 (IDT)
או קיי, אבל מה שמעניין אותי באמת זה שאלה אחרת: מדוע כשדפדפתי ב־Diff, הגרסאות הקודמות לא הראו אז שגיאה, והגרסה הזו *כן* הציגה שגיאה. אם אני רואה נכון, העריכה הזו כלל לא נגעה בתבנית. זה מה שמעניין אותי. אשמח לתשובה ממך, או שאולי באמתחת הקיפוד ביאור. דגש — 00:20, 8 באפריל 2019 (IDT)

תבנית איש אקדמיה[עריכת קוד מקור]

איזה תבנית מקובל לשים בפתיח ערך של איש אקדמיה מרצה או חוקר? ראיתי את תבנית מדען, האם זה המקובל? יעלי - שיחה 00:43, 9 באפריל 2019 (IDT)

מה תחום התמחותו? דגש — 00:52, 9 באפריל 2019 (IDT)
משה אידל --יעלי - שיחה 01:28, 9 באפריל 2019 (IDT)
התבנית הנוכחית מצוינת. אם תרצי לחפש תבניות אחרות המיועדות לאנשים, תוכלי להיכנס לקטגוריה:תבניות מידע - אישים. דגש — 01:33, 9 באפריל 2019 (IDT)
לשאלתך, אכן ברוב המקרים תבנית:מדען תהיה הטובה ביותר אם כי יתכנו יוצאי דופן. בורה בורה - שיחה 03:10, 9 באפריל 2019 (IDT)

תודה לשניכם . דגש, את הנוכחית אני הנחתי. בכל מקרה בוקר טוב וחג דמוקרטיה שמח יעלי - שיחה 08:45, 9 באפריל 2019 (IDT)

הצעה לפרלמנט - הצגת שמות ערכים לא מתורגמים[עריכת קוד מקור]

משתמש:הנדב הנכון החלטתי לקדם את ההצעה לפרלמנט להציג בכל מקום בו אין בתבנית שם מתורגם, את השם באנגלית, בדומה למה שיש היום בשדה "מנהיג קודם" ו"מנהיג הבא" כמו בערך סימון בוליבר. היות ואם ההצעה תעבור בפרלמנט אין להניח שתקבל סיוע מערן כי הוא מבצע רק החלטות שנראה לו, אני רוצה לוודא שבכוחך לבצע זאת. נוכל, אני מקווה, לקבל סיוע מיגאל, קיפודנחש או קוץ שיודעים לואה. גם אם הם נגד במקור (לא יודע), הם שומרי חוק, להבדיל מ... בורה בורה - שיחה 17:49, 14 באפריל 2019 (IDT)

אני לא בטוח שאני יכול, אבל אולי יש לי חברים שיכולים לעזור. אם הולכים לפרלמנט אתה לא חושב שכדאי להסדיר כתיבה באנגלית בערכיים עצמם? זה יראה לקהילה את האבסורד בהתרת שמות בגוף הערך במקביל למניעה בתבנית הנדב הנכון - שיחה 19:29, 14 באפריל 2019 (IDT)
את הטיעונים נגבש ככל הצעה לפרלמנט. אני רק לא רוצה שנתפדח עם הצעה שרק הוד רוממותו יכול לתכנת והוא ישים רגליים בכיף. בורה בורה - שיחה 21:04, 14 באפריל 2019 (IDT)

מזל טוב![עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! אני מקדימה בכוונה תחילה, כדי לא לאחר אחר כך. אן שרלי - שיחה 18:21, 15 באפריל 2019 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ושפע ברכות. המשך בתרומותיך החיוניות לוויקיפדיה. Face-smile.svgSteeve815‏ ○ שיחה 00:18, 17 באפריל 2019 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Mbkv717שיחה • י"ב בניסן ה'תשע"ט • 08:13, 17 באפריל 2019 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! איש יקר איתן - שיחה 08:20, 17 באפריל 2019 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! אלעדב. - שיחה 09:31, 17 באפריל 2019 (IDT)
מזל טוב!! שמזן#שיחהערכי בראבו • 12:02, 17 באפריל 2019 (IDT)
זר פרחים בשבילך מזל טוב ושפע ברכות. חסר תקנה :-)שיחה • י"ב בניסן ה'תשע"ט • 14:34, 17 באפריל 2019 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Exclamation-orange.svgExclamation-orange.svg יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:55, 17 באפריל 2019 (IDT)
 • 🎂 🍻 מזל טוב! דגש — 15:01, 17 באפריל 2019 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ! יומולדת שמח!Ewan2 - שיחה 23:17, 17 באפריל 2019 (IDT)
יום הולדת שמח! נדנד 'עלה הזית' שיחה•י"ג בניסן ה'תשע"ט 23:25, 17 באפריל 2019 (IDT)
אמנם באיחור אבל מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! !! המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 14:01, 19 באפריל 2019 (IDT)

תודה לכל המאחלים. חג כשר ושמח. בורה בורה - שיחה 18:35, 19 באפריל 2019 (IDT)

רפאל לדנר[עריכת קוד מקור]

היי, מה שלומך?
אני מניח ש"ערכים עם תבנית ספורטאי ללא צבע רקע תקין" זו עבודה שלך... מה עושים במקרה כזה, כאשר התחרה בשני ענפים? שמזן#שיחהערכי בראבו • 10:45, 18 באפריל 2019 (IDT)

כן, אני מטפל מעת לעת וגן אתה מוזמן, וכל האחרים. אני קורא את הערך ומחליט מה היה העיסוק העיקרי. היה +7 שנים שחיין ו-3-4 שנים שחקן כדורמים. אז הייתי מסווג "שחייה". בורה בורה - שיחה 11:19, 18 באפריל 2019 (IDT)

קטגוריות לפי מגדר[עריכת קוד מקור]

נעם דובב יוצר קטגוריות לפי מגדר ומחלק קטגוריות קיימות. האם התקבלה החלטה לכך או שמדובר בפעולה עצמאית שמובצעת ללא דיון מקדים? • חיים 7שיחה • 20:25, 21 באפריל 2019 (IDT)

אני לא זוכר החלטה כזו אבל יודע שבזה הרגע יש דיונים על הפעולות האלה. כדאי להגיב בדיונים אלה, נראה לי שהם תחת קטגוריות החשיבות. בורה בורה - שיחה 20:28, 21 באפריל 2019 (IDT)
תוכל להפנות אותי לדיון? איני מוצא אחד כזה • חיים 7שיחה • 20:33, 21 באפריל 2019 (IDT)
שיחת קטגוריה:ישראליות לפי שנת פטירה. בורה בורה - שיחה 20:37, 21 באפריל 2019 (IDT)

עדכון ערכי מפלגות[עריכת קוד מקור]

הי. שים לב בבקשה שלא מעדכנים ערכי מפלגות/אישים כאילו תוצאות הבחירות כבר בתוקף. עדכוני התבניות/קטגוריות באשר למספר החדש של חברי כנסת מכל מפלגה ייעשה רק לאחר השבעת הכנסת ה-21. נכון להיום, המספרים צריכים לשקף את מספר החברים בכנסת הנוכחית שהיא ה-20. Dovno - שיחה 23:46, 25 באפריל 2019 (IDT)

בסדר. אתה עובד קצת על השגויים? בורה בורה - שיחה 23:57, 25 באפריל 2019 (IDT)

שגיאות עבור בסיסי בקטגוריה:שגיאות פרמטריות בתבנית עיר[עריכת קוד מקור]

היי, ניסיתי לתקן שגיאות פרמטריות שם, בבסיס אספרנסה ופורט לוקרוי אבל אני לא יודע איזה סוג יישוב להציב בתבנית:עיר, מה מתאים? תוכל לתקן בבקשה? Shinaimm - שיחה 09:13, 26 באפריל 2019 (IDT)

עוד דבר - שמתי לב שיש בעיה עם קצרמר|קומיקס - הוא לא מזהה את הקטגוריה הזו, הסתכלתי קצת וניסיתי לתקן אבל לא הבנתי ממש - תוכל לסדר גם את זה בבקשה?
חייבים לעשות משהו יותר נורמלי לתקן את קישור כללי וצ-מאמר, יש אינסוף שגיאות וזה פשוט מתיש...Shinaimm - שיחה 09:44, 26 באפריל 2019 (IDT)
יש סוג יישוב "תחנת מחקר". ראה שם. השתמש בו. קומיקס אינו קצרמר מאושר ב{{קצרמר}}. אם אתה נתקל בו, החלף אותו. מי שרוצה, שיפתח בדף השיחה דיון על הוספה שלו. ראה במעלה דף זה דיון שפתח משתמש:קיפודנחש על אינפלציית השגיאות מהסוגים שציינת... בורה בורה - שיחה 08:33, 28 באפריל 2019 (IDT)
פספסתי את התשובה שלך. תודה שתיקנת את בסיס המחקר. לגבי הקומיקס - תוכל אולי להריץ בוט שיחליף את זה? קצרצר קומיקס בקצרמר ספרות. יש לא מעט (זה מסובך להפעיל את הבוט הזה?).
בנושא אחר, ראיתי שהורדת בתבניות ניווט את רוחב =100%. מה זה עושה בדיוק? בערך של רונן פלוט שמתי את תבנית:מנכ"לי הכנסת - איך דואגים לזה שהיא תצטמצם כמו שאר התבניות? או לכל הפחות שהטקסט שם ימורכז? ניסיתי לשחק עם פרמטרים ולא הצלחתי, תודה! Shinaimm - שיחה 21:20, 1 במאי 2019 (IDT)
 1. בוט קומיקס לא בעיה. אריץ אותו.
 2. כברירת מחדל תבניות ניווט הן רוחב 90%. זה מעצבן שפתאום אחת חורגת... אם אתה מוריד את השורה זה יהיה ברירת מחדל, וכמו כולן
 3. אסתכל בתבנית שם. בורה בורה - שיחה 22:03, 1 במאי 2019 (IDT)
לגבי תבנית:מנכ"לי הכנסת, כשהוא מיישר, זה לא כולל את השטח שתופסת התמונה. אם תסיר אותה, תראה שזה בול באמצע. אז או שאתה מיישר לימין, או מסיר את התמונה או חי עם מה שיש... בורה בורה - שיחה 22:09, 1 במאי 2019 (IDT)
בקטגוריה:קצרמר לא מסווג יש רק 19 ערכים. לא מצדיק בוט, אפשר לטפל ידנית. בורה בורה - שיחה 22:26, 1 במאי 2019 (IDT)
סבבה, אגיע לזה מתישהו ואטפל ידנית. ניסיתי יישור לימין, לא נראה לי אבל, אבל נחיה עם זה. עוד דבר- יש לי איזו מלחמת עריכה קטנה בתבנית:שרי החוץ ותבנית:שרי הביטחון, משתמש דולב מתעקש להציג שם את השרים מספר פעמים אם היו להם כהונות לא רצופות לדעתי זה בזבוז מקום ואני חושב שדיברתי על זה גם עם איתי גור פעם והסכמנו על זה. הוא כותב שם "כנהוג, לפי סדר הכהונות" כשהוא משחזר אותי. א. איפה זה נהוג? ב. גם אם זה נהוג, זה עדיין מעמיס סתם על התבנית וחוטא למטרה. ג. אם אני רוצה להילחם בו איך עושים את זה? לפתוח דיון בתבנית ולזמן אותו? אני לא ממש טוב בזה... Shinaimm - שיחה 22:28, 1 במאי 2019 (IDT)
היה על זה פעם דיון. מצאו אותו. דולב בטח זוכר אותו אם הוא כותב "כנהוג...". אתה פותח דיון בדף שיחת התבנית ומזמן אותו. אם יש חשיבות עקרונית זמן גם מלוח המודעות. בורה בורה - שיחה 22:32, 1 במאי 2019 (IDT)
Done טופל, אין יותר (כרגע) קצרמרים לא מסווגים.

הצעת איחוד תבנית יחידה לשדות משותפים בתבניות האישיות[עריכת קוד מקור]

אתה לא חושב שכדאי לפעמים לצמצם קצת את השמות הפרטיים כדי להוריד עומס מידע?, אחרי שביטלת את הצמצום שעשיתי אצל צבי ענבר נוצרה שם חתיכת מגילה שלא רלוונטית בכלל לתבנית. Shinaimm - שיחה 17:47, 3 במאי 2019 (IDT)

אף אחד לא זוכר שמות של יושבי ראש לפני 30-40 שנה רק לפי שם משפחה ואין לאלץ ללחוץ על קישור רק כדי לדעת את השם המלא. לא תראה את זה באף מקום אחר. תמיד שם מלא. בורה בורה - שיחה 17:50, 3 במאי 2019 (IDT)
סבבה. אני פשוט כן בעד צמצום התבניות רק למידע רלוונטי עד כמה שאפשר וככה זה גם מקל על הוספת שדות אחרים, אם נדרש.Shinaimm - שיחה 17:58, 3 במאי 2019 (IDT)
למה אתה לא מוכן לסגור את הדיון על התבניות ואז לפתוח דיון על השדות? לפעמים זה מרגיש כאילו אתה בכוונה מנסה לתקוע דברים. הרי נורא קשה להסכים על דברים אז עדיף קודם כל להסכים על משהו ואז להתקדם.. לא? אחרת דיונים נתקעות מלא זמן.. אני למשל ניטרלי לגבי שדות הצאצאים ובני הזוג אבל לא אוהב את החתימה שסתם תופסת מקום, אני משאיר את זה לדיון הבא אבל לפחות כרגע להתכנס על ההסכמות של השדות שקיימים בפועל. חבל שאתה לא מסכים וכל פעם פותח מחדש הכל.. בייחוד כשאין פה התנגדות עקרונית כמו בדיונים קודמים. Shinaimm - שיחה 00:10, 4 במאי 2019 (IDT)
כבר בתחילת הדיון הצהרתי שהוא אינו פתח לדיון מחודש על שדות שכבר אושרו. חבל שאתה מנסה להביא אותנו לזה. קרא מה כתבתי שם על "פשרות". בנוסף, לא ראיתי את ערן מגיב והוא הרי דמות מפתח בכל הסיפור הזה. בורה בורה - שיחה 01:49, 4 במאי 2019 (IDT)
תגיד לי, על מה אתה מדבר? אני בכל משפט שם כתבתי שכל השדות שהיו בכל מקום ישארו. שוב, על מה את מדבר? , תן דוגמה בבקשה. ערן הגיב פעם אחת, אתה מגיב כל פעם וכותב שוב ושוב אותו דבר ומתיש את הדיון ולכן עברתי לכתוב לך הפרטי. ושוב אני שואל, אם שדה צאצאים או בן זוג מופיע בתבנית מסיימת הוא יופיע בה גם אח"כ כי הוא יצטרף ליחידה ובתבנית שבה שבה אין הוא יצטרף ליחידה ואז יופיע מחדש, הרי היום הם לא נשאבים מוויקינתונים, ואם כן תן לי דוגמה בבקשה איפה כן. חוצמזה אם זה בעייתי אז שהם לא יעברו ליחידה... מה אתה רוצה, למה אתה מתנגד? למה אתה לא כותב קונקרטית ורק מסבך את הדיון. אח"כ אתם רבים ורבים ושוב דבר לא קורה.... אשמח אם תכתוב איזה שדות מפריעים לך, איתם לא נעשה כלום ואת השאר נשנה. תודה. Shinaimm - שיחה 06:55, 4 במאי 2019 (IDT)
קראת את הדיון שהפניתי אליו? זו ההחלטה ויש ליישמה גם אם השדות לא הוטמעו עדיין בכל התבניות. בורה בורה - שיחה 07:08, 5 במאי 2019 (IDT)
עכשיו קראתי את הדיון שהפניתי אליו. אני מסכים עם ההחלטה להוסיף את 2 השדות האלה באופן קבוע ולפי ההצעה שלי הם יתווספו גם באופן קבוע לכל התבניות אבל הם לא ישאבו מוויקינתונים (כי ערן מתנגד לזה). אני לא מבין למה אתה מעניש אותי ולא מוכן להתקדם עם ההצעה של אחידות כללית, והוספת מספר שדות, גם אם ללא שאיבה אוטומטית. למה לא נתחיל בפשרה זו ואז נתקדם? הרי יהיה הרבה יותר קל להוסיף או להסיר שדות ברגע שתהיה אחידות כפי שהצעתי. Shinaimm - שיחה 19:27, 7 במאי 2019 (IDT)
מה זאת אומרת "כי ערן מתנגד לזה"? הוא חבר-על בקהילה שעושה מה שבא לו או כמוני וכמוך שמצייתים להחלטות. הוא היה צריך להוסיף את זה כבר כשזה הוחלט. אתה די חדש כאן אבל שמת לב שאני היחידי שעומד בפרץ נגד שלטון היחיד ביחידה. אין כאן שום דבר נגדך, וראה שכבר מזמן בתחילת הדיון התרעתי שזה יקרה, וזה אכן קרה. גמרנו עם זה שאחד עושה מה שבא לו ואחרים מהנהנים כן. בורה בורה - שיחה 19:46, 7 במאי 2019 (IDT)
ההתנגדות שלך להצעה שלי עדיין לא ברורה לי. גם אם הוא לא הוסיף את זה כשזה הוחלט - למה אתה לא מוסיף את השדות בעצמך? וגם אם עדיין לא מבוצע אני עדיין לא מבין מה הקשר בין ההחלטות. וכאן הוא הסכים להוסיף את השדות הללו אבל ללא שאיבה מוויקינתונים. כך להבנתי. Shinaimm - שיחה 20:08, 7 במאי 2019 (IDT)
כי למה להוסיף ב-50 תבניות אם אפשר רק במקום אחד שהוא היחידה שגם שואבת מוויקינתונים? לא נשמע לך עבודה לבטלה? ללא שאיבה משמעו כלא הוסף. כולם היום עצלנים וכותבים רק את שם התבנית בערך. בורה בורה - שיחה 20:36, 7 במאי 2019 (IDT)

בורה בורה אני מבין מה אתה אומר ובכל זאת אני מבקש שתשקול שנית לכתוב שאתה תומך בהצעה שלי (מכיוון שלהבנתי אתה תומך בה) ומעוניין לפתוח דיון נוסף כדי לדבר על נושא השאיבה של מידע משדות נוספים. בינתיים השדות האלה יתווספו ליחידה. כל פעם מתקדמים קצת. אני אגב מציב תבניות ומשתדל שיהיה רק שם התבנית ואז רץ לעדכן בוויקינתונים, ככה זה יותר נוח (לדעתי).Shinaimm - שיחה 22:31, 7 במאי 2019 (IDT)

אני לא מכיר אף שדה ביחידה שאינו שואב. אתה מכיר? אז למה לפתוח animal חדש רק כי מישהו אחד מתנגד? בורה בורה - שיחה 23:21, 7 במאי 2019 (IDT)

בראשית 2 - הצבעת מחלוקת[עריכת קוד מקור]

שלום לך, פורמלית הצבעת לפי פתיחת ההצבעה. האם למען הסדר הטוב תוכל להצביע/לחתום שוב? קישור להצבעה. תודה רבה. Amiroשיחה 11:33, 5 במאי 2019 (IDT)

מפות דינמיות[עריכת קוד מקור]

היי. האם מפות דינמיות בתבנית יישוב הפסיקו לעבוד, או שזה רק אצלי? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:59, 6 במאי 2019 (IDT)

אני מסתכל על מלילות למשל ועובר למפה דינמית בתבנית. רואה את כל הסימונים של יישובי המועצה. זה מה שאתה לא רואה? בורה בורה - שיחה 18:19, 6 במאי 2019 (IDT)
אני רואה מלבן לבן. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 20:22, 6 במאי 2019 (IDT)
זה אצלך... בורה בורה - שיחה 21:22, 6 במאי 2019 (IDT)
יש לך פיירפוקס? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 23:21, 6 במאי 2019 (IDT)
עובד טוב גם FF וגם כרום. בורה בורה - שיחה 23:33, 6 במאי 2019 (IDT)
מוזר. אולי היה משהו זמני. אבדוק מחר שוב. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:11, 7 במאי 2019 (IDT)

לינור אברג'יל[עריכת קוד מקור]

שלום, בשיחה:חרטה על הליך התאמה מגדרית הוספת הערה שהתייחסה להתייחסות אקטואלית ללינור אברג'יל. התייחסות זו אינה עניינית ואף שגויה (היא הערה של אדם אחד וכלל לא מייצגת אנשים כמו מי שאיתו התווכחת שם). אני מבקש שתנסח מחדש את דבריך שם כדי שהדיון יהיה ענייני יותר. בברכה, Tzafrir - שיחה 13:33, 12 במאי 2019 (IDT)

נראה שלא קראת איך יצא בשצף קצף, עלי, על לינור, על המגזר, על השרה שקד ועל מי לא בעצם. אני מוצא שההערה במקומה כדי לחשוף דו-פרצופיות. בורה בורה - שיחה 14:05, 12 במאי 2019 (IDT)

קטנוניות[עריכת קוד מקור]

הי בורה, סתם הערה על מה שכתבת בפרלמנט "בלי מימוש ההצעה לעולם לא נדע..." בתוך הערך צ'ארלס טאונס מוזכרים חלק מהפרסים בהם זכה, והוא גם מקוטלג בקטגוריות שונות של זוכי הפרסים. האם התכוונת לרשום שלא נדע את הרשימה המלאה של הפרסים שזכה? כי כרגע זה לא "אין לא אף פרס" - בפתיח רשום שהוא זכה בפרס נובל, בערך רשומים חלק מהפרסים וגם בקטגוריות (אם כי, יש מקום להרחיב...) אולי צריך לחדד את מה שהתכוונת ("אין לו אף פרס בתוך תבנית האישיות" למשל)... אמא של גולן - שיחה 17:28, 12 במאי 2019 (IDT)

תודה על ההערה. חידדתי את דברי. בורה בורה - שיחה 20:03, 12 במאי 2019 (IDT)

תגובה לכל מתנגד בפרלמנט[עריכת קוד מקור]

אני מבין את הרצון שלך שכולם יסכימו להצעה שלך, שלפי דעתך היא הנכונה אבל אתה לא יכול להגיב לכל מי שמתנגד לך בהצבעה. זו הצבעה לא דיון! מילא אם הייתה מוסיף מידע שלא נאמר בדיונים הקודמים אבל זה לא המצב, אתה ממשיך לחזור על אותם טענות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 23:41, 12 במאי 2019 (IDT)

אתה טועה. הגבתי לך והודית שטעית. הגבתי למכה"כ שהשכיל ולמד משהו חדש שלא ידע ומעולם לא הוזכר בשום דיון. הגבתי לגנדלף שהחליט משומקום לערער על הלגיטימיות של ההצבעה. אפשר להתווכח אולי על התשובה למשה. בורה בורה - שיחה 23:54, 12 במאי 2019 (IDT)

הצעה[עריכת קוד מקור]

אין לי הזמן או הכח לקרוא את הדיונים לראות אם זה הוזכר כבר. לדעתי ניתן בתור פשרה להציע שמידע שאינו מתורגם לא יופיע בתבנית, אבל במקום שלא יופיע כלום יופיעו שלוש נקודות (...) המקשרות למידע המלא. אם זכורה לך ההצעה של הטבלה המוצעת כממלא מקום בערכים אדומים, ניתן יהיה להציג מעין טבלה כזו בה יופיעו כל הנתונים בעדיפות לעברית ואז אנגלית ואז שפות אחרות (בהתאם לסטטיסטיקות השימוש), כך לא נציג שפות זרות אצלנו, ומאידך נצביע על החסר ונאפשא לקרא המעוניין לגלותו. מה דעתך? (אם ההצעה לא מובנת, אסביר). בברכה, מכה"כשלח הודעה ל-013-28143 • ח' באייר ה'תשע"ט • 13:27, 13 במאי 2019 (IDT)

משהו דומה כבר הוצע ואפילו נערכה עליו הצבעה במשך כמה ימים עד שערן קם בוקר אחד על צד שמאל וסגר אותה... יש הפניה להצבעה בראש הדיון. לכן הוצרכנו להצבעת פרלמנט. למוד ניסיון אני אומר לך שכל עוד מתבססים על טריקים ושטיקים כלום לא יזוז. רק מונח אנגלי מול העיניים בתבנית שאפשר לתרגם בקליק יציל את המצב. בורה בורה - שיחה 17:24, 13 במאי 2019 (IDT)
אני לא חושב שיש דבר שיציל את המצב, ו-ויקיפדיה העברית הקטנה תמיד תסבול ממחסור בנתונים. עם זאת אני מעדיף את העברית על פני ריבוי הנתונים. שיהיה בהצלךחה לוויקיפדיה עם ההצבעה. בברכה, מכה"כשלח הודעה ל-013-28143 • ט' באייר ה'תשע"ט • 15:32, 14 במאי 2019 (IDT)

קטגוריה:שגיאות פרמטריות בתבנית מפלגה[עריכת קוד מקור]

מישהו מטפל בזה? דגש — 13:20, 15 במאי 2019 (IDT)

משתמש:זאב קטן. אבל גם אתה יכול... נשארו רק 6. התחלנו עם 120! בורה בורה - שיחה 13:37, 15 במאי 2019 (IDT)
אני עכשיו מתעסק עם {{פס"ד עליון}}. דגש — 13:44, 15 במאי 2019 (IDT)
נשארו רק מפלגות שלפרלמנטים שלהם אין תרגום עברי. אני לא רוצה להתעסק עם תרגום השם שלהם, לכן לא סיימתי איתן. בברכה, זאב קטןשיחה • י' באייר ה'תשע"ט • 16:54, 15 במאי 2019 (IDT)

תבנית:פס"ד עליון[עריכת קוד מקור]

בתבנית:פס"ד עליון כתוב "יש 0 דפים עם שגיאה בשימוש בתבנית", למרות שקטגוריה:שגיאות פרמטריות בתבנית פס"ד עליון יש 441 דפים. מה השתבש? דוד שי - שיחה 19:44, 16 במאי 2019 (IDT)

לפעמים לוקח לתור המשימות ימים כדי לעדכן את זה. נמתין ונעקוב. בורה בורה - שיחה 19:59, 16 במאי 2019 (IDT)
זה לא התיישר... משתמש:קיפודנחש מה קורה כאן? בורה בורה - שיחה 06:18, 19 במאי 2019 (IDT)

לא ברור. אולי זה נגרם כתוצאה מכך ששם הקטגוריה כולל מירכה. אתה יכול אולי למצוא קטגוריה אחרת לא ריקה ששמה מכיל מירכה, ולראות האם pagesincategory עובד טוב. אפשר אולי לעשות משהו אם זו הבעיה, אבל לא מהנייד... בב"ח קיפודנחש 16:44, 19 במאי 2019 (IDT)

המכתש הגדול (באר שבע)[עריכת קוד מקור]

היי, יש סיבה לשחזור הגורף שביצעת בערך? טעיתי במשהו? מחקת אפילו ספר חיצוני שהוספתי בקריאה נוספת. Shayshal2 - שיחה 00:18, 18 במאי 2019 (IDT)

לא ראיתי סימוכין לטענות ושינית הרבה פרטים בערך שקיים כבר הרבה זמן. בנוסף הכנסת שגיאות כתיב. תן סימוכין. בורה בורה - שיחה 00:56, 18 במאי 2019 (IDT)
שני דברים:
א) זה לא סיבה לשחזר כל מה שכתבתי, למשל את הספר שהכנסתי בפרק לקריאה נוספת. זה סתם לשפוך את התינוק עם המים.
ב) מציע שבפעם הבאה שאתה רואה עורך מוכר משנה משהו, תפתח דיון בדף השיחה במקום לשחזר תוכן בתחום שאינך בקיא בו. Shayshal2 - שיחה 07:44, 18 במאי 2019 (IDT)
שחזור הספר היה טעות. לשאר הגבתי בדף השיחה. מחכה לסימוכין. בורה בורה - שיחה 06:16, 19 במאי 2019 (IDT)

המדריך לרוצח[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב. בקשר למחיקת 20K בערך המדריך לרוצח בתקציר נמחק לי המידע הקודם ורציתי להגיד שהעברתי את רשימת הפרקים לערך מורחב שלו כמו שבויקיפדיה באנגלית וגם פחות תופס את רוב הערך. King G.A - נא הקלד לשיחה 09:20, 19 במאי 2019 (IDT)
בוקר גם לך. אבל למה בלי דיון? יש כאלה שלא יאהבו ערך רק לפרקים ואנו עלולים למצוא עצמנו בדיון חשיבות על הערך. בורה בורה - שיחה 09:22, 19 במאי 2019 (IDT)
תאמת לא חשבתי לפתוח דיון בנושא זה. בגלל שצפיתי בויקיפדיה באנגלית וראיתי שככה זה גם פחות תופס את המקום בערך ונראה יותר נקי ומסודר אז יצרתי. לפעם הבאה אפתח דיון. King G.A - נא הקלד לשיחה 09:25, 19 במאי 2019 (IDT)
ערכי רשימות מאוד מקובלים בוויקיאנגלית, ופחות אצלנו (למעט מקרים מסויימים). מומלץ לא רק לפתוח דיון, אלא גם להניח על הערך תבנית {{פיצול}} (יש משתמשים העוקבים אחרי קטגוריה:ויקיפדיה: ערכים לפיצול). Dovno - שיחה 09:28, 19 במאי 2019 (IDT)

מוזיאון אלארד פירסון, המוזיאון הטרופי[עריכת קוד מקור]

ראה הודעה "div style="position:absolute; left:שגיאה בביטוי: אופרנד < בלתי צפוי%; top:84813.106796119%;">" ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 11:19, 19 במאי 2019 (IDT)

זה בוט טרדן שמשנה קואורדינטות בוויקינתונים. משתמש:יונה בנדלאק מה נסגר עם DeltaBot וחבריו? הבנת למה הם משנים? ומה סגרת עם ערן? לא יותר פשוט שנלמד את היחידה לשאוב גם מ"מיקום מטה הארגון"? לא נצא לעולמים מהשגיאות האלה. בורה בורה - שיחה 11:30, 19 במאי 2019 (IDT)
העבירו את הקואורדינטות לשדה "מיקום מטה הארגון" - החזרתי לבינתיים גם ל"קואורדינטות". היה על שימוש ב"מיקום מטה הארגון" אם אין "קואורדינטות"? הנדב הנכון - שיחה 11:35, 19 במאי 2019 (IDT)
את זה גם אני יודע לעשות... אבל מי אנו שנילחם בבוטים? מחר זה יקרה שוב. צריך להבין למה החליטו את זה ואם יש הצדקה לתקן את היחידה אצלנו שתעמוד בזה. בורה בורה - שיחה 11:37, 19 במאי 2019 (IDT)
אתה כנראה מתכוון לדיון בשיחת_תבנית:מבנה#בעיה_בקואורדינטות. שם טען ערן, בצדק, שבמבנה אין משמעות למיקום מטה ארגון. אבל במוזאון או באוניברסיטה, שיכול לכלול מספר קמפוסים, אני חושב שיש טעם לשאוב דווקא את מיקום מטה ארגון. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 11:54, 19 במאי 2019 (IDT)
אז את זה צריך ללמד את היחידה. כרגע המצב הוא פתח לשגיאות כל פעם בתבנית אחרת. בורה בורה - שיחה 12:05, 19 במאי 2019 (IDT)
חשבתי שיש תמיכה של התבנית:קואורדינטות מוויקינתונים בזה אבל אני רואה שלא. אני גם רואה שהשימוש ב‏מיקום מטה הארגון‏ (P159) הוא בעיקר בארגונים ולא במבנים. אז צריך לעבור על קטגוריה:תבניות מידע - מבנים או קטגוריה:תבניות מידע עם קואורדינטות ולהחליט באיזה תבניות להשתמש במיקום מטה ארגון ובאיזה לא. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:29, 19 במאי 2019 (IDT)

הודעות[עריכת קוד מקור]

אני מבקש שתפסיק לשחזר אותי. אנחנו חלוקים בנשוא איחוד התבניות אבל זה לא אומר שכל עריכה שאני עושה צריכה להיות משוחזרת, בוודאי אצל ס. יזהר, איחוד שבוצע כבר לפני הרבה זמן לפי הצעת משתמש אחר בדף השיחה. כנ"ל לגבי השאר. בכל עריכה כזו אני עובר על הפרטים, מעדכן את וויקינתונים וגם מוסיף מידע נדרש ואז אתה בא וישר מבטל ומשחזר. אין צורך בכפל תבניות בכל דבר סתם. הייתה הסכמה בנושא רמטכ"לים והחלטנו שנדון פרטנית בכל משתמש. אין שום סיבה להחזיק שתי תבניות מלאות בפרטים כמו שהיה אצל דוויין ג'ונסון.

לגבי איחוד השדות, תודה על העבודה אני אסתכל בהקדם על התבניות ואז נרוץ על זה. לכתוב לך באיזה תבניות מדובר? או שאתה פשוט רץ על כל התבניות איפה שהן לא נמצאות? אני חושב שהיה צריך להוסיף עוד משהו עם שם לידה ואולי עם לימודים => והשכלה. אני אמשיך להסתכל על תבניות. Shinaimm - שיחה 18:20, 19 במאי 2019 (IDT)
יש החלטה בדיוק כמו שכתבתי בתקציר עריכה. אם יש תפקיד משמעותי זה שתי תבניות. אני מבין את הרצון שלך לאיחוד אבל זאת ההחלטה. ס. יזהר הוא בעיקר סופר ואבי דיכטר הוא ראש השב"כ. אבקשך לא לאחד בדלץ האחורית כנגד ההחלטות. ואני לא צריך לרדןף אחריך כל הזמן. בעניין השני לא צריך להגיד לי אלו תבניות, אני רץ על כולן. בורה בורה - שיחה 18:33, 19 במאי 2019 (IDT)
אין "החלטה" שכזו. בכל הדיונים האחרונים היה סיכום פרטני. ואז אתה בא ומוחק את העריכות. אתה אפילו לא שם לב שאני מעדכן פרטים, כי אתה כל כך להוט למחוק וליצר כפילויות. אני לא מבין מה הלחץ שלך להכפיל את התבניות... למעט תבנית:חייל שבה לעיתים יש המון תפקידים אפשר לאחד את כל התבניות. אותי חינכו לדבר עם אנשים ולא למחוק להם את העבודה ואז לאיים עליהם שאם לא יתקנו את זה אז יחזירו. אני לא מבין למה אתה מתנהג ככה וניתן לראות זאת לפי הרבה הודעות בדף השיחה הזה. Shinaimm - שיחה 20:49, 19 במאי 2019 (IDT)
אני לא מתכוון לדון בזה בפעם השישית רק כי באת עם אג'נדה להתיש אותנו. ראה דיון ארוך גם בשיחה:מירי רגב ומה הציבור חושב ברוב קולות. גם שיחה:יגאל ידין. גם דיון שהיה במזנון בסביבות 21 ביוני 2018 וכך סוכם. בורה בורה - שיחה 21:10, 19 במאי 2019 (IDT)
אתה הרי מתיש את כולם. אני לא לבד בדעה שצריך רק תבנית אחת בערך, אבל אתה התשת כנראה כבר את כל השאר שנכנעו... אם היית גולש בנייד (שבו גולשים רוב האנשים), היית רואה כמה זה מפריע וכמה כדאי לצמצם תבניות מיותרות וכפל מידע ולמה אנשים רוצים לצמצם את התבניות כדי לתת לקורא חוויה טובה יותר, ולא תבניות לשם תבנית כמו שיש אצל יגאל אלון... Shinaimm - שיחה 21:40, 19 במאי 2019 (IDT)
עיינת בשניים מתוך 50 הדיונים שנתתי לעיל? אז מה הרוב חושב? והבה לא נתבלבל. איחוד לא מקצר את התבנית אולי בשתי שורות שזה לא משמעותי. הוא מקצר רק אם משמיטים פרטים שאת זה לא חושב שאתה מציע. בורה בורה - שיחה 21:52, 19 במאי 2019 (IDT)

מפות שבורות בערכי נפות[עריכת קוד מקור]

הי. יש לך מושג מה קרה למפות המיקום בתבנית שבערכים הבאים: נפת יפו, נפת עכו (המנדט), נפת צפת (המנדט), נפת עזה (המנדט)? Dovno - שיחה 00:38, 20 במאי 2019 (IDT)

נעלמו קבצים כמו קובץ:Acre Subdistrict In Mandatory Palestine 1920-1948.svg. קובץ:Jerusalem Subdistrict In Mandatory Palestine 1920-1948.svg לעומת זאת קיים. תוכל לראות את רשימת הקבצים למפות בתבנית:מפת איתור/נפות המנדט הבריטי. בורה בורה - שיחה 02:49, 20 במאי 2019 (IDT)

מה התכלית[עריכת קוד מקור]

יום טוב,
כל פעם שאני מוחק דפים של בוט ההסבה לפי בקשתך, אני רואה שרבים מהם נמחקו כבר כמה פעמים בעבר. אם בכל מקרה תיצור אותם מחדש, מדוע למחוק? אי אפשר פשוט ללמד את בוט ההסבה לא לגעת בהם? שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 08:45, 21 במאי 2019 (IDT)

אם לא נמחק אותם יהיו לנו מאות בדף התפעול שלנו. אנו לא מסוגלים להשתלט על זה. רוב הבוטים רצים חד-פעמית או לעתים רחוקות כמו זה שרץ היום על רענון שרץ אולי לפני שנה+. בוטים קבועים, הדפים שלהם נשארים לעולמים והם בקטגוריה אחרת. בורה בורה - שיחה 08:59, 21 במאי 2019 (IDT)
מובן. רק שתזכרו שזו טרחה למחוק עשרות דפים בכל פעם. (לא הצלחתי להשתלט על המחיקה המרובה, אבל זה כבר עניין אחר.) שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 09:21, 21 במאי 2019 (IDT)
ברור. שאל את יגאל או יונה. אני מבין שאפשר למחוק הכל בקליק אחד, ואז זו לא טרחה. Face-smile.svg בורה בורה - שיחה 10:54, 21 במאי 2019 (IDT)

תבנית:מנהיג[עריכת קוד מקור]

היי. למה הבוט לא התעלם מתרזה מיי ומרות דייווידסון? דגש — 11:37, 22 במאי 2019 (IDT)

הפוך גוטה, הפוך. משום מה הוא התעלם מהם ולכן לא תוקנו. מצאתי איזה באג במקרי קצה שבקצה ויידעתי את קוץ שיתקן. אבל זה לא המקרה כאן. מצאתי איזה עשרה שלא תוקנו. בשביל זה המצאתי את מערכת בדיקת הפרמטרים... Face-smile.svg בורה בורה - שיחה 16:01, 22 במאי 2019 (IDT)
טעיתי, התכוונתי למה הבוט לא תיקן... דגש — 16:03, 22 במאי 2019 (IDT)

עדכון עיצוב בתבנית:מדען בשדה לימודים[עריכת קוד מקור]

מעולה!! משפר משמעותית את התצוגה! Face-smile.svg תודה! Shinaimm - שיחה 08:20, 24 במאי 2019 (IDT)

תודה. אפשר להוסיף בעוד מקומות ותבניות שהעיצוב הנוכחי מעיק. בורה בורה - שיחה 12:34, 24 במאי 2019 (IDT)

רענון קטגוריות[עריכת קוד מקור]

אהלן.

זו בעיה עתיקה,שכרגע מפריעה למשל בקטגוריה:שגיאות פרמטריות בתבנית מפה דינמית, שמכילה כמעט 2000 דפים למרות שברובם המכריע בעצם אין שגיאה, אחרי שלימדנו את מערכת הבקרה להתמודד עם "שם347" ודומיו.

בזמנו יגאל כתב איזה סקריפט שמבצע עריכת סרק בערכים כדי לעדכן את הקטגוריות, אבל בגלל מגבלת קצב העריכות ששרת ויקיפדיה מטיל על משתמש רגיל, זה ווג'ראס רציני להשתמש בו.

זו נראית משימה שמתאימה לבוט, שבתור בונוס, גם לא מוגבל בקצב העריכות, ויוכל לסיים את המלאכה בדקות ספורות.

יש מצב שאתה (או קוץ או מישהו) מקמט את הבוט הזו ומייצר "החלפה" ריקה שעוברת על כל הדפים בקטגוריה כלשהי (למעשה לאו דווקא בקטגוריה - אפשר למשל לייצר את רשימת הערכים לרענון לפי "ערכים שמכלילים תבנית X", או "ערכים שעלו בחיפוש רומפלסטיסטקין" או משהו), ומבצע בכל אחד מהדפים ברשימה עריכה ריקה? אם זה נראה פשוט, נסה בבקשה לרענן את תוכן הקטגוריה:שגיאות פרמטריות. תודה - קיפודנחש 20:50, 25 במאי 2019 (IDT)

כבר כתבתי מזמן בוט כזה! ראה שיחת קטגוריה:אישים חסרי פריט ויקינתונים/רענון דפים. הוא יכול לעבוד על כל חיתוך שיעלה בדעתך. אריץ אותו למרות שמספר הערכים שם הצטמצם במילא כבר. בורה בורה - שיחה 08:27, 26 במאי 2019 (IDT)

שגיאה מוזרה אצל דוד מאיר דרוקמן בתבנית:ערוץ 7[עריכת קוד מקור]

המערכת כותבת שיש שגיאה, אבל לא מצאתי מה היא והקישור נראה לי תקין. תוכל לעזור בבקשה? תודה! Shinaimm - שיחה 23:13, 1 ביוני 2019 (IDT)

זה כי התבנית מצפה לכך שפרמטר 3 יהיה מספר, ובמקרה הזה מזהה הכתבה הוא "t80382".‏ Dovno - שיחה 23:16, 1 ביוני 2019 (IDT)
משתמש:דוד שי אתה הכנסת את זה כפרמטר חובה בעריכה זו. עדיין עומד מאחורי כך? בורה בורה - שיחה 07:03, 2 ביוני 2019 (IDT)
תודה Dovno. בורה, השדה הזה צריך להיות חובה, אחרת אין בעצם ידיעה אבל צריך לאכוף עליו הגבלות אחרות מכיוון שאפשר לשים שם גם ספרות... אולי אפשר לאכוף מספר / t ומספר? כדי לא לשים מחרוזת רגילה... Shinaimm - שיחה 08:34, 2 ביוני 2019 (IDT)
בשדה סוג יש איזה 20 אפשרויות... צריך לנסות את זה. למשל יש סוג=תבנית. אולי זו תבנית מחרוזת חוקית? כרגע יש אילוץ על מספר. בורה בורה - שיחה 08:44, 2 ביוני 2019 (IDT)
אולי אכן ברוב המקרים מזהה הכתבה הוא מספר ולכן הוכנס האילוץ להגדרת התבנית. אך כיוון שאנחנו רואים שאכן יש מקרים שהמזהה אינו "רק" מספר, אולי פשוט לשנות את הגדרת הפרמטר למחרוזת? Dovno - שיחה 09:12, 2 ביוני 2019 (IDT)
זה ודאי יפתור... אבל אז כל שטות תתקבל וזה מה שדוד שי רצה למנוע. אני יודע שהוא הכניס את זה בהרבה תבניות ולכן גם מצאתי את השינוי שלו כאן תוך שניות. בורה בורה - שיחה 09:45, 2 ביוני 2019 (IDT)
הקישור החריג הוא כנראה משום שלא מדובר בכתבה באתר, אלא בהודעה בפורום. כיוון שאנחנו לא מקשרים לפורומים, אפשר להשאיר בתבנית את בדיקת הנומריות, שבמקרה הזה גם הצילה אותנו מקישור לדף שמפר זכויות יוצרים, והחלפתי אותו בקישור לפרסום המקורי. דוד שי - שיחה 20:46, 2 ביוני 2019 (IDT)

עצם היתד[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחת תבנית:אנטומיה בורה בורה - שיחה 19:55, 6 ביוני 2019 (IDT)
ובכל זאת: ראה למשל גולגולת. הדגם 3D שמופיע בערך הוא אחד משני הדגמים בוויקינתונים, ולמרבה הצער הפחות מוצלח מהשניים (היותר מוצלח הוא זה שהדבקתי בראש חטיבת הדיון הזו). בדרך כלל כשזה המצב, אפשר לעשות override על ידי הזנת הנתון ישירות, אבל זה לא עבד לי.
(תוספת מאוחרת, אחרי שגיליתי שבעצם כן אפשר) בסוף זה כן עבד, אבל רק כשהוספתי בצורה דפוקה, עם סוגריים רבועים וגודל (250px). לא יפה. אם מעבירים ל"אנטומיה" את הנתון, היא צריכה לדאוג לביורוקרטיה בעצמה. מה יקרה אם מחר יוחלט שהרוחב הרצוי לתבנית הוא 220 ולא 250? למה העורכת צריכה בכלל להתעסק עם זה? מספיק אם אומרים לתבנית באיזה קובץ stl להשתמש - בכל השאר שתטפל בעצמה (לדעתי). כשמדובר בתבניות ישנות, אולי התאימות לאחור מונעת מאיתנו לעשות את הדבר הנכון, אבל כאן אין סיבה. אם רוצים להיות פיינשמקרים, אפשר לבנות תבנית שתציץ בפרמטר ותבדוק אם הוא קישור (למשל בדיקה אם התו [ מופיע), ותרשה גם וגם, אבל זה כבר ממש "לתפארת המליצה" - בדרך כלל די לומר למשתמש ש-override מתבצע על ידי העברת שם הקובץ (בלי "קובץ:") ותו לא. (תוספת עודיותר מאוחרת) - כתבתי כאן בזמן שהעברת לדף שיחת התבנית, ואחרי התלבטות קצרה החלטתי שבכל זאת נוח לי יותר לכתוב זאת כאן, ועמך הסליחה. בברכה - קיפודנחש 20:22, 6 ביוני 2019 (IDT)
לפני שאני שורף זמן רב מדי ראה אם זה מה שאתה מתכוון. שנה בערך גולגולת את שם התבנית ל{{אנטומיה2}}, הסר את התמונה ששמת ובצע תצוגה מקדימה. זה מציג את שתי התמונות. זה מה שרצית? בורה בורה - שיחה 21:26, 6 ביוני 2019 (IDT)
משתמש:קיפודנחש? בורה בורה - שיחה 02:51, 8 ביוני 2019 (IDT)

סליחה, החמצתי את השאלה. כשאגיע למחשב שולחני אסתכל ואנסה לענות. לפני כן (כלומר תשובה שניתנת בלי להבין את השאלה...), אציין רק שבוויקינתונים הודבקו לגולגולת שני דגמי תלת ממד, אחד דידקטי, ממנו ניתן ללמוד טונות (offtopic: שגיתי בהבנת תפקוד הגלגלת של העכבר: זה לא הגדלה/הקטנה כפי שהיה נדמה לי, אלא הזזת נקודת המבט בציר תנועה מאונך למסך. המשמעות היא שניתן להעביר את נקודת המבט אל _תוך_ הגולגולת, ואז לסובב אותה ולבחון פרטים אנטומיים מבפנים: זה משהו שאפילו עם דגם תלת ממדי פיזי אי אפשר, או קשה מאד לעשות. פשוט מדהים. שווה לנסות, אפילו אם אנטומיה זה לא הקטע שלך, ואם כן אז בטוח. לא בפעם הראשונה חסר לי מש:יוסי שבנה את היסוד למידע על אנטומיה בוויקיפדיה בעברית, ופרש לפני כמה שנים. ממש רציתי שהוא יראה את זה). הדגם השני בנתונים זה תוצאה של סריקה תלת ממדית של גולגולת, כנראה מהמאה ה-10, שנמצאה בחפירות ארכאולוגיות באיטליה. בדגם זה יש אולי עניין ארכאולוגי, אבל הוא לא תורם משמעותית להבנה האנטומית, ואין הרבה ערך לקורא בהצגתו ב "גולגולת". אולי אם תתווסף גלריה בסוף הערך, יש לו מקום שם, יחד עם תמונות מעניינות אחרות שקשורות בגולגולת. עולה על דעתי למשל זיכרון של "ארון גולגלות" שזכור לי מסנטה קתרינה, או צורת גולגולת בדגל שודדי ים, סמלים נאציים, וכדומה, כלומר תמונות שמתרכזות בהבט התרבותי חברתי, בניגוד לאנטומי. בב"ח - קיפודנחש 16:40, 8 ביוני 2019 (IDT)

ראיתי עכשיו. יחידת המידע לא ממש מוכרת לי, ובפרט, השימוש ב"מרובה". אם אנטומיה2 עדיין מאפשרת לעורך לעשות override, ואם היא מאפשרת הגבלת מספר הפריטים שיישאבו אז אולי זה שיפור (תאר לעצמך שמישהו יוסיף בוויקינתונים תריסר דגמים למשהו - לא נראה סביר להציג את כולם בתבנית), לא בטוח ששווה להשקיע. כשיש הרבה, זה יותר מתאים לגלריה.
במחשבה שנייה - התבנית מציגה גם דגם תלת ממד וגם תמונה כבר היום - לענ"ד עדיף לא להעמיס ולהסתפק בתמונה אחת ודגם אחד (אגב, אותה שאלה נשאלת לא רק לגבי הדגם, אלא גם לתמונה: למה לדגם מגיע "מרובה" ולתמונה לא?). זכור את הדיבר האחד עשר: "לא תגזים". מצד שלישי, זו נראית לי שאלה מהסוג שמתאים לאולם הדיונים לתבניות, לא משהו שצריך להיקבע בינך וביני. בברכה - קיפודנחש 18:26, 8 ביוני 2019 (IDT)
משאיר ככה. מי שרוצה יוסיף בגלריה. בורה בורה - שיחה 10:12, 10 ביוני 2019 (IDT)

בוט מסיר כיתובים[עריכת קוד מקור]

אהלן. ראיתי איזו השתוללות של הבוט היום, שהסיר כיתובים מתבניות במקום שהתמונה נשאבת. אפשר הסבר לפעולה, וכן קישור לדיון שבו הוחלט על החבלה הזו? (הבוט לא סיפק קישור בתקציר) דגש — 22:47, 4 ביוני 2019 (IDT)

כנראה לא קראת את שיחת משתמש:Kotz#ויליאם באפין - כיתוב לתמונה. זה בוט ותיק שעושה את זה שנים. תוכל לראות בהיסטוריית העדכונים שלו. בורה בורה - שיחה 22:53, 4 ביוני 2019 (IDT)

זמן כהונה בתפקיד מנהיג[עריכת קוד מקור]

מי אחראי על החישוב של זה? זה מוזר מאוד להציג משך כהונה של מישהו כ-38 שבועות. (באווירת ימי העומר, לא היה אכפת לי לכתוב שלושים ושמונה שבועות שהם שמונה חודשים ושלושה—ארבעה שבועות, אבל זה נשמע כמו מעקב הריון) דגש — 23:39, 4 ביוני 2019 (IDT)

ערן, ביחידה. דווקא היו דיונים על הרזולוציה ימים / שבועות / שנים וזה מה שהוסכם. יש באגים אחרים, ראה דיון באולם הדיונים והם כבר נמשכים נצח. בורה בורה - שיחה 02:45, 5 ביוני 2019 (IDT)
אני מסכים עם דגש, אבל אין לי כוח לדון בנושא Face-smile.svg Shinaimm - שיחה 08:47, 8 ביוני 2019 (IDT)
דגש: אני לא זוכר דיון שבו הוסכם על רזולוציה כזו, בכל אופן מי שאחראי לכך הוא בורה בורה ולא אני (מיוחד:הבדל/15938077). ערן - שיחה 10:43, 8 ביוני 2019 (IDT)
זה מה שכתוב ביחידה:תאריך:
 • אם לא מצוין פורמט, הוא נבחר אוטומטית:
 • עד ל-3 שבועות הוא מוצג בימים
 • עד שנה הוא מוצג בימים ושבועות
 • עד ל-10 שנים בשנים ושבועות
 • מעבר לזה רק בשנים

החישוב הזה עובד גם שם כך, אתה יכול לבדוק. תוכל גם לקרוא בשיחת יחידה:תאריך שהזיכרון של ערן לא משהו, או לחילופין, הוא החליט לבד ללא דיון. בורה בורה - שיחה 10:08, 10 ביוני 2019 (IDT)

בוט העברת מידע לוויקינתונים[עריכת קוד מקור]

איזה נתונים בדיוק הבוט הזה מעביר? אני רוצה להוסיף תבנית עכשיו למספר רב של אנשים אבל לרבים מהם אין בכלל נתונים בוויקינתונים. בדר"כ אני מוסיף את הנתונים אבל כאן ייקח לי הרבה זמן ואני רוצה להוסיף את הנתונים רק לתבנית, לכן רציתי להתבסס על הבוט. מה אתה אומר? 08:50, 8 ביוני 2019 (IDT)

זה לא בוט אלא סקריפט שמישהו כתב. תוכל להוסיף נתונים במהירות באקסל ולהטעין אותם. בורה בורה - שיחה 09:55, 10 ביוני 2019 (IDT)
תודה, אסתכל על זה בהקדם Shinaimm - שיחה 23:23, 11 ביוני 2019 (IDT)

היי[עריכת קוד מקור]

רק רציתי להבהיר שאת הסתרת התבניות התחלתי בשל דיון קודם שראיתי, וברגע שהחל הדיון הפסקתי. המשך יום נפלא. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 04:46, 11 ביוני 2019 (IDT)

תבנית:אותו דבר[עריכת קוד מקור]

היי. אני יודע תבניות לא רע, ועדיין לא הצלחתי להבין מה זה עושה. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 14:47, 11 ביוני 2019 (IDT)

אתה בחברה טובה. גם אני לא מבין... השימוש היחידי הוא בתאגיד השידור הישראלי ושם אפשר פשוט לתת 3 סמלים זה תחת זה. בורה בורה - שיחה 16:15, 11 ביוני 2019 (IDT)
ראיתי. הימור שלי - ניסיון לפתור איזו בעיה בתחביר ויקי. אולי בולטים. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 19:56, 11 ביוני 2019 (IDT)
אני חושב שהוא ניסה את הפטנט של לשים את שם הקובץ בלבד וזה לא הלך לו עם שלושה קבצים... ראה עכשיו. אפשר למחוק לדעתי. בורה בורה - שיחה 23:35, 11 ביוני 2019 (IDT)
נראה שפנייה ליוצר התבנית היא רעיון כל כך מופרך, עד שהוא אפילו לא עלה על קצה מחשבתכם. דגש — 00:16, 12 ביוני 2019 (IDT)
ואז זה לא אתגר לנחש... Face-smile.svg בורה בורה - שיחה 00:45, 12 ביוני 2019 (IDT)
שלב ההימורים הסתיים? אפשר לפנות ליוצר (ובעיקר להפנות אותו לדלפק הייעוץ אם הוא נתקל בבעיה שהוא לא יודע לפתור)? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:32, 12 ביוני 2019 (IDT)
משתמש:Galzigler קרא לעיל. אנא הסבר מה רצית להשיג עם תבנית זו. בורה בורה - שיחה 16:12, 12 ביוני 2019 (IDT)

טליה אילן[עריכת קוד מקור]

למה בשם אלוהים שיחזרת בלי שום הסבר עריכות הגיוניות לחלוטין? זה ערך פרסומי ומביך שנכתב בבירור על ידי המנצחת עצמה, וכולל מידע לא אנציקלופדי. 84.108.30.143 22:11, 12 ביוני 2019 (IDT)

את הערך כתבה משתמשת:שלומית קדם, מומחית למוזיקה קלאסית שאמינה הרבה יותר מאלמוני שאין איש מכיר. גם ההסרות שלך תמוהות בעיני. שטח טענותיך בדף השיחה. בורה בורה - שיחה 22:19, 12 ביוני 2019 (IDT)
שלומית קדם היא לא מומחית למוזיקה קלאסית, וגם אם היא אמינה יותר מאלמוני, לא הייתה שום סיבה לשחזר עריכה שבה הוספתי נקודה שאפרנטלי המומחית שכחה. זו גישה מטופשת שלא הייתה בתקופתי בוויקיפדיה, ותודה שהזכרת לי למה עזבתי. שחזור מטופש וילדותי. חוץ מזה, עצם העובדה שאני יודעת לחתום את השם שלי ושנימקתי את העריכות שלי הייתה אמורה לרמוז לך שיש לי הכרות מסויימת עם ויקיפדיה. 109.253.220.47 00:08, 13 ביוני 2019 (IDT)
ודבר נוסף - לפחות פעם היה מקובל כשלא מדובר בהשחתה לפנות למי שערך ולנמק את החלטת השחזור. אם היית טורח להתעמק בשינויים שעשיתי, היית רואה שמדובר באמירות מביכות כמו שטליה אילן נהגה לשבת ולצפות בחזרות של התזמורת הפילהרמונית. למה זה מידע אנציקלופדי? אשמח לנימוקיך. 109.253.220.47 00:11, 13 ביוני 2019 (IDT)
כאמור, שטח טענותיך בדף השיחה. בורה בורה - שיחה 01:48, 13 ביוני 2019 (IDT)
שלום לאלמונית. אינני יודעת מי את, וזה שאת יודעת לחתום כאלמונית איננו אומר לנו דבר עלייך. את מרשה לעצמך למחוק מידע מערך אבל רואה "שחזור מטופש וילדותי" בתיקון מעשייך. את סותרת את עצמך - אם שחזור מחיקות ועריכות היא גישה "מטופשת", שלא הייתה בתקופתך בוויקיפדיה, איך זה שהיא מזכירה לך למה עזבת? לשאלתך, אינני חושבת שהעובדה שטליה אילן נהגה לצפות בחזרות התזמורת עם פרטיטורות מביכה או מיותרת. זה משהו שטליה אילן סיפרה בראיון איתה, ולדעתי יש לכך קשר ישיר להתפתחותה כמנצחת. מה פרסומי בערך? באשר לי, אינני מומחית למוזיקה קלאסית, אבל יש לי ידע נרחב בתחום זה, שאותו אני מיישמת בוויקיפדיה כבר למעלה מ-13 שנים. בניגוד לך, לא בחרתי לעזוב ואז להטיח עלבונות אנונימיים מבחוץ.שלומית קדם - שיחה 11:12, 13 ביוני 2019 (IDT)
הבנת הנקרא... תקראי שוב את מה שכתבתי ואז אולי תצליחי לראות למה אין שום סתירה. אבל אין ספק שהפואנטה של ויקיפדיה, שהרבה אנשים עורכים כדי לשפר, התפספס עליך לחלוטין. כמו כן, לא הטחתי בך שום עלבון חוץ מהאמירה שאת לא מומחית למוזיקה קלאסית (מה שאת כתבת בעצמך), אז לא הבנתי מה בדיוק הטיעון שלך פה. 84.108.30.143 19:27, 14 ביוני 2019 (IDT)
אני מניחה שהצעד הבא שלכם יהיה לחסום אותי כי אני לא מסכימה איתכם, נכון? 84.108.30.143 19:28, 14 ביוני 2019 (IDT)
אנונימית נכבדה, לא אמרתי שהטחת בי עלבונות, אלא באופן כללי בעורכי הוויקיפדיה, שאני אחת מהן ואת, לדברייך, כבר לא. הסתירה, אם לא הבנת, היא, שבזמנך, כך כתבת, לא נעשו שחזורים "מטופשים וילדותיים" (זה, בעיני, עלבון), אבל השחזור הזה שנעשה לך הוא שהזכיר לך למה עזבת. משהו פגום כאן בהגיון שלך, אינך חושבת? אגב, אם תקראי כמה ערכים של מנצחים נודעים תראי, שלגבי כולם מוזכר הקונצרט הראשון שעליו ניצחו. עוד היגיון פגום מצדך. לגבי פספוס, נראה לי שלא מי שנשאר בפנים ועורך הוא שמפספס, אלא מי שעזב ומסתכל מבחוץ באלה שנשארו ועושים. הרבה אנשים אכן עורכים כדי לשפר. את אינך נמנית עמם. באשר לחסימה, אם תמשיכי להשחית, סביר שזה מה שיקרה לבסוף.שלומית קדם - שיחה 19:52, 14 ביוני 2019 (IDT)
אז עכשיו עריכות שלא נראות לך הן השחתה? זה יפה. הפכת לגילגמש, וזה כבר עלבון. 84.108.30.143 22:38, 14 ביוני 2019 (IDT)
מחיקת עובדות מתועדות שאינן נראות לך היא השחתה.שלומית קדם - שיחה 23:47, 14 ביוני 2019 (IDT)

שתי בקשות / שאלות[עריכת קוד מקור]

1. מה הסיכוי שתסכים לוותר על החתימה בתבנית מלחין כדי שנאחד אותה עם מוזיקאי ונוסיף את שני השדות הנותרים? אני מתנדב לעבור על כל התבניות שיש בהן חתימה ולהוסיף אותה ידנית בערך.Face-smile.svg

2. יש בלאגן לטעמי בהמון קווים של רכבת ישראל, ראה מה שקורה שם בתחתית, חשבתי לשנות את השמות למשהו אחיד לפי תוכנית הצבעים החדשה שלהם. אבל צריך להעביר בוט שיתקן אני חושב, אפשר להריץ כזה? תוכל להריץ כזה אחרי שאסיים? בבקשה Shinaimm - שיחה 19:37, 16 ביוני 2019 (IDT)

 1. אפסי. במנהיג חתימה זה חשוב ועבר הרבה דיונים. היום תנקה מחר יגיעו עוד מוויקינתונים. למה לא הפוך? אני גם לא חושב שתהיה הסכמה ולא רק בגלל השדה הזה. במוזיקאי יש חברי להקה ועוד דברים. למה להעמיס את זה על מנהיג? אפילו על מלחין ומוזיקאי שזה ממש 95% זהה יש ויכוחים. אגב אני עומד לפתוח הצבעת מחלוקת על תבנית מדען, כדי שסוף סוף יהיה אפשר לאחד את תבנית ממציא אליה.
 2. אם תגיד מה לשנות, בשמחה אשנה. בורה בורה - שיחה 19:45, 16 ביוני 2019 (IDT)
בורה בורה מלחין, לא מנהיג !!! התבלבלתי ותיקנתי Shinaimm - שיחה 09:45, 17 ביוני 2019 (IDT)
ראיתי. אבל למה להסיר את החתימה? זה מוסף היום בהרבה תבניות. למה לא במוזיקאי לצורך האיחוד? למה להשמיט את החתימה של לודוויג ואן בטהובן? בורה בורה - שיחה 19:13, 18 ביוני 2019 (IDT)
אני חושב שזה מעמיס ואני חושב שלא יסכימו לאחד את התבניות בגלל זה. אני אישית חושב שזה קצת מיותר (בייחוד בגלל שבתבנית מנהיג לא הצלחנו להוסיף את זה כמו שצריך וכל פעם יש את הקו הריק בין החתימה לשדה שמעל... (בייחוד בנייד). אני חושב שכן יזרמו להוסיף 2 שדות קטנים של זרמים ועוד משהו ואז מלחין יאוחד סופית. מה אתה אומר?
לגבי הרכבות אני תוהה אם יש טעם לפתוח דיון באולם, ראיתי שמשתמש:Easy n פתח הרבה מהתבניות, יש פשוט אינפלציה שם וצריך לתקנן את השמות - או להעביר את כולם לצורת "רכבת ישראל קו XXX" או לצורת "רכבת ישראל קו <מקור> <יעד> (<צבע>)""" לפי זה Shinaimm - שיחה 20:02, 18 ביוני 2019 (IDT)
ממש לא מעמיס. ולא חושב שתהיה התנגדות להוציא ערן שמתנגד לכל חידוש. בדברים שחשובים לי אני פותח הצבעת מחלוקת כדי לשמוע באמת מה הציבור חושב ולא רק באי הדף שזה קהל מקובע. אתה יכול ליזום אחת כזו אם אין הסכמה באולם. אין לי דעה לגבי קוי הרכבת. בורה בורה - שיחה 20:19, 18 ביוני 2019 (IDT)

תנסה להציע שוב את השינוי עם תבנית מלחין, אני אצביע בעד.

הקטע הבא

- הועבר לדף שיחת תבנית:רכבת ישראל קו XXX/רכבת ישראל שמות ישנים. נא להמשיך דיון שם. בורה בורה - שיחה 06:57, 25 ביוני 2019 (IDT)
אהלן, לדעתי אתה יכול לחסל את תבנית:מלחין וגם לבצע את השינויים עם אתר רשמי ומדינה או ארצות מגורים וגם לשנות בתבנית תפקיד מנהיג את שני המילים כפי שדגש הציע. למרות שיהיה יותר ברור "שם אישיות מעל" אבל אז זה 3 מילים וזה מעריך... הייתי מריץ את הבוט לבד אם הייתי יכול :) תודה! Shinaimm - שיחה 21:11, 8 ביולי 2019 (IDT)
לא אתה ולא אני ולא אף אחד אחר יכולים להריץ את הבוט כי ערן חסם אותו. יש כבר לפחות 6 בקשות בקנה ועוד 70 בוטים שרצים קבוע. כולם מושבתים. ככה זה כשמשתמש אחד בודד מנכס את כל ויקיפדיה לעצמו וכולם אחרין כמו החלילן מהמלין. בורה בורה - שיחה 22:12, 8 ביולי 2019 (IDT)
אני אפנה אליו. החסימה היא בגלל ההחלפה של נוף הגליל? Shinaimm - שיחה 06:19, 9 ביולי 2019 (IDT)
כן. בעת החסימה כבר כל הערכים תוקנו כך שלא היה לה מקום מלכתחילה. כזכור, חסימה, של משתמש או בוט, זה לא משנה, היא צעד הגנתי ולא עונש. בורה בורה - שיחה 10:15, 9 ביולי 2019 (IDT)

איחוד רופא ומדען[עריכת קוד מקור]

 1. ראיתי שאין מניעה לאחד את שתי התבניות, הבעיה היחידה היא השדה של תפקידים של רופאים שם... האם זה הכרחי? ראיתי שיש עד 200 הצבות של תבנית זו. האם אתה יכול ליצור שאילתא כדי לראות כמה ערכים באמת מציבים את השדה הזה? הפיתרון לדעתי הוא להוסיף את זה לאופציה של מוסדות (שדה EMPLOYER) כפי שזה מופיע אצל המדען. את השדה תואר לא צריך... זה סתם. מה אתה אומר?
 2. לגבי נושא שמות של שדות. ערן הציע לשים alias ומימשתי משהו כזה בתבנית:מוזיקאי, אפשר לעשות את זה בינתיים לגבי אתר אינטרנט למשל. Shinaimm - שיחה 21:52, 15 ביולי 2019 (IDT)
עיינתי בשתי התבניות ואני לא רואה את זה קלי קלות כמו שאתה מתאר. תוכל לתת כאן מיפוי מלא של כל אחד מן השדות לאן הוא הולך? אי אפשר לראות ערכים מאוכלסים בשאילתה מסוג petscan. אולי משתמש:IKhitron יכול עם מערכת השאילתות שלו. אפשר כמובן עם הבוט הנאמן... כל שדה קיים צריך לעבור על המופעים שלו לפני שמשמיטים, אם בכלל. לא סתם הוסיפו אותו במקור. alias הוא פיתרון גרוע לטווח של יותר מיומיים כי הוא רק מבלבל את הכותבים ואנו לא משתמשים בזה. אם צריך, מריצים בוט. המקום היחידי בו משתמשים הוא באותן תבניות שאפשר להשתמש בפרמטר מספרי או שמי, ואלה הן רק התבניות הקצרות של 4-6 פרמטרים לכל היותר. מעבר לזה בן תמותה כבר לא זוכר איזה פרמטר מספרי בא היכן. בורה בורה - שיחה 23:43, 15 ביולי 2019 (IDT)
לא. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 00:30, 16 ביולי 2019 (IDT)
הסתכלתי על הטבלה שפרסם הנדב הנכון בהתאם למה שכתוב באולם הדיונים, שם גם יש השוואה בין השדות ומה לעשות עם כל שדהShinaimm - שיחה 06:08, 16 ביולי 2019 (IDT)
קראתי שוב את הדיון. אף אחד לא תמך באיחוד זה ואפילו נדב הסתייג. אני גם לא רואה איך אתה מוסיף שדות למדען, כמו תאריך עליה, שערן מגן עליה בחרוף נפש. גם העברה של שדות שנדב ציין, לא מוצלחת ביותר לטעמי. ייש שם כמה שממש אילוץ. בורה בורה - שיחה 07:18, 16 ביולי 2019 (IDT)
לא ראיתי שבשום ויקיפדיה אחרת את תבנית רופא וגם אצלנו היא לא באמת מוסיפה על תבנית מדען. הפער היחיד הוא תפקידים ותכל'ס גם לחוקר או מרצה יש תפקיד ספציפי במוסד ולא סתם "עבודה" שם. כלומר, הפירוט או היעדרו רלוונטי במדיה דומה לרופא ולמדען הנדב הנכון - שיחה 10:23, 16 ביולי 2019 (IDT)
נדב, לא שללתי לעמרי את האיחוד. רק ציינתי שצריך לעשות מיפוי מדויק ולראות מה התוכן שהוזן לאורך השנים במספר שדות. כרגע, בגלל מפגן הכח של חסימת הבוט, נתונים אלה עדיין נעלמים לנו. בורה בורה - שיחה 16:40, 16 ביולי 2019 (IDT)

עבד אל-פתאח א-סיסי[עריכת קוד מקור]

היי. שנת הלידה המופיעה בתבנית בערך לא נכונה (השנה הנכונה היא 1954). ניסיתי לתקן אבל לא מצאתי את השדה המדובר. יש מצב שתוכל לעזור? יורי - שיחה 19:20, 17 ביוני 2019 (IDT)

זה מגיע מוויקינתונים ודגש חזק כבר תיקן את זה. תודה על תשומת הלב. בורה בורה - שיחה 20:04, 17 ביוני 2019 (IDT)

תבנית:אסון טבע[עריכת קוד מקור]

שלום בורה. אם המערכת מזהה את פרמטר |שם בשפת המקור=, אז למה היא צועקת שהוא שגיאה? (ראה מי:קישור קבוע/25729734). דגש — 11:10, 18 ביוני 2019 (IDT)

בוצע תוקן. תודה לך על תשומת הלב ולמשתמש:Amirosan על התבנית. אמיר, כדאי שתדליק אצלך את מערכת בדיקת הפרמטרים כדי שתזהה את השגיאות מלכתחילה. בורה בורה - שיחה 12:07, 18 ביוני 2019 (IDT)
תודה והודלק. Amiroשיחה 13:55, 18 ביוני 2019 (IDT)

אביגדור מנדלברג[עריכת קוד מקור]

היי, מדוע הוספת את כל התגים בתבנית? חשבתי שהעברת החלטה בפרלמנט שהם ישאבו באנגלית, אם הם לא קיימים בעברית? Shannen - שיחה 07:21, 19 ביוני 2019 (IDT)

אני עצלן אז במקום לכתוב את שמות השדות לעדכון כמו "שם בשפת המקור", השתמשתי ב-{{}} כדי שהוא יוסיף לבד. מה לעשות ויש את הבאג המצחין הזה שכתבתי עליו באולם הדיונים על תבנית חייל, שלפעמים בא לו להציג עם שדות ריקים ולפעמים לא. במקרה זה לא בא לו... עד לכאן הסירחון של הבאג הזה מגיע. בורה בורה - שיחה 07:39, 19 ביוני 2019 (IDT)

מוזיאון פיקאסו (ברצלונה)[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים בורה בורה - שיחה 06:39, 25 ביוני 2019 (IDT)

קצב עדכון רענון קטגוריות[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחת משתמש:IKhitron

ארכוב אולם הדיונים[עריכת קוד מקור]

שלום בורה בורה, ותודה על פעילותך בנושא.
אם יורשה לי להעיר: אתה מארכב דיונים, ומעביר אותם עם הכותרת. לרוב, הכותרת היא שמה של התבנית המדוברת, ולא הנושא הספציפי של התבנית. הדבר יוצר מבוכה ואי־סדר בארכוב. קח לדוגמה את שתב:בחירות בישראל. יש שם ארבע חטיבות שיחה בכותרת תבנית:בחירות בישראל (או ליתר דיוק – שלוש עם "תבנית:בחירות בישראל ואחת עם "תב:בחירות בישראל"). מוצע כי כאשר אתה מארכב, הקדש נא רגעים מועטים ובחר כותרת מתאימה לנושא הדיון כדי שאפשר יהיה להתמצא בנבכי דפי השיחה בקלות יותר. תודה, דגש — 19:27, 25 ביוני 2019 (IDT)

אני לא משנה תוכן בזמן ארכוב כדי לא לפגוע באמינות המקור. כנראה הדבר הנכון הוא לפתוח דיון עם שם ייחודי ולא שם סתמי של התבנית. כך אני נוהג. אפשר למספר את הכותרות בארכוב "שם התבנית 1", 2 וכו'. בורה בורה - שיחה 19:47, 25 ביוני 2019 (IDT)
לא מדובר על שינוי *תוכן*, אלא על התאמת *כותרת*. דגש — 19:49, 25 ביוני 2019 (IDT)

עצור מייד את הבוט[עריכת קוד מקור]

השינויים לא מתאימים לבוט. פעם זה היה נצרת עילית ומי שהתגורר שם לפני ארבעים שנה לא התגורר בנוף הגליל. דגש — 00:48, 27 ביוני 2019 (IDT)

הפעלת אותו גם מחוץ למרחב הערכים. זה לא מתאים שם, והעריכה הזו היא הדובדבן שבקצפת. אבקש שתעבור על כל עריכות הבוט. דגש — 00:53, 27 ביוני 2019 (IDT)

לשנות תמיד אפשר... הבוט רץ אחרי שהיו כבר לפחות 200 שינויים ידניים. גם מי שנולד בתל אביב לפני שהייתה תל אביב -יפו, היום גר בתל אביב-יפו... אפתח דיון בבקשות בוטים. בורה בורה - שיחה 03:31, 27 ביוני 2019 (IDT)
זה שאני נהגתי על סמיטריילר בכביש הבקעה לא אומר שהיא מורשית לנסוע לבד -- לפני שמריצים בוט צריך לחשוב טוב אם השינוי הזה נכון באופן עיוור. הרצת שינויים רבים באופן אוטומטי בלי דיון — אנא בטל אותם ואחרי הדיון נראה מה אפשר להריץ. ככה לא עובדים. דגש — 05:25, 27 ביוני 2019 (IDT)
אתה רואה את כל הבוטים כאן? בקשו ממני, הרצתי. זה לא שונה מהם. הפעם אני בקשתי... תוכל למצוא בקטגוריה:ויקיפדיה/בוט/בוט ההסבה/דפי מפרט/ארכיון כאלה שלא אני ולא קוץ הרצנו כולל אחד שלך! משתמש:דגש חזק/הסבה. אולי עוד, לא בדקתי. בקיצור הסוג הזה של בוטים מורץ ללא דיונים. הדיון היה בהחלפה עצמה. אין מה להחפז ולשחזר, תמיד אפשר לתקן. פתחתי דיון שם. בורה בורה - שיחה 05:41, 27 ביוני 2019 (IDT)
אבל ממתי מריצים בוט כזה על דפי שיחה? עד עכשיו כל שינוי שם של עיר או מדינה (היה לנו את שוודיה ונורווגיה לפני כמה שנים וגם כמה מחוזות בצרפת) עושה את זה ערן עם בוט שמשנה גם שמות התבניות והקטגוריות. למה במקרה הזה זה שונה? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:08, 27 ביוני 2019 (IDT)
כאמור אני שיניתי על פי התקדימים של בקשות קודמות. בינתיים הכל שוחזר למצב הקודם ונראה מה יהיו תוצאות הדיון בדף בקשות הבוט. בורה בורה - שיחה 18:13, 27 ביוני 2019 (IDT)

סליחה על השאלה[עריכת קוד מקור]

אני מבקש סליחה על השאלה הזאת, אני יודע שבגיל כזה לא שואלים שאלות כאלו, אבל השאלה שלי היא, בן כמה אתה? סליחה ששאלתי, אני יודע שזה שאלה לא נעימה ושלא שואלים אנשים כמוך שאלות כאלו. Esc Steven - שיחה 00:23, 29 ביוני 2019 (IDT)

אני כבר סבא... Face-smile.svg בורה בורה - שיחה 00:30, 29 ביוני 2019 (IDT)
בגלל זה שאלתי, כי אני יודע שאתה סבא, ואני יודע שנולדת ב17 באפריל, אבל באיזה שנה? Esc Steven - שיחה 00:34, 29 ביוני 2019 (IDT)

סתם בוקר טוב ![עריכת קוד מקור]

Face-smile.svg ET - שיחה 05:01, 8 ביולי 2019 (IDT)

SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! בורה בורה - שיחה 05:14, 8 ביולי 2019 (IDT)

אני רואה שאתה מת על תבניות- תגיב לי בתבנית:פרופילי_ספורטאים. פשוט כדי לא לדחות את זה למתי שיימאס לי.[עריכת קוד מקור]

אין תוכן. הפתרון שהצעתי שם- הוא פשוט העתק הדבק. אבל ראיתי שזה קיים גם בתבנית:פרופילי_קולנוענים וגם בתבנית:פרופילי_מוזיקאים. רליק לש טפשמ - שיחה 12:32, 8 ביולי 2019 (IDT)

כל תבנית כזאת משפיעה על +8,000 ערכים. על כן דנים תחילה. לא פחיתות כבוד. ראיתי שנדב כבר ענה לך. בורה בורה - שיחה 19:03, 8 ביולי 2019 (IDT)

פול ריקר[עריכת קוד מקור]

למה שדה "פרסים והוקרה" מופיע, למרות שאף פרס לא מוצג בו? שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 12:12, 9 ביולי 2019 (IDT)

יש באג ידוע ביחידה שאם יש תווית לא מתורגמת או באנגלית, אינו מציג כלום! תרגם את ‏פרס פאולוס השישי הבינלאומי‏ (Q957892) ותראה שבאורח פלא כל הפרסים יישאבו. Face-smile.svg בורה בורה - שיחה 12:23, 9 ביולי 2019 (IDT)
תודה :) שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:17, 9 ביולי 2019 (IDT)
משתמש:הנדב הנכון, אתה רואה שהבאג הזה מבליח מדי פעם? בורה בורה - שיחה 18:29, 9 ביולי 2019 (IDT)
אין ספק שצריך לתקן אותו, אבל אני עלול לשבת שעות עליו בלי להגיע לפתרון, אז אני משאיר את הנאה הזו למישהו אחר... הנדב הנכון - שיחה 00:03, 10 ביולי 2019 (IDT)

תומר חמד[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:שונית פרג'י#תומר חמד

תבנית:אישיות בודהיסטית[עריכת קוד מקור]

שלום. בדוק נא מדוע יש ערכים שמשוייכים לקטגוריית השגיאות הפרמטריות, ומה הבעיה עם הטמפלדאטא בגערך בודהידהרמה. דגש — 11:23, 14 ביולי 2019 (IDT)

ביצעתי עריכות ריקות לארבעת הערכים שהיו בקטגוריית השגיאות והם הוסרו ממנה. Dovno - שיחה 11:25, 14 ביולי 2019 (IDT)
זה הפתרון. לעתים תור המשימות מתעכב וזו הדרך לזרז אותו. בורה בורה - שיחה 11:29, 14 ביולי 2019 (IDT)
ישראל, בערך הנ"ל יש סימנים של ניסיונות משכיה של מידע לא מוצלחים. זה קורה כי לא כל השדות מתורגמים. תסתכל למשל על אחד מתלמידיו [הנה], צריך לתרגם את השם שלו לעברית וכך גם בעוד שדות... זה לא מספיק רק להציב את התבנית, חייבים לתרגם את כל השדות. אני לא יודע לעשות את זה ולא מכיר תעתיקים סיניים... אולי אתה מכיר? או אנשים אחרים? חבל אחרת כל המשיכות מוויקינתונים וההצבות נופלות... Shinaimm - שיחה 21:48, 15 ביולי 2019 (IDT)
את השם הנ"ל של התלמיד רצוי לתרגם אך לא חובה כי הוא יציג את השם באנגלית. הוא נופל על ‏טאן לין‏ (Q19855807) שאפילו שם באנגלית אין. בורה בורה - שיחה 23:23, 15 ביולי 2019 (IDT)
משתמש:Shinaimm, עלי לעבור כברת דרך כלשהי עד שאבין בתעתיקים סיניים... בכל אופן, במקרים כאלו, כדאי לתייג את Shaun The Sheep, , the_duke, UncleMatt, יואלבעלי הידע בסינית, שיכולים לסייע. ישראל - שיחה 00:55, 17 ביולי 2019 (IDT)
טָאן לִין. כלי התיעתוק שלי בטח יעזור לך במקרים דומים בהמשך. The duke - שיחה 09:48, 17 ביולי 2019 (IDT)
תלמידים מופיע עכשיו אחרי התרגום. צריך לטפל ב"יצירות ידועות". בורה בורה - שיחה 21:19, 17 ביולי 2019 (IDT)

תבנית מבנה הנדסי[עריכת קוד מקור]

מה השינויים שמשתמש:הנדב הנכון עשה שם שהקטגוריה התמלאה? הם אושרו בדיון באולם? לא מצאתי. דגש — 12:36, 17 ביולי 2019 (IDT)

בתבנית יש שדה ניצבים, ובוויקינתונים שדה של "מספר מפתחים" שמדברים בעצם על אותו דבר. שדה הניצבים הוא ריק ברוב התבניות אם לא בכולן, אני אנקה את את הקטגוריה הנדב הנכון - שיחה 12:40, 17 ביולי 2019 (IDT)
לא יודע מה היו השגיאות אבל מפתחים לא שווה לניצבים... לגשר שער הזהב יש שני ניצבים אבל שלושה מפתחים (או אחד אם סופרים רק מפתחים בין הניצבים). כמעט כל גשר תלוי כך. בורה בורה - שיחה 21:22, 17 ביולי 2019 (IDT)
סופרים רק את המפתחים בצורה השניה כפי שתיארת.הנדס הנכון השמטת את המספר בגשר הארזים, אבל אני לא בטוח שהמספר נכון, אם כן צריך לעדכן בויקינתונים ל43 מפתחים. Shinaimm - שיחה 22:25, 17 ביולי 2019 (IDT)
זה הנדב הנכון... ולא ברור על איזה גשר אתה מדבר. בורה בורה - שיחה 22:36, 17 ביולי 2019 (IDT)
Shinaimm מספר המפתחים = מספר הניצבים + 1. המספר שעדכנתי הוא על סמך מה שהיה בתבנית: 14 ניצבים עודכנו ל-15 מפתחים. אם יש שגיאה, תקן אותה גם בערך הנדב הנכון - שיחה 00:26, 18 ביולי 2019 (IDT)
הנדב הנכון, זה לא נכון. ההגדרה של מפתח הוא המרווח בין הסמכים (ניצבים) ולכן זה תמיד מספר הניצבים פחות 1. אני מנסה לחפש לנושא הזה סימוכין אבל בטוח כמעט ב100%. בגשר רושמיה אפשר לומר שבקצה הגשר גם יש ניצבים קטנים ולכן אולי החשיבו את זה כמפתח, אבל בכל מקרה החלק שבין הניצב הקיצוני ועד הגשר לא נחשב. Shinaimm - שיחה 20:25, 18 ביולי 2019 (IDT)
בערך גשר, שאני יודע שכתב אותו אחד שמבין, כתוב: "אולם קיימים גם גשרים מרובי סמכים שבהם יש קשר מבני הדוק בין חלקי הגשר שבין סמכים שונים. המרווח שבין הסמכים נקרא מִפתח וגישור המפתח הוא האתגר ההנדסי המשמעותי ביותר בבניית גשר.". אם כן נראה ש-משתמש:Shinaimm צודק. בורה בורה - שיחה 22:27, 18 ביולי 2019 (IDT)
גשר סנטאנג'לו 4 ניצבים, 5 מפתחים. גשר הקשת בענן 2 ניצבים, 3 מפתחים. "סמך" זה לא רק ניצב אלא גם "הקצוות". הנדב הנכון - שיחה 00:05, 19 ביולי 2019 (IDT)
אם כך גשר שער הזהב צריך להיות 3 מפתחים כפי שכתבתי לעיל אך בערך כתוב 1! אז מה נכון? בורה בורה - שיחה 00:13, 19 ביולי 2019 (IDT)
כנ"ל גשר ג'ורג' וושינגטון ועוד עשרות. בורה בורה - שיחה 00:17, 19 ביולי 2019 (IDT)