שיחה:העיר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Internet link.png
לקישור למאמרים באתר זה משמשת התבנית עכבר העיר.
הסבר על אופן השימוש בתבנית מופיע בדף התבנית.


לוגו[עריכת קוד מקור]

התמונה של לוגו העיר לא מעודכנת מאחר והוא שונה מאדום לירוק וכדאי לשנות אותה שלומית ליר

פאשיזם בתל אביב[עריכת קוד מקור]

לצערי, עליי לפתוח את הדיון הזה בעקבות הגיליון האחרון של העיר תל אביב שכותרתו כתובה לעיל. לא למותר לציין שזאת הייתה הפעם הראשונה (ובתקווה גם האחרונה) שבה קראתי עיתון ישראלי שנתן לי את ההרגשה כי שאיפת הכותבים בו היא לשים אותי במעצר לצורך הגנה.
גם אם אתעלם מהגיליון האחרון (בתקווה שמדובר בחריג), אין יותר דרך להתעלם מכך שבחצי השנה האחרונה חלק הולך וגדל מהמקומון מוקדש להטפה/הסתה (תלוי בשבוע) שמאלנית קיצונית. חשוב לציין כי:

  1. הגישה היא קיצונית, אפילו יחסית לעיתון הארץ (משימה קשה במיוחד)
  2. אין לי התנגדות לקיומו של העיתון ו/או להפצתו (ואולי אפילו להיפך, עדיף לשמוע מאשר לטאטא מתחת לשטיח)
  3. לא מעט מהאירועים המפורטים בגיליון הנ"ל שבוצעו על ידי אנשי הימין ראויים לגינוי ומקצתם אפילו צריכים לזכות את עושיהם בכרטיס כניסה לכלא

עם זאת, שוב לא ניתן להתעלם (כפי שעשינו בשנים האחרונות), מהעמדה הפוליטית הבוטה יותר ויותר של העיתון. בצורה פרקטית, אני מציע פשוט לצטט את דברי הפתיחה של הגיליונות האחרונים (מאז המשט) ואת הכותרות שלהם, זה אמור להיות מספיק. טרול רפאים - שיחה 22:05, 14 ביוני 2010 (IDT)

ויקיפדיה אינה פורום. לא ברור לי למה כתבת את מה שכתבת. גילגמש שיחה 22:16, 14 ביוני 2010 (IDT)
יש להוסיף את העובדות הרלוונטיות לערך ולמיטב הבנתי מצב בו חצי מהעיתון מוקדש באופן קבוע להבעת עמדה פוליטית הוא מאוד רלוונטי לערך עליו. הפטירה של הטענה הזאת בטענה שוויקיפדיה איננה פורום תמוהה בעיניי. טרול רפאים - שיחה 09:07, 15 ביוני 2010 (IDT)