שיחה:וושינגטון (מדינה)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 22:41, 14 במאי 2013 (IDT)

שיוך הערך לקטגוריה:יישובים הנקראים על שם נשיאי ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

אני פתחתי את הקטגוריה:יישובים הנקראים על שם נשיאי ארצות הברית ושייכתי אליה את הערך שכאן. התלבטתי איזה שם לתת לה בהתחשב בכך שגם מחוזות ומדינה שלמה בארצות הברית נקראו על שם נשיאים. נתתי את השם הנ"ל למען הפשטות מתוך מחשבה שאפשר יהיה להבין את השייכות אליה גם של יוצאים מן הכלל (ראו גם את ההערה שהכנסתי בראש הקטגוריה עם פתיחתה). למרות זאת משתמש:נרו יאיר ביטל את עריכתי. לדעתי יש לראות את תוכן הקטגוריה בהקשרה הרחב, ואם זה כל כך קשה לעיכול - אפשר גם לדון בהתאמת שם הקטגוריה, למרות שזה יסרבל אותו. יואב ר. - שיחה 09:59, 13 באפריל 2018 (IDT)

בעד השם הנוכחי ולכלול גם מדינות או פרובינציות בארה"ב או מחוצה לה. בורה בורה - שיחה 10:11, 13 באפריל 2018 (IDT)
באופן כללי אני בעד ששם הקטגוריה יבהיר בפירוש ובדיוק נמרץ ככל האפשר את תוכנה. זה ימנע הרבה מאוד דיונים ושחזורים ואנרגיה מיותרת. לדעתי זה יותר מסורבל משם מסורבל. אני לא חובב גדול של ריבוי קטגוריות, אבל אם מישהו מחפש יישובים - הוא מחפש יישובים. מחוזות או מדינות וכך הלאה זה משהו אחר. נרו יאירשיחה • כ"ח בניסן ה'תשע"ח • 10:17, 13 באפריל 2018 (IDT)
מה עם לשנות את השם למקומות הנקראים על שם נשיאי ארצות הברית? בברכה ובתודה, דג ירוק (שיחה) • 10:32, יום שישי בשבת, כ"ח בניסן ה'תשע"ח (IDT).
"מקומות" זה לא מספיק מוגדר ועלול להתנגש עם קטגוריה:אנדרטאות ומבנים המנציחים את נשיאי ארצות הברית. אני אשנה קצת את שם הקטגוריה הנוכחי. יואב ר. - שיחה 12:22, 13 באפריל 2018 (IDT)
ראו קטגוריה:יישובים, מחוזות ומדינות הנקראים על שם נשיאי ארצות הברית. יואב ר. - שיחה 02:59, 14 באפריל 2018 (IDT)