שיחה:ועד שליחי הקהילות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הגוף הראשי המייצג את יהודי בריטניה[עריכת קוד מקור]

כתבתי בערך את המילים הבאות - "ומאז ועד היום הינו הגוף הראשי המייצג את כלל יהודי בריטניה." המבוססים על המאמר יהדות אנגליה וולף פרי פורסם ב מחניים גל' ס"ו תשכ"ב באתר דעת.- המאמר הוא מלפני כ-50 שנה לכן השאלה שאני מפנה לברור הקהילה היא - האם זה עדיין נכון ??? מי-נהר - שיחה 04:06, 4 בפברואר 2010 (IST)

כן, זה עדיין נכון. בעניין אחר - מדוע הערך זרוע בתבניות השלמה? נראה לי שתבנית:בעבודה מתאימה יותר למצבו. תבנית השלמה מיועדת לערך שכתיבתו הופסקה טרם נשלם, ואני מקווה שאין זה המצב כאן. ‏Magisterשיחה 11:23, 4 בפברואר 2010 (IST)
החלפתי את כל תבניות "להשלים" בתבנית "קצרמר" אחת. אם אתה מצפה שאחרים ישלימו את הערך, עדיף לאפשר להם לעשות זאת בדרכם ולאו דווקא במבנה שאתה טווית. ‏Magisterשיחה 08:23, 1 במרץ 2010 (IST)
אני סומך על שיקוליך , ומעריך את סבלנותך עד כה - בברכה מי-נהר - שיחה 15:52, 2 במרץ 2010 (IST)

קישור שבור[עריכת קוד מקור]

במהלך מספר ריצות אוטומטיות של הבוט, נמצא שהקישור החיצוני הבא אינו זמין. אנא בדקו אם הקישור אכן שבור, ותקנו אותו או הסירו אותו במקרה זה!

--Matanyabot - שיחה 23:12, 14 במאי 2013 (IDT)

זהו גוף ללא סמכות חוקית לייצג את כל יהודי בריטניה[עריכת קוד מקור]

ויש לציין זאת. הוא נבחר רק על ידי אנשים החברים בבית-כנסת כלשהו (וגם כך לא כולם), ויהודים שאינם מבקרים בבית-כנסת (כולל אתאיסטים) אינם מיוצגים על ידו כלל. אנונימי/ת לא חתם/ה

אולי מישהו יערוך את הטקסט?[עריכת קוד מקור]

התחביר מזעזע. אנונימי/ת לא חתם/ה