שיחה:חטיף אנרגיה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
    ‏Wikimedia Israel.svg
ערך זה נכתב, או הורחב משמעותית, על ידי תלמידי בית הספר המקיף ע"ש גרינברג בקריית טבעון,
במסגרת שיתוף פעולה בין ויקימדיה ישראל לרשת אורט ישראל
.

פעילויות ויקימדיה ישראל במערכת החינוך
Students write Wikipedia - logo-heb.png

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

הפתיח לא מוסר מידע נכון. אתם מגדירים חטיף אנרגיה בתור "חטיף אנרגיה הוא מאכל ארוז ביחידות קטנות והוא נאכל בין הארוחות. מטרתו לספק לגוף כמות מסוימת של קלוריות." הגדרה זו כוללת כל מזון שהוא. לדוגמה תפוח בשקית, סוכריה על מקל, במבה, פירות מיובשים, וופל מפוצה. בערך כל דבר מתאים לזה. לאיזה מזון אין מטרה לספק לנו כמות מסויימת של קלוריות? "חטיפי האנרגיה הפכו לפופולריים בעיקר משום שאפשר להחזיק אותם בתיק ולאכול אותם בעיתוי המתאים. " שוב, אפשר להגיד את זה על כל דבר. מנה חמה, חמגשית עם אורז מתאימים בהחלט ל"ניתן להחזיק בתיק ולאכול בעיתוי המתאים". כל הפתיח לא מסביר מה זה חטיף אנרגיה.

בנוסף סוף הפתיח נשמע ממש ממלמל ולא לעניין (זאת כבר לא טעות זה סתם לא קשור). "צריכה נכונה" נשמע כמו מדור בריאות בYNET ולא כמו אנציקלופדיה. דווח על ידי: 132.66.137.207 15:34, 31 במאי 2016 (IDT)

הסרתי את המשפטים שציינת, אך ראוי להשקיע עוד בניקוי הערך. דוד שי - שיחה 22:29, 3 ביוני 2016 (IDT)


שכתוב הערך, קידוד קישורים[עריכת קוד מקור]

הערך כרגע דל ולאחר מספר עריכות הוסר ממנו מרבית התוכן. משתמש:Nogaella הוסיף תוכן רב לערך (ראו את בהגרסה האחרונה. רוב התוכן הוא שיווקי משום שכמות החלבון/פחמימות וכו' היא נמוכה לעומת כמות הסוכר הגבוהה. שני מקורות נוספים שהוסרו מהערך, כוללים תוכן רב: הראשון ושני למרות שחלקו שיווקי. איזה מהתוכן כדאי להוסיף לערך? טל (רונאלדיניו המלךשיחה) 18:08, 23 בנובמבר 2019 (IST)

כל התוכן שהסרתי היה תוכן שיווקי או תוכן חסר ביסוס. זור987 - שיחה 05:21, 24 בנובמבר 2019 (IST)