שיחה:ניילון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ערך גרוע הלוקה בחסר בצורה מזעזעת ומשמועתית. בושה וחרפה לוויקיפדיה ולעולם הויקיפדי שיש כזה ערך שהוא חשוב ומשתמשים בו יום,יום והוא כל-כך אינו מקיף ומלא. חבל מאוד, נראה לי שמי שהתחיל את הערך היה צריך לגמור אותו בצורה מושלמת כמו למשל הערך על טלביה ועל פשקוויל ועוד רבים וטובים בכל ויקיפדיה.Talsardar 23:06, 3 יוני 2006 (IDT)

אתה מוזמן להרחיבו. גילגמש שיחה 23:07, 3 יוני 2006 (IDT)

למרות שאינני מזדהה עם הסגנון הבוטה של הבקורת, אני חייב להסכים איתה באופן עקרוני. הערך לוקה בחסר, מכיל שגיאות הן בתוכן והן בעברית, וערוך בצורה מבולבלת (לדוגמא: הסיפור על פיתוח החומר במעבדות דופונט חוזר פעמיים). נכנסתי עם כוונות טובות, תיקנתי קצת הן בתוכן והן בעברית, ומחקתי חלק מהשטויות (ובפירוש יש כאן שטויות), אבל התייאשתי באמצע - הערך דורש טיפול רציני ואולי אפילו כדאי לכתוב את כולו מחדש, וזה דורש יותר זמן ממה שיש לי כרגע. אני ממליץ לתלמידים למיניהם לא להסתמך כרגע על מה שכתוב כאן. רונן איל.

אני מצטער שאני לא ערכתי את הכל (אכן בושה), אך באופן בסיסי לחלוטין, מחקתי איזו שטות מהתצוגה הגרפית המזעזעת - היה כתוב שלחנקן יש קשר כפול עם מימן. היות ולחנקן יש רק שלוש זרועות שהוא יכול, באופן נורמלי, להיקשר בהן, הייתי צריך (בעודי לומד למבחן בכימיה) לתקן את העוול.

מחקתי: "חלק גדול משימוש פולימר הניילון הוא שימוש יום-יומי לאריזה."[עריכת קוד מקור]

מחקתי את המשפט. להערכתי מקורו בבלבול בין החומר ניילון לבין הכינוי המוטעה "ניילון" ליריעות פלסטיות בכלל. הוספתי משפט לעניין זה בפסקת הפתיחה.62.90.140.59 18:06, 11 באפריל 2010 (IDT)

שיום שגוי[עריכת קוד מקור]

סעיף השיום סותר את הכתוב בויקיפדיה האנגלית, שם כתוב שהסבר ה"ניו-יורק-לונדון" הוא שגוי. כלב בגודל סביר - שיחה 22:49, 19 במרץ 2012 (IST)

תוקן. (קצת באיחור...) ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:38, 2 בפברואר 2017 (IST)