שיחה:סוסיתא (אתר ארכאולוגי)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

סוסיתא או סוסיתה?[עריכת קוד מקור]

במפה ובמקומות נוספים שם האתר הוא סוסיתה (בה ולא ב-א) מדוע השם כאן הוא עם א' בסוף? Yochaig - שיחה 23:18, 23 ביולי 2008 (IDT)

שיפורים בערך[עריכת קוד מקור]

ל-Mayzenb שלום, אשמח אם תוכל להוסיף פרק בנושא הפסיפסים היפים שהמשלחת הפולנית מטפלת בהם, יהיה נהדר אם תוכל גם להוסיף תמונה של הפסיפסים. אם עדיין לא למדת להעלות תמונות (רצוי להעלות לויקישיתוף) ואינך רוצה לעסוק בכך, שלח אלי ואני אעלה אותן. במקרה כזה אני צריכה שתציין שאתה משחרר את התמונות לציבור ואני אתן לך את הקרדיט על התמונות. אני רוצה להוסיף את הערך לפורטל:ארכאולוגיה של המזרח הקרוב אבל הוא זקוק קצת לשיפורים במיוחד בנושא הכחלת קישורים פנימיים. אשמח לראות תרומות נוספות שלך לויקי, בערך זה ובכל ערך אחר. Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 07:17, 22 באוקטובר 2009 (IST)

מיזם קואורדינטות בישראל[עריכת קוד מקור]

מיזם קואורדינטות בישראל
Bouncywikilogo.gif   מיזם קואורדינטות בישראל     Rotating globe.gif
Israel map-DMSpositioning.svg

איתור קואורדינטות באמצעות "עמוד ענן"
Postscript-viewer-shaded.png הסבר מפורט על שיטת העבודה

סטטוס = QA
משתמש = Uri R שיחה תרומות למיזם

בסיום הטיפול בערך לא לשכוח לעדכן:
|סטטוס = טופל
|משתמש = <שם משתמש>

אם הערך איננו מתאים למיזם זה מסיבות שונות, אין למחוק תבנית זו. צריך פשוט לרשום: |סטטוס = אין צורך

QA - אורי, למה מיפית לקבוצת המבנים הקטנה? גוגל ארת' דווקא בעד הקבוצה הגדולה יותר, קצת מערבה. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • ב' באייר ה'תשס"ח • 20:57, 6 במאי 2008 (IDT)

כיוונתי למרכז האתר לפי המפה הטופוגרפית, ולא לקבוצת מבנים כזו או אחרת ששרדה, נחפרה או שוחזרה בנקודת זמן זו. יחד עם זאת לא עשיתי כיוונון ועל כן המיקוד לא היה 100% במקום. עתה עשיתי זאת. האם כעת טוב יותר? אורי שיחה 03:12, 7 במאי 2008 (IDT)
QA - כן עכשיו סביר יותר. אומנם לא נופל על מבנה, אך על מרכז האתר. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • ב' באייר ה'תשס"ח • 08:20, 7 במאי 2008 (IDT)

ניתן להוסיף מידע מהכתבה הבאה[עריכת קוד מקור]

http://www.hayadan.org.il/woman-skeleton-susita-3009147

לדעתי ניתן לכתוב על הממצא המיוחד של השלדים שנמצאו