שיחת משתמשת:Hanay

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
עבירות שבין אדם למקום, יום הכיפורים מכפר; שבינו לבין חברו - אין יום הכיפורים מכפר, עד שירצה את חברו (משנה, יומא, ח, ז)
איש טוב מתבייש אפילו בפני כלב מקור: אנטון צ'כוב
הרוע הוא כוח מקור: דייוויד פוסטר וולאס
נימוס-1.png
Wiki gold medal.png תודה על עבודתך בויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/התכנית הרב תחומית לחינוך והתפתחות בגיל הרך - אוניברסיטת חיפה. התרשמתי מאיכות הערכים שם. הלוואי שכל הערכים הנכתבים במסגרת שיתוף פעולה אקדמי יראו כך. • צִבְיָהשיחה • כ' באייר ה'תשע"ז 16:13, 16 במאי 2017 (IDT)

קטגוריה:תבניות ניווט - מועצות אזוריות בדף טיוטה שלך[עריכת קוד מקור]

שלום חנה. אני רואה כעת ברשימה שבדף קטגוריה:תבניות ניווט - מועצות אזוריות את דף הטיוטה שלך משתמשת:Hanay/טיוטה. ראיתי גם שבדף הטיוטה שמת את הקטגוריה בתוך "noinclude". אולם למרות זאת זה מופיע אצלי בדף הקטגוריה. מה את מציעה לעשות? קובץ על ידשיחה ♦ 14:27, 15 בפברואר 2018 (IST)

הי קובץ על יד , הסרתי שארית של תבנית שבטעות לא מחקתי. עכשיו זה לא מופיע, תודה ששמת לב. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 15:18, 15 בפברואר 2018 (IST)

הערך "התפתחות רגשית חברתית בגיל הרך"[עריכת קוד מקור]

חנה שלום, העליתי את הערך "התפתחות רגשית חברתית בגיל הרך" במסגרת הקורס של יאיר. אודה לאישורך. בברכה יעל צדוק Efratjos - שיחה 22:48, 18 בפברואר 2018 (IST)

אני לא מכירה את הערך הזה ויאיר לא אמר לי דבר. ערך לא מועבר למרחב הערכים במיזמים שאני מובילה, בלי האישור של יאיר ושלי. מה שכתבת לא נראה בשל למרחב הערכים. אני מבקשת לא להוסיף דבר למיזם. היית צריכה לידע אותי כשכתבת את הטיוטה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 22:52, 18 בפברואר 2018 (IST)

רולאן דה וו בקומראן[עריכת קוד מקור]

שלום, חנה. שאלו אותי שאלה, ומכיוון שאני לא מבין בזה כלום באתי אלייך, בתקווה שאת יודעת התשובה. האם תוצאות העבודה (כלומר, מה הוא מצא שם) של רולאן דה וו בקומראן פורסמו במלואן, ואם לא, האם זה מתוכנן? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 17:22, 20 בפברואר 2018 (IST)

IKhitron, איני יודעת, עלי לבדוק כמו כל אחד. אולי תמרה יודעת על כך משהו. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 08:17, 24 בפברואר 2018 (IST)
הי, החבר'ה צוחקים עלי שאחרי שער הגיא זה כבר לא מעניין אותי :) ובקיצור - במה שמחוץ לירושלים אני פחות בקיאה. תמרה שיחה 22:22, 24 בפברואר 2018 (IST)

מוזיאןן בקובץ שהעלית[עריכת קוד מקור]

[1] לשיקולך עם לתקן. Uziel302 - שיחה 20:21, 23 בפברואר 2018 (IST)

תוקן, תודה Uziel302 ששמת לב לתקלדה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 08:18, 24 בפברואר 2018 (IST)

OTRS[עריכת קוד מקור]

היי חנה, מה שלומך?

אני מראש מבקש סליחה על כך שאני פונה אלייך אישית אבל מקווה שתביני. שבוע שעבר פנה אליי ג'קי חוגי בבקשה שאשים את תמונתו בערך עליו מהתמונה שנמצאת בדף הפייסבוק שלו תוך שלבקשתי הוא צירף הצהרה "אני בעל הזכויות ואני מתיר לך להשתמש בה לצורך הערך שלי, אם זה רצונך. לא תהיה שום דרישה ממך לתשלום או פיצוי או הפרת זכויות". בגלל שהתמונות ששלחו לי עומר ירדני וגור מגידו ששלחתי לצוות והסתבכתי בבירוקרטיה למרות מסמכים שצורפו ולא כובדו משום מה, אני מרגיש זקן בור בנושאים האלה. אשמח מאוד לעזרתך. תודה. eli - שיחה 00:35, 25 בפברואר 2018 (IST)
אלי , תעביר בבקשה את הפניה הזאת לדף ויקיפדיה:OTRS/פניות. בגלל בעיות בעיניים שיש לי הפעילות שלי ב-OTRS היא בעצימות נמוכה, גיאה הוא המטפל העיקרי עכשיו עד שאחזור. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 09:28, 25 בפברואר 2018 (IST)

ערכים בעייתים דרך האקדמיה[עריכת קוד מקור]

הי חנה, אני רוצה להתייעץ איתך: הערכים תווחיד ואהל אל-בית הועלו למרחב הערכים אפילו שהם ממש לא ראויים (תרגום מכונה חמור). האם אפשר וראוי להחזיר אותם למצב טיוטה? אני אישית לא הייתי מרשה לסטודנטים שלי להעלות ערך כזה למרחב הכללי. אשמח לעצתך. סיון ל - שיחה 15:28, 25 בפברואר 2018 (IST)

שלום סיון ל, מי שאחראית על המיזם הזה, היא שני, תייגתי אותה כאן. אני בטוחה שגם היא לא רוצה שערכים לא ראויים יהיו במרחב הערכים. בואי נשמע את תגובתה. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 15:35, 25 בפברואר 2018 (IST)
וודאי שלא. ערכים לא מוכנים יוחזרו לטיוטות. אני בעיצומן של בדיקות הערכים ואמורה השבוע (אינשאללה) לסיים בדיקות של קורס ויקי-רפואה וקורס ויקיפדיה הכללי. מה שלא ראוי מבחינתי יוחזר כמובן לטיוטה, אך אם אתן נתקלות במשהו לא תקין, אפשר פשוט להחזיר לטיוטה. סומכת על שיקול דעכתן. בברכה, Shani - שיחה 15:38, 25 בפברואר 2018 (IST)
שני, אני מקווה שלא פגעתי בך כשכתבתי לחנה, רק רציתי את חוות דעתה. בזמנו התכתבנו בעניין ורציתי גם לשמוע את דעתה. שני הנושאים האלה הם חשובים מאוד וראויים לקבל ערכים טובים. באופן כללי, אני עצמי מתחבטת בשאלת הכתיבה של סטודנטים שאינם דוברי עברית כשפת אם, וטרם מצאתי פתרון משביע רצון. השנה נעזר (כל הסטודנטים) במרכז הכתיבה האקדמי באוניברסיטה ואני מקווה שנראה שיפור :) סיון ל - שיחה 16:08, 25 בפברואר 2018 (IST)
חס וחלילה להיפגע. הלא לכולנו אותה מטרה -- אנציקלופדיה איכותית. אם הסטודנטים לא עשו עבודה מספיק טובה, היא לא ראויה להיות במרחב הערכים. גם לי אין פתרון לעניין דוברי ערבית שפת אם. מצד אחד, אני מעודדת את ההשתתפות שלהם בקורס, וכל ערך עובר שתי הערכות עמיתים (בהם העירו להם על זה), וזה חוץ מהחפירה הכללית שאי אפשר להתבסס על תרגום המכונה. אבל בפועל, פעמים רבות עד שלא דובר עברית שפת אם עובר על זה ומתקן, זה לא מספיק טוב.. לצערי אני עמוסה מידיי כדי לתקן בעצמי כל ערך וערך וממש במירוץ נגד הזמן להספיק לבדוק ולתת משוב לכמעט 120 ערכים שנכתבו הסמסטר. אם אתחיל לתקן בעצמי לא אצא מזה לעולם... לכן במקרה הזה, סומכת ידיי גם על הקהילה. כאמור, עד סוף השבוע אמורה לסיים לעבור על הכל, להוריד תבניות בעבודה, ולהחזיר לטיוטה מה שלא מתאים. אך אם עיתותייך בידייך, מוזמנת לסייע בהחזרה לטיוטה או עריכה לשונית. :) בברכה, Shani - שיחה
Face-smile.svg סיון ל - שיחה 19:42, 25 בפברואר 2018 (IST)

הערך "שמואל אבואב"[עריכת קוד מקור]

הי חנה, ברשותך יש לי שאלה, מר שמואל אבואב העלה תמונה רשמית שלו לויקישיתוף ומשם לערך הנוכחי. לפני זמן מה שינו לו את התמונה לתמונה ישנה שאינה רשמית. כיצד ניתן להחזיר את התמונה הקודמת ולדאוג שהיא לא תשתנה? תודה רבה --Elapeleg - שיחה 12:42, 11 במרץ 2018 (IST)

הצעה לשחזור הערך מאיה ורטהיימר[עריכת קוד מקור]

שלום,

אני פונה אלייך כיוזמת הצבעת המחיקה לפני כשנה ומפנה אותך להצעת השחזור שפתחתי בשיחה:מאיה ורטהיימר#הצעה לשיחזור הערך 2018. אשמח לשמוע את עמדתך, ‏DGtal‏ - שיחה 14:30, 13 במרץ 2018 (IST)

עריכה טרולית[עריכת קוד מקור]

היי חנה. ראיתי שקבעת על עריכה זו שהיא של הטרולית יעל. שימי לב שעריכה זו שוב חזרה על עצמה בידי משתמשת:כלניות. eli - שיחה 22:10, 13 במרץ 2018 (IST)

בעניין כלניות, האם המדיניות היא שחזור טוטאלי של כלל העריכות? ראי כאן את העריכות שעדיין הן הגרסה הנוכחית. באוזדה היא רק שינתה קלות ניסוח, בז'יימליס זה לא נראה כל כך חמור אבל שחזרת את העריכה הזהה שלה בשדובה. Mbkv717שיחה • כ"ו באדר ה'תשע"ח • 22:55, 13 במרץ 2018 (IST)
זאת מדיניות ותיקה, כי זה דרכו של טרול, לשלב עריכות טובות כדי להטעות. המדיניות היא לא לקבל ערכיות של טרולים, פעילותה של אותה טרולית כנגד ויקיפדים חרגה כבר מזמן מגבולות הוויקיפדיה העברית. צריך להדעת מה היא עושה כדי להבין שבנושא זה לא צריכות להיות כל פשרות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 08:07, 14 במרץ 2018 (IST)
לא תהיתי לגבי המדיניות, אלא שאלתי האם פרקטית יש לשחזר את העריכה הזו ואת העריכה הזו. אני מניח ממה שכתבת שהתשובה היא כן? Mbkv717שיחה • כ"ז באדר ה'תשע"ח • 10:47, 14 במרץ 2018 (IST)
בלי קשר, רק לחדד: חסימת משתמש לא חייבת בהכרח להיות בגלל בעיות במרחב הערכים. ייתכנו תורמים מועילים מאוד מבחינת עריכות, אך מזיקים מאוד מבחינת מרחב השיחה. חסימת משתמש ותיק לצמיתות היא צעד קיצוני, והיא נעשית לאחר בחינת כל האפשרויות האחרות. כך שאם הוחלט, בצער רב, לוותר על כל תרומותיו מכיוון שזה גורם נזק - אזי בכל תחפושת שיבחר יש לשחזרו. בלי כל קשר לאיכות התרומה במרחב הערכים. וזו התשובה לכל אלו ששואלים: "למה לחסום? למה למחוק? על פניו זה נראה עריכה מועילה" וכל מיני טענות כגון אלו. • בקרה וייעוץשיחה • כ"ז באדר ה'תשע"ח • 11:09, 14 במרץ 2018 (IST)
אני כתבתי ברור שיש לקיים את המדיניות של ויקיפדיה בנושא הזה. אני לא חושבת שדף שיחתי הוא המקום לפתוח דיון על המדיניות הזאת. יש סיבה למה היא קיימת, והנושא נדון שוב ושוב. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 11:56, 14 במרץ 2018 (IST)
לא דיון, הסבר קצר... • בקרה וייעוץשיחה • כ"ז באדר ה'תשע"ח • 11:58, 14 במרץ 2018 (IST)

הידברות עם אוסף התצלומים הלאומי[עריכת קוד מקור]

תייגתי אותך בדף שיחת משתמש:Geagea בבקשה לעזרה. אני פניתי פעמים אחדות לאוסף התצלומים הלאומי בבקשה לקבל אישורי OTRS על הפורטרטים שלהלן: (או לפחות על חלקם) [2][3][4][5], אבל לא קיבלתי מענה. פניתי לגיאה והוא דווקא הסביר לי "שמי שיש לו קשרים בלע"מ זו חנה שמידי פעם מצליחה להשיג תמונות משם". תוכלי להיחלץ לעזרתי? ניב - שיחה 18:48, 21 במרץ 2018 (IST)

שלום ניב, יש לי קשרים בלע"מ, אבל אני צריכה להשתמש בהם במשורה. רק לאחרונה קיבלתי מהבם אישור ל-70 תמונות של נשים במסגרת מיזם ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/מיפוי ערכי נשים ישראליות ללא תמונה, עדיין לא שלחתי את רשימת התמונות המבוקשות, איני יכולה לבקש עכשיו תמונות נוספות. בעבר כשפניתי יותר מידי, נתקלתי בסירוב. אני ממליצה שתצלצל אליהם ותדבר איתם, אל תסתפק במשלוח דוא"ל. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 20:00, 21 במרץ 2018 (IST)

עזרה דחופה[עריכת קוד מקור]

היי חנה, תוכלי להתערב בחוסר ההסכמה ביני לבין גילגמש? בקשר לערך צ'רקסים בדף שיחה.

אני מרגיש שדבריי נופלות על אוזניים ערלות. מפעיל המערכת אמור להיות מבוסס בדבריו וזה לא המצב לגביו. הוא מתעקש להציג את הצ'רקסים כבעלי מנהג "חטיפת" כלות. הסברתי והוכחתי לו שאין כזה דבר. (כצ'רקסי מכפר כמא וגם בדיון בדף השיחה של הערך) הוא איים עליי בחסימה ולא נותן ביסוס להתעקשותו.

תוכלי לעזור בנידון לגשר בין המציאות לבין גילגמש? אני חושב שהתנהלותו זו פוגעת בקהילת פעילי המערכת בויקיפדיה.

מקווה שאת המזור

היי חנה[עריכת קוד מקור]

יפה שקיבלת תמונות מלע"מ, השאלה אם התמונות טובות ? עדיף בלי תמונה מאשר תמונה גרועה, בדיוק כמו שעדיף בלי ערך מאשר ערך גרוע, האם להעלות תמונה גרועה של אישה זה לכבד אותה ? אני לא קובע עובדות, אני שואל שאלות, בשביל זה צריך לבדוק את התמונות. צחי לרנר - שיחה 17:49, 29 במרץ 2018 (IDT)

יש לך זכות דעה משלך. אלה התמונות שהיו באתר. אתה מוזמן בכל מקום שהתמונה לא מוצאת חן בעיניך לפנות לנשוא הערך ולהשיג תמונה טובה יותר ולא תהיה בעיה להחליף. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 18:29, 29 במרץ 2018 (IDT)
שלום לכם. גם לחנה יש זכות לדעה משלה. ואפילו לי הקטן. וסבורני שצחי צודק וכבר הערתי על כך. ולכן אני מזמין את צחי לכתוב בדפי השיחה היכן שלדעתו התמונה אינה הולמת לתצוגה ואנו הקהילה באופן שיתופי נבחר אם לבכר אי הצגת תמונה על פני שימוש בה. בשונה מעמדתה האישית של חנה שאם יש כל תמונה אז לשים. ואף בנימוק שהשמיעה היא או אחרים שתמונה גרועה תפעיל לחץ על הדמויות שיש להם ערכים שישלחו תמונה טובה יותר, למרות שזו עילה לא לגיטימית. מי-נהר - שיחה 18:51, 29 במרץ 2018 (IDT)
מי-נהר, אשמח לדעת אם אי פעם השגת תמונות לערכים? צחי עשה זאת פעמים רבות. אני לא זוכרת אותך משיג תמונות. כדאי שלפני שמבקרים, להכיר את המאמץ הנדרש בנושא. לא אגיב יותר כאן בנושא זה. במקום לשמוח ולעודד, יש כאלה שמעדיפים להעביר ביקורת, אחר כך מתפלאים למה אנשים לא רוצים להשקיע מאמץ ולמה הם מרגישים נאחס בוויקיפדיה העברית. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 20:02, 29 במרץ 2018 (IDT)
חנה Hanay הנכבדה מאד. הערתך האחרונה איננה עניינית במיוחד הרישא שלה. ואין בה שום דבר הנוגע לנושא הנידון. וגם מי שלא העלה ולא יעלה מעולם תמונה למיזם אלא תורם בדרכים אחרות רשאי יהיה בדפי השיחה להביע עמדתו לגבי שימוש בכל תמונה שהיא בצורה עניינית לגופו של עניין. בהצלחה. מי-נהר - שיחה 21:38, 29 במרץ 2018 (IDT)
חנה, אני חלילה לא טוען נגד המיזם, אני מברך עליו ומשוכנע שהוא מועיל ביותר, אבל ייתכן שבחלק מהמקרים, אני משער שבחלק קטן, התמונות אינן מחמיאות לנשואת הערך (אני לא מתייחס דווקא למיזם הזה, אלא באופן כללי) וייתכן שגם אינן רלבנטיות (למשל אישה שהתפרסמה בשנות העשרים שלה ומאז נעלמה, התמונה שלה בגיל שישים אינה רלבנטית, צריך להשיג תמונה משנות העשרים לחייה). לדעתי זה צריך להיות פר ערך ובשביל זה צריך לדעת איך נראית נשואת הערך וניתן גם להשוות עם תמונות אחרות המופיעות בחיפוש בגוגל ואכן ניתן לפנות לנשואת הערך ולבקש תמונה חלופית. צחי לרנר - שיחה 20:46, 29 במרץ 2018 (IDT)
  • אני מניח שהכוונה הייתה גם אליי. הייתי עונה לכם אבל מחר אני יוצא לחופשת פסח. מדבריכם יוצא כאילו היא מעלה תמונות גרועות באופן סדרתי. אני לא חושב שזה המצב. במקרים שלדעתכם יש בעיה או שתחליפו/תסירו או בדף השיחה.
  • חנה אני יוצא לחופשת פסח. העליתי עוד כמה קבצים מבלי לטפל בקטגוריות בוויקישיתוף. נשארו כ-13. זה כנראה יידחה עד ערב יום א' הקרוב. חג שמח ואיחולי בריאות. Geagea - שיחה 04:17, 30 במרץ 2018 (IDT)
המיזם השיג תוצאות נפלאות, והעשיר ערכים רבים בתמונות טובות. אם מישהו ישיג תמונה טובה יותר לערך כלשהו, תבוא עליו ברכה, אם כי נראה לי שעדיף לנתב מאמצים להשגת תמונות לערכים שבהן אין כלל תמונה, על פני חיפוש תמונות טובות יותר במקום תמונות שכבר הושגו. בהזדמנות זו אציין שאין הסכמה כללית סביב המושג "תמונה טובה יותר". יש המעדיפים תמונות סטודיו (אף כאלה שעברו פוטושופ), ואילו אני מעדיף תמונות שמשקפות את האדם בפעילותו (קצין בשטח, מנכ"ל בכנס וכדומה). דוד שי - שיחה 05:06, 30 במרץ 2018 (IDT)

צרויה להב[עריכת קוד מקור]

שלום. התמונה שהוספת שלשום בערך צרויה להב שגויה, שכן זאת לא היא בתמונה, אלא צרויה שלו. נראה שהתמונה הזאת חדרה לכל דף בינוויקי שלה, וגם לקטגוריה הזאת בוויקישיתוף. ניסיתי למחוק את התמונה ולא הצלחתי, ועכשיו בהרבה שפות מופיעה התמונה השגויה הזאת. אם העלית את התמונה, אני מניח שאת גם יודעת איך למחוק אותה. בתודה מראש, מור שמש - שיחה 09:06, 30 במרץ 2018 (IDT)

מור שמש צודק. תיקנתי את התיאורים בוויקישיתוף, אבל צריך להסיר את התמונה מערכי צרויה להב בשפות השונות, ולשנות את שם התמונה (יש שתיים כאלה). דוד שי - שיחה 09:44, 30 במרץ 2018 (IDT)
תודה מור שמש ודוד שי. הטעות החלה במיפוי. אני אתקן את כל מה שצריך כולל שמות הקבצים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 10:00, 30 במרץ 2018 (IDT)

פסח כשר ושמח!!!![עריכת קוד מקור]

רציתי לאחל לך שיהיה חג כשר ומאושר, ושוב, תודה על כל מה שאת עושה ומסייעת לכולם ובמיוחד לי...קריצה חג שמח! התו השמיניבא ונדבר על זה... 10:20, 30 במרץ 2018 (IDT)

תודה רבה התו השמיני וחג שמח. דבריך מחממים את הלב. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 10:23, 30 במרץ 2018 (IDT)

היי :)[עריכת קוד מקור]

היי חנה, חג שמח!
רציתי לשאול לגבי התמונה הזו. התמונה נלקחה מהפייסבוק, המעלה טוען שמושא הערך הוא אביו והוא מאשר לו להשתמש בתמונה. בהנחה שהוא דובר אמת, השימוש בתמונה מהפייסבוק תקין? בר 👻 שיחה 01:58, 31 במרץ 2018 (IDT)

הי בר האישור הזה צריך להיות מגובה באישור OTRS חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 08:35, 31 במרץ 2018 (IDT)

לטיפולך[עריכת קוד מקור]

לטיפולך. ביקורת - שיחה 20:48, 1 באפריל 2018 (IDT)

העקיצה מיותרת, בעיני זה לא היה מצחיק. אני מבינה שאתה הכנסת את הידיעה הזאת על דעתך האישית. לא חייבים להגיב על כל דבר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 20:51, 1 באפריל 2018 (IDT)
באתי בקטע של הומור, אבל את לא מרשה כנראה הומור גם כאן? (מילא דף ראשי וכל זה...).
לשאלתך על דעתי האישית - לא. לא אני הכנסתי את הידיעה, אבל הייתי נימוסי לאלה שהכניסו והתלוצצתי איתם במקום למחוק להם. ראי את היסטוריית הגרסאות הקודמות. אני לא שטות'ניק אבל אני חושב שיש מקום בקהילה שלנו גם לכאלה שלא נראים אחד לאחד כמוני ושלא למדו איתי באותו קולג', אפשר לזרום איתם, ודאי כל עוד הם סידרו מראש שרק הרשומים יראו את זה. ביקורת - שיחה 21:11, 1 באפריל 2018 (IDT)
הדבר נדון כבר לפני שנים, והוסכם שמתיחות אינן מקובלות על הקהילה, לא באחד באפריל ולא בכל מועד אחר. ראובן מ. - שיחה 21:20, 1 באפריל 2018 (IDT)

אורלי קיים[עריכת קוד מקור]

התמונה שצורפה לערך הייתה באישור ד״ר קיים עצמה. אפשר להחזיר אותה? עידו כ.ש. - שיחה 22:25, 2 באפריל 2018 (IDT)

שלום עידו כ.ש., את האישור של ד"ר קיים (בהנחה שהיא בעת זכויות היוצרים) צריך להעביר על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:34, 10 באפריל 2018 (IDT)

הערך לאון שפרלינג[עריכת קוד מקור]

חנה שלום, במסגרת מיזם כתיבת ערכים העלינו ערך על לאון שפרלינג (בנושא ספורטאים יהודים בשואה). הוצבה לנו תבנית של בעיית הגהה. למרות הנסיון לשפר בדף השיחה עדיין יש סירוב להסיר את התבנית. אשמח לעין המקצועית שלך. מה עדיין דרוש תיקון על מנת להסיר את התבנית? זה חשוב לנו לקראת יום השואה בשבוע הבא. תודה וחג שמח רותי Rutituti - שיחה 21:49, 3 באפריל 2018 (IDT)

שלום Rutituti, אני מצטערת, איני יכולה להקדיש את זמני לקריאת הערך. אני מציעה שתשאלי בדף שיחה:לאון שפרלינג, מה עדיין בעייתי בערך, תבקשי דוגמאות. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:37, 10 באפריל 2018 (IDT)

תחרות אנרגיה, חשמל, ומשק החשמל בישראל[עריכת קוד מקור]

חנה שלום,

עברתי על כמה ערכים. התרשמתי מרמה די נמוכה של ידע טכני אצל הכותבים. האם מישהו מהשופטים מבין בחשמל ותתן התייחסות לנושא בבחירת הזוכים? דוד א. - שיחה 11:11, 9 באפריל 2018 (IDT)

שלום דוד א. , אני לא קשורה למיזם הזה. אני מציעה שתכתוב את שאלתך בדף השיחה של המיזם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:35, 10 באפריל 2018 (IDT)
חשבתי שאת כן בצוות. בסדר. דוד א. - שיחה 20:06, 10 באפריל 2018 (IDT)

קובץ:Gideon Levi - Acre Festival 2011-Original.jpg[עריכת קוד מקור]

Gideon Levi - Acre Festival 2011-Original.jpg

היי חנה, מקווה שאת בקו הבריאות. במקרה נתקלתי בתמונה שצילמת (משמאל) של גדעון לוי בפסטיבל עכו. ראיתי שנעשה שימוש בתמונה בדף זה ללא מתן קרדיט. כמו כן ראיתי שהיה דיון בארכיון כיכר העיר. היה משעשע לקרוא. בעיקר משום ששיחה דומה התקיימה לעיל. Geagea - שיחה 16:38, 17 באפריל 2018 (IDT)

הי גיאה, מה שמצער הוא שאוניברסיטת תל אביב מפרה זכויות יוצרים ולא בפעם הראשונה. הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב, עשתה אותו דבר, פניתי אליהם והם מחקו את התמונה (תמונה של נשר). חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:11, 17 באפריל 2018 (IDT)
אירוני משהו. הפקולטה למשפטים. Liad Malone - שיחה 19:49, 17 באפריל 2018 (IDT)

מפה מיותרת בערך "המוזיאון הלאומי של תימן בעדן"[עריכת קוד מקור]

לחנה שלום, אודה לך על סיוע בסילוק המפה (המיותרת) בערך המוזיאון הלאומי של תימן בעדן. ראי את הנמקותי המפורטות בדף השיחה (מהיום) של המשתמש ערן. חג שמח, צילה Drz - שיחה 11:45, 18 באפריל 2018 (IDT)

המפה אינה מיותרת, פשוט הוכנסה שגוי. החלפתי למפה של העיר עדן כמקובל. בורה בורה - שיחה 11:54, 18 באפריל 2018 (IDT)

דיון בנושא מצב הפורטלים[עריכת קוד מקור]

פתחתי דיון כאן. דרור - שיחה 14:42, 20 באפריל 2018 (IDT)

הפרעה ריסונית PCD[עריכת קוד מקור]

היי חנה, שמי עו"ד הדס פריאון רוזנבלום, חולה ב-PCD, מייסדת ויו"ר העמותה בישראל.

רציתי להוסיף את הפסקה הבאה:

אם אתם סובלים מאחד מהסימפטומים הבאים: דלקות ריאה חוזרות, ליחה צהובה, ליחה מוגלתית, באונכיאקטזות, ברונכיטיס, ברונכיאקטזיס, קושי בנשימה, חרחורים בריאות, צפצופים בריאות, סינוסיטיס, נזלת כרונית, נזלת צהובה ירוקה, ירידה בשמיעה, ניתוח כפתורים באוזניים, היפוך איברים (סיטוס אינברטוס) (situs invertus) (לב בצד ימין), תסמונת קרטגינר (kartagener syndrome), ביקורים תכופים בבתי חולים, הריון מחוץ לרחם, הריון מחוץ לרחם (הריון אקטופי), בעיות פוריות, עקרות - מומלץ לגשת לרופא מומחה במרפאת מומחים בתחום הנשימה/אף אוזן גרון/פוריות לצורך אבחון או שלילת PCD!!!

לצורך הקלה על אבחון מהיר יותר (משום שעד שהמשפחות מגיעות לרופאים המקצועיים כבר נגרם להם נזק חמור...)

אשמח גם להיפגש איתך.

בברכה,

חנה נמצאת כנראה בחופשת ויקי, כדאי שתקראי את הכתוב בדף השיחה שלך. תודה. שנילי - שיחה 17:38, 21 במאי 2018 (IDT)
מלבד זה, לא ברור איפה את רוצה להוסיף את זה. אין זה תפקידנו לגרום לאנשים לחשוש שהם חולים דווקא במחלה מסוימת ולא באחרות, במיוחד כשמדובר בסימפטומים כה רבים, וחלקם גם נפוצים. בסופו של דבר עיקר האחריות היא על הרופאים המטפלים, אם יש צורך בכך את צריכה להתמקד בהגברת המודעות אצלם. נרו יאירשיחה • ז' בסיוון ה'תשע"ח • 17:40, 21 במאי 2018 (IDT)
המשתמשת רצתה להוסיף את הפסקה בערך הפרעת תנועה ריסנית ראשונית ושוחזרה (בצדק לדעתי). שנילי - שיחה 18:00, 21 במאי 2018 (IDT)

מה קורה?[עריכת קוד מקור]

שלום חנה.

בפעמים הקודמות ששוחחנו, התלוננת לעתים שאינך מוצאת דברי עידוד חמים ממני בדף שיחתך (מה שנכון).

בכולופן, עכשיו שמתי לב שחדלת לערוך במפתיע לפני למעלה מחודש, ולא ראיתי הודעה על חופשת ויקי או כדומה, וזה טיפלה מדאיג. הכל בסדר?

תקוותי שיש סיבה שמחה להפסקה, ואם לא, איחולי שכל הקשיים יחלפו מהר ובקלות.

בברכה - קיפודנחש 04:31, 5 ביוני 2018 (IDT) קיפודנחש 04:31, 5 ביוני 2018 (IDT)