שיחה:סער 4.5

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מישהו יכול להציל את הערך לפני שימחק ע"י מפעיל מערכת פזיז(אני)? בברכה Shayakir 20:53, 5 ספטמבר 2005 (UTC)

תן לי עליו כמה דקות... בברכה, Flag of Israel.svg_MathKnight_Star of David.svg (שיחה) 20:57, 5 ספטמבר 2005 (UTC)
ידעתי שמיד תקפוץ עליו... Shayakir 21:01, 5 ספטמבר 2005 (UTC)

הפרדה בין "נירית" ל"חוחית"[עריכת קוד מקור]

בחה"י הישראלי יש (או ליתר דיוק היו) 2 דגמים נפרדים של סטי"לים סער 4.5: סער 4.5 נירית, וסער 4.5 חוחית. התלבטתי לגבי איך לתקן את הערך הנוכחי כדי להציג את שני הדגמים. לדעתי, הדרך הטובה ביותר היא לעשות שני ערכים נפרדים, אך כאשר ניגשתי למלאכת החלפת הערך הזה בשני המפורטים יותר, נתקלתי בשתי בעיות:
הראשונה, גיליתי שאני לא יודע איך לבטל ערך. למיטב הבנתי אין דרך כזו. אני בכל זאת טוען שבהנחה שיהיו שני ערכים לסער 4.5 נירית וסער 4.5 חוחית, אין מקום לערך הפשוט יותר סער 4.5. אם מישהו מוכן לדון איתי בנושא זה, אני אשמח, ואשמח גם לדעת אם זה המקום לדיון כזה, או שאולי בדף אחר (בכל זאת, אני משתמש חדש). ואם מישהו גם יכול להגיד לי האם יכול להווצר מצב שבו יהיה איזשהו קונצנזוס בקרב המשתמשים לגבי אי-רלוונטיות הערך ועקב כך הוא יבוטל, ואיך אני מניע תהליך כזה.
השניה, אין לי מספיק ידע לגבי ההבדלים הדקים יותר בין סער 4.5 נירית לסער 4.5 חוחית, כדי למיין את הנתונים שבדף של סער 4.5 לשני הערכים.
עקב כך, החלטתי על פשרה שבמסגרתה אני אתקן את הערך סער 4.5 כך שיבהיר שקיימים שני דגמים, יעמוד על ההבדל הגדול ביניהם (תותח 76 מ"מ לעומת מנחת מסוקים) ויקשר לשני הערכים שאותם אני אשאיר למישהו עם יותר זמן ויותר ידע ממני ליצור.
בתודה אסף ד 23:56, 4 פברואר 2006 (UTC)

fair enough... --קפיטוליני 21:47, 5 פברואר 2006 (UTC)
מיותר לצור שני ערכים אפשר באותו ערך להכניס את שני הדגמים - ראו סער 4, "תכלית", "נדרן" ו"נצ"ל". יותר חשוב להשלים על סער 3, סער 1 ו 2 וזיוונית.

מידה על הספינות.[עריכת קוד מקור]

אם אתה עדיין רוצה מידה על ספינות אלה אני יכול ללעזור כי שירתתי בחוחיות בתקופת המחירה. אם אתה מעוניין צור איתי קשר ב:cheknytii21@rambler.ru